Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Serwisy ;)

Po ponad 10 latach pracy w tej firmie mogę w końcu powiedzieć to, co o niej myśle. Nie mogę się wprost doczekać, aż ta tandetna firma skończy podobnie jak skończyło Tesco. Lata pracy za najniższa krajowa, awans na specjalistę (po 10 latach pracy, ponad!), a na koniec ponowna degradacja do pozycji „doradcy” - traktujecie, szanowni „dyrektorzy” ludzi jak śmieci. Ludzi, którzy mieli - MIELI - jakaś lojalność wobec firmy. Starali się. Teraz? Powiem wam szczerze, mam na tą waszą nowa strukturę dosłownie (usunięte przez administratora) ;) przepracować 8h i do widzenia. Nawet niech zaden regionalny nie pyta mnie „dlaczego to, dlaczego tamto” - gadaj sobie ze swoim podwładnym, dyrektorem lub dyrektorka którzy chętnie wyliżą Ci (usunięte przez administratora) z obawy przed zwolnieniem;) Naprawdę szkoda, ze ponad polowe pracowników potraktowaliście jak zera - menadżerów niektórych zdegradowaliscie do poziomu „ekspertów” tylko na podstawie tego co widzieliście w papierkach a nie na podstawie stażu i starań włożonych do tego, żeby ten gowniany sklep trzymał poziom ;) Zapraszamy Was teraz szanowni regionalni i szanowni dyrektorzy Hipermarketów - zakasajcie rękawy i pomagajcie w przebudowach, bo pytać „kiedy będzie skończone” każdy z was potrafi, ale żeby coś konkretnego zrobić, pomoc. Ciężko, prawda, uderzy to w wasze mikroskopijne ego ;) ????

@E!

To, że pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) to w tej firmie jest normą. Prawie 15 lat przepracowałem tylko po to, by dla firmy skończyć jak (usunięte przez administratora) Dlaczego? Bo miałem w kieszeni polara uszkodzone baterie z reklamacji klienta, które miałem sprawdzić, czy faktycznie takie są i albo je zareklamować, albo pójść do kierownika przemysłówki aby decydował, czy zestratowac, czy oddać chłopakom by mieli, gdyby ktoś chciał zabawkę czy RTV sprawdzić. Jedyny mankament tej historii był taki, że z powodu obowiązków jakie miałem wtedy narzucone, (pomoc przy zamówieniach internetowych, a baterie wyjąłem z uszkodzonej zabawki, która trafiła na straty) zapomniałem o nich, a szanowny Szef Ochrony zamiast kwestie wyjaśnić, jak ta pi*da która zresztą jest wypłakał się Dyrektorce, a ta w konsekwencji stwierdziła, że (usunięte przez administratora) wyjaśnień składać nie musi. Dla niej zdanie wSiura z Ochrony było istotniejsze. Teraz bawi mnie ta ich udawana uprzejmość, choć w moich oczach k*rwami pozostaną. Pozdrawiam Szanowne Bemowo ;)

Piekarnik

Hej, czy ktoś z was pracuje na piekarni? Macie swoją produkcję czy jedynie odpiek mrożonek? Jak stawka i ile was jest?

Nie chcesz tego minimum , zmień miejsce pracy . w innej firmie na pewno dadzą ci dużo więcej . Przecież praca e Carfurze to nie przymus !

Ile?

Ile w sieci Carrefour zarabia ekspert??? Piszcie lokalizacje, staż na stanowisku i te „miliony” jakie otrzymujecie w ramach comiesięcznej zapomogi… Bo mam wrażenie ze spora cześć specjalistów ze stażem zarabia tyle samo lub nawet więcej niż ten ekspert, który w sumie odpowiada za dzial… A już na pewno jest „kozłem ofiarnym” dla kierownika sektoru…

lidka
@Crf1

jak nie ma jak jest Specjalista PFT to wykwalfikowani pracownicy wędlin,serów,mięsa,ryb bądź piekarni

WIESIA

Mam pytanie ,czy coś wiadomo na temat bonów wielkanocnych?!

Madzia Likan
@WIESIA

Podano już 400,350,300 ,jeśli jesteście w związkach zapisani to dodatkowo przysługuje wam bon 200zł

Paula
@Madzia Likan

Proszę przestac wprowadzać pracowników w błąd żadna solidarnosc nikomu bonow żadnych nie da po co tak podjudzac ludzi

@Madzia Likan

Bony świąteczne 500,600,700

Adamski Bazar
@Paula

Nie dała,nie da i nie będzie dawać,Ta Solidarność to jedna wielka ściema,nic nie potrafią zrobić dla Nas ,trzeba się zorganizować poza związkami i zrobić strajk typu Włoskiego, bądź najlepiej w Piątek i Sobotę L4 i UŻ wszyscy,ale by się zdziwili

@Adamski Bazar

A należysz do tej Solidarności,bo jeśli nie to nieadz nawet prawa oceniać tego co robi i jak działa. To gdzie Ty chcesz i co organizować. Anonimowo to każdy potrafi gadać a jak przyjdzie co do czego to gęby nie potrafisz otworzyć.

Olo Nowy wpis
@Adamski Bazar

A kto będzie strajkował jak ekipa pracowników carrefour się boi kto tam zastrajkuje na cały sklep może 1 osoba tam sa sami tchórze boją się własnego cienia no i widocznie 90% załogi super zarabia trzeba powiedzieć jasno Carrefour nie da już z od siebie dla pracownika nie ma tam na co liczyć będzie coraz gorzej bo lepiej już bylo

Albi Nowy wpis
@Adamski Bazar

Czyli mówisz że zapisanie się do związków nie daję żadnych przywilejów. Chce aplikować na kasjera sprzedawce. Stawka niska bo 3 tys netto ale mam nadzieje że dają premie jak są takie dodatki w postaci bonów na święta. Można dorobić ekstra kasę np. za frekwencje albo wyniki?

Olo Nowy wpis
@Albi

Premie żarcik dodatki haha kon się śmieje raz na 3 miesiące premia która dostajesz od tego jakie masz układy z ekspertem nie lubi cie nie masz nic lub 5 zł raz na 3 miesiące jak cię jakoś lubi to może i 100 będzie raz na 3 miesiace bony 2 razy do roku wiadomo na święta resztę to co miesiąc hola pensja czyli pracujesz, 20 lat i masz 4230 brutto czyli najniższa krajowa MIC więcej tam nie dadzą nie licz na to

Crf1 Nowy wpis
@Albi

Zapisanie do związków daje ochronę, a nie przywileje

Oleś Z

A ty co biedaku nadal za minimalną krajową Przeczytaj o waszym prezesie .,,Sute wynagrodzenie szefa Carrefoura. Podano kwotę za 2023 rok Carrefour chce wypłacić swojemu prezesowi Alexandre’owi Bompardowi wynagrodzenie w wysokości co najmniej 4,5 mln euro za rok 2023 plus akcje w ramach dodatkowej premii. Akcjonariusze muszą jednak jeszcze głosować nad tą decyzją.Bompard oczekuje, że jego wynagrodzenie w 2023 r. pozostanie na stabilnym poziomie 4,54 mln euro, jeśli walne zgromadzenie akcjonariuszy pod koniec maja zatwierdzi tę kwotę. W zeszłym roku margines poparcia był niewielki i wyniósł 56,75% głosów. Pakiet wynagrodzeń spotkał się wówczas z wyjątkowo dużym sprzeciwem.Carrefour przekonuje teraz, że pomimo trudnego klimatu inflacyjnego dobrze przetrwał rok 2023: sprzedaż wzrosła o 3,6 proc., a zysk netto nawet o 23 proc. do 1,66 mld euro. W związku z tym firma proponuje wynagrodzenie stałe w wysokości 1,6 mln euro i 2,85 mln euro wynagrodzenia zmiennego. Oprócz tego Bompard jako dyrektor otrzyma 75 000 euro i około 17 000 euro innych świadczeń.Dyrektor generalny byłby ponadto uprawniony do udziałów w wynikach w ramach "długoterminowej zachęty": w zależności od warunków wyników i tego, czy Bompard pozostanie w Carrefour co najmniej do 14 lutego 2026 r., możliwe byłoby dodanie udziałów o wartości do 5,3 mln euro. ,, Artykuł wstawiony jako cytat Autor: oprac. PP za RetailDetail.eu Data: 05-04-2024, 07:03 Aktualizacja: 05-04-2024, 08:04

@Oleś Z

Biedronki dają premię pracownikom a carrefour prezesom

Crf1

Biedronki strajkują bo za małe, Carrefour się cieszy bo prezes ma kolejne genialne pomysły

Olo

Czy też dostaliście mniejsze wypłaty niż w marcu?

@Olo

Nie ,a czemu tak sądzisz?Może jakaś pomyłka

@Serwisy ;)

To jest Twój obowiązek tak jak (usunięte przez administratora). więc zakasaj rękawy bo dyrektorzy są od delegowania zadań a Ty od ich wykonywania więc raz dwa trzy i do roboty

@Marcin

Ty podpisałeś aneks to siedź cicho i grzecznie wykonuj swoje obowiązki i polecenia dr

Wojciech
@Serwisy ;)

Kochani. Od dawna wiadomo, że dyrektorzy nie mają nic do powiedzenia (no chyba że ktoś im podpadnie). Została im zabrana pełna decyzyjność. Nawet w sprawie podwyżki dla pracownika muszą konsultować to z dyrektorem regionu (który zresztą też pozornie niewiele może). Ustalane są pensje nawet przy przyjęciu człowieka do pracy. I tyle w tym temacie. Dyrektorzy w chwili obecnej są trochę większymi pionkami w tej grze.

Poziomem do firmy sprzątającej się nie nadajesz

Miałeś, nie dziwie sie ze utonęła Twoja firma poprostu się nie nadajesz nawet do mycia polek

Z KĄT HAHAHAHAHAHAHA to pokazuje jaki poziom ludzi jest, którzy wypisują takie rzeczy na naszą firmę. Proponuję zeby wrócić do szkoły podstawowej klas początkowa 1-3. Teraz już się nie dziwie ze Twoja duża firma padła hahahaha

Hero
@Marcin

Buahahahaha, nie dziwię się, że Carrefour idzie pod młotek, jak taką inteligencję jak Ty mają w zespole. Lepiej się wróć do przedszkola niech Cię nauczą pisać, klasy 1-3 to dla Ciebie za wysoki poziom.

@Hero

Widać że inteligencja nie grzeszysz. Mam nadzieje ze jestes jedna z tych osób która już nie pracują w naszej firmie od lipca. Pisać umiem a Ty rusz głową i zobacz co napisałem- odpowiedziałem na wiadomość twojego tez tak samo inteligentnego kolegi jak Ty który napisał właśnie "Z kat" to kolega który mi duzo firmę która utopi przez swoją mądrość

@Marcin

Z kąt to oczywiście błąd , ale każdy popełnia błędy , A czy ty umiesz się do nich przyznać .

@Marcin

Mój obowiązek? Człowieku, może jak firma zatrudni mnie za naprawdę GODNE pieniądze to wtedy to będzie mój obowiązek.. 3k BRUTTO za zapyerdalanie po całej przemysłowce to Twoja brocha - krzyżyk na drogę. Idź i yebaj tam za najniższa krajowa od przyszłego roku ;) ja mam co robic w miejscu, gdzie PŁACĄ a nie rzucają ochłapy jak psu. Lubisz to? Widać nisko się, człowieku, cenisz ;))

@Wojciech

to fakt, przecież do niedawna, przy przejściu z próbnego na pełny etat dawali z automatu przynajmniej 100 pln. Teraz w informacji w na "Wiem" jasno napisane, nowy pracownik minimum i żadnej podwyżki przy przejściu. Ale Spoko firma zewnętrzna sprawdziła , zarząd zatwierdził, że to są normalne płace rynkowe , więc już jestem przerażony ilu ludzi nam się zwali na głowę

Crf2
@Crf1

Firma zewnętrzna to pewnie znajomi królika do wyciągnięcia kolejnej kasy z CP - niczym projekt Smacznie xD Jak to może być rentowne, skoro tylu złodziei na samej górze?

Speed
@Serwisy ;)

Pięknie napisane, sama prawda, firma kpina, niech upadnie na zawszę bo tylko (usunięte przez administratora) brak motywacji z winy całej bandy z góry. Życzę żeby te zlodzieje nie miały ani grosza w przyszłości.

@Crf2

Możnaby tak podejrzewać, ale biorąc pod uwagę jak tną im godziny i praktycznie ich nie ma , to chyba przynajmniej u nas tego nie ma

@Wojciech

Pensję muszą konslultować z regionem, a co mają konsultować dać minimum cz mniej ?

Darek
@Serwisy ;)

Witam. Te smutne buźki to chyba dają tylko Ci pseudo menagerowie lub dyrektorzy którym ta firma uratowała życie.

@Serwisy ;)

Tak to twój obowiązek. Podpisałeś umowę ma 10 tys. i wykonywanie zleconej pracy OK. Zdecydowałeś się na podpisanie umowy za 3 tys i wykonywanie zleconej pracy, a nie na kwękanie, że nie będę za taką płacę robił. Bo firma jaka by nie była , też nie zatrudniła cię do leżenia. Jak się nie podoba 3 tys. trzeba było się nie zatrudniać

Klient

Fajny sklep

Serwisowa
@Serwisy ;)

Brak szacunku do ludzi zero poszanowania

@Crf1

Ile zarabia ekspert powierzchni sprzedaży

@Demi

ze 20 tys. ?

Angela
@Serwisy ;)

Tu nie chodzi już o Carrefour tylko w Polsce sami polacy są zazdrośni o stanowiska, jest zawiść, mobbing, zamiast skupiać się na stanowisku które się posiada wielu pracowników traci czas na obserwowanie ludzi którzy mają inne stanowiska i obowiązki. Brakuje szkoleń, testów na pdst których można wyłowić ludzi którzy mogą zostać przeszkoleni na inne stanowiska i przyniosą korzyści firmie. Proces rekrutacji powinien wziąść pod uwagę i do serca objaśnienie stanowiska i obowiązki pracowników żeby skupili się tylko na dobrym wykonaniu swojej pracy. Czyli szkolenia, szkolenia. Nie ma spotkań integracyjnych bo żal kasy a niestety integrowanie się pracowników wpływa na lepszy rozwój i funkcjonowanie firmy. Do dyrektorów mówi się na pan pani pomimo że odgórne zalecenia są inne i to nie z winy pracowników tylko samych przełożonych co powoduje duży dystans i ukryty strach aby zapytać się o co koleiek niektóre sklepy są wykupione wraz ze starym sprzętem na sklepie, lądami które są stare, nie ładne mięso dobrze nie wygląda oświetlenie słabo pokazuje jakość, swierzosc wędlin Bony na święta powinny być święte czyli bez szufladkowania. Za dużo rzeczy wyrzuca się bez możliwości obniżenia cen czyli przecen.

Ola
@Serwisy ;)

Przyjedź do Suwałk to dopiero zobaczysz jako (usunięte przez administratora) jaka pomoc pracownika zero wsparcia od kierownika non stop tylko żele to źle tamto... Żadnych pochwał dyrektorka co dzień dobry ci powie raz w miesiącu, wykorzystywanie pracowników z agencji co mają śmieciowe umowy i są wykorzystywani- jak cytrynki wyciskane to nie jest jeszcze źle

agata
@Serwisy ;)

Suwalki przyjęli nowa osobę na przemysłówkę i odeszła ;-)) potem chłopak odszedł ,dział suchy pracownika brak tylko 2 expertow , kasjerka odeszła zresztą która to juz ;-)))uuuuuu , dział mięsny facet odchodzi ale dobrze nie powiem jak popatrzyłam na jego buty to włosy dębem stawały takie brudne ,są 2 agencje pracy z jednej praktycznie zrezygnowali a pracy jest od cholery wiec wykorzystują młodych pracowników łatwo o uraz ręki, przeciążenie itd....ale jakimś cudem sklep działa ale daje mu nie daje dłużej niż 4 lata zakładamy sie? jak Tesco za drogi sklep za słabe promocje itd...ogółem źle zarządzany sklep ludzie ciagle sie kloca jak w tesco zra sie facet powinien zarządzać tym sklepem zeby zrobić tam porządek

@Wojciech

Jak to mówią, stwierdzono, że powinien być dyrektor, ale jeszcze nie wymyślono po co ( i tu jest miejsce na oszczędnoś)_

@Serwisy ;)

W sklepie śmierdzi mięsem lodówki buczą na cały sklep wszystko droższe niż w innych sklepach zgniły chleb cały zielony i biały fuj niewiem czy ten sklep nie jest podłączony pod prąd ponieważ jak się dotknie czego kolejek metalowego nawet wózka to odrazu cię prąd kopie nie polecam tego sklepu.

@Serwisy ;)

No proszę, nie spodziewałem się tak fajnego odzewu i wielu pozytywnych opinii pod tym postem. O obrońcach firmy nie wspominam, charytatywnie by pracowali w imię swojego suwerena. Krótko i na temat, jeżeli kiedykolwiek pomyślisz o tym, by zatrudnić się w Carrefourze, szczerze - nie polecam. Za minimalną krajową na pewno znajdziesz pracę i miejsce, gdzie - być może - zostaniesz potraktowany z większym szacunkiem niż w tym miejscu. Lub potraktuj to jako opcje na jakiś czas, przystanek w drodze do swojego sukcesu. ;)

Izabela
@Serwisy

No a istnieje w ogóle opcja, żeby potraktować tę pracę inaczej, niż chwilowy przystanek, czy dają w ogóle jakieś umowy na dłużej? Od tego bym zaczęła, jak ta stabilność pracy tam właśnie wygląda w praktyce. Ktokolwiek ma umowę na czas nieokreślony?

@Izabela

Jasne , że są umowy na czas nieokreślony .

GRAM
@Serwisy ;)

SMUTNY OBRAZ SIĘ RYSUJE PO PRZECZYTANIU, ALE MIALEM Z NIMI ROMANS PRZEZ 10 LAT I WIEM, ŻE KAŻDE ZŁE SŁOWO O NICH JEST ŚWIĘTĄ PRAWDĄ, (usunięte przez administratora) FIRMA, ZARZĄD , KTÓRY TRAKTUJE LUDZI JAK (usunięte przez administratora), FRANSUSKIE POCZUCIE WYŻSZOŚCI, NONSZALANCJA, BEZWZGLĘDNOŚĆ, WYMUSZANIE, (usunięte przez administratora) STRASZNE MIEJSCE.

E!
@Serwisy ;)

Zgadzam się w zupełności z tym co tu jest napisane! W jednym ze sklepów w którym pracowałam ponad 6 lat! stosowany jest (usunięte przez administratora). Ku o zgrozo! Przychylności dyrekcji! szanowna kierowniczka sklepu została przeniesiona z innego sklepu, by uciszyć pracowników! Pracowników traktuje jak śmieci. Nie szanuje ani czasu, ani ich wkładu w to , by utrzymać sklep. Najlepsi pracownicy odchodzą dzięki niej i jej metodom pra cy.

Zawiedziona
@Serwisy ;)

Pracowałam 3 lata w tej firmie jako specjalista na warzywniaku i nie byłam doceniona wręcz (usunięte przez administratora).Co chwilę przychodziła kierownicza i pytała się czy zrobione,a ja się pytam kiedy jak jako drugą mnie na kasie sadzała.Od ciągłego biegania i dźwigania skrzyń i workòw mòj krzyż dosłownie siadał mi.Zero pomocy,a przy inwentaryzacji sama sobie byłam zostawiana i jeszcze oczekiwała zatowarowania rano działu.Najgorsza praca jaką miałam.Nie polecam.

@Zawiedziona

Cześć, można wiedzieć, na takim warzywniku ile płacą? I przy stażu właśnie np. 3 lata to doświadcza się regularnych podwyżek? A i mam pytanie, na warzywniaku jest jakaś zmianowość, czy jedne stałe godziny pracy?

łukasz

Minimalną krajową , praca na 2 zmiany , na drugiej robi się samemu albo zatrudnia Ukraińców w ramach oszczędności,jeśli masz plecy u kierownictwa to spoko,najlepiej mają (usunięte przez administratora) co przynoszą jabłka ze swego sadu jako poczęstunek

@Crf2

Co dzieje się z bonami które dyrektorzy dostają czy ktoś coś kiedyś dostał . Jak one są rozliczane , Ponoć mają je dostawać osoby które wyróżniają się w pracy , ale czy tak jest ?

I tu się zgadzam w 100 procentach

@E!

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Ona123

Dzień dobry. Czy ktoś wie czy wypłata będzie dziś czy jutro?

@Ona123

Jutro czyli 9 tego.

Mika

Zmiany cen, dramat!! Wyszło tego tyle, ze nie do ogarnięcia... Powinno to być stopniowo puszczane a nie np cały dział r14 jednego dnia. W emailu było że ekipę skan( i tak już okrojona) mają wspomóc np serwisy, kasy itp... Nikt nie przyszedł. A dyrektor zdziwiony że gazetka z wtorku nie założona. Kiedy? A przecież zmiany cen w półkach to nie wszystko, wszystkie dodatkowe ekspozycje, kasy itp trzeba zmienić. Zero organizacji jak zwykle zresztą. Z zaległości przez tydzień trzeba się odkopywać. Ale zero zostawania po godzinach za najniższą krajową...

Mmmm
@Mika

Jaki dramat?!!U nas moja ekipa wyrobiła się w środę ze wszystkim do 12.30.A miałyśmy do pomocy tylko jedną osobę.Trzeba na bieżąco robić aktualizację półek i segregować ceny po kolei.I wtedy wszystko idzie jak burza ????We wtorek gazetkę też ogarnęłyśmy w godzinach pracy.Najważniejsze to dobra organizacja pracy.Pozdrawiam.

Mika
@Mmmm

Może macie odpowiednią ilość osób w ekipie skan. Nas jest za mało, bo dwie osoby odeszły i nikogo nie dostałyśmy, etaty zniknęły... Robimy na bieżąco aktualizacje półek ale przy tej ilości transferu i tak małej ilości osób w ekipie niestety jest jak jest. Częste zaległości. Każdy sklep jest inny i inna w nim jest sytuacja. Pozdrawiam.

@Mika

Masz rację u nas też był koszmar tylko kiedy zrobić aktualizację półek i dopilnować swojej pracy gdy ciągle es jest do wykładania towaru bo ludzi po zwalniali masakra

Tu na goworku widzę ogłoszenie dla kasjera i zastanawiam się nad aplikowaniem. W szczegółach ogłoszenia napisane jest brak wymagań, więc biorą każdego kto wyśle cv? Stawka w ogłoszeniu na start to 18 zł, a jeszcze chciałabym wiedzieć po jakim czasie ewentualnie może ona iść do góry.

Olo

W Carrefour coś takiego nie istnieje jak podwyżka kasjer z 20 letnim stażem zarabia 4242 brutto tam nigdy nie ma podwyżek ani żadnych premi już powinno dać do myślenia że biorą wszystkich jak popadnie.Niestety Carrefour to zakład pracy chronionej bo tacy są tam pracownicy.

LINmir622
@Olo

A co ja mam powiedzieć .Przepracowałem w tej firmie ponad 15 lat .Moje wynagrodzenie wynosiło 3300 brutto. Na wymówieniu dostałem 3600 brutto. I co wy na to.

Olo

No tak taką minimalna ma cała ekipa kas włącznie z specjalistami 20 letni staż i 4242 brutto premia a co to jest w carrefour coś takiego nie istnieje taka stawka stawka niestety jest i wiem że to dziwne bo w każdej innej sieci sklepów stawki z takim stażem są inne niestety nie w carrefour

ado
@Olo

premia jest,ale tylko dla wybranych...

@ado

Ciekawe. Mnie też interesuje tu praca kasjera sprzedawcy i co do premii to chętnie dopytam. Jak dla wybranych, to kto wybiera te osoby, które dostaną premie i czy jest opcja odwołania się np. do działu hr w centrali firmy, że te premie są tak rozdzielane?

Ola

Żarcik jakie odwołanie do hr premie przyznaje Menager nie jesteś w jego drużynie masz 5 zł premi w carrefour liczy się tylko elita czyli menager i lider resztę to pionki w tej grze masz pracować za talerz zupy i o nic nie pytać bo jak się wychylasz to nic nie dostajesz carrefour to jedna sekta NIK i nic Sie dla nich nie liczy oprócz obrotów pracownik ma pracować najlepiej jeden za 10 pracownikow

Zuza 102

Hej jak u Was zmiany cen??? U Nas totalna porażka,drukarki siadły od nadmiaru Pracy,godzina 6.00 otwarcie hipermarketu ,pierwsi klienci i tu zonk ,co chwilę nas zaczepiali że cena się nie zgadza,brak organizacji ze strony centrali w sprawie systemu uaktualnienia nowych cen na regałach, nieźle Nas Centrala załatwiła,dodatkowo błędy w gazetkach promocyjnych .... Pierwszy raz widziałam jak Koleżanki że skaningu zaczęły klnąć na siebie że to jeszcze nie zrobione ,tamto.....itp.... ogólnie tragedia ..... Nie wszystkie działy miały ceny przez skaning robione....Piekarnia ,Warzywa niedość że się w pośpiechu towarowały to sami ceny wszystkie zmieniali....gdzie tu logika? Mają towarować świeże produkty czy zmieniać szybko ceny by klient nie wyłapał,czemu skaning tam tego nie robi,dziwne to.... pracuję od 8miesiecy i dlatego się dopytuję,Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej Pracy,Trzymajmy się Razem

Eni
@Zuza 102

Scan nie działa na świeżym - taka polityka. Co do zmiany cen - jakoś poszło .. w szczegóły nie ma co się wdawać. Pracuje na świeżym, więc przede wszystkim zamiast szukać odpowiedniej cenówki spośród setek różnych, gdzie części towaru i tak nie byli, należało pokolei skanować towar, który był aktualnie dostępny. Pozdrawiam

Alina Koniuszko

Opinia byłego pracownika Łukasza R. typowa dla jego stanu umysłu. Dużo gadać mało robić i wyśmiewać innych uczciwie pracujących.

Podwyżki

To super że specjaliści mają 4500 brutto,po podwyżkach zapewne od lipca będą mieć z 4800 brutto a doradcy na najniższej pracują na expertów i liderów,pomysłowo.

@Podwyżki

Mają więcej bo są ekspertami. U nas byly wolne etaty na ekspertów, ale nikt z doradców nie chciał awansu. Stwierdzili, że dostaliby więcej kasy, ale więcej obowiązków, bieganiny... Ja jestem doradcą i też nie chcę wyżej iść. Robię co mam i nie przejmuje się tym, że " coś, ktoś"...

Mimi
@Podwyżki

Nie wszyscy specjaliści maja 4500 brutto. Specjaliści skanowania nie dostali nic więcej poza wyrównaniem do najniższej krajowej a muszą bardzo dobrze orientować się na całym sklepie... A np specjalista na nabiale ogarnia tylko nabiał, nic innego...Taka duża firma a takie traktowanie ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

Ll
@Podwyżki

Jacy doradcy pracują na ekspertów?bo ja pracuję na siebie też mogę powiedzieć że robię na koordynatorow bo robimy to samo, weźcie już nie róbcie afery bardzo często jest tak że jakiś specjalista ma więcej niż ekspert a tak być nie powinno ale..

Paulina

Powiedzcie mi w jakich godzinach pracują kasjerzy na hipermarketach

Mysz
@Paulina

Kasjerzy pracują w godzinach od 6.00 do 23.00

@Paulina

No wiesz pytanie w stylu Czy mogę pracować od 8 do 10

@Mysz

Ok, a jak wyglądają zmiany? Znaczy, zakładam, że w tym przekroju godzinowym są różne zmiany. No to mnie interesuje, jakie są właśnie godziny zmian i system rotacji np. tydzień/tydzień. Jak bym chciała tylko poranną zmianę, to jest taka opcja?

linmir622

Zmiany są różne kwadratowe i podłużne. Zależy jak się dogadasz. ale nie liczył na wiele .POWODZENIA. wiele

Nowe ogłoszenie Warszawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Dlaczego w ogłoszeniu jest "specjalista", a jak wypełniasz rubryczki to masz tylko do wyboru "doradca" od tego czy tamtego, zamiast "specjalista"? Czyżby kpina Firmy z człowieka już na etapie rekrutacji?

Wynagrodzenie

Co Wy wszyscy piszecie za głupoty , specjaliści wszyscy mają 4600 brutto,liderzy czy tam experci to chyba to samo 5100 lub 5200

@Wynagrodzenie

Jakie 4600 brutto?????? Jestem specjalistą i mam 4242 czyli najniższą krajową!!! Kraków.

wynagrodzenie
@Nora

to nie wiem jakim cudem masz minimalną,porozmawiaj z kierownictwem czy dyrektorem bo każdy specjalista ma od stycznia 4600

pft
@Nora

chyba że jesteś specjalistką kas , więcej wynagrodzenia zasadniczego mają specjaliści PFT

@wynagrodzenie

Niestety jestem specjalistą skanowania, jest nas trzy i wszystkie mamy najniższą krajową. Wszystkie z długoletnim ponad 10 letnim stażem. Nam tylko wyrównali do najniższej krajowej.

Mimi
@Wynagrodzenie

Żart jakiś specjalista z 15 letnim stażem 4230 tak nas Firma Carrefour robi w balona a najgorsze jest to że to my pracownicy im na to pozwoliliśmy aby tak nas traktowali

@Mimi

Tez jestem specjalistą z ponad 15 letnim stażem pracy i mam 4242 brutto czyli najniższą krajową. Kpina i żenujące zarówno dla nas jak i dla tak dużej firmy...

ODP...płacowe
@Wynagrodzenie

Brutto - Doradca max 4300 ,specjalista do 4600 ,ekspert do 5500 ,koordynator do 7000 + premia roczna

Specjalista PFT

A o do pytanie kto ma lepiej doradca klienta czy specjalista,odpowiem specjalista bo ma większą premię,wynagrodzenie zasadnicze nie musi czekać do lipca na podwyżki bo z automatu dostaje on podwyżke od stycznia każdego roku.I jak jest ogarnięty to pracuje żeby się nie narobić a zarobić ;)

@Ile?

Cóź mam wrażenie , że w firmie robi się bałągan, mowa tu o specjaliscie - podobno nie ma tu takiego stanowiska, ale nie pierwszy raz słyszę że ktoś na takie awansował

@Crf1

Stanowiska specjalisty miało nie być… ale jednak zostało i nadal funkcjonuje. W sektorze PFT całkiem dobrze bo pensja porównywalna do eksperta, premia na tym samym poziomie wiec ja się pytam po co ten ekspert w PFT za (usunięte przez administratora) pieniądze skoro specjalista bierze ten sam hajs albo nawet lepszy…

Mi
@Ile?

Tak, to prawda. Stanowisko specjalisty zostało, w moim sklepie jest zachowane, pensja wyższa niż ekspertów.

Crf500
@Ile?

Na kasach specjalista to koń pociągowy. I jedno z najbardziej niedocenianych stanowisk w tej firmie. Zakres obowiązków taki sam jak ekspert który prawie nie wychodzi z biura pomnożyć razy dwa. I niech mi ktoś odpowie dlaczego należy specjalista do grupy stanowisk A , podczas gdy na PFT do grupy B i ma wyższą premię. Oprócz zarządzania linią kas, ciągłym i bezpośrednim kontakcie z klientem (nie wiem czy jest drugie stanowisko gdzie przyjmuje się tyle skarg) , zbieraniem koszyków, dbaniem o porządek na kasach, rozliczaniem kasjerów, obsługą klienta w POK, zamykaniem sklepu, odpowiedzialnością za całą gotówkę , zajmuje się też masą innych spraw. Od sprzątania do zarządzania. I nie ma ma to żadnego pokrycia z zakresem obowiązków przedstawionym nam na papierze. Pod pretekstem COVID zarzucono nas obowiązkami. Ekspert sobie siedzi w biurze i papierki przerzuca. Nie powinno być w ogóle na kasach specjalistów, powinni być tylko eksperci i kasjerzy. Albo w ogóle nie być ekspertów bo to strata pieniędzy dla firmy, zero produktywne stanowisko. Tak naprawdę ich cała robota to iść na spotkanie z dyrektorem rano.

@Crf500

Co do eksperta na kasach w pełni się zgodzę „święte krowy”, które wiecznie maja „muchy w nosie”… Natomiast na PFT ekspert robi za dwa etaty - swoje zamowienia, przeceny, papierologie, inwentaryzacje itp. plus to co doradca/specjalista daty, daszki, tranzyt… bo wiecznie jest mało rąk do pracy…

Crf500
@Ile?

A na kasach specjalista robi teraz za 5 etatów. A premię ma jak zwykły doradca. Zarządzanie linią to było jego główne zadanie. A teraz jeszcze rozliczanie kasjerów. Kartę zostawiasz zaufanemu kasjerowi albo latasz w tą i spowrotem co 3 minuty. Zbieranie koszyków. Punkt obsługi klienta, bo ekspert jak się tam pojawi to udaje że nie jest pracownikiem. W międzyczasie jakiś towar dołożyć. Zamknąć sklep nie raz , nie dwa bo przecież szanowne kierownictwo pracuje tylko 1 zmiany. Szkolenia robić. Sprzątanie. Pomagać z zakupami internetowymi. No i oczywiście pomoc ekspretom, bo jak się ktoś ich o coś spyta to nic nie umieją sprawdzić. Zamiast ich 4 by dali lepiej 2 dodatkowych specjalistów, lepsza by była obsługa klienta. Ale bogata firma, stać ich na płacenie za picie kawy i granie na telefonie cały dzień. No i oczywiście za to że wyjdą na koniec zmiany i przywalą się że 2 reklamówki krzywo wiszą mimo że cały dzień nie wyszli z biura zobaczyć nawet dokąd kolejka sięgała. Za to samochody całe przecenami zapakowane.

Leon676

Prawda w oczy kole ??? Jaśnie wielkie ekspertki w punkcie obsługi klienta nic nie potrafią natomiast są bardzo mądre tam gdzie nie trzeba , interesuje je tylko kolejka na linii kas a to że w punkcie jest to nie widzą osoba w obsłudze klienta musi radzić sobie sama .....

@Crf500

A po co mam wychodzić? Jest masa papirologii której w cały dzień nie da się przerobić. Wiele systemów podublowali. Zamiast ksero i karta pracy do FZ i niech sobie rozliczają , to teraz trzeba ksero, wysyłka, wpisywanie, zatwierdzanie, poprawianie itd. Każda "nowość" jest przeważnie zdublowaniem czegoś i mnoży tą samą robotę. Na sklepie zimno, pracowników nie ma wiec od razu atak na mnie, głownie o rtv gdzie nie ma nawet jednego pracownika. Tyle lat dobrze pracowałem w zamian zostałem z nędznym wynagrodzeniem i chorobami których nabawiłem się w pracy. Prawda jest taka że stanowiska eksperta to taka trochę "emerytura" w firmie. A specjaliści młodzi, ambitni, niech popatrzą jak sobie siedzę i pije kawkę w ciepełku. Jak będą dobrze pracować, też kiedyś dostaną.

@Crf500

No to się doigrał, tylko że zamiast ekspertów to specjaliści na kasach będą lecieć. Ostanie stanowisko w tej formie co jeszcze coś robi ? Zwolnić wszystkich.

Anka 500
@Marek

Z tego co wiem to Specjalistiow na lini kas ma być 4 z Pok i pracownicy pok mają być na Sco a resztą specjalistów ma robic to co robi ale bez specjalisty czyli grać za konia pociągowego za 3490 brutto .Wiadomo komuś coś,???a co z podwyżkami????

Crfx
@Anka 500

I teraz wyobraź sobie, cały dzień biegasz, mało butów nie zgubisz, i zarabiasz tyle co szanowna pani kasjerka co rozłoży się na kasie i dzwoni ze wszystkim bo ona nie musi umieć nic. Ty jak pomagasz na kasie to obsługujesz więcej niż 3 takie panie emerytki. A zarabiasz 100 zł więcej. A jak coś sprdl to i tak twoja wina że nie zdążyłaś podejść. Jeżeli rzeczywiście chcą zlikwidować, to gratuluję pomysłu, roboty tyle na tym stanowisku że nie ma kiedy butów zawiązać, ciekawe kto to zrobi? Moim zdaniem i tak nic się nie zmieni, po prostu to musi być zrobione. Tylko zarobicie te 100-200 zł mniej bo takie są realne stawki. U nas powiedzieli specjaliści że jak usiądą na kasę to koniec pomagania co chwilę na jakiejś kasie zostawiając własnego klienta. Co 30 sekund telefon bo coś nie wchodzi, bo kupon się nie włącza, bo bon nie działa itd. Obsługa klienta poleci już całkiem na psy. Większość osób u nas to bardzo młode osoby i lidl, biedra się ucieszą.

@Anka 500

Podwyżek żadnych nie będzie. Chyba że związane ze wzrostem minimalnej. Co do ilości specjalistów, zależy od sklepu. Nie mogą wycisnąć więcej z pani Krystyny co obsługuje 1 klienta 15 minut to pocisną specjalistów. Na niektórych sklepach prawie wszyscy do redukcji. Na innych połowa.

@Marcin

Co to za komunikat z wczoraj o zwolnieniach grupowych? Kogo obejma kasjerów?

@Marcin

Jakiej redukcji?, chodzi o kasjerki?

@6689

Gdzie ukazał się ten komunikat ?

@Opolszczyzna

Eksperci pft 5100 brutto

lidka

SPECJALISTA PFT

Czy specjalista PFT ma coś więcej do wypłaty czy do premii więcej niż zwykły doradca ? jak to jest ktoś wie ?

....
@SPECJALISTA PFT

Z tego co mi wiadomo specjaliści PFT dostali podwyżki od centrali tak samo jak eksperci. Tak samo jest z premiami w informacji o premiach jest podział: doradca i specjalista są w odpowiedzialności wykonawczej , stanowisko przypisane jest do poziomu stawki A czyli premia była podana w tabeli na rok 2023 mim. 5 % max 10%. A stanowisko specjalista PFT jest w stanowisku w tabeli jako odpowiedzialność operacyjna czyli traktowane jak expert i specjalista administracji . Premia na 2023 mim 10% max 15%

gosia
@....

a jak ktoś zostanie specjalistą np w kwietniu to automatycznie mu przyznają podwyżke do pensji zasadniczej ? czy jak to działa ?

@ale

Eksperck dostali 5100brutto

Mia
@SPECJALISTA PFT

A możecie napisać, ile wynosi właśnie sama pensja dla specjalisty PFT? Ciekawi mnie ta praca i szukam info o kasie i interesuje mnie pensja na start, na okresie próbnym jak posiadam doświadczenie w tej pracy niecałe 2 lata. I dajcie mi też informacje, czy taka osoba ma tu opcja na awans np. na starszego specjalistę PFT??

@@ale

Jestem ekspertem i takiej kwoty nie dostałem...

gośka
@....

dostałam ten awans ale centrala coś załatwia to przecież trwa więc na aneks czekam dlatego pytam jak to wygląda czy cokolwiek w ogóle podwyżają pensję , chodzi mi o to czy jest to z automatu robione że np specjalista musi mieć więcej do podstawy niż doradca klienta

gosia
@Mia

parę stów ponad minimalną

Iza
@gosia

Mogę wiedzieć ile lat pracy jak również jakie miasto?

Gosia specjalista

Witam to jak mam to rozumieć 2 tygodnie temu z doradcy dostałam awans na specjalistę pft , więc mam pytanie czy do podstawy wynagrodzenia centrala automatycznie da jakąś podwyżkę do nowego aneksu czy zostanę przy starych zarobkach obecne to minimalna krajowa , I jakie profity z tego specjalisty pft wogole są czy ich brak

@Gosia specjalista

Jak dojechać stałaś awans to musiałaś go podpisać.Nie czytałaś co dali do podpisu? Jeśli nie było tam informacji,że Twoje wynagrodzenie ulega zmianie to jesteś specjalistą z dodatkowymi obowiązkami bez podwyżki. Ludzie zacznijcie czytać bo za chwilę weźmiecie kredyt i nie będziecie tego świadomi do chwili aż do waszych drzwi zapuka komornik.

gosia specjalta
@Marek

GTS GTS

A ja wam powiem jaką ciekawą rzecz w ramach oszczędności zrobili na warszawskiej reducie. Światło w pokoju relaksacyjnym na czujkę. Wchodzisz, chcesz odpocząć, światło gaśnie. Poruszysz powieką, światło się zapala. Za chwilę znowu gaśnie. Po kilku minutach człowieka coś może strzelić. Żeby nie było, dali też czasopisma firmowe. Siadasz , zaczynasz czytać, światło gaśnie. Machasz ręką, po 10 sekundach się zapala. Za chwilę mimo że się ruszasz znowu gaśnie. I tak co kilka sekund przez cały czas. Wracasz z przerwy wściekły i masz ochotę rzucać tym towarem po półkach. Każdy tylko przeklina ale nikt nie może powiedzieć temu "geniuszowi" co to wymyślił ???

GTA2
@GTS GTS

Mi tutaj bardziej przeszkadza brak jakiejkolwiek jednorazowych kubeczków, sztućców itd oraz strasznie małe szafki. Chcesz się napić wody to musisz zasuwać do szafki po swój kubek. A za bardzo nie ma gdzie tego trzymać.

PODWYŻKI

12 stycznia związki wysłały pismo do Carrefoura minął miesiąc i zadnej odpowiedzi nawet CRF nie wysłał . Totalnie olewają wszystko widzę

SPECJALISTA PFT

To jak to teraz jest jak ktoś przechodzi z Doradcy na specjalistę to z automatu centrala podwyższa mu zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1030.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 963, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 461 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Carrefour Polska Sp. z o.o.