Opinie o REMEDIUM w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie REMEDIUM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REMEDIUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMEDIUM w Pyskowice

Remedium

Witam jestem wlascicielem firmy Remedium, sa to pomowienia nie majace przelozenia na rzeczywistosc. Autorem tego komentarzu jest firma konkurencyjna ktora odpowie za to w sadzie. Pozdrawiam Remedium

@Nati

Z tego, co wiem, to zakład niepubliczny, więc teoretycznie powinno im zależeć na każdym pacjencie. Chyba, że mają aż tak duże obłożenie, że mogą sobie pozwolić na selekcję. Swoją drogą, słyszał ktoś może o ewentualnym rozszerzeniu działalności i nowych naborach w tym roku?

Remedium

tobimadara
@Remedium

No nie wydaje mie sie...

@Remedium

Dlaczego dodzwonienie sie do Remedium graniczy z cudem????? Szlag mnie trafia , dzwonie od paru dni

mis665
@Remedium

Jeżeli jest pan właścicielem tej przychodni to proszę kontaktować się z rejestracją przez ogólnodostępny numer. ja próbuje od poniedziałku i żadna z przesiadujących tam księżniczek nie raczy podnieść d..y aby odebrać telefon. Więc skoro jest pan właścicielem a nie jakąś podpłaconą osobą to poleć pan tym księżniczką po premi albo zrób szkolenie z obsłuigi telefony

JS
@Remedium

Dzwonię od 14 września do remedium dzień w dzień mam dzieci chore z gorączką i ospa jestem sama bez pomocy żadnej nadto jest linia zajęta a jak już się człowiek dodzwonić to ciężko komuś jest odebrać i twój czas jest za długi w oczekiwaniu o cię zakańczając a jak już odbiera to wiecznie niema miejsc do lekarza to za co oni (usunięte przez administratora) biorą pieniądze furami się wożą a dzieci przyjąć nie potrafią już mnóstwo ludzi wypisało dzieci z remedium i nadal niema miejsc złożyłam już skargę do rzecznika praw pacjenta i tez uciekasz z moimi dziećmi z tego (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@JS

Najlepiej chyba osobiście podejść.... To jest skandaliczne zachowanie, ale niestety problem dotyczy wielu placówek. Ehhh przydałaby się jakaś zbiorowa skarga.

Nati Nowy wpis
@mis665

Uważam tak samo jak Pani Siedzą nie ma nikogo z pacjentów a telefonu nikt nie odbiera ani rano ani w południe Żenada !!!!

@Nati

Wiecie może, czy w REMEDIUM szukają chętnych na staż?

Anonim Nowy wpis

Witam co to za przychodnia byle. Umówiony na godzinę 10:50 w hidze do rejestracji a mnie informują że lekarz już wyszedł i nie będzie go dzisiaj. Czy ktoś się wkoncu wezmie za te placówki

A ktoś pracował tutaj jako lekarz stomatolog? Możecie opowiedzieć, jak to tutaj wygląda? Zastanawia mnie to, że napisali w ofercie, że nie wymagają wysyłania cv. Serio, do takiej pracy nie trzeba wysyłać tego dokumentu? No to jak firma wybiera kandydatów do rozmów? Skąd wiedzą, że faktycznie ktoś jest odpowiedni na to miejsce?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w REMEDIUM spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Ewelina

Najgorsza przychodnia jaka może być, wczoraj spóźniłam się z dzieckiem do lekarza - chorym dzieckiem (dzwoniłam, że się spóźnię - usłyszałam, że nie ma problemu ) spóźniłam się 5 minut i usłyszałam od Pani DOKTOR BACHULSKIEJ, że ona skończyła prace pięć minut temu i ona nas już nie zbada - SKANDAL NAJGORSZA PRZYCHODNIA JEŹELI CHODZI O DZIECI. Co niektórym lekarzom poprzewracała się w głowach od tej pandemii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jagna

Powiedzcie proszę czy rejestratorki często są rekrutowane w firmie? Jaka rotacja na tym stanowisku jest? Szukam takiej pracy, ale zależy mi przede wszystkim, aby mieć stałą pracę i w miarę możliwości elastyczny grafik. Da się co do tego dogadać? I czy pensja początkowa na poziomie ok. 5000 brutto byłaby możliwa?

J...b

Byłem dzisiaj na pobieraniu krwi,pierwszy raz miałem pobrana krew że nic nieczułem,oełen profesjonalizm,dziękuję pani Marylce????

Jolanta
@J...b

A tam tylko jedna pani pracuje czy więcej? Chciałam podejść i się dowiedzieć, czy nie szukają do pracy, ale najpierw pomyślałam, że napiszę tutaj, skoro jest to Forum. I w jakich godzinach pracuje się tam?

Aga

Pani z laboratorium krew pobiera perfekcyjnie . Bezboleśnie ,żadnego siniaka,krwiaka .Lux ????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w REMEDIUM?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie REMEDIUM? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Lidia

A co ci nie podoba się w tym, że ktoś pyta? Czemu nie odpowiesz? Mnie interesowała ta kwestia nadgodzin np. I jakie zmiany tam są?

Trol

To trzeba gdzieś wyżej opisać za te odbieranie telefonów dzwonię od godziny 8 i nonstop zajęte ciekawe co one robiom

@Trol

Może za mało personelu do obsługi rejestracji, że tak trudni się dodzwonić? No bo jaki może być inny powód?

@Trol

Ponieważ to prawda. Nie można się dodzwonić!

Edyta

Na lekarzy nie narzekam... Lecz przychodząc do przychodni o 8 rano, jak np. dziś. 02.01.2023 bardzo często (99% podejsc), kończy się odmową ze strony rejestratorki. Pani w rejestracji nie chce udzielić pisemnego oświadczenia że odmawia zarejestrowania! Poza tym, jeśli już uda się doprosić lekarza, i przyjmie dziecko, w środku okazuje się, że poczekalnie są puste! Jedyna kolejka z jaką się spotkałam, to zawsze u Pani Oli. Każda próba połączenia telefonicznego nie dochodzi do skutku. Panie w rejestracji się tłumaczą, że centralka, że coś przerywa itp... Itd... Niejednokrotnie dzwoniłam do rejestracji spod drzwi gabinetu... Panie siedzą,śmieją się i dowcipkują, a telefonu nawet nie słychać! Jesli któremuś z moich dzieci kiedyś coś poważniejszego się stanie w skutek nieprzyjęcia dziecka w dniu, w którym prosiłam o rejestrację, każdy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w REMEDIUM?

Ppp

Zmień zapytanie wszędzie pytasz o to samo i tak samo się podpisujesz

@Ppp

Może jak ktoś w końcu mu odpowie konkrety to da sobie już z tym spokój? ;p Na jakiekolwiek tak w ogóle można tu liczyć?

Edyta

Jest tam jedna pielęgniarka z którą nie da się pracować wykańcza wszystkich po kolei następna pielęgniarka się zwalnia ze względu na nią E.R. A właściciele tego nie widzą.

@Edyta

Skoro nie wiedzą, to czemu nikt im nie powie?

@Urszula

Nie niewiedzą tylko nie widzą.

@Edyta

Literówka wybacz. ;) Pytanie ponawiam?

Pacjentka

Lekarze w czasach pandemii myślą, że są najważniejsi! Teleporada umowiona na godz 16, a lekarz dzwoni od godziny 8 rano po czym ostatecznie zaznacza, że nie dodzwonił się do pacjenta i idzie do domu. To jest skandal, jak teraz pacjenci są traktowani.

Jacek
@Pacjentka

Masz racje. Jak się umawiasz na godzinę to wtedy powinna być teleporada. Ale z drugiej strony przecież telefon masz zawsze przy sobie więc o której by nie zadzwonili to powinnaś jednak odebrać, nie?

pacjent
@Jacek

Ale nie zawsze jest się z miejscu w którym można rozmawiać z lekarzem mimo że ma się telefon.

Pacjentka
@Jacek

Ja nie mam zawsze przy sobie telefonu. Pracuje w takim miejscu, że dopiero po pracy mam dostęp do telefonu, dlatego prosiłam o rozmowę na godzinę 16. Pewnie zaraz zapytasz czemu byłam w pracy skoro jestem chora, otóż nie jestem chora tylko potrzebowalam pilnie skierowanie do innego lekarza.

MM

Odkąd dr Izabela chciała z mojego dziecka zrobić kaleke, dobrego słowa już o tej przychodni nie powiem. Minął rok ale co się stało to się nie odstanie.

Asia

Kalekę? Niby jak???

@MM

Ja chodzę tylko do laryngologa może kiedyś do okulistki jak zrezygnuje z innej przychodni ludzie dajdzie spokój oni leczyć nie umia zero zrozumienia panie w rejestracji to za królewny się uważają a pielęgniarki to broń panie Boże od nich

MM
@anonymous

Nie potrafią badać dzieci, wypisałam syna z tej szmiry. Może i sanepid im odpuścił bo przecież teka rękę myje, ale Ja nie. I mimo że tyle czasu minęło to zdrowia syna nie odpuszczę.

kk
@MM

wydaje mi się ze ludzie po 6-letnich studiach medycznych i wielu specjalizacjach posiadają dużą wiedzę na temat leczenia

kk
@anonymous

*umieją

@kk

Epoka lekarzy z powołania minęła. Teraz lekarz to maszynka do zarabiania pieniędzy. Kombinatorzy pierwsza liga. Pod płaszczem inteligencji skończenia studiów.

Mira

Dr. Małgorzata Podlak-Lubczynska najlepszym lekarzem remedium. Oby więcej takich lekarzy.

Czy firma wprowadziła dodatkowe obostrzenia w związku z pandemią? Jak się w ogóle pracuje?

Brak

Dziecko chore a nigdy nie da się dodzwonić aby się zarejestrować!!!!! Trzeba z chorym dzieckiem specjalnie jechać aby być przyjętym za kilka godzin!!! Panie w rejestracji są jak damy i są okropne !!!

Daroa
@Brak

W sobote dzwonilam 60 razy Nikt nie odebrałn. Poniedziallek 10 razy o 9 rano zero A sprawa, Pilna co te Gwiazdy tam robią ze nie odbierają telefinu

Justyna

Może wiecie czy firma potrzebuje pracowników? Szkoda, że pracownicy nie korzystają z tego forum.

Zostaw merytoryczną opinię o REMEDIUM - Pyskowice

• Jak się pracuje w REMEDIUM?

Zobacz opinie na temat firmy REMEDIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

REMEDIUM