Mostostal Zabrze

Zabrze

Opinie o Mostostal Zabrze

anonim 2009-03-06 08:41:10
Generalnie pozwolili mi na dzwignięcie kwalifikacji zrobili mi uprawnienia spawalnicze MAG MIG ponadpod. kurs hakowego i przepalacza gazowego.Płace nie sa złe acz niewystarczające po prostu wiem iż mogę zarabiać wiele więcej ale tylko poza granicami Polski nauczyli mnie dokładności fachowości dyscypliny
:P 2010-03-26 23:50:33
powiedzmy ze idzie sie tam nauczyc spawac ale [usunięte przez moderatora] pozdrowienia dla mistrza [usunięte przez moderatora] ktorego pamietam z najmniej przyjemnej strony
gall 2010-12-07 00:29:34
Najlepiej mają się tam "znajomi" , "kolesie od kieliszka", szczególnie na niektórych wydziałach a poza tym, wazelina i długi jęzor również są w cenie, ogólnie to tzw. "mistrzowie zmianowi" mają zerowe pojęcie praktyczne o tym co się robi na wydziale :) brak umiejętności rozdzielania zajęć.
Dotyczy to niektórych wydziałów.
Najlepiej wychodzi im rządzenie, podwyżki jedynie dla wybrańców.
Omijąć wydz. WPP i WAiT [usunięte przez moderatora] ocena subiektywna
martian 2016-04-04 21:08:36
a tam się będziesz kierownictwem przejmował, zajmij się swoim stanowiskiem i robotą. ja idę dlatego na kierownika magazynu żeby się wykazać.IFS znam to ogarnę temat
Zostaw swoją opinię o Mostostal Zabrze - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Zabrze