logo citistom Rodzinne Centrum Stomatologii

citistom Rodzinne Centrum Stomatologii

Katowice

Opinie o citistom Rodzinne Centrum Stomatologii

porazka 2014-04-16 21:31:11
tak jak w nicku zero profesjonalizmu i partactwo,obie panie sluchaja hitow lat 80 a w miedzyczasie pani dr nie potrafi poinformowac pacjenta w odpowiedni sposob o cenie plomby, o ile wiem doplaca sie w ramach nfztu a pod koniec slysze 200 zl za rekonstrukcje korony , co nie zostało nazwane po imieniu, pani dr (usunięte przez administratora)(?) dzwoniacy telefon rozrywal kieszen a wiertlo w rece latalo oby jak najszybciej skonczyc, zenada, pan w rejestracji uprzejmie bajeruje nie zna cen wykonania zabiegow dopytuje lekarza, kwitujac "i tak nie mamy tak drogo jak gdzie indziej"skonczyla pani 18 lat wiec kanalowka z nfzu odpada! ciekawe!450 zl zastrzelilo mnie totalnie, odradzam,plyn do plukania jamy ustnej w toalecie jest ale cala reszta dziadostwo w ładnej oprawie
podpisuję się 2015-03-26 15:37:24
Koleżanka z góry ma rację jak by tego było mało płacimy dwa razy z portfela i nfz-u
smutna ja 2015-08-10 20:12:48
1.źle wykonana usługa-dwukrotnie poprawiana, trzeci raz zrobię u kogo innego

2. z powodu ciąży i upału mieszczę się tylko w dresowe, luźne ubrania
dziś pani stażystka zlustrowała mnie z góry na dół z obrzydzeniem(nie wiedziała, że sytuację obserwuje mój mąż) i obgadywała gdy wyszłam z gabinetu

(ubrana jestem czysto, firmowo, no ale tshirt i spodenki do kolan w citistomie nie przystoją-dawno nie poczułam się tak źle potraktowana)
mon_ad 2015-11-06 08:36:11
Witam,
a ja mogę w 100% wystawić pozytywną opinię dla tej przychodni :-) Świętna i miła obsługa na wejściu, sms przypominający o zbliżającej się wizycie, dogodne dla pacjenta terminy i godziny, ceny ok - w sumie jak wszędzie, choć w innych placówka jest o niebo drożej - a przede wszystkim świetny pan doktor, który zna się na robocie :-) :-) :-)
Pozdrawiam mon_ad
Niezadowolona!!! 2016-01-22 02:22:35
Całkowity brak profesjonalizmu! Byłam dzisiaj na tomografii szczęki. To co należy wykonać miałam zapisane na skierowaniu od mojego lekarza prowadzącego. W CITISTOM nie potrafią czytać i wykonali .....zupełnie inne zdjęcie!!!!

Na początku obsługiwała mnie jakaś młoda siksa która w ogóle nie potrafiła obsłużyć tej maszyny, a w finale wykonała mi zdjęcie panoramiczne szczęki. Potem przyszedł kierownik który "nie rozumiał dlaczego koleżanka zrobiła takie zdjęcie" i dopiero wykonał je poprawnie. Nawet słowa przepraszam.

Na pewno nigdy tam nie wrócę, bo ceny są takie same jak wszędzie, za to jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia.
eva 2016-03-17 16:58:33
Witam,
Co do opinii poprzedników nie zgodzę się: obsługa w recepcji profesjonalna, miła, normalna. Stomatolog do którego chodzę Dr. Wąs, oraz jego asystentka profesjonalna rozładowują napięcie nerwów fobii co niektórych do stomatologa. Ceny jak wszędzie Niestety z nami Klientami jest coraz większy problem na dzień dobry jesteśmy niezadowoleni ze wszystkiego tzn. źle niedobrze, drogo .Może Drodzy zastanówmy się jakby to było po drugiej stronie czy my tez jesteśmy tacy doskonali czy wymagamy tylko od innych tego :)
Baja 2016-05-14 18:21:14
Super obsługa.Pani Joanna zajęła się moją babcią i babcią jest zachwycona,!Polecam i dziękuje
Gosia 2016-06-14 13:16:21
Całkowity brak podejścia od dzieci. Mój syn zamiast z wyleczonym ząbkiem wyszedł z fobią. Odniosłam wrażenie, że lekarce zależało tylko na tym, zęby druga wizyta w ramach NFZ również nie przyniosła efektu. Twierdząc że "ona nie leczy dzieci na siłę" po chwili użyła jej aby zabezpieczyć opatrunkiem niedokończony ząb. W końcu za trzecią wizytę musimy zapłacić... ale na pewno nie tam.
Gosia 2016-06-14 13:17:19
Onaaaa 2016-08-25 08:47:32
Tragedia... byłam na wyrwaniu ósemki... doktor po dwóch dawkach znieczulenia rwal zęba jak krzyczalam że nadal boli to stwierdził że do wytrzymania ból...dopiero potem dał trzecia dawkę.. .
Masakra
hrqel 2016-09-04 18:58:22
@ Onaaaa - ile tam lekarzy pracuje? Na pewno nie jeden, może po prostu bardzo słabo trafiłaś, albo cos nie tak było z tym lekiem znieczulającym ????
Zostaw swoją opinię o citistom Rodzinne Centrum Stomatologii - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie citistom Rodzinne Centrum Stomatologii