Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

JBK

Niema juz tak źle jak bylo 10 czy 15 lat temu da sie zarobic 2300 a z dwoma sobotami 2500-2600 atmosfera teź juz spoko zaleźy od wydzialu

X
@JBK

Chyba w Lublinie!!! W Biłgoraju to zapomnij!!!! Zal tych ludzi co za miernotę (płaca)tyle pracują i dźwigają!!!

Heros
@JBK

2500-2600 to powinny kobiety tam zarabiać za swoją ciężką pracę a Ty się cieszysz że tyle zarabiasz jeśli nie masz rodziny na utrzymaniu tylko wszystko dla siebie to ok ale generalnie myślę że mężczyźni powinni tam zarabiać 3300-3800 jak w innych zakładach

JBK
@Heros

Zgadzam się z tobą ,ale jak na wschodnią ścianę to nie najgorzej

Lublin
@X

I tu niema szału 2300 na technicznych drzwiach raz da dobrze zarobić a później sobie odbiera cały rok

mała

ciekawe czy i w Niemcach dadzą Ci tak zarobić a sweter każdą premię zawali żeby wyżej mieli więcej no i dla siebie musi trochę ugrać a co z uszatym dalej drze ryja

Cefla

Firma stawia na młodych. Bo: można im mało płacić, można ich łatwo ułożyć, można ich łatwo przekręcić. Nie potrzebują wolnego i nie dopytują się o 'swoje'. Firma na start "kariery" i po pół roku szukaj innej. Jeśli masz pracę to nie szukaj lepszej tu bo szybko się rozczarujesz.

Ja66

Allxsub z góry bym był wdzięczny daj namiary na firmę w której pracujesz i tak płacą

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Bartosz

Czy to znaczy, że pracownicy nie szanują pracy i płacy?

Zakuwacz
@Bartosz

Skoro jest bardzo duża rotacja na produkcji to coś jest na rzeczy i ludziom szybko nie odpowiada. Płaca / praca / warunki / atmosfera. Wszystko składa się na zadowolenie pracownika.

allxsub

Witam wszystkich" fanów" (usunięte przez administratora)tak też niestety tam procowałem ale od marca tego roku zatrudniłem sie w firmie w której są 13 wczasy pieniądze na Święta oraz wyjazdy integracyjne. Pracując pierwszy tydzień w nowej firmie dostałem 500zł na święta wielkanocne gdzie w pol skone może po 3-4 latach bym tyle dostał a nie przepraszam tam na Wielkanoc nie dawali tylko jakieś ochłapy na Boże Narodzenie, praca 5 dni w tygodniu od 9-17 czego chcieć więcej . W pol skone to już (usunięte przez administratora)Pozdrawiam i życzę własciwych decyzji.

Tiara
@allxsub

Święte słowa. Dobrze to podsumowałeś. Jeszcze dużo tej firmie brakuje do zachodnich "korporacji" - tu standardem jest brak jakiegokolwiek poszanowania pracy i płacy.

Ewka
@allxsub

Podpisuje się pod tym rękami i nogami :-) to jest całkiem trafna i rzetelna opinia. Pzdr

Mick

Ogólnie (usunięte przez administratora) Nawet jak pracy nie masz to szkoda czasu są lepsze firmy które lepiej płacą i szanują pracowników

text

"500 negatywnych opinii"...Zacznijmy od tego, że 500 komentarzy to i ja mogę napisać. Po błędach ortograficznych widać, że są pisane przez jednych i tych samych nierobów. Dlaczego nierobów? Sprawa jest prosta, obrażają tu kierowników czy majstrów, mimo że ani kierownik ani mistrz nie czepi się kogoś bez powodu, jeśli robota będzie wykonana. Jak ktoś siedzi zamiast pracować albo robi fuszerkę to nic dziwnego, że wypisuje takie bzdury w internecie. Wygląda na to i mam nadzieję, że tak jest że te wszystkie negatywne opinie to wpisy kilku osób (bo nie wierzę, że więcej niż kilka jednostek nie potrafi pisać po polsku). Do poziomu języka dostosowuje się również poziom kultury. Nie wiem jak jest w Pol-Skone i na tych waszych "chalach", bo przyglądam się z boku i czytam tu czasen, ale sranie we własne gniazdo i obrażanie ludzi z którymi się pracuje to szczyt chamstwa i buractwa. Tak właśnie robią prostaki. Nie ludzie prości, bo do tych nic nie mam.

West
@text

Przyjdź to ocenisz sam oraz zobaczysz różnicę między człowiekiem prostym a prostakiem na własne oczy ????

Poldi
@text

Czasen??? Sam robisz błędy ortograficzne a śmiejesz się z innych:-) to dość żenujące...

Text
@Poldi

Między literówką a błędem ortograficznym jest subtelna różnica. Ta pierwsza wynika z ułożenia rąk na klawiaturze. Ta druga z braku wiedzy ze szkoły podstawowej :)

Text
@Poldi

Poza tym, ja się nie śmieję. Uważam, że skoro ktoś jest na tyle leniwy by zajrzeć do słownika, to w pracy również będzie leniwy. A potem ból bo „majster zły” I pamiętajcie, szacunek za szacunek. Nie będą was szanować mistrzowie ani kierownicy jeżeli sami tego nie okażecie.

Franek Kimono

Przeszło 500 negatywnych opinii nie może być wyssanych z palca. Niech każdy ma się na baczeniu nim postawi tam nogę. Odradzam nawet wrogowi.

A kto to ten cały sweter?

xyz
@Nowy

myślę że nawet nie chcesz wiedzieć kim on jest ;p

@Nowy

Nie przejmuj się to nikt ważny

Buena Bożena

Na produkcji ludzie przychodzą i za parę dni odchodzą. Lub po pierwszej pensji. Ukraińców pełno bo już tylko oni za takie pieniądze pracują. Nie polecam pracy na produkcji. Stolarz, szlifierz, monter to najgorsza z możliwych prac i najniżej płatna. Pamiętajcie o akordzie!

biłgoraj

Pytaliście kiedyś czy są przyjęcia do (usunięte przez administratora) Więc jeśli ktoś jest chętny to właśnie ruszają przyjęcia.

Upss

Najlepsze są wypłaty, nikt nie wie ile, dlaczego tak mało. Pracujesz 19dni w miesiącu dostajesz 1700zl (bez sobot), pracujesz 21dni (bez sobot) dostajesz 1700zl :-) a robiłeś to samo no przecież Akord jest ???? Zachorujesz to dodatkowo zabierają premie która jest częścią pensji aby ją wg uznania zabierać (ale nie dokładać).

Endriu
@Upss

Ogólnie dziadostwo jest pogodę sponsoruje Ukraincom daje ale swoim pracownikom nie da zarobić zawsze znajdzie wymówkę to krutki miesiąc, to mało zeszło to dużo reklamacji najważniejsze jest to by jemu stan konta się zgadzał

JA ROBOT

Siema , Do wszystkich którzy udzielają się na work.pl. Ludzie przestańcie wylewać żale na tej platformie bo mnie h.. strzela jak to wszystko czytam. Nic nie wskóracie jak będziecie pomyje lać na prezesa, dyrektora, kierowników, majstrów, swetrów itp. Oni tego nie czytają, a jak czytają to mają na Was wyejb....Chcecie zmienić wasz los to zmieńcie prace, nie jedno Pol-skone na świecie, praca jest, lepsze firmy są, tylko trzeba ruszyć du.. . I moje motto: pracownik nie jest niewolnikiem, tylko człowiekiem który świadczy usługę pracodawcy, za którą otrzymuje adekwatne wynagrodzenie.

Driver
@JA ROBOT

Czytajo Czytajo bynajmniej niby kierownik transportu, a on dalej doniesie co tu słychać

Biłgoraj

Orędzie było już w Lublinie u nas stara spiewka jak co roku aż się nie chce słuchać tego bełkotu, jak on się nie wstydzi patrząc na załogę kłamać prosto w oczy oni kokosy zabijają a nam och łapy daje.

Y
@Biłgoraj

A zapytałeś o to Prezesa czy tylko anonimowo w internecie potrafisz pisać ? Kozak w necie pi*da w świecie :)

Jas

Witajcie ludzie jak tam wypłaty? Lepiej he. Pracuje jeszcze ten h.j sweter na futrynach? Coś się zmienia w tej firmie?

Rik
@Jas

Antoni trzyma się swetra i posadki nie odpuści, choć jest tępy nie wiem po co Jaś go trzyma, zakład pracy chronionej dla nieudaczników próbował sił w Lubline to pognali dziada tu spowrotem bo nie dawał rady

mała
@Jas

sweter to każdego wykończy on nie ma sumienia ale karma wraca ciekawe kiedy przyjdzie na niego czas

Weronika

@biłgoraj, z Twojego komentarza wnoszę że jesteś zadowolony ze zmian zachodzących w firmie. Opublikowałeś go już ponad trzy tygodnie temu - jak teraz Ci się pracuje? Czy te zmiany wyszły na dobre? Aktualne oferty pracy z POL- SKONE możecie znaleźć tutaj - http://www.pol-skone.pl/o-nas/praca - czy ktoś z was zamierza aplikować? Co poradzilibyście osobom ubiegającym się o pracę w tej firmie?

Lublin

I znowu wypłaty nędzne trzeba robić na tą porażkę jako jest FELIN oni zysku zero a płacić im trzeba

a co tam
@Lublin

nędzne to znaczy jakie bo w Biłgo 1900zł

Ubek

?

biłgoraj

Brawo. w końcu kierownik zaczął przyglądać się ludziom,kto robi a kto tylko jest. Bardzo dobrze bo co nie którzy to tylko przychodzą żeby listę podpisać i obecność zaliczyć a w szczególności ci młodzi pracownicy, nie dość że prawie nic nie umie to i jeszcze robić mu się nie chce aby na tel.siedzi i w gry gra a potem pretensje że mało zrobione że mało zeszło,a jak ma zejść dużo jak młody siedzi pół zmiany na internecie i pracuje wtedy jak majster idzie.Ale poierdziel dostaje stary pracownik albo wszyscy a w dzień wypłaty jest narzekanie że mało zarobił ale nie widzi tego że pół miesiąca praktycznie nic nie robił. Wiem że zaraz poleje się fala hejtu że dziobak że w du..e włazi kierownictwu a ja wam powiem że otóż nie nie dziobak,nie włazi tylko ja przychodzę do pracy i pracuję po to alby zarobić i móc siebie utrzymać i własne dzieci,rodziny a nie po to żeby na nierobów robić. Koniec i basta tak panie kierowniku trzymać przyglądać się i zwalniać nierobów a będzie lepiej. Za hejty dziękuję i życzę miłej i owocnej pracy wszystkim.

Torin

Brawo kierownik

My
@biłgoraj

Dodam tylko że Biłgoraj starymi i dobrze zorientowanymi pracownikami stoi!!! Reszta odbiera lub nosi bo nic nie wie! Więcej pisać nie muszę bo myślę że kierownictwo przejrzało no oczy w końcu!!! I kiesę otworzą dla długoletnich i naprawdę dobrze pracujących.....

FELIN
@My

Z tą kiesą to przesadziłes na niej stary łapę trzyma a nie kierownictwo bez jego zgody nawet nie pierdną bo się go boją

@My

Masz rację kolego w Biłgoraju jest wielu dobrych i doświadczonych pracowników a w sezonie gdy jest dużo roboty to przyjmuje się wszystkich jak leciczyli ludzi bez jakiego kolwiek doświadczenia i umiejętności manualnych np.ludzi po ogólniaku którzy nie potrafią wkręta wkręcić a to tylko po to żeby trzy zmiany zrobić,żeby niby więcej towaru wyprodukować i takie oto przyjmowanie ludzi na sztukę i robienie trzech zmian przynosi odwrotny efekt do zamierzonego,tzn.na zmianie jeden lub dwóch pracowników doświadczonych i kilku młodych bez pojęcia i stąd biorą się reklamacje,poprawki,malowanie jednej sztuki po 3-4 razy a wiadomo to są koszta i czas. Dlatego trzeba płace utrzymywać na wyższym poziomie i ściągać do pracy fachowców a nie ludzi po gimnazjum i piekarzy bo piekarze to może i potrafią robić ale bułki a nie drzwi (oczywiście bez urazy z tymi piekarzami to tylko taki przykład). Bo tak naprawdę to tak wyglada że ,,chol..ra mamy dużo zamówień ale nie mamy ludzi żeby zrobić trzecią zmianę,hmmm hmmm co tu zrobić?? Mam pomysł przyjmiemy 10 piekarzy i rozrzuci się ich po trzech zmianach istan ludzi na trzy zmiany będzie się zgadzał i od poniedziałku jedziemy na trzy zmiany.A po trzech miesiącach zebranie i krzyk bo reklamacje,bo towar do du..py itp.itd. i wielkie halo bo starzy pracownicy bubla puszczają. Stawiajcie na wykwalfikowanych pracowników i na doświadczonych którzy potrafią dobrze wykonywać swoją pracę,potrafią zrobić to i tamto a nie tylko kawę parzyć i po kątach się chować z telefonem a jakość produktu na pewno się poprawi,może zejdzie kilka procent mniej ale za to w bardzo dobrej jakości. Kierowniku prowadz selekcję dalej to jest potrzebne.

stokrotka
@biłgoraj

ci doświadczeni już dawno zagranicą.

Yamaha r1
@biłgoraj

Kolego sympatyczy jestem po ogolniaku to nie znaczy ze wkreta nie potrafie wkrecic czy okien zaimpregnowac :) twoja wiedxa widze jest dosc znikoma azeby mowic o malowaniu krotnym...przemysl temat i owocnej pracy. Pozdrawiam okna

Bilgoraj
@Yamaha r1

No to gratulacje umiesz bardzo dużo,idz na górę po podwyżkę i powiedz że mimo to ze jesteś po ogolbiaku to potrafisz okno zaimpregnowac. Hahaha takich wlasnie fachowców jest najwiecej, on potrafi okno zaimpregnowac. Łzy same do oczu się cisną.

yamaha r1
@Bilgoraj

twoj iloraz inteligencji nie mieści się w linijce.. chyba Cie w rolniczaku nie nauczyli że znaki interpunkcyjne nie zawsze muszą być w wierszu ----> to takie coś ""

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE