Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

Metalurg

A jak z innymi posadami niż produkcja? W sensie utrzymanie ruchu? Też jest tak źle?

Ura

Traktowanie pracowników jak poddanych na każdym kroku I wmawianie że wszędzie indziej jest gorzej I że oni robią wszystko by było lepiej. I że doceniają pracowników. Nie doceniają. A ludzie boją się odezwać o swoje. Nie ma szans na rozwój, a próby negocjacji wynagrodzenia nie mają sensu. Może i firma z tradycją, ale bez przyszłości.

Kamila
@Ura

@Ura A jak rozwiązywany jest problem nadgodzin w POL- SKONE? Są dodatkowo płatne?

Drzwi wejściowe dźwiękoszczelna a dziura po zamontowaniu na wylot klatki. TOTALNA BEZNADZIEJA SZKODA PIENIĘDZY BO ZERO REAKCJI

Złóż reklamację to wymienia je na nowe z tym nie ma problemu.

Drzwi wejściowe krzywe jak banan wręcz spara że światło z klatki widać ZERO REAKCJI ???? SZKODA PIENIĘDZY BEZNADZIEJA TOTALNA

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
××××××××××

JEDEN WIELKI SPISEK

xyz

Nie czepiajcie się kierownictwa na zakładzie 4, bo tamtejszy obecny kierownik jest ok. Zarząd ? Uważam, że ludzie którzy potrafią przyjść, przywitać sie i porozmawiać chwilę z każdym pracownikiem sporo dają od siebie w kwestii kultury. Inna kwestia jest z pracownikami, bo ciągłe wycieczki do kierownika z powodu "próby wszczęcia awantury przez kogoś" są słabe i nic nie dają. Ostatnio jak sam (usunięte przez administratora) to też byłem akurat tym złym a szyderczy uśmiech jedynie potwierdził, że chodziło tylko o sprowokowanie. A nagrań telefonem technologa z pokazywaniem palcem na wózek,pracownika i drzwi nawet nie skomentuje...

Prodzak4
@xyz

Nie czepiać się kierownictwa? Zamiast xyz trzeba było podpisać się Łuk... Proszę Cię w tym zakładzie co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Kierownik co chwilę nowy. Obecny "kierownik" tak strasznie chce pokazać co to on nie zrobi żeby było lepiej a nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi i zarządzaniu. Lata tylko i tak Panie Dyrektorze. Lizus. Pracowników przerzuca że stanowiska na stanowisko, upomnienieniami sypie i myśli że coś to zmieni jak tu cała organizacja jest do zmiany. Zero kompetencji.Z urlopem niewiadomo do kogo iść bo on oczywiście nigdy nie wie tylko wysyła do mistrzów. Oni nie mogą dać urlopu tylko kierownik i tak w kółko trzeba prosić i latać. Żal. Jego czas też się skończy. Wie może ktoś czy mam być na III zmiana? Podobną tak bo mają tylu chętnych do pracy. Ciekawe zjawisko.

Makor
@Prodzak4

Ryba psuje się od głowy. Zakład pracy też. To nie wina mistrzów, kierownika - ich można zmieniać jak rękawiczki. Oni gangreny nie powstrzymają się. To wina odgórnej strategii, zarządzania, planowania czyli myślenia. Wynagradzania sowitego dobrych pracowników tak aby wiedzieli że są doceniani, a nie oceniania wszystkich jak leci. Cieszę się że wyrwałem się stąd bo pracuje teraz w fajnej atmosferze, zajmuje się ciekawymi rzeczami, ludzie tu czują się doceniani (większość) a wynagrodzenie jest o wiele większe.

v.v

Nie polecam,pracowałem do niedawna w zakładzie nr 4. chore sytuacje. pół biedy że ukraina, ale panuje mobing , szczucie ludzi przeciwko sobie, liczenie czsu przerwy co do minuty, liczenie na stoperze czasu w ubikacji!, tworzenie nowych stanowisk za donoszenie (?nadmajster?) , panuje dezorganizacja, o 6 nie wiadomo czy o 10 nie wygonią cię do domu bo nie ma co robić, z dnia na dzien dowiadujesz sie ze następny dzien masz 2zmiane, wiem ze był taki przypadek na dziale metalowym ze uruchomili 2 zmiane na kilka dni po czym wyganiali ludzi na urlopy przymusowe. Wiem że to chleb powszedni na produkcjach, po prostu potraktujcie to jako informacje o firmie. już do niej nie wrócę, mam nadzieje ze to sie zmieni, bo szkoda niektorych uczciwych pracowników.

julek
@v.v

A po sasiedzku, dosłownie przez płot inny zakład produkcyjny gdzie pracownika się szanuje ;) Pozdrawiam

Czy POL- SKONE zatrudnia studentów?

Elop

Nie idź tu, nawet na staż. Szkoda czasu.

biedny Łebas

ajć, jaka wielka szkoda że wyrzucili złotoustego kierownika tomeczka. czyżby wyszły na jaw jego machlojki, oszustwa, i wszelkie kłamstwa??? ps. bardzo dobrze paparuchowi, karma wraca :D

ukrskone
@biedny Łebas

może teraz toudinator na kierownika?? aby zęby umysł i kandydat ideanalny

Daab
@biedny Łebas

Dajcie znać kto teraz kErownikiem został. KONIECZNIE. Robiłem tam kiedyś i znałem złotoustego. czyżby zakład 4 dalej nie ruszył jak powinien? :)

Ups
@ukrskone

Za cienki między uszami jest stety.

Bart
@Daab

Operator za bardzo wszedł w tyłek I udało mu się zostać, ale spoko tam co pół roku zmiana to I jego wyrzucą jak tylko coś będzie nie tak I nie będzie na kogo zgonic:)

Zle traktowanie pracownika na pierwszym miejscu. Pracownicy boja się straty pracy więc gdy cokolwiek idzie nie tak jest zrzucanie winny na innych. Kierownicy również często zrzucają przed prezesem winę na majstrow, a oni na pracowników fizycznych. Nigdy nie wiadomo kiedy zostanie zabrana tzw. Premia i zarobi się znacznie poniżej minimalnej krajowej. Zatrudniając się nie wiesz że twoje zarobki netto to podstawa + premia która może być zabrana. Ludzie ciągle odchodzą bo nie mogą wytrzymać dlatego polskone już reklamuje się w radiu żeby ściągnąć nowe osoby. Niezależnie od stanowiska wszyscy pracownicy są zestresowani i w większości nieszczęśliwi

x

Aby nie zostać zwolnionym wystarczy dobrze pracować. Nikt w tej firmie nie zarabia poniżej pensji minimalnej, bo byłoby to nie zgodne z prawem pracy. Opowiadanie takich bzdur to szczyt głupoty. Jeżeli nie wiesz, ile wynoszą Twoje zarobki, wystarczy po prostu zapytać w kadrach, w jaki sposób są wyliczane. Ludzie ciągle odchodzą? Pewne rotacja jest charakterystyczna dla wszystkich zakładów produkcyjnych. W Pol-Skone to się zdarza, ale są również ekipy, które pracują ze sobą przez długie lata. Pozdrawiam, Niezestresowany i zadowolony pracownik :)

x

p.s Nie wiem, jakim dzbanem trzeba być, żeby zostać zwolnionym. Strata pracy jest możliwa w przypadku wyjątkowych zaniedbań ze strony pracowników. Nie stracisz pracy, jeśli starasz się, a czasem coś nie wyjdzie, zwłaszcza na początku.

X

Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy wypowiedzenie było zasadne, należy zgłosić się do sądu pracy. To on powinien zbadać, czy faktycznie doszło do rażącego zaniedbania obowiązków, bo zakładam, że taki był powód wypowiedzenia. Zgadzam się, że kult jednostki jest w tej firmie obecny.

Akurat ja odeszlam sama z siebie a nie zostalam zeolniona ale widziałam co się działo. Pracowałam tam tylko pół roku i bardzo żałuję zmarnowanego tam czasu.

Patryk

Jeśli ktoś już nie pracuje to skąd wie ,jak się pracuje z obcokrajowcami?

Adaminio
@Patryk

Te bystrzak jak wpadłeś na swoją błyskotliwą myśl? Fakt że ktoś aktualnie nie pracuje w tej firmie to nie oznacza że nie pracował wcześniej z obcokrajowcami w POL-SKONE. A Ty już doszukujesz się maczania palców np. Konkurencji...

Byly_pracownik

Odradzam wszystkim. Firma zatrudnia około 65% Ukraińców którzy co około 3 miesiące się zmieniają. Pracować z nimi to naprawdę męczarnia. Nie dość że nic nie potrafią to jeszcze porozumieć się z nimi ciężko a później winny operator bo ktoś coś źle zrobił. Oni wyjadą i mają w du... bo im agencja płaci za godzinę a Tobie premie uwala. Nie wiem do czego zmierza ta firma ale na pewno ukraińcami wydajności czy jakości nie podniosę a Polaków nie zatrudnia bo nikt za 2500 zł nie przyjdzie. W obecnym czasie 3000zl to jest minimum. Fakt że soboty płatne ale jeb.... wszystkie soboty to nie wiem czy każdemu odpowiada. Omijajcie szerokim łukiem.

Taboo
@Byly_pracownik

Zgadzam się z Tobą, omijajcie szerokim łukiem. UKRy w większości ani be ani me, nic nie potrafią tylko oczy wielkie robić potrafią a człowiek za nich odpowiada przy maszynach.

ninia

bardzo kiepska firma bardzo lubi zatrudniac ukraińców na pare tygodni

Lolek

Chciałbym poruszyć w swojej wypowiedzi wiele wątków związanych z tą firmą ale gdyby były jakieś pozytywy można byłoby się rozpisac. (usunięte przez administratora)jeżeli zarząd sobie wymyśli ,że w danym miesiącu zarobiłeś za dużo z twoją premia wyreguluje twoje zarobki tak żebyś zarobił jeszcze mniej pracownik tutaj nie ma żadnych praw spróbuj powołać się albo upomnieć o swoje a następnego dnia dowiesz się ,że wypowiedzenie już na ciebie czeka. Miałem nieprzyjemność kiedyś pracować w tej firmie i żałuję zmarnowanego czasu jakikolwiek awans ? To brama i żegnamy pracownika. Opinie pracowników są dobrze znane i nikt nie robi nic aby polepszyć warunki. Swoją opinią odradzam pracę.

Makor
@Lolek

Odpowiedź bardzo trafna. To nie jest firma dla ludzi którzy chcą fajnej, normalnej pracy. Pogoń za wynikiem niczym w PRLu 300% normy. Wyroby kiepskie a wymagania a mają wyglądać jak ze złota. Nie polecam - szukajcie a znajdziecie coś o wiele lepszego, jak na przykład ja.

Bogusław Linda

Witam, z góry proszę o poważne odpowiedzi. Idę na rozmowę do POL SKONE i jak to wygląda? Jakieś benefity? niektórzy mówią o kartach multisport inni że nie ma. Niektórzy mówią o drugich zmianach inni że nie ma. Tak samo pieniądze jakieś bony na święta podobno są albo podobno ich nie ma. Jka to jest naprawde? Polecacie?

X
@Bogusław Linda

Benefitow nie ma żadnych, kart multisport również nie, drugie zmiany są, bony na święta są, ale marne, w zależności od stażu ( po roku dostaniesz 100zl) Nie polecam, dużo osób wybiera się do (usunięte przez administratora)

WilkuWDZ
@Bogusław Linda

Nie polecam. Poważnie jeśli absolutnie nie musisz to tu nie pracuj. To co piszą o benefitach to prawda czyli 0. 100zł na święta to jałmużna.

@X

Witam wiadomo kto dostał się do (usunięte przez administratora) i od kiedy ?

ToudiToGrzyb

jeśli chodzi o 4 zakład produkcyjny to serdecznie NIE POLECAM tam pracować( na innych zakładach również). Złotousty kierownik, który zawsze ma rację i zna odpowiedź na każde pytanie. Odkąd ów kierownik przyszedł na 4ty zakład z pierwszego, to zaczęły się obniżki pensji. Nowy pseudo mistrzunio, który jest niekompetenty, i śmierdzi mu z buzi , zamiast zwrócić uwagę pracownikowi, że coś robi źle, leci na skarge do kierownika i wymyśla dodatkowe kłamstwa, tak aby zaszkodzić człowiekowi. (usunięte przez administratora) jedna boi się powiedzieć to prosto w oczy Soboty niby nie obowiązkowe, ale jak nie chodzisz , to kierownik pyta czemu. a jak juz zrobisz te soboty to i tak dobrze na tym nie wyjdziesz,bo zabiorą Ci premie albo inaczej oblicza współczynnik. Nawet jeżeli jesteś operatorem maszyn przez 2 lata, to nie masz co liczyć na lepsza wypłatę, ba , nawet w świadectwie pracy Janek nie wpisze Ci operatora, tylko jakieś śmieszne: stolarz budowlany, malarze powłok drzewnych, szlifierz materiałów drzewnych Reasumując, ten zakład to jedna wielka obłuda, ludzi pracują w stresie, nie wiedząc nawet ile tym razem wezmą pensji i czy premia nie zostanie zagrana. Cieszę się że już tam nie pracuje.

ZK4
@ToudiToGrzyb

Potwierdzam!

Paco
@ToudiToGrzyb

Tomeczek nie pociągnie zakładu nr 4, taka prawda. Ten mistrzunio to leser nr 1, bez kompetencji bo nie pracuje tu od wczoraj a dalej nie ma pojęcia o robocie.

@Paco

Skoro firma zdecydowała się otworzyć czwarty zakład produkcyjny, to chciałbym ustalić, czy w związku z tym są szansę, aby dostać się do pracy? Proszę o odpowiedź, czy aktualnie potrzebni są nowi pracownicy.

TomcioPaluch
@Adam

Ta firma m ma ZK4 już prawie 2 lata i dalej zakład pracuje na pół gwizdka. Nie polecam. Szczególnie pensje mizerne.

ZK4

Serdecznie nie polecam, nawet umowy kombinowane tak że nigdy sie niczego nie doliczysz, 8zł na godzine gdzie najniższa krajowa jest większa godzinowo. śmiech na sali pakiet socjalny jakiś? dostaniesz 100zł na święta pod warunkiem że na zwolnieniu nie byłeś haha

@ZK4

8 zł na godzinę? Rozumiem, że możesz nie lubić pracodawcy, ale nie jest to możliwe. Musiałbyś zarabiać 1280 zł miesięcznie przy 5-dniowym tygodniu pracy. Nikt w tej firmie tyle nie zarabia. Podstawy matematyki. Nie twierdzę, że to idealna firma, lecz trzymajmy się prawdy. A wysokość pakietu socjalnego uzależniona jest od stażu pracy. Z tego co się orientuje, długoletni pracownicy mogą otrzymać pakiet o czterocyfrowej wartości.

Curwakyrk
@x

8 zł to podstawa a reszta to ewentualne dodatki takie jak współczynnik od sprzedaży (który bierze się z kosmosu i nigdy nie wiadomo jak będzie wysoki + premia) i te dodatki nie są zależne od pracownika tylko od pracodawcy. To jest tak 8zl razy(współczynnik z tego miesiąca czyli) 1,8=14,4zł brutto plus premia jeśli nie podałeś 20% lub gdy podpadles to mniej lub zero. Czyli tak 8x1,8+20%=17,2zł brutto odjąć od tego wszystkie potrącenia to na rękę zostanie około 12,5zl x 168godzin w miesiącu daje nam około 2100zl na rękę i to jest wariant z premia a jak zabiorą premię np. 10% to już stosunkowo mniej zarobisz. A jak zabiorą całą czyli 20% to zarobisz mniej niż zbierać butelek.

Curwakyrk
@Curwakyrk

A teraz tak od siebie i szczerze : praca jak praca, ogólnie nie ma źle nawet z niektórymi można się dogadać jak się chce tylko zarobki trochę liche jak na tę czasy. Kobieta powinna zarobić nie mniej jak 2500tys a na szlifowaniu powierzchni malowanych nawet jakieś 2700/2800 bo się strasznie kurzy i niektórych przypadkach nie miło pachnie(śmierdzi). Mężczyzna który coś potrafi robić lub jest operatorem maszyny nie powinien zarobić poniżej 3000zl pomijając początkujących czy takich co nic nie potrafią oprócz odbierania listewek z kombajn i układania na palecie. To było by uczciwe w stosunku do pracowników a szczególnie tych którzy pracują 20 i więcej lat na majątek firmy i z takich poborow ludzie byli by już można powiedzieć,, zadowoleni".

xyz
@x

@x to jeśli to nie prawda to jaka jest prawda? Masz na umowie 9zl/h i jak wytłumaczysz wypłatę 2 500zl ? po co ta umowa 9zl? bo chyba wiesz jak pracujesz i ile zarabiasz. wytłumacz Nam

@xyz

Nie jest prawdą, że w Pol-Skone zarabia się 8 zł na godzinę. Gdyby było to prawdą to przy zarobkach 8 zł na godzinę pensja miesięczna wyniosłaby ponad 1200 zł, co nie jest realne na umowie o pracę. Przedmówca nie wspomniał nic o współczynniku, a po prostu rzucił 8 zł na godzinę. Przepraszam, ale naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz? Nie wiem, jak mam Ci prościej wytłumaczyć. ps. Nie pracuję tam

Egzorcysta za niecałe 300
@Curwakyrk

W Biedronce lepiej płacą i lepiej się pracuje. Nikt się nie wytrzasa, wiesz ile zarobisz, ciepło. Trzeba tylko polubić pracę z klientem i być życzliwym, czasem posłuchać czy puścić mimochodem komentarz i szerokości.

Taboo
@x

Czego nie rozumiesz chłopcze? Masz 8 zeta na godzinę. Reszta to premia która pociąga wypłatę do najniższej legalnej krajowej i ponad nią. Nigdy nie wiesz ile zarobisz bo premia jest płynna-zmienna mocno, szczególnie na czwórce. Pójdziesz na L4 to wuja zarobisz bo zabiorą Ci premię.

Iuy
@x

Trzymam się prawdy: nie ma długoletnich pracowników bo nie są przedłużane umowy, prawdopodobnie chodzi o to by nie sporządzać 2 umowy za wyższe wynagrodzenie, tylko podmienić pracownika na nowego na pierwszą umowę za niższe wynagrodzenie , dyrektor de sprzedaży Arkadiusz nie przedłuża umów nawet po okresie próbnym prawie wszyscy mu nie pasują niech się idzie leczyć, umowa gwarantuje minimalne wynagrodzenie brutto złożone z podstawy i premii, premie mi nie wypłacili, sama podstawę czyli wynagrodzenie wyszło poniżej ustawowego minimalnego wynagrodzenia brutto

gwiazdor

(usunięte przez administratora)jest śmieszna. Ludzie na pakowaniu gotowego produktu dostali nakaz od kierownika, aby puszczać nie do końca ładne drzwi, bo statystyki sprzedażowe muszą się przecież zgadzać, a co za tym idzie premie dla zarządu

Lublin

Jest to jedna z najgorszych podkreślam najgorszych Firm z jakimi mi przyszło współpracować jako klient .Nie polecam !!!!!!!!!Brak kompetencji pań z serwisu!!!!!!!!!(choć i przyznam że na etapie zamówienia też musiałam uświadamiać że dany produkt macie , dla mnie JEST TO niepojęte żeby nie wiedzieć co się sprzedaje) mowa tu o POL-SKONE w Lublinie na Hanki Ordonówny , zbywanie klienta , odpowiadanie na maile po tygodniu po kilku próbach ponownego pisania , wciskanie ciemnoty ludziom , brak pojęcia i zero wiedzy na temat produktu , kolorów, rodzajów drzwi, ościeżnic itd.Chciałabym żeby ktoś zarzadzający tym działem przeczytał mój wpis i serio podszedł do sprawy bo przez takie traktowanie tracicie klientów jak i dobrą opinie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w POL- SKONE?

XS

Zależy, o który zakład pytasz. Jeśli dobrze pracujesz to podejście jest zupełnie zwyczajne. Jeżeli się dopiero uczysz, czy po prostu coś nie wyjdzie, możesz liczyć na wyrozumiałość. Jednak wielu pracowników po prostu olewa robotę, wychodząc z założenia, że za te pieniądze się nie opłaca pracować. Osobiście nie mogę złego słowa na kierownictwo powiedzieć. A to, czy opłaca się pracować to rozmowa na zupełnie inny temat. Powodzenia wszystkim :) A to, czy opłaca się pracować, to zupełnie inny temat.

XS
@XS

Sorry, trochę nieskładnie, a nie mogę już edytować. Mam nadzieję, że zrozumiesz. W razie czego pytaj.

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE