Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

PatON

Jak wygląda kwestia PH jakie zarobki jaka flota aut ? ktoś może się wypowiedzieć widzę że zmieniana jest cała kadra PH

FAKRO
@PatON

Flota dla PH to Audi A6 biturbo... Ph wymienieni bo nie spełniali oczekiwań, kolejni też będą bo też nie spełnią, być może Ty też. Poczytaj o firmie niżej opinie, świadczą o całokształcie.

PDK

Czy to prawa, że teraz w Sosnowcu jest godzina 14:54 ??

Krzywy

Na polskone wisi baner rekrutujemy. Warto? Jak zarobki na początek? Umowa? Czego spodziewać się po tej firmie. Mowa tu o zakładzie w Niemcach.

Taboo
@Krzywy

Nikt (szczególnie z okolic) nie chce tam podjąć pracy bo opinia szybko się roznosi (od lat), reklamują się szeroko, nawet w radiu. Przede wszystkim zarobki, mizerne a praca nie należy do lekkich, miłych, czystych i dających satysfakcję czy nawet z perspektywami. Robola, potrzebują robola.

Ślepnąc od drewna

Witam. Ostatnio słyszałem ogłoszenie w radiu o poszukiwaniu pracowników do tej firmy. Firma działa już 3cia dekadę i odpowiedzcie sobie dlaczego poszukują pracowników z takim "rozmachem"? Tam przewinęło się setki dobrych pracowników, którzy pracowali po kilka- kilkanaście lat i dlaczego odeszli? Bo pomimo "plusów", że stabilna praca, pod dachem i w okolicach miejsca zamieszkania to jeszcze trzeba zarabiać jakieś godne pieniądze i mieć perspektywę wypracowania sobie czegoś po wielu latach sumiennej pracy. A tam wypracować sobie można jak w przysłowiu garba, ktoś się odezwie, że nie każdy, ok. Ale tak miało/ma 95% pracowników...

Egzorcysta za niecałe 300
@Ślepnąc od drewna

Omijajcie w Lublinie zakład na Felinie nr 4. Zarobki bardzo marne jak na te czasy. Co chwilę ktoś się zwalnia albo jest zwalniany.

Bruce lee
@Egzorcysta za niecałe 300

A zwolnili już rudego pseudo technologa wiecznie chowającego się w mistrzówsce?

@Bruce lee

Jaki jest z jego pożytek jak z każda pierdoła biega do Bartka, sam nic nie potrafi, jak sie coś zapytasz to czekasz kilka godzin luib dni na odpowiedz

Ws
@Ślepnąc od drewna

Tam nikt nie chce robić najgorsza firma w lubelskim zero szacunku do pracownika I jakieś ochłapy co miesiąc

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
B-c

Drzwi Krzywe nie można wyregulować reklamacja już trwa 4 m-ce nie kupujcie tego badziewia

lysy
@B-c

jezeli uznana reklamacja to niemozliwe ze czekasz az tyle

Kamil
@lysy

Możliwe u mnie po 3 tygodniach drzwi odchyliły się 7mm od normy reklamacja zgłoszona oczywiście oni swoje że nieodpowiednie warunki wilgoć itp.reklamacje uznali 3msc czekałem na drzwi.

Dariusz Zieliński
@B-c

Ja czekam 6 miesięcy i zapłaciłem 16 tysia problem z powłoka lakiernicza i frezowaniem klamki przesuwnej nie polecam

Bruce Baner

Chciałem się ostatnio zgłośić na operatora na zakład nr.4 ale znajomy mówił mi że tam się jakieś cyrki dzieją, jakieś nożowniki i ataki nożem na współpracowników, czy mógłby ktoś to potwierdzić czy to prawda ?

Marek Mostowiak

Witam, czy w związku z zakażoną na wirusa osobą, naszą koleżanką z Pliszczyna będą podejmowane jakiekolwiek kroki ? Wie ktoś coś o tym? Czy tylko zmniejszenie wypłat Nas czeka? "bo mamy wirusa" . A jeśli zaatakują Nas 3 wirusy to będziemy robić za darmo? ktoś coś ?

Prezes
@Marek Mostowiak

Tak za darmo, premie w każdej chwili możemy zabrać także zostanie te kilka złoty na godzinę z umowy, A ze względu na wirusa jeszcze z tego utniemy panie marku pan się nie boi, napewno za dużo pan nie zarobi.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie POL- SKONE?

kopakabana

ale o co dokładnie chodzi? jakie pracownicy produkcji mają podejście do liderów z zewnątrz czyli z innych zakładów POL SKONE, czy wogole innych zakładów? Czy jakie zarząd ma podejście do liderów? Wogole liderów czyli do konkurencji będącej liderem na rynku? podejście kogo do kogo?

Kasa

Ryba pasuje się od głowy... Dobrze ktoś napisał. Bezwzględnie liczy się kasa.I tak trzeba podejść do tematu.

X

Jak wygląda praca w czasie epidemii? Czy normy bezpieczeństwa są zachowane?

Pracownica

Czy firma pół-skone może wysłać swoje pracownice biurowe na dodatkowe szkolenia, kursy, szczególnie chodzi o wiedzę z zakresu przepisów ZUS a dokładniej z zasiłków, sposobu ich naliczania i prawidłowym liczeniu dni należnych pracownikom, bo one mówią swoje a ZUS swoje, one każą pisać dni pracujące w oświadczeniu na opiekę dziecka do lat 8 a ZUS każe pisać z dniami wolnymi nie wyszczególniać. Więc może ktoś w końcu zajmie się tym bałaganem. Bo od pracowników wymaga się dużo ale od siebie to już nie koniecznie. Jeśli za opiekę płaci ZUS to nie rozumiem dlaczego tak uparcie każą wyszczególniać tylko dni pracujące? Ktoś potrafi to wyjaśnić bo w biurze niczego się nie dowiem bo jest nie dostępne dla pracowników. Sami się boją a nam każą pracować.

Zmartwiony

Dlaczego Polskone nie zamknie swoich zakładów na ten trudny czas pandemii ? Lepiej narażać zwykłych ludzi, wysyłać ich na urlopy przymusowe lub zmuszać ich do zwolnień lekarskich, niż zawieśić działalność na 2 tygodnie. Zarząd sam już nie pokazuję się na zakładach produkcyjnych bo boi się o swoje zdrowie i wcale się nie dziwie bo też się boję, a muszę pracować codziennie i mieć kontakt z innymi ludźmi większości z Ukrainy. Myślę że firma dała by sobie radę z 2 tygodniową przerwą ... W końcu jak kogoś stać na wycieczki lub polowania na innym kontynencie za ok.pół miliona to i z tym dali by sobie radę. W tym komentarzu nie chodzi o to by kogoś skrytykować tylko o to by dać do myślenia tym, którzy są odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i ich rodzin.

Pracownik;)
@Zmartwiony

Pożyjemy zobaczymy. Myślę że w tej trudnej sytuacji każdy sie boi. Narazie nie mamy na co narzekac. Ważne że robota sie kleji.

Strzelsięwł...
@Pracownik;)

To nic że pracownicy i ich bliscy w niebezpieczeństwie ważne by się produkcją zgadzała i robota kleiła... Odpowiedzialność poziom Pol-skone...

On
@Zmartwiony

Mogą być i urlopy, aby zamknęli!

@Pracownik;)

Tobie pewnie jakby powiedzieli że pół roku Ci pensji nie wypłacą to byś się cieszył że robota się klei imbecylu

Heheszki

Jak chcesz sie dorobić garba to zapraszamy.

Matijas

Polecam

Kwarantanna

Dlaczego pół-skone pracownika który miał kontakt z kim kto wrócił z zagranicy wysyła na przymusowy urlop skoro należy się takiej osobie świadczenie takie samo jak na L4 mimo to że nie jest chory. Czyżby znowu oszczędności na pracownikach? Bo zakład musiał by płacić za 33 dni takiej kwarantanny a u pracowników powyżej lat 50 za 14 dni takiej kwarantanny.

x
@Kwarantanna

Dlaczego pytasz o to tutaj? To tylko zwykła strona do opinii. Nawet na umowie powinno być napisane, że wszelkie spory rozstrzyga Sąd Pracy.

Nie polecam, pracowałem do niedawna na zakładzie nr 4. Różne historie słyszałem pracując niedługo. Większość można poczytać poniżej. Wyssane z palce raczej nie są bo i po co.

x

"Słyszałem" i "raczej" Co za rzetelna i wiarygodna opinia :D

Pandemia

Czekajcie jeszcze ze dwa tygodnie , A wszystko będzie pozamykane.

Ciekawski

Teraz za pewne znowu premie polecą za korzystanie z opieki na dzieci w związku z zamkniętymi szkołami.

Kwarantanna

Pracownik poddany przymusowej kwarantannie uzyska świadczenia chorobowe, nawet jeśli okaże się zdrowy autor: Joanna Śliwińska 13.03.2020, 09:30; Nawet jeżeli w danej firmie nikt nie zachoruje, nie oznacza to wcale, że pracodawca nie poniesie kosztów związanych z wypłatą pracownikom wynagrodzenia chorobowego. Będzie ono bowiem przysługiwało także zdrowemu pracownikowi, który zostanie poddany przymusowej kwarantannie. Oczywiście, jeżeli nieobecność podwładnego będzie się przedłużać, ciężar wypłaty świadczenia – zasiłku chorobowego – przejmie wówczas ZUS. Płatnik nie poniesie natomiast kosztów nieobecności pracowników mających dzieci do lat ośmiu, które pozostaną w domu, w związku z zamknięciem z powodu koronawirusa żłobków, przedszkoli i szkół. Opiekunom przysługuje zasiłek opiekuńczy od pierwszego dnia finansowany z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Czas, w którym ubezpieczony przebywa w kwarantannie, traktuje się jak okres niezdolności do pracy, nawet jeśli osoba w niej przebywająca nie zachoruje. Za ten czas należne są świadczenia na takich samych zasadach, jak gdyby poddany kwarantannie był chory. W przypadku zleceniobiorców lub prowadzących działalność gospodarczą, którzy podlegają ubezpieczeniu chorobowemu, będzie to zasiłek chorobowy. Nieco inna sytuacja dotyczyć będzie pracowników – zgodnie z ogólnymi zasadami w ich przypadku przez pierwsze 33 dni (14 dni dla pracowników powyżej 50. roku życia) niezdolności do pracy danym w roku kalendarzowym pracodawca wypłaca im wynagrodzenie chorobowe. Dopiero po upływie tych limitów ubezpieczonemu należny jest zasiłek chorobowy finansowany z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

Borek

A jak zarząd firmy zareaguje na panującą pandemię coronawirusa? Premier Ukrainy zamyka przejścia graniczne, a co chwilę pojawią się nowe osoby zza wschodniej granicy. Może trzeba pomyśleć o przerwie w produkcji ze względu na zdrowie pracowników?

Presez
@Borek

W żadnym wypadku, najważniejsza jest produkcja. pracownicy mają weekendy na leczenie i kwarantanny.

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE