Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

Praca

Czy są u Państwa miejsca pracy dla kobiet?

@Praca

Dzień dobry, oczywiście, szukamy Pracowników na różne stanowiska. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rekrutacjami na stronie https://www.pol-skone.pl/praca

Jaka umowa obowiązuje w POL- SKONE podczas okresu próbnego?

Dzień dobry, niezależnie od czasu trwania umowy, wszyscy nasi Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę (także podczas okresu próbnego). Pozdrawiamy

Garbaty

Pracowałem w tej firmie kilka ładnych lat i jak zaczynałem też szukałem opinii tutaj. Po podpisaniu umowy byłem przerażony tym co tu przeczytałem ale trudno, klamka zapadła, trzeba było sprawdzić jak jest. Było nawet gorzej niż tu piszą. Donosiciele jakoś trzymają się posadek. Reszta ludzi, niektórzy na wyższych stanowiskach z jakimś pojęciem czy wykształceniem trochę pracują ale wszyscy siedzą cicho jak myszy i tylko jak pojawia się prezes to drżą ze strachu bo podpaść nie trudno, wystarczy trafić na gorszy dzień szanownego. Aż trudno uwierzyć, że tacy podli ludzie którzy mają wszystkich swoich pracowników za nic jeszcze istnieją i są tacy którzy chcą dla nich pracować! Zero szacunku. Jak nie donosisz to długo nie popracujesz. Praca z resztą nie jest adekwatna do pieniędzy rzucanych z łaską i tekstami, że ciągle są reklamacje a mimo to pensje są wypłacane. Wielka łaska zapłacić porządnemu pracownikowi za to że w lecie tyrał w pocie czoła na hali w której jest jak w saunie a w zimie zimno bo ciągle brama otwarta i jeżdżą wózkami. Wszedzie głoszą że ludzi przyjmą do pracy bo wykorzystując sytuację z koronawirusem Pan (usunięte przez administratora)pozwalniali tych którzy mieli coś do powiedzenia i jeszcze mieli coś w głowie, mózg im pracował i to przeszkadzało bo przecież jak może uczeń przerastać mistrza? Ostatnio polityka firmy się zmieniła. Teraz zostawiają samą (usunięte przez administratora) łatwiej się kieruje.

x
@Garbaty

Czy faktycznie pensje spadły przez pandemię? Ktoś może to potwierdzić?

Taboo
@x

Nie spadły, wzrosły ???? Weź się zastanów sam. Tarcza PiSiorów swoje zrobiła i ludzie cicho siedzą bo kryzys ????

@x

Oczywiście, że wspaniałomyślny zarząd wpadł na to jak zrobić na pandemii i uczciwych ludziach interes

Kierownik produkcji
@Garbaty

Widzę ze znowu pojawiła się oferta oracy na stanowisko kierownik produkcji. Szkoda tylko, ze na rozmowie kwalifikacyjnej, którą notabene przeprowadza jakis dziwny starszy pan, podobno właściciel, nieważne, ważne jest to ze mentalnie jeśli chodzi o tego typu rozmowy, zatrzymal sie on w latach ubieglego ustroju. I tak dowiadujesz sie ze: - stanowiako ktore moze ci zaproponować na poczatek to mistrz produkcji( apanaze odpowiednio nizsze, max 3,5k netto), po trzech miesiacach kolo 4k. Ale to dopiero poczatek, starszy, na pozor spolegliwy pan, oferuje ci prace w jednej ze swoich filii, albobw Niemcach, albo Bilgoraju, to tak na początek mówi, pozniej, zostaniebPan kierownikiembw Lublinie, oczywiście kłamie. Soboty obowiązkowe, przynajmniej dwie w miesiącu, nie przyjdziesz zapomnij o 3,5k. Na umowie 1500 zl brutto + premia wg uznania pracodawcy. Typowa praca jak u prywaciarza, wycisnac z pracownika maksa, dajac niewiele w zamian. Nie zaplanujesz urlopu, bo go nie dostaniesz, jak nazbierasz go dostatecznie duzo, wtedu dowiesz sie z dnia na dzień ze musisz w tygodnie odpocząć.

Jack daniels
@Garbaty

Jeśli szukacie czegoś stabilnego to zdecydowanie odradzam, jak jest sezon czyli tak od marca do pozdziernika to szukaja chętnych jelonków. Kiedy przychodzi pora sucha, zwalniaja, a wiadomo kto poleci pierwszy-swiezak, na umowie terminowej. Poza tym obiecuja kokosy, a zeby zarobic te 2,5k trzeba przyjsc w 2 soboty. 4 soboty i koło 2,8k będzie. Urlopy w tej firmie niestety nie sa dla pracownika, to pracodawca nimi dysponuje, wysyla kiedy jest mniej pracy

Jay
@Kierownik produkcji

Potwierdzam Twoje słowa. Niby duża firma ale mentalność komunistyczna. Na umowie grosze 1500brutto praktycznie niezależnie od pracownik fizyczny /mistrz/kierownik plus premia wedle uznania 'od wyrobienia'. Soboty pracujące (mus). Zanim chcecie tu pracować / aplikować koniecznie dotrzyjcie do kogoś kto tam pracuje czy pracował i popytajcie, zaoszczędzicie sobie czasu i zdrowia.

Emeryt

Wszystko się zgadza ..niestety

@Kierownik produkcji

Wszystko tam wygląda dokładnie tak jak piszesz a ten (usunięte przez administratora), nie ma szacunku do nikogo! Jak śmieci ludzi traktuje, czy to w swojej firmie czy poza nią. Jak się komuś wydaje, że coś "dostaje" to się wydaje, nie ma tam nawet (usunięte przez administratora) tylko czysty (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) a skończy jak wszyscy.... tylko zła sława zostanie.

Xe

I jak tam bez siwowłosego kierownika ? Za mocno wszedł w tył ?

He
@Xe

Cudownie, wspaniałe, 95% zakładu bardzo się cieszy, oprócz tych lizotyłków którym też już nie wiele pozostało czasu w tej "wspaniałej" firmie. A co do pana siwowłosego, fałszywa (usunięte przez administratora), nie szanująca ludzi, do tego z byle powodem szedł od razu do prezesa, tyle dobrych pracowników którzy przez niego wyleciało... Przez jego kłamstwa i bezpodstawne oczerniania... Ale karma wraca prędzej czy później.

FAKRO
@Xe

To ilu kierowników czy majstrów już się przewinęło woła o uśmiech litości. Zakład nie ruszy pełną parą bez kompleksowego podejścia i zaangażowania osób także tych na najniższych stanowiskach. Zlepek doświadczenia i młodości która ma telefony w "łbach" nie uda się. Zmiany kierowników świadczą o bezsilności i braku pomysłu.

Ce
@Xe

@Xe o którym zakładzie mowa? Ten Siwowłosy to Kierownik zakładu?

Emeryt
@Ce

Felin zp4

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w POL- SKONE?

pierdoła

zdarzają się często. ale pytanie czy się opłacają :D

Ktos

Nie polecam. Zakład zatrzymał się w latach 80. (usunięte przez administratora)

Gibi

Zakład zatrzymał się w latach 80 z maszynami. Śmiech na sali, proponują najniższa krajowa plus premie która prezes przyznaje w zależności od jego humorku.

Macie jakieś specjalne miejsce na przerwy, jakiś socjal? Czy jest tam udostępniona mikrofalówka oraz lodówka ?

Pompka
@Marek

Wypowiem się na temat zakładu nr. 4 bo tam pracuję, jest 'stołówka' z tym że przerwy po 20min, czas liczony oczywiście juz na hali, z której to trzeba do tej stołówki dojść kilkaset metrów. Mikrofalówki są ale nie zawsze działają, czasami trzeba szukać w którym gniazdku jest akurat prąd, ostatnio stała na podłodze pod oknem bo tylko tam był prąd, lodówka jest ale w niej tylko parówki ukraińskie i chleb. Na drzwiach lodówki karteczka zeby dbać o porządek w lodówce bo straszny (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam

BWOZM

Pracowników(usunięte przez administratora) i tylko aby szybciej robić i szybciej a później się dziwią że są reklamacje i jak to możliwe. (usunięte przez administratora) w którym jedynie chyba co trzyma to przyzwyczajenie

Nigdy

Jeżeli jesteś na etapie szukania pracy i zastanawiasz się nad Pol - Skone to pamiętaj że przymieranie głodem i żebranie na ulicy jest bardziej godne niż praca w tym (usunięte przez administratora) szybciej szybciej !!!!!

Ona

Nie polecam. Rozmowa o prace- pierwsze pytania: ma Pani męża? Ma Pani dzieci? Masakra.. wielkie wymagania, a proponują najniższa krajową na rękę plus mała premia czasami 100/200 zł???? Szkoda czasu..

Robert
@Ona

Fajnie że podzieliłaś się swoimi odczuciami związanymi z rozmową kwalifikacyjną w POL- SKONE. Powiedz mi proszę jakie są tu wymagania wobec kandydatów i co proponuje pracodawca oprócz pensji, są tu jakieś benefity pozapłacowe?

Ok
@Ona

A z kim pani rozmawiała ? Pewnie z dyrektorką czarną

FAKRO
@Ok

Z "dziewczyną ratownika" :) Kto może niech omija ta firemke szerokim łukiem, masz gdzie pracować to pracuj nie przychodź do tego 'tworu' przypominającego firmę.

Były
@Robert

Wymagania? Bardzo proste, siedzieć cicho i się nie wychylać, jak się da to (usunięte przez administratora) każdego, jałmużnę przyjmować z uśmiechem na twarzy. Na szybką podwyżkę nawet nie ma co liczyć, umowa na stałe? Może po 5 latach roboty(bo praca tego się nazwać nie da)

Janusz Nóżka

Ta firmą to tragedia kupiłem u nich drzwi b30 niby porządne tak je polecali od początku przyjechały uszkodzone ale montażyści powiedzieli że to zamaskują bo jak zareklamuje to znowu będę czekał 8 tygodni więc się zgodziłem później okazało się po montażu że skrzydło ma banana na środku 3 mm przypominam że są to drzwi dźwiękoszczelne firma nie uwzględniła reklamacji po 1 roku użytkowania zaznaczam trzaskaniu żeby się zamknęły teraz mają na środku 5 mm jak chcecie drzwi za 3500 dzwiekoszczelne to idźcie do Castoramy i kupcie za 1000 zł drzwi gwarantuje będą o niebo lepsze firma tragedia nigdy więcej dla mnie może nie istnieć

Makor

Ile 'jałmużny' w tym roku na święta - 100zł?

Skaradeusz
@Makor

O świętach już myślisz? W obecnej sytuacji panującej na rynku i świecie fajnie by było pomyśleć czy praca nadal będzie.

Makor
@Skaradeusz

Ja mam pole i z niego zysk. Czy tu będzie praca czy nie mnie to nie obchodzi, ja abym ZUS miał zapłacony, resztę sobie zarobię sam.

Ik
@Skaradeusz

Gdybym miał stracić pracę w pol skone z powodu upadku firmy nawet bym się ucieszył ????

Były robol
@Ik

Stary wyświadczył mi największą przysługę w życiu nie przedłużając umowy na macierzyńskim. Bardzo Panu dziękuję i pytam się co Wy (usunięte przez administratora) ludzie tam jeszcze robicie?! Praca charytatywna to tylko w fundacji. Pozdrawiam wszystkich współpracowników i cieszę się że nie pracuje jako robol w (usunięte przez administratora).

za dlugi pracownik

Jedyne pieniądzę jakie ten (usunięte przez administratora) dawal byly przed swietami bozego narodzenia. I teraz zabrali nawet to pod pretekstem koronawirusa. A prawda jest taka ze zamowien na metalowe oscieznice i aluminiowe jest wiele wiecej niz np rok temu. Potwierdzone info to jest. Pracowalismy wiecej w tym roku, narazajac zdrowie i zycie a na kontach bedzie mniej. pomyslcie o tym.

Raper

Hej czy wie ktoś czy będą w tym roku talony na święta?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w POL- SKONE?

Hqhw

To chyba zależy od opinii pracownika, jak ma dobra to prezes nie robi problemu.

Kacper

To nie jest Polska firma?

Byly pracownik

Firma która zatrzymala sie w latach 80 (Śmierdzi komuchami), brak odpowiednich osob na stanowiskach ,,majster,, , ktorzy by mogli pokierowac produkcja przez co drzwi wykonywane niedbale ,nie mowiac o pracownikach ktorzy nie rozpoznaja podstawowych kolorow, za tym idzie masa zwroto od klientów. (usunięte przez administratora) i wodorosty

Kaska

Jak to jest w z pracą w Polskone w Niemcach? Jakie zarobki dla kobiety? Jakie warunki? Premia? Płatne soboty tzn ile? Czy warto?

Ciekawski

Dlaczego niewygodne komentarze zostają usuwane? Kilka ostatnio usunięto! Czyżby niektórych prawda bolała i się jej wstydzili? Hmmmmm.

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE