Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

nocki

dziękuję firmie pol-skone za pracę we wszystkie soboty za możliwość pracy w nocy za kilku majstrów idiotów co jak by mogli to z batem by stali a sami ani be ani me i co najważniejsze po tak ciężkim miesiącu dziękuję za wypłatę 2 tys-to jest to co motywuje nas do rzetelnej pracy ale całe szczęście już wiosna nie daleko i czas się pakować bo za takie pieniądze to grzech wstawać o 5 i zapiepszać 6 dni w tygodniu. Przy takich zarobkach nawet nie wiecie jak bardzo człowiek czyje się upodlony i poniżony.Pracownik dostaje to co spadnie z pańskiego stołu panie prezesie-zero szacunku i poważania dla ludzi którzy ciężko pracują na to żeby góra mogła się bawić,używać i jeżdzić nowymi samochodami a człowiek często nawet nowych ubrań nie może sobie kupić tylko w ciuchlandzie się musi ubierać więc nie mówcie że pracownika się szanuje w tej firmie bo pierwszym i najważniejszym wykładnikiem szacunku tak w tej jaki i każdej innej firmie są zarobki a nie głupie gadanie na zebraniach że inwestycje które prowadzi firma to są robione dla pracowników.A głupi naród siedzi na zebraniu z otwartymi gębami i słucha tych bzdur a głoszący te bzdury myśli że jest Bogiem bo tyle robi dla ludzi. DAJCIE PRACOWNIKOM GODNE ZAROBKI NIE OCHŁAPY

Poważny
@nocki

Kolega ma rację takie zarobki to upadlińcom mogą sobie dawać !!!!!!

Derta

Tak,pracownikom zarząd dał 100 zł podwyżki . A tobie da mieszkanie

ghg

Od jakiegoś czasu to forum to czysta propaganda pol-Skone. Niektóre wpisy są usuwane!!! W zakładzie w Niemcach jakiś czas temu kierownik poruszał temat negatywnych komentarzy na tym forum wiec wiadomo ze są czytane przez kierownictwo i zarząd. Jak widac cenzura juz działa.

gość

jest jakaś szansa na dostanie mieszkania zakładowego czy coś w tym stylu jeśli ktoś mieszka zbyt daleko żeby tam dojeżdżać?

blaa
@gość

Prowadzona polityka personalna i kultura organizacyjna spowodowały, że POL-SKONE jest postrzegane jako dobry pracodawca, oferujący swoim pracownikom oprócz dobrego wynagrodzenia także pracę w stabilnej firmie. U nas pracownicy współdecydują o przyszłości firmy, otrzymując od Zarządu dużą samodzielność i swobodę w podejmowaniu decyzji. Polityka personalna oparta jest na stałym rozwoju pracowników poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji i wykształcenia. Nasi pracownicy kierowani są na specjalistyczne kursy i szkolenia, celem zdobywania nowych doświadczeń i zapoznawania się ze zmianami technologicznymi, zaznaczając tym samym obecność firmy na konkurencyjnym rynku. Szacunek i indywidualne podejście do pracowników są przyczyną ciągłych sukcesów naszej firmy, w której Twoja kariera ma szansę się rozwinąć. Jak najbardziej nasza firma ma bardzo rozbudowany fundusz socjalny "Zarząd jest dostępny dla nich także wówczas, gdy pojawiają się sprawy i problemy wykraczające poza sferę zawodową." Więc drogi kolego porozmawiaj z prezesem, dyrektorem bądź kierownikiem a on na pewno ci pomoże................. Ps. Nie czytaj tego forum bo to same kłamstwa.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
me

hee,na waciki starczy :-)

Podwyżka dla wszystkich...

Drodzy pracownicy widząc wasze zaangażowanie i zapał podczas pracy jako zarząd postanowiliśmy dać podwyżkę wszystkim w wysokości 100 zł brutto od pierwszego stycznia 2016. Teraz każdy z was będzie miał minimum 1850 zł brutto co miesiąc to taki miły gest od nas po rozmowach z pracownikami i waszymi przełożonymi. Z nowym rokiem wkraczamy z nowymi wyzwaniami inwestycyjnymi w naszej firmie i nie chcieliśmy was w żaden sposób pominąć.

szymon wydra piękna

Co do zarobków przedstawiciela handlowego na region wschodni to myślę ,że mx 3000 netto ma a nawet mniej. Dyrektor han...lowve ok 10 do 15 tyś może zainkasować za wiernopoddaństwo.

Sory

Okej skoro dla ciebie studia to nic potrzebnego - nie namawiam żebyś zmieniał zdanie. Jesteś dumny z siebie że skonczyles technikum ? Zajexxcie! Co za tym idzie już wybierając szkole wiedziales juz że wybierasz pracę fizyczna, po co więc narzekać ? Zarobki ? Takie jak wszędzie ! A jak nie pasuje, i uwazasz że możesz znaleźć lepszą pracę to po co tu siedzisz ?! Fakt że powinni więcej płacić w porównaniu do tego jak ciężką jest praca ale ludzie uwierzcie, lepszych warunków nie znajdziecie..

Robol

To już wiem czyim jesteś pomocnikiem. Rzuciłem tylko kwotę minimalna. Sądząc po wydatkach od tak na fury skóry i komór. To może zarazić ta kwotę razy dwa lub więcej. W końcu Pol-skone to bogata forma stać ją na wszystko z wyjątkiem przyzwoitego wynagrodzenia dla pracowników.

@Robol

powiem ci tak (usunięte przez administratora) wiesz w nogach i nie masz pojęcia o niczym tak naprawdę

robol

zgadzam się w pewni kojot nie ma pojęcia o zarobkach dyrektorów; pa..jac handlowy bierze conajmniej półtora tego co napisałeś czyli około 15 tyśków plnów na miesiąc plus samochód za darmochę z pełnym bakiem czyli jest do przodu 1-2 tysków miesięcznie plus premia sprzedażowa. Ale co nas obchodzą zarobki góry i ich fury. Poszła fama że stary mowił o podwyzszkach od nowego roku, pewnie chodziło mu o podwyższki cen pradu, gazu, drewna, okleiny, kleju itd. Bedzie znów mówił ze do du...py wszytko sie sprzedaje i konkurencja. Ale nie martwcie sie dostaniemy podwyższke od nowego roku aż 100 na głowę . W końcu w ministerstwie za zarządów pisu się postaralo i podniosą najniższa krajową do 1850 plnów. Juz nie oge sie doczekac bedzie kasa .

@robol

oj dyrektor zarabia znacznie ale to dużo znacznie więcej niż sądzisz

pomocnik

kojot widzę że zielony jesteś bardzo i totalnie nie masz pojęcia o zarobkach dyrektorów piszesz tylko głupoty,piszesz po to aby pisać.

Dlaczego większość ludzi myśli że studia to jest coś wielkiego większość z was skończyło studia prywatne albo kierunki humanistyczne ale przed studiami skończyli ogólniaki i pojęcia żadnego nie macie o fachowej i precyzyjnej robocie, przychodzą ludzie po studiach i nawet wkrętarki nie potrafią trzymać w ręku a co mówić o jej używaniu a co dopiero o innych precyzyjnych pracach więc nie wyjeżdżajcie tutaj ze studiami bo te wasze śmieszne studia to nie jest szczytowe osiągnięcie w życiu i nie ma się czym szczycić znam takich absolwentów po lipnych studiach co pracują w biedronkach i CPN-ach a ja po technikum przynajmniej mam jakiś konkretny zawód i potrafię coś robić. Chcesz się szczycić studiami skończ 5L politechniki i wtedy pogadamy

Sory

Nadal nie rozumiem o co chodzi większości ludzi.. Dlaczego po skończonej szkole i studiach poszliscie pracować w takim miejscu? Liczyliscie na zajexxste zarobki za robienie łatwej roboty? Było szukać bardziej ambitnej pracy. Nie skonczyliscie studiów? To już nie wina prezesa. Cieszcie się że chociaż do polskone was przyjęli. Bo prawda jest taka że teraz bez matury to na sprzątanie nie chcą brać.

ono

Pozdrawiam halę obróbki z Niemiec. Nie dawać się ,tylko ruszać dupy i uciekać stamtąd!!! Szkoda czasu,życia,zdrowia na Polskone!!!

hala futryn pozdrawia korony

Wszystko co pisaly Korony niemce to prawda. Szerokosci przyczepnosci zycza ludzie marginesu z Niemiec. Bayo

korona niemce

Siemka. Pewnie wiecie kto napisał po opisie. Pracowałem w Pol-Skone 5 lat. Na temat firmy mogę powiedzieć duużo. Zarobki tam są bardzo nie sprawiedliwe im dłużej robisz tym mniej zarabiasz. Dobrych operatorów nie rzucają z maszyny na maszynę ale jak by mogli to łańcuchem do maszyny by cię przywiązali byś tylko robił. Nawet jak odlać się pójdziesz to zaraz tekst od majstra co wy macie z tym laniem, w domu lać a nie w robocie... nie żartuję. Miałem parę małych wypadków w pracy bo się poparzyłem dosyć mocno i musiałem iść na zwolnienie lekarskie lecz dostałem prykaz od kierownika żebym lepiej nie zgłaszał wypadku w pracy dla swojego dobra i na deser dostałem nagane za nie przestrzeganie przepisów BHP. Do roboty ganiają jak tylko mogą majstrowie i kierownik ogólnie nigdy tam nie wrócę i nikomu nie polecam tej firmy. za takie grosze to nie opłaca się i nie polecam. A po za tym POZDRAWIAM HALE FUTRYN W NIEMCACH!!!!!!!

ona

hehehe z tą najlepszą firmą to pojechałeś ;-)

X

Oczywiście, że wyolbrzymiają. Pol-Skone to najlepsza firma.

Sknerus

Lizusów,kablarzy, pociotków kierowników i majstrów w polskone nie brakuje przykład powyżej ......... bez komentarza ... Wszyscy wiecie jak jest a tego nikt nie zamydli i nie zmieni naszej oponii . w firmie pracują osoby które musza nie chcą w pewnym sensie są niewolnikami których w obecnej sytuacji ekonomicznej polskone wykorzystuje wyciskając z nich ostatnie siły i godność ludzka ...... za co buduje nowe zakłady i zmienia fury co pół roku ...... a czy nie można dać ludziom lepszej kasy aby ich zmotywować do pracy , aby nie pracowali bo musza tylko ze chca i cenia firmę .... moza ale po co a to tak nie kosztuje pamiętacie obietnice naszego wielmożnego dyrektora z przed kilku lat jakby spadły reklamacje to każdy z was zarabiałby o 500 zł wiecej ... ludzie stek kłamst ludzie wierzyli w to pracowli aby uzyskac ten efekt i co lipa nawet premii za to nie dostali nie mówiac obiecanej podwyzsze ..... lepiej ponarzekac ze trudno sie sprzedaje ze cieżko ....to po jaki ciul budują nową fabrke skora tak ciezko ..... chyba za kase z naszych podwyżek ,, za ktore co pół roku zmieniają fury. jednej rzeczy nie lubie w polskone obłudyyyyyyyyyyyyyy

Bodzio

Odwalcie się w końcu naszego POL-SKONE. Nie pasuję Ci praca to ją zmień. Ogłoszeń pełno. Żaden z Was nie jest tu niewolnikiem tylko pracownikiem i nikt nikogo na siłę nie trzyma. Jak można tak obrażać tak zacnego i uczciwego Dyr. Jak można pluć na najlepszą markę na rynku. Znalazło się kilku co ledwie skończyło podstawówkę a opinię psują kilkuset osobom. Ty i Ty możesz być tylko do prostych prac gdzie w głowie może być pusto. Zdajesz sobie sprawę z tego, że kierownikiem nigdy nie zostaniesz. Tak, że albo cicho siedzieć albo wynocha.

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE