Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy

Legnica

Opinie o Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy

justysia 2014-11-06 17:50:53
hej czy jest tu ktos kto pracowal w tym biurze
DAWID 2015-03-25 14:07:29
TAK JEST;-) O CO PYTASZ?
Dawid 2015-03-25 14:23:47
Praca w ALFIE
Zarobki jak na Legnicę do zniesienia.
Asystent od 1500 do 2000zł
Gł. Proj. od 4000 do 4500zł ale trzeba dobrze negocjować.
Oczywiście na umowie najniższa krajowa resztę pod stołem, tak więc o emeryturze można zapomnieć.
Pracownicy ok, ale jak jest jakaś wtopa to każdy zwala na każdego winę ;).
Szef ok, ale nie lubi systematycznie płacić, na premie nie ma co liczyć obiecuje ale nie płaci, hehehe.
Proj. nie są wysokich lotów, ale wymagania cenowe za to wysokie.
Jeśli inwestor nie płaci to od razu sprawa kierowana jest do sądu, brak możliwości ugody nawet jak proj. jest źle wykonany, albo nie kompletny.
Prawnik ma stały etat.
Z inwestorów którzy współpracowali z ALFĄ to tylko raz, drugi raz nikt tam nie wraca. Ogólnie nie polecam, ale jak ktoś chce się przejechać to polecam ALFĘ.
Wojtas 2015-05-03 17:51:25
Do Dawida pomyliłeś chyba jakąś firmę projektową z biurem rachunkowym :) to jest firma ALFASYSTEM a nie ALFA.
miki 2016-01-27 14:20:25
Z tego co się orientuje to ciągle szukaja tam nowych pracowników. Czyżby był tam taki duży przemiał pracowników?
judyta 2016-03-23 10:33:16
jak ktos pracuje po godzinach i bierze prace do domu to jest dobrym pracownikiem
kondor 2016-04-24 16:47:57
judyta, spoko dla mnie to nie byłoby problemu żeby pracować po godzinach, ale chciałbym mieć pewność, że zostanie mi za to zapłacone.
Zostaw swoją opinię o Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe Alfa System w Legnicy