BUSTAN

Opinie o BUSTAN

anonim 2011-01-03 22:20:46
beznadzieja
darek 2011-09-30 23:39:36
Jak większość płaci pod stołem, pracujesz co drugą sobotę za darmo,
Ogólnie DZIAD brak poszanowania dla pracownika.
mechanik 2011-12-18 23:31:42
Brak narzędzi,jeden komplet narzędzi na trzech pracowników,w BUSTANIE pracują wymieniacze a nie mechanicy.
Tadeusz 2012-04-15 16:18:10
Od niedawna pracuje tam nowy mechanik z kolczykiem jest bardzo dobry moim zdaniem co podnosi standard warsztatu!!!!
Bergiel 2012-08-25 20:53:38
Ogólnie wiocha! (usunięte przez administratora) Płaci najniższą krajową a(usunięte przez administratora)! Wiem bo pracowałem! Traktuje klientów jak szmaty, zawsze jak zapłacą i odjadą to śmieje że frajerzy i że przepłacili! a on za to ma na wakacje z (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) też włosy po kostki i gotuje co chwile coś na górze że aż na warsztacie wali gnojem! Ogólnie syf i roz... [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! Brak narzędzi brak sprzętu a stary (usunięte przez administratora)w kościele 2 zł na tace tylko daje!
ajka 2013-05-27 20:11:43
Jeśli ktoś chce znać prawdę o Bustanie to po pierwszym dniu pracy na pewno przejrzy na oczy. Po rozmowie będziecie wiedzieli jaki to stary ma zdolne córki i kilka farmazonów z jego życia z lat 80 i 90 zeszłego wieku, no i super zapewnienia że nie ma górnej granicy w zarobkach, same kłamstwa.
Pracowałem i znam kilku fajnych chłopaków którzy pracowali w tym czasie co ja i już nie pracują, z różnych powodów, ale żaden z nich by tam nie wrócił.
ajka 2013-06-12 14:29:51
oficjalnie najniższa krajowa, reszta pod stołem i to niewiele, do 2 tyś nie dociągniesz. Wszystko zależy od stanowiska. Jak ktoś nie ma pracy to i to dobre, jedynie co zyskałem po pracy w Bustanie to doświadczenie związane z funkcjonowaniem autoryzowanego serwisu (jak nie powinien być prowadzony i jak się oszukuje centralę i klientów).
ajka 2013-06-16 21:31:26
zatrudnia na umowę o pracę na czas określony np. 3 lata z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia. Na umowie jest najniższa krajowa i 40 godzinny tydzień pracy, za soboty płaci pod stołem.
ajka 2013-06-24 21:12:53
Chłopie zejdź na ziemię, który prywaciarz daje od razu na czas nieokreślony, a z drugiej strony to nic nie daje (chyba że do dostania kredytu), jak zechce zwolnić to zwolni, a znając życie to z Bustana ludzie sami odchodzą i 2-tygodniowy okres wypowiedzenia jest dobry.
Wiesław - Doradca 2013-07-26 19:47:22
leszek - 2013-07-26 14:48:50

Ja chciałem się dowiedzieć odnośnie tego jaki jest socjal w Bustan w tej chwili? Fajnie by było mieć chociaż taki najniższy
ŻADEN!!!! Jeszcze od Ciebie zdoją! Nie idź tam bo tylko stracisz... Tak jak przedmówca napisał... Lepiej Ci będzie przerzucać (usunięte przez administratora) w czechach niż robić w Bustanie...
Wiesław 2013-07-26 23:19:30
Dostaniesz najniższą krajową na początek (niby z zapewnieniem że po 3 miesiącach dostaniesz podwyżke...) Nikt nigdy nie widział tam podwyżki... kolega raz dostał nie wiem jakim cudem niecałe 900zł bo szefowi niby się ubzdurało że coś zepsuł. Aha pamiętaj... Zepsujesz przypadkiem byle klucz, cokolwiek potrąca z wypłaty jak za nowy... Idź do seata jak masz fach w ręku, od Bustanu radze wszystkim trzymajcie się z daleka i jako pracownicy i jako osoby chcące naprawić auto.
Wiesław - Doradca 2013-07-27 16:30:57
W soboty pracujesz za darmo. A pracujesz po 8 godzin chyba że każe Ci zostać oczywiście za darmo i będzie stał nad Tobą póki nie skończysz bo to stary cap. Czasami po 10godzin będziesz musiał walić jak np ktoś na urlop pójdzie. A i tak na wypłate dostaniesz jak za normalne 8godz i jeszcze Ci potraci bo się nie starasz. Daruj sobie naprawde. Córki zarabiają po 5 tys. a nic nie robią wiecznie obrażone. Opłaca się tylko akumulatory i wycieraczki wynosić.
ajka 2013-07-28 10:53:04
co do udokumentowania pracy w soboty to tyle co pamiętam jest lista obecności, na której się sam podpisywałem tyrając co drygą sobotę za friko. Jak ktoś chce to do 3 lat można zrobić z tego pożytek !
Ja sam chyba nie mam na to czasu, i wyznaję zasadę nieruszania (usunięte przez administratora) bo śmierdzi, ale jak ktoś ma chęć, to........
Piotr 2013-07-29 17:02:42
Na 3 lata, z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia.
zorro 2014-04-13 17:05:24
nie jesteś przekonany po pewnym czasie, który tu pracujesz czy opierasz swoje zdanie na powyższych komentarzach?
dzbanek 2014-12-18 12:34:33
ale od razu się dostaje umowę na trzy lata i czy jest ona o pracę? to bardzo ważna informacja dlamnie bo pracuję już w branzy wiele lat i nie ukrywam że nie dam się spoliczkowac jakąś inną formą kontraktu niż umowa o pracę.a a na serio za byle co tak potrącają z wypłaty i ile ona wynosi netto obecnie?
Mani 2015-02-25 02:36:12
Firma bustan to Autoryzowany Serwis Forda, sprzedaż części Ford, aut nowych i używanych etc. Ford wprowadzając odświeżone pojazdy może liczyć na całkiem niezłe słupki sprzedażowe - widać, że sporo aut czy to służbowych czy prywatnych jeździ od Forda. Zastanawiam się czy nagle mają jakąś atrakcyjną ofertę?
Tomo 2015-03-13 01:10:22
Jak jest w ogóle z możliwością pracy w Bustan, bo widze, że na forum nie ma zbyt wielu aktualnych opinii, teraz ktoś odświeżył temat, ale o pracy raczej nic nie napisał. Gdzie mam szukac od nich ogłoszeń pracy? Czy w ogóle nie ma na tą chwilę możliwości zatrudnienia, bo wszyscy pracują i nie narzekają?
pitupitu 2015-03-29 21:08:30
A ja tam jestem zadowolony! Szef bywa wymagający ale uczciwy jest. Wypłata na czas. Wiadomo że kokosow nie ma ale jak nyski rynek to nie mozna narzekać
eddy 2016-05-19 18:52:13
Autoryzowany Dealer Forda P.P.U.H. BUSTAN poszukuje kogoś do działu sprzedaży samochodów dostawczych, niestety nie widać szczegółów zatrudnienia może mi pomożecie ??
Zostaw swoją opinię o BUSTAN - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUSTAN