PASMANTA S.A.

Białystok

Opinie o PASMANTA S.A.

Yo 2010-05-21 12:46:26
Pracowalem jako PH. Praca na dzialalnosc. Podobno teraz GPSy w samochodach, za moich czasow nie bylo. Dostajesz samochod Toyote Yaris, telefon, fax i palmtopa. Komfort pracy uzalezniony od DyrektoraHandlowego czy Przedstawiciela Regionalnego. Jak sie trafi [usunięte przez moderatora] to wywala targety w kosmos. Poczatki byly fajne i mozna bylo zarobic, ale w koncu trafil sie racjonalizator. Pracuje sie z dobrym produktem, ale np. braki magazynowe czesto powoduja, ze sie robi z [usunięte przez moderatora]. Towar sprzedawany jest sezonowy, wiec trzeba sie niezle najezdzic,z wlaszcza jak masz duzy obszar.
arti 2012-11-13 19:24:33
Janusz! Co ty tu wypisujasz? Toc te gpsy to ino ściema taka. Ha.ha Trzymoj sie słały.
Pasmanta 2012-12-28 00:56:27
Dzień dobry.
Lubię moją pracę.
Wy też?
ongiś 2016-04-22 11:47:05
jeśli chodzi o pracę w Pasmancie to firma zajmuje się przede wszystkim obuwiem, akcesoriami do tego obuwia oraz środkami konserwującymi. Co do kasy to nie jest ona super, ale na czasową pracę jest w miarę ok
Zostaw swoją opinię o PASMANTA S.A. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PASMANTA S.A.