Opinie o Beraten T.M. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Beraten T.M.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Beraten T.M. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beraten T.M. w Dąbrowa Górnicza

Czy pracodawca Beraten T.M. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Daniel Nowy wpis

Z reguły staram się nie wyrażać negatywnie na temat poprzednich prac, natomiast moja sprawa została załatwiona w taki sposób w tej firmie, że jednak chciałbym podzielić się swoją opinią. Zdecydowanie nie polecam pracy w SOT we Wrocławiu. Na wyższym stanowisku osoba decyzyjna, która ma podwójne standardy co opiszę poniżej. Od strony agencji proces rekrutacyjny sprawny, wynagrodzenie na czas. Zwrócę tylko uwagę na to, że przedstawienie oferty na portalu oraz w rozmowie telefonicznej jest nierzetelne i nie można traktować tego poważnie. I nie miałbym z tym żadnego problemu... gdyby nie to że umowy "przychodzą pocztą" w drugim tygodniu pracy i dopiero w tym momencie zostaną Państwu przedstawione faktyczne warunki, "nie na gębę". (najniższa krajowa) Osobiście pierwszego dnia nie podpisałbym się pod tym ani nawet nie odpowiedział na takie ogłoszenie. W umowie istnieje co prawda zapis o tym, że zleceniodawca może podwyższyć wynagrodzenie do 40 %... ale nie ma co do tego ustalonego warunku czy doprecyzowania w jakich sytuacjach premia nie zostanie przydzielona. Ma ona jedynie charakter uznaniowy i byle jaki argument przy takim sformuowaniu zapisu na umowie może spowodować to, że dostaniecie uszczuplone wynagrodzenie. Zaczynając od obrotu, kończąc na niby wydajności, niepełnym miesiącu pracy, Waszym szkoleniu itd. To zależy tylko od "czyjeś" kreatywności. Na miejscu kompletny bajzel. Układanie towaru na regałach odbywa się bez skanerów, dlatego często zdarza się, że systemowo artykuł leży kilka pozycji wcześniej lub później co ma dalszy wpływ na wydajność u osób poznających dopiero asortyment. Nierzadko jeden towar zasłania drugi. Systemowe nazwy czasami nie zgadzają się z nazwą na towarze. Są niepełne, w innym języku, skrócone itd. Bywa, że ilości również są źle wprowadzone i trzeba nanosić koretkę przy wydawaniu. System nie odświeża na bieżąco stanu, nieraz zdarzy się, że będziecie szukali czegos, czego nie ma i się o tym nie wie - bo nie zna się asortymentu, a na pozycji jest inny towar albo nawet trzy... patrząc na to że towar może być dwie pozycje dalej, na pierwszej albo trzeciej półce... potencjalnie czasami sprawdzi się 20-30 rzeczy za nim znajdzie się jedną. No i o ile się ją znajdzie, no bo przecież może jej już nie być. Od połowy zmiany nie ma koszyków do układania drobniejszych artykułów, czasami trzeba się porządnie namęczyć aby pojedyncze rzeczy jakoś sensownie poukładać. Zwłaszcza że wymiarowo, wagowo itd. to wszystko jest BARDZO różne. Zamówienia również są przydzielane w jakiś sposób pod osobę. Możecie mieć 100-200kg mleka do przerzucenia i będzie to liczone jako jedna pozycja przy wydajności a osoba która ma 7 paczek różnych serków po dwa kilogramy każda, zrobi to w tym samym czasie i ma tych pozycji 7 do wyniku. System wydajnościowy jest nierówny i jeżeli ktoś trzyma na tym rękę, no to Wasza wydajność zależy tylko od tego, jak bardzo jesteście przez kogoś lubiani. Miejsca odstawcze są nieopisane ani niewyznaczone. Należy zapamiętać gdzie jest jaka trasa no bo przecież postawienie tabliczek chociażby z numerem trasy, który byłby zawarty na zamówieniu i wydzielenie obszarów odstawczych to jest jakieś apogeum. No ale lepiej (usunięte przez administratora) na pracowników którzy mają tygodniowe/miesięczne doświadczenie niż to rozplanować i zorganizować. Wracając do podwójnych standardów. Na rozmowie z bezpośrednią przełożoną zostaniecie poinformowani że po roku-dwóch firma przejmuje pracowników na siebie. Przez ten czas jest zapewniona umowa o pracę agencyjna. Po dwóch tygodniach przychodzi chłopak zatrudniony bezpośrednio i otwarcie nam mówi, że pracę dostał po znajomości, "bo jego mama/babcia/ciocia" czy kto tam "zna się z kierowniczką". Po tygodniu otrzymałem wypowiedzenie za porozumieniem stron bez żadnej rozmowy, uwagi, czegokolwiek. Na pytanie - czy coś się stało usłyszałem, że po rozmowie ze zmianowymi padła właśnie taka decyzja. Rzecz polega na tym że pracowałem z jednym zmianowym który taką opinię mógł ewentualnie wyrazić po 3-4 dniach pracy. (tak tylko napomnę o panującej organizacji i nadmienię, że są 4 hale) Drugi który po dwóch dniach ze mną musiał mi tą decyzję jedynie przekazać nie wiedział kompletnie o co chodzi, z trzecim nie miałem przyjemności popracować. Więc z kim ta rozmowa była? Wystarczyło powiedzieć że przy obecnym układzie jest nas za dużo, to bym tylko na to (usunięte przez administratora) ale takie budowanie winy u kogoś to jest po prostu przejaw (usunięte przez administratora), albo jak to się nazywa. Rodzinna atmosfera? Całkowita strata czasu, z perspektywy osoby która przepracowała tam prawie cały miesiąc za tak żałosne wynagrodzenie, w takich warunkach, fizycznie i z perspektywy tego, że ponownie musiałem bawić się w cały proces rekrutacyjny w innym miejscu. Jeżeli najniższa krajowa jest w zasięgu Waszych ambicji to naprawdę lepiej iść na (usunięte przez administratora) w ochronie, na siedzącą produkcję, cokolwiek... niż przerzucać towar przez 8 godzin w lodówce. Jedyny plus to bardzo pomocna ekipa

Co wchodzi w socjal Beraten T.M.?

Stachu. Nowy wpis

Niue polecam, opinie w internecie nie kłamią. Obietnice w trakcje rozmowy telefonicznej o prace maja się nijak do rzeczywistości. Właściciel agencji nie przyznaje się, że zatrudnia ludzi dla innych firm przez swoja agencję, Problemy z wynagrodzeniami, stawki obiecywane w czasie rozmowy nie są dotrzymywane. Całkowity brak zainteresowania zatrudnionymi przez firmę ludźmi.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beraten T.M., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Elżbieta

witam, zauważyłam ogłoszenie na sortownię w sieci i się zastanawiam czy to jeszcze aktualne? stawka jaką podają wynosi od 2,8 do 3,2 tys netto i chciałam dopytać czy na pewno taka właśnie wychodzi? pytam, bo ktoś pisał, ze niby za 500 zł robił przez 56 h, to możliwe? ktoś wie coś więcej na ten temat?

Wilk

Witam chciałbym ostrzec przed tą firmą ludzi przepracowałem 56 godzin za 500 zł żenada wychodzi 8.92 a stawka obiecana była inna więc żeby zarobić tam pieniądze trzeba zrobić 300 h minimum porażka odradzam

Elżbieta

A masz jakiś dowód na tę zabawę przelewami u nich? Bo do tego to chyba trudno mieć wgląd jednak?

Jeśli w 2020 były zarobki 2700 na rękę to teraz chyba z trujka jest?

Robert

zapraszam do komentowania odziału w Krakowie https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24000840

Charlie

Firma Sot jest w porządku, jednak pośrednik zatrudniający dla tej firmy to totalna porażka! Pan Sebastian z firmy beraten to buc i (usunięte przez administratora) Na rozmowie o pracę obiecują pewną kwotę a później okazuje się, że dostaję mniejsze pieniądze. Zasłaniają się wirusem, a tak na prawdę mają jeszcze więcej pracy niż zwykle. Firma Sot ok ale pośrednik Beraten do bani!

Seba

Polecam w 100% Chyba że chcesz zarabiać ponad 3000 za 8h to trzeba znaleźć coś innego. Ja po trzech miechach ok 2700 na reke Dla jest dobrze.

Tomasz

Agencja zatrudnia na magazyny spożywcze/ chłodnie. Płaci w miarę dobrze. Kasa na czas, zarobki średnie ale nie najgorsze . Jak się chce to moża dobrze zarobić Kilka nadgodzin i można fajnie zarobic

Dagmara

@kamil a jakieś premie dodatkowe na magazynie były czy nie bardzo?

Kamil

Pracowałam 2 lata na oddziale Sot. Wszystko w porządku., Są zaliczki, Premie . wystarczy chcieć pracować a minimum 2500 zł się zarobi na magazynie

Pracowałem 4 miesiące wszystko pasuje. Magazyn spożywczy , chłodno jest. mozna kupować produkty po cenach hurtowni. Kierownik do wytrzymania atmosfera dobra

Bird
@Marcin

Atmosfera dobra? Bhp ok. Empatyczny i uczciwy Szef. Chyba jest dla Ciebie stanowczo za gorąco. Żle wpływa ta pogoda na twoje szare komórki.

Maria
@Bird

Widzę, że Twoje zdanie na temat firmy Beraten T.M. nie jest najlepsze. Jednak właściwie nie wytłumaczyłeś nam, z czego wynika Twoja niechęć wobec niego. Napomknąłeś coś o atmosferze oraz o warunkach BHP, jednak w ogóle nie rozwinąłeś tych tematów, a są one niewątpliwie bardzo istotne. Czy zatem zechcesz chociaż trochę uzupełnić swoją poprzednią wypowiedź? Byłabym wdzięczna.

Holcmichel

Firma jest ok.Pracujesz uczciwie i dostajesz co ci się należy,osobiście pracuje dość trochę czasu i nie mogę narzekać,a jak się komuś nie chce pracować to i za portjera miejsca nie zagrzeje,coś za coś.A co do Szefa to jest młody,ambitny zawsze słowny,po prostu odpowiednia Osoba na odpowiednim stanowisku.Praca jest ok jak chcesz pracować,a jak musisz pracować to lepiej kombinuj dalej...

Schwarz
@Holcmichel

Człowieku skończ jarać dopalacze bo to co piszesz to stek bzdur. Pewnie sam sobie to pseudo szefuniu piszesz. Jako były pracownik niestety przedstawiciel i jako że mam pełne prawo wyrazić swoją opinię napiszę wprost : dno i dno . Zero kultury zero szacunku do ludzi , slowny ? Też mi dobry żart tylko dlaczego trzeba było do ciebie dzwonić o każdą wypłatę ! To co wy robicie w tym socie to jest masakra z tym starym dziadem klausem i ta jedzą sharn to powinno być dosłownie karane i wierze że ten dzień nadchodzi. Do ludzi teraz... Nie słuchajcie głupot czytajcie opinie bo to są nasze opinie ludzi którzy mieli z tym czymś doczynienia nie dajcie się zwieść i zmanipulować! Wybierzcie inne firmy naprawdę są jeszcze fajne uczcie firmy gdzie się aż przyjemnie pracuje a stąd uciekać i omijać takie moje zdanie !

Bird
@Schwarz

Masz rację. Ten dzień nadchodzi. Ti nie jest akwarium które jest szczelne.(usunięte przez administratora)

dodo

praoowałem kilka miesięcy. ze względu na stan zdrowia zrezygnowałem . Pracodawca ok. Mialem doczynienia z róznymi agencjami ta wydaje się rzetelna i uczciwa. Nie było problemów z umową i wynagrodzeniem

MikeMike

Pracuje od ponad dwóch lat na magazynie i nie wiem co wy tam ludzie robicie ze tak narzekacie. Jak sie komus nie chce pracowac, to nie znajdzie pracy...... proste....... warunki jak wszedzie . Plus za to ze wyplacaja zaliczki jak sie chce. Umowa o prace na czas nieokreslony, jest ok.

Antoni
@MikeMike

Długoterminowe i stabilne umowy o pracę to duży plus dla pracownika. Czy prócz wynagrodzenia może na liczyć na premie miesięczne lub kwartalne? Napisz proszę, jaka jest atmosfera w firmie? Koleżeńskie relacje ze współpracownikami sprawiają, że przychodzi się do pracy z zadowoleniem.

Irena

@Mirek a jaka jest Twoja opinia o Beraten T.M.? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co z wynagrodzeniem - jesteś zadowolony z jego wysokości? Jak kształtuje się atmosfera i relacje między pracownikami?

Irena

@Anita pracujesz w Beraten T.M. i możesz przekazać na forum swoją opinię odnośnie wypłat i bhp? @Holcmichel daj znać jak Ty oceniasz tego pracodawcę. Przekaż parę rzeczowych faktów na temat rekrutacji, które będą przydatne innym kandydatom.

Mirek
@Irena

Firma zatrudnia na różne stanowiska w całym kraju. Wiec te 5 opinii na kilkaset osób mówią same za siebie. Zawsze będzie ktoś komu się coś nie podoba.

Zostaw merytoryczną opinię o Beraten T.M. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Beraten T.M.?

Zobacz opinie na temat firmy Beraten T.M. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Beraten T.M.
2.1/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 35
    41-300 Dąbrowa Górnicza