logo zespół muzyczny fresh www.zespolfresh.com.pl

zespół muzyczny fresh www.zespolfresh.com.pl

Łódź

Opinie o zespół muzyczny fresh www.zespolfresh.com.pl

łukasz 2012-10-17 09:15:12
Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście i obsługę wesela i poprawin które odbyły się 17/18 Września 2011 w Aleksandrowie Łodzkim.

Powiedzieliśmy tylko czego oczekujemy a Pan Paweł z ekipą zajęli się resztą, krótko mówiąc zawodowcy;
muzyka super, bardzo dużo nowych utworów, muzyka dopasowywana pod kątem osób aktualnie tańczących na sali, jeśli jest bardzo dużo starszych osób nie forsują ich zdrowia natomiast jeśli jest dużo młodych dają "wycisk".
Wszytko ze smakiem i bez przesady, zabaw mieliśmy tyle ile planowaliśmy, poprowadzone zostały w dobrym tempie, z humorem oraz klasą (żadnego picia z wazówki albo wynoszenia panny młodej itp)

Opinii typu: brak piosenek w repertuarze prosze nawet nie czytac, ta orkiestra idzie z postępem czasu i gra bardzo dużo nowych utworów a nie odgrzewanych kotletów typu "Biały Miś " oczywiście klasyki zostają w repertuarze ale orkiestra ma określony czas gry i nie da sie grać wszystkiego co myśle jest zrozumiałe grają na żywo i bez żadnego fałszu, zabawy przy stołach odbywały sie z oczekiwaną częstotliwością, zrobiłem szybki wywiad wśród gości i wszyscy są zachwyceni.

Dla osób szukających gwarancji dobrej zabawy polecamy serdecznie zespół FRESH.
Jeśli miałbym wesele jeszcze raz nie wahałbym się ani chwili.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za super wykonaną robote.

Łukasz
iza 2012-10-17 09:22:52
Witam serdecznie.

W sobotę 8 września miałam przyjemność uczestniczyć w tak wzniosłym wydarzeniu, jakim był ślub mojego brata Tomasza.

Imprezie weselnej towarzyszył niezawodny zespół \\\'Fresh\\\', którym jestem absolutnie oczarowana i już wiem, że na moim weselu, kiedykolwiek zdecyduję się na zamążpójście0 także będą grać. Są naprawdę niesamowici, podeszli do wszystkiego bardzo profesjonalnie i będę polecać ten zespół każdemu.

Byłam mile zaskoczona tak wspaniałą oprawą muzyczną owej imprezy, bo uczestniczyłam w kilku weselach i na żadnym nie bawiłam się tak dobrze, jak właśnie na tym, przy wspaniałej muzyce, a wszystko dzięki zespołowi \\\'Fresh\\\'.z łodzi
I już na ten moment- jestem mega zafascynowana, i pozostaję w głębokim szoku.
Gratuluję i pozdrawiam. ;))

Iza.
Alicja łukasik 2013-09-22 22:58:34
Fantastyczny zespół godny polecenia na wesela oraz inne imprezy .
Muzycy z ,,najwyższej półki'' zapewniający naprawdę dobrą zabawę taneczna oraz różnego rodzaju konkursy. Na prawdę nie można się przy nich nudzić.
Żaneta Gruszecka 2014-09-18 19:08:16

Bardzo dziękujemy zespołowi FRESH z Łodzi za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Zarówno my, jak i Goście byliśmy zachwyceni Waszym profesjonalizmem i umiejętnościami. W zasadzie powiedzieliśmy, czego oczekujemy, a całość pozostawiliśmy Waszemu uznaniu z racji doświadczenia i nie zawiedliśmy się - muzyka różnorodna dostosowana do Gości. Oczepiny były bardzo ciekawe, a większość Gości, w tym my, nigdy takich nie widzieliśmy. Dziękujemy raz jeszcze za to, że mogliśmy się rewelacyjnie bawić razem z naszymi Gośćmi przy Waszej muzyc
Mooo 2016-04-21 17:50:17
Powiem Wam, że zespół muzyczny fresh www.zespolfresh.com.pl to nie jest do końca fima, ale taka trochę rodzina, natomiast oczywiście potrzebują od czasu do czasu kogoś do pracy, do pomocy z PRem, ogólnie warto zapytać i wkręcić się w te klimaty, fajnie
Zostaw swoją opinię o zespół muzyczny fresh www.zespolfresh.com.pl - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zespół muzyczny fresh www.zespolfresh.com.pl