Opinie o Swepol Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Swepol Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Swepol Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swepol Polska Sp. z o.o. w Łódź

Czy w Swepol Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Seyso

Pracownicy zgłaszający jakiekolwiek problemy są jednym z największych problemów firmy , ponieważ są oni w stanie ujawnić ich istnienie . Tego typu " niewłaściwe postępowanie " jest niedopuszczalne . Takich pracowników trzeba zniechęcić do dalszych praktyk tego rodzaju lub w konsekwencji pozbawić chęci do dalszej pracy .

A mnie interesuje starsza już co prawda oferta na pracownika produkcji i to co w niej napisano, że praca produkcyjna połączona z pracą biurową, mógłby ktoś oszacować jak na chwilę obecną wyglądają takie warunki i jak z kasą, widełki byłyby jak najbardziej ok :)

Lidka

Jak firma napisała w ogłoszeniu, że zapewnia szkolenie i wsparcie, to chodzi tylko o ten okres wdrożenia, czy cały czas pracy? Widziałam o tym wzmiankę w ogłoszeniu dla Pracownika produkcji. Może wiecie też, jakie szkolenia są na tej posadzie. Czy dają tez szkolenia które potem pozwalają awansować?

Były pracownik Nowy wpis
@Lidka

Szkoleń dotyczących wykonywanych zadań nie ma. Nie mniej każdy pracownik jest uczony donoszenia i jeśli okażesz się dobrze przewodzący to dasz radę tam pracować bez jakichkolwiek innych umiejętności.

Bronek Nowy wpis

Z tym uczeniem donoszenia to na serio? Jaka z tego korzyść dla przedsiębiorstwa trzymać kogoś, kto tym się jedynie wyróżnia, zamiast mieć na tym stanowisku kogoś kumatego i pracowitego? Tylko wiadomo, trzeba odpowiednio płacić. A jak tu jest ze stawkami?

Były pracownik Nowy wpis
@Bronek

Przedsiębiorstwo to ludzie którzy w nim pracują a nie zawsze zyski kierownika przekładają się na zyski przedsiębiorstwa. Kierownik lubi wiedzieć i nie chodzi o wiedzę przydatną firmie tylko jemu . Ta firma niestety oparła się nie na tym człowieku co trzeba dlatego jest tam jak jest. Rok w rok ledwo do przodu . Brak wartości i szacunku do pracowników oraz konsekwencji w działaniu. Wszechobecne chamstwo wraz z inwigilacją . Ironie, kpiny ośmieszanie jak również obgadywanie. Nie jestem w stanie powiedzieć nic dobrego o tej firmie po wielu latach pracy mimo iż wiele minęło czasu jak mnie tam nie ma. Jest tyle firm gdzie warto pracować .

Czy pracodawca Swepol Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak oczywiecie. Jeśli donosisz na innych to nawet pracować nie musisz. Możesz całymi dniami oglądać filmy a i tak cię nie zwolnią. Taka motywacja niektórym wystarcza ale jeśli nie jesteś kapusiem to będzie brak motywacji. Bo kierownika(usunięte przez administratora)twoja motywacja- to cytat.

Małgorzata

Jak wsparcie w motywacji nie ma, to może chociaż jest przy innych rzeczach? Jak tu z ludźmi, pomocni są jak jakiś problem jest? Czy nawiązując do Twojego wpisy - tylko donoszenie się liczy? Nawet jak ktoś dobrze pracuje to coś gadają?

@Małgorzata

Świadomość że dobrze pracujesz musi pozostać twoją jedyną motywacją. Pracownicy tam są w większości demotywatorami a zarządzający ludzmi popierającymi ten trend . Ta firma działa jak ul z tą różnicą że robotnic jest garstka i one pracują na przewyższającą ją ilość trutni którzy nic nie robią a ich jedynymi zajeciami jest obgadywanie i donoszenie oglądanie filmów ,przeglądanie allegro obserwacja lotniska na lublinku w kamerach internetowych oraz uprzykrzanie pracy tym którzy jeszcze tam rzetelnie pracują. To z czasem czy tego chcesz czy nie obniży twoje morale zniechęci do pracy a w konsekwencji odbierze ci totalnie chęci do jej wykonywania w wyniku czego po prostu zrezygnujesz. Tutaj nie można jeszcze zapomnieć o wiecznym niezadowoleniu zarządzających tym się oni zajmują i w tym są naprawdę dobrzy. .

Jest. Od momentu zgłoszenia problemu robią wszystko abyś zrezygnował (zrezygnowała) z pracy w tej firmie. Uprzykrzą ci pracę tak bardzo że odejdziesz. I problem rozwiązany!!!!!

Seyso

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Swepol Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ADAM

ZŁOTA ROBOTA ....ZA MARNE GROSZE............. NIEPOLECAM PRACA DLA PÓŁDEBILI..

Katarzyna

A na natrafiłam na ogłoszenie od nich na stanowisko Pracownik produkcji. W te ofercie internetowej zaznaczyli, że to jest praca fizyczna. Mnie interesuje, jak ciężka fizycznie to jest praca? Jest duży wysiłek i trzeba być silnym? Jest dużo noszenia ciężarów w codziennych obowiązkach?

Czy w Swepol Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak oczywiści. Tylko że to ty musisz je świadczyć głównodowodzącemu.:):):):)

Emilia

To nie macie żadnych benefitów? A premie chociaż jakieś są czy tylko gola pensja?

Emilia były pracownik

Nie polecam pracy w Swepolu (usunięte przez administratora) 2 Małe zarobki po 4.5 roku było (usunięte przez administratora)po rozmowie że odejdę więc dostałam tą kwotę 1 raz a tak to (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) 6 Miałam przyjemność leczyć się prze ten zakład. Nerwowo nie wytrzymałam terapia leki . Zostałam zgłoszona do ZUSu . Oczywiście wszystko udowodniłam że mój stan zdrowia jest zły . 7 Zastraszanie to w Swepolu norma, sprawa została skierowana na ścieżkę prawną. Na początku pismo . Dyrektor za miotła wszystko pod dywan . Nie odpowiedziała mojemu prawnikowi nie dotrzymała terminu . 8 Trzeba wszystkiego pilnować torby telefonu aby nikt nie grzebał i niczego nie podrzucił . 9 Nie płacą za nadgodziny . 10 Urządzenia niesprawne techniczne 11 komputery działają na programach z przed 10 lat kurde nie wiem nawet . Nic nie chce działać . 12 długo by wymieniać jeszcze

Sencor
@Emilia były pracownik

Fajne są te wpisy w typie - Pracowała jakiś czas i zarabiała (usunięte przez administratora) . Po jakimś czasie zarabiała (usunięte przez administratora) . Zdecydowała się odejść i już na wstępie zarabia (usunięte przez administratora) . Ciekawe ...

Lidia
@Sencor

Ano, a znasz może w takim razie te stawki? Pytam, bo sama chciałabym się wobec nich zorientować. widzę, że pracę masz za sobą już, więc podasz obecne widełki?

@Lidia

Jesteś tu przecież i pracujesz więc znasz zarobki ale jeśli bardzo chcesz wiedzieć to są one od "usunięte przez administratora" aż do " usunięte przez administratora"????????????????

Emilia
@Sencor

(usunięte przez administratora) Ale po 4.5 roku zarabiałam 2550 gdy poszłam po podwyżkę zarabiałam 2800 tylko przez 1 miesiąc bo odeszłam . Ci co przychodzili mieli 2,5 odrazu . Oczywiście jest to z premią Pozdrawiam

Były pracownik.

Najgorsze jest to że po wielu latach pracy w tej firmie człowiek nie może być dumny z tego powodu że tak wiele czasu poświęcił jednej firmie a wręcz przeciwnie zżera wstd że akurat takiej . Stracony czas i lata które można było poświęcić na rozwój intelektualny oraz kulturalny a teraz pozostał tylko niesmak zmarnowanego czasu na tak niski poziom ( chamstwo i brak rozwoju)jaki wewnętrznie ta firma zaoferowała. Moim zdaniem nie warto poświęcić jej nawet jednego dnia.

Ilona
@Były pracownik.

Ale tak właściwie to czego brakowało firmie, że tak myślisz? Nie ma żadnych szkoleń? Możliwości awansu, podwyżek? Czy co było Twoim zdaniem nie tak?

@Ilona

Dwie osoby są nie tak- odpowiadając na Twoje pytanie.

Hanna

To znaczy czym sobie zasłużyły na taką opinię? Chciałabym wiedzieć, co masz na myśli i zarazem, czego się tam można spodziewać.

@Hanna

Idź i sprawdź jednak myślę że właśnie tam jesteś i zgodnie z miejscem pobytu lubisz wiedzieć i drążysz temat.

Swepol Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Łódź. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Melchior

Pracować raczej nie warto . Dlaczego ? Ten fakt tłumaczy ponad siedemdziesiąt opinii o tej firmie . Natomiast na pytanie o treści - Czego można się spodziewać na stracie ? odpowiedź jest banalnie prosta - braku zysku .

Magdalena
@Melchior

przecież chyba jakiś dochód, wypłata jest?

@Magdalena

Dochód jakiś jest ale zysków brak. Moralnie psychicznie społecznie oraz zawodowo to się nie rozwiniesz.

Możesz się spodziewać bardzo dużo obowiązków olbrzymich wymagań totalnie niedopasowanych do możliwości produkcji a winą za to że jest jak będziesz obarczona TY.

Czy warto pracować w tej firmie? Uważam, że nie. Atmosfera okropna, a raczej jej brak. Zero zgrania oraz współpracy. Kiedy coś jest nie tak, zrzucanie winy i szukanie kozła ofiarnego byle siebie samego wybielić. Jeśli nie kablujesz na innych to jesteś "tym złym". Sprzeciwiasz się, mówisz co ci nie pasuje, również jest to obracane przeciwko Tobie. Zarządzający są głusi na wszelkie negatywne spostrzeżenia i nie robią nic w kierunku tego, by było lepiej a co najgorsze, nie widzą w tym swojej winy. Jeśli ktoś chce mieć spokój psychiczny i stałą, stabilną pracę to zdecydowanie odradzam to miejsce.

Były pracownik.

Biorąc pod uwagę że firma to ludzie którzy ją tworzą to obiektywnie mogę stwierdzić że ta firma w tej kategorii nie istnieje. Nie ma jej.

Jak dużo osób pracuje w Swepol Polska Sp. z o.o.?

Na chwilę obecną12

Marzena

to niewielka firma w takim razie, jak ktoś odchodzi to wszyscy wiedzą ... pewnie nie za często są nowe przyjęcia, jest tyle pracy na nowy wakat, warto czekać na niego ?

Sigma
@Marzena

Jasne że warto , pod warunkiem że nie jesteś zainteresowany dobrymi zarobkami i przyjemną atmosferą w pracy . Ewentualny kandydat powinien też posiadać odpowiednie kwalifikacje w zakresie szeroko pojętego przenoszenia informacji . Jest to wysoce pożądana zdolność pozwalająca utrzymać zajmowaną posadę .

@Marzena

Nie warto czekać na miejsce w tej firmie. Szkoda czasu nawet na telefon do niej Jest tyle fajnych miejsc do pracy które z tą firmą nie mają nic wspólnego bo jest w nich miło przyjemnie i dobrze płacą.

Mirror

Najbardziej potrzebni są informatycy .

Storck

Ech ... Szkoda słów ...

Marzena
@Storck

a moze jednak cos napiszesz, bo komentarz mało wnoszący cos do rozmowy ?

@Marzena

Ja Ci wzniosę więcej do rozmowy. To jest po prostu praca nie wnosząca do życia człowieka żadnych pozytywów uczy chamstwa braku współpracy i braku poszanowania drugiego człowieka.

Mandalorian

Wielu pracowników odeszło i odchodzi wyłącznie ze względu na kierownika , ale teraz to jest wysyp tych co się już zwalniają a myślących o tym drugie tyle .

Ziggy
@Mandalorian

Mało tego , odchodzą też ludzie którzy niedawno zaczęli pracę w tej firmie .

Norkol
@Ziggy

No a co mają robić ? Przecież widzą co się dzieje dookoła nich . Brak zarządzania i szacunku dla ludzi .

@Norkol

Brak poszanowania człowieka i pracy. Obgadywanie przez kierownika pracowników do pracowników. Sianie zamętu i nieporozumień. Tu są lepsi pracownicy i gorsi tak tu sortują ludzi.

Lidia

To chyba należysz do tych lepszych, skoro widzisz to wszystko i wciąż tu wytrzymujesz? Na jakiej zasadzie wygląda selekcja?

Łyli

Zły kierownik , to bardzo dobry kierownik .

@Łyli

To prawda w tej firmie tak jest.

@Łyli

Usunięte przez zarząd ale prawdy nie da się wymazać. Słoma mu z butów wystaje !!!!!! Swoim zachowaniem to potwierdza .

Melka

Głównym problemem tej firmy są relacje międzyludzkie . Zarządzający od dawna posługują się głównie intrygą , kłamstwem i skłócaniem pracowników przeciw sobie , czym powodują że motywacja i chęci do pracy osiągają poziom krytycznie niski . Ich nieudolność w zarządzaniu ludźmi jest widoczna na każdym kroku , a mówienie prawdy i odbiór tego co mówią pracownicy o swoich problemach , wywołuje u nich odruchy alergii . Totalny brak zrozumienia i empatii .

@Melka

Niestety wiele w tym prawdy, kierownik produkcji porażka jego metody współpracy od lat są akceptowane przez pracodawce. Ma swoją straż przyboczna, która może nic nie robić całymi dniami a i tak są elitą w firmie. Po latach i pracownicy biurowi powiedzieli dość i odchodzą.

Rickland

Po takich zarzutach jakie się tutaj czyta , sam powinien opuścić to stanowisko jako niechciany , totalnie nielubiany , niekompetentny i niewłaściwy . Nie robi tego , ponieważ potrzeba do tego honoru , odwagi , ambicji i rozsądku . Te cechy są mu niestety obce .

Obecnie głównym wdrożonym systemem naprawczym w firmie jest usuwanie wpisów. Przypominam jest wolność słowa w tym kraju. Nie da się tak wielkich błędów zamieść pod dywan.

Montezuma

Można bez końca pisać prawdę a i tak to nie spowoduje żadnych refleksji a tym bardziej konstruktywnych zmian w firmie . Totalna bezsilność i bezmiar ignorowania istniejących problemów . Zakłamanie króluje niepodzielnie .

Alex

Byłem też zaskoczony, że w tej firmie w ogóle nie ma Benefitów dla pracowników…. 21 wiek ! teraz w każdym ogłoszeniu ???? o pracę pracodawca stara się w każdy możliwy sposób zapewnić swoim pracownikom przyjemne warunki!

Miruna
@Alex

Przyjemne warunki ... To niestety nie jest możliwe . Nie w tym miejscu .

Zostaw merytoryczną opinię o Swepol Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Swepol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Swepol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swepol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 2 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Swepol Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 18 ocen.

Swepol Polska Sp. z o.o.