dachy od a do z

Wrocław

Opinie o dachy od a do z

anonim 2009-03-05 19:23:20
to super firma pracuje sie fajnie atmosfera jest ok.szef jest ok. polecam wszystkim takiego szefa.
anonim 2009-03-06 18:20:37
zgadzam sie z ta opinia rzeczywiscie szef jest spoko jesli chodzi o prace to jest ciezka ale za godziwa pesje.oby tak dalej pozdrawiam.
pracownik 2009-07-10 16:10:14
Buuuuuuu!!!!Szef jest spoko?????Szef od Xmiesięcy nie płaci swoim pracownikom,pobiera zaliczki od klientów i nie realizuje umów!!!
Został już niemal bez sprzętu bo wszystko zostaje zatrzymywane przez oszukanych klientów na poczet pobranych zaliczek za niewykonaną pracę !!!!!!!!
anonim 2010-02-21 10:08:03
SZEF jest ok pracuje tam od dwoch miesiecy i na razie nie miaÅ?em kÅ?opotu z kasÄ? kiedy Go poprosze to zawsze ma dla mnie kase nie wie co wy chcecie od niego oby wiecej takich szefow pozdrawiam
anonim 2010-03-14 15:04:59
ZGADZAM SIE Z TA OPINIA NARAZIE JEST OK.OBY TAK DALEJ
Afek 2016-04-21 16:06:52
Mam wrażenie, że trochę tutaj ucichło;, ale jestem ciekaw jak się pracuje, dobrze jest póki co moi drodzy?
Zostaw swoją opinię o dachy od a do z - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dachy od a do z