logo selkar.pl - księgarnia internetowa

selkar.pl - księgarnia internetowa

Białystok

Opinie o selkar.pl - księgarnia internetowa

AA 2012-05-22 18:00:48
dobrych referencji nie mogę wystawić.

płaca najniższa krajowa, sytuacja w firmie zmienia się z dnia na dzień więc nikt nie ma pewności co będzie jutro.
były 2012-08-27 17:43:02
firmy na maksa wykorzystuje pracowników i tonie w długach, co dalej na daniach upadłosc
100krotka 2012-09-05 21:11:20
Potwierdzam - płacą najniższą krajową lub niewiele więcej. Zatrudniają pracowników na umowę zlecenie. W ciągu mojej krótkiej kadencji z pracy odeszło ponad 10 osób z powodu atmosfery jaka tam panowała... Szef nie zawsze mówi prawdę i często robi inaczej niż obiecywał... Generalnie nie polecam - chyba, że nie ma wyjścia i trzeba zdobyć jakąkolwiek pracę...
paw 2013-02-02 23:08:22
Zgadzam sie z przedmowcami w 100%, dodam jeszcze, ze firma od kilku miesiecy nie placi w terminie tych i tak oplakanych pensji
oby jak najdalej 2013-02-05 16:07:17
zapowiadane opóźnienia wypłat -3 tyg
a szefa ciągle nie ma albo ma inne sprawy
zawiedziony 2013-05-08 22:47:48
Kolos na glinianych nogach który wręcz rozpada się w oczach ... bez fachowej, zgranej ekipy ta firma nie ma szans na wygrzebanie się z dołka. . Nawet pan wąsaty doradca-cudotwórca niewiele tu zdziała...
kapitalista 2013-05-14 14:21:46
Szefa nigdy nie ma? bo nie siedzi w fotelu z założonymi rękami tylko ciężko pracuje żeby firma działała jak należy!
roman 2013-06-18 15:55:23
Beznadziejny sklep.Nie będę powielał poprzednich wypowiedzi, dodam tylko bedznadziejny kontakt telefoniczny tzn. kompletny jego brak. Nie można doprosić sie zwrotu pieniędzy.Sprawa do zgłoszenia na policję i do prokuratury.
Dave 2013-06-20 08:35:49
Potwierdzam słowa Romana w 100%
Buba 2013-09-20 08:15:13
Ktoś ma jakieś informacje jak tam sytuacja wygląda teraz?
SŁOWAK 2013-10-28 14:44:17
Jestem całkowicie zawiedziony.Brak jakiej kolwiek informacji na tematy przesyłek,brak mozliwosci dodzwonienia się.Nieprofesjonalne podejscie do klienta.Niepolecam ksiegarni,jezeli chodzi o zamówienia przez internet.
IWONA 2013-12-04 14:44:05
Dzisiaj jest 04-12 a ja od września czekam na oddanie mi pieniędzy,za zwróconą w terminie książkę.Kontakt fatalny,praktycznie ZEROWY !!!! [usunięte przez moderatora].
ROKURATOR 2014-04-01 12:17:06
zwrocilem ksiazki w grudniu (potorzone zamowienie - 4 ksiazki) - srodkow nie dostalem do tej pory,kontakt bardzo ograniczony, firma z ktora nie warto wspolpracowac...
wilczek90 2015-01-12 12:19:20
a nie wiecie może czy mam u nich obecnie szansę na zatrudnienie? jestem grafikiem informatykiem z doświadczeniem w help deskach, który skończył licencjat z marketingu i zarzadządzania. jeśli są jakiekolwiek szansa dla mnie zatrudnieniew selkar.pl - księgarnia internetowa to jakie stanowisko pracy mogłaby zaproponować mi firma?
Izmael 2015-03-13 19:03:55
Widziałem, że ostatnio żadne oferty pracy się nie pojawiały w Białymstoku. Tak się zastanawiam czy generalnie rzecz biorąc u nich skład się wymienia czy od dłuższego czasu nie ma zupełnie takiej potrzeby? Dajcie proszę znać czy można się spodziewać jakiś dobrych pieniędzy i ofert pracy w niedalekiej przyszłości?
dingo 2015-03-30 19:03:55
ogólnie rzecz biorąc w takich miejscach jak internetowe księgarnie rzadko raczej zdarza się , aby pracodawcy szukali nowych ludzi. Praca w witrynie chociażby nie wymaga pracy wielkiego zespołu. Ewentualnie jeśli chodzi o jakieś magazyny to tutaj może zacząć się problem. Dlatego , też nie szukałbym tu zatrudnienia
123 2015-06-10 13:46:00
Pracowników szukają cały czas, rotacja OGROMNA, ale jak usłyszycie wynagrodzenie i wymagania to wszystko staje się jasne
ko 2016-05-15 20:00:16
@bh masz zdecydowanie racje, ja nie wiem skąd jej się to wzięło... duża rotacja tylko moim zdanie świadczy o firmie, że nie jest w niej stabilnie. Ale jak widac każdy moze mieć własne zdanie i tu zdanie @wiolettta bardzo się różnimy w poglądzie .....
Zostaw swoją opinię o selkar.pl - księgarnia internetowa - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie selkar.pl - księgarnia internetowa