Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

Handel

To Zbyniu juz takie wysokie stawki daje? A do koszenia trawy to po studiach, czy bez?

Do Pana "fajkow" jak zadawala cie praca za 1250zl/172h w dzisiejszych czasach to jestes tanszy niz rumun rozdajacy ulotki. Tyle w temacie!

Tylko, ze nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz prace. Jakos nikt nie mogl sie zdecydowac - praca dobra dla studentow na miesiac dwa.

Bylem na rozmowie teraz w Bydgoszczy jako kierowca. Chyba powariowali za 1250zl mam wozic jakiegos dyrektorka i prezesa, do tego koscic trawe, odsniezac plac wokol firmy i inne takie bzdety... pracownika gospodarczego. Sami nie wiedza kogo szukaja, dobrze ze handlowac mi jeszcze nie kazali.

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
RobertoCarlos

Zapomniales dodac to tego wszystkiego jeszcze jedna osobe ktora nie wiadomo po co zajmuje stolek obok prezesa. Centrostalu juz NIE MA !!!

polo

No, szkoda firmy. mimo wszystko darze dużą sympatiom tą firmę. Ma problemy przez złe zarządzanie. Banda dziecioków dopadła się do władzy i rozjebali. i setki ludzi na bruk. Pan laz..i dyr. handlowy porażka proszę się dokształcić dzieci. pozdrawiam

Se-bol

Widzialem, że ze stala im nie idzie to zaczynaja opalem i peletem handlowac. Jeszcze troche i beda ziemniaki z ukrainy sprowadzac. Jechalem kiedys ul. Olowiana i nawet nie zauwazylem gdzie jest ten Centrostal (to co po nim zostalo), w barakach siedza czy jak?

D&J

Centrostal GCB kiedys to byla solidna i prezna firma. Obecnie Centrostal Lodz, w Bydgoszczy praktycznie nic juz nie istnieje. Wszytko za sprawa kiedy rzady przejeli ukraincy. Wyprzedali wszystko co mogli, upadlosc na 100lecie firmy sobie zrobili. Nachapali sie, ludzi pozwalniali, nazwe zmienili i glowny oddzial do Lodzi przeniesli. W Bydgoszczy zostal maly magazynek, kilka rurek i jakies tam blaszki maja. Dla zainteresowanych wspolpraca z ta firma - obojetnie jaka czy jako pracownik, przewoznik, dostawca stanowczo Odradzam!!!

magazynier

Czy to w Lodzi, czy w Bydgoszczy na magazynie 1,7k to max jakie mozesz wyciagnac! A praca do lekkich i przyjemnych nie nalezy... jak to w tej branzy.

Adaś Z.

Aktualnie szukali na magazyn w Bydgoszczy, tylko nie wiem po co jak tam nie ma towaru, same resztki po tym co zostalo z GCB.

Młoda

Jak dla mnie to cała firma idzie w dol, nie wazne czy to Lodz, Bydgoszcz, Kalisz... Zarobki - chyba jedne z nizszych, kierownictwo - da sie spokojnie dojsc do porozumienia, dyrektor handlowy - jedna wielka pomylka, zarzad - nieszkodliwy.

romano

no ale czasem nie od razu dochodzi się do wysokich stanowisk, czasem trzeab i popracowac firycznie, każda praca uczy nowych rzeczy tak naprawde, więc nie sądzę, żeby komus praca ta czy inna wyszła na złe, nawet jeśli nie jest wypłacana w złocie. Czekam jeszcze na Wasze komentarze w tej sprawie, pozdrawiam.

polo

A Warczaki jeszcze rządzą w Łodzi czy ich pognali? A może sami spierdzielili w podskokach??? :D

centrostalik

Kwestia kilku miesięcy i trzeba szukać nowej pracy

ll

Kiedy Zbyniu beda podwyzki? czy mamy sie pakowsc juz za brame?

kl

Zbyniu- potrzeba jeszcze ze 3 brygadzistów i 4 Twoich zastepców bo kto ogarnie tą liczną załogę? aaa i nie zapomnij o podwyżkach. zrobimy zrzute ba bilet do Bydgoszczy żebyś się w końcu wybrał...

Dostawcabyły

Trzymaj się od tej firmy z daleka :)

Handlowiec

Nie warto.

Handlowiec

Proszę o sprostowanie... "Centrostal - Bydgoszcz oddz. Łódź / ul. Pojezieska" faktycznie był bagnem i wielką pomyłką organizacyjną przez co zakończył swoją działalność jakiś czas temu, ale Centrostal Łódź (ul. Brukowa) funkcjonował lepiej (chyba?). Jak sytuacja ma się obecnie i czy warto się tam zaczepić na dłużej Handlowiec.

D...

Ta firma, a wlasciwie firemka juz konczy swoja dzialalnosc. Jednoosobowy handlowiec z garazu wiecej sprzedaje niz oddzial w Bydgoszczy. Ciagle brak towaru, a jak cos jest to nadaje sie tylko na zlom! Siedem lat pracy w centrostalu okazalo sie praca bez przyszlosci, dzisiaj jak ktos slyszy Centrostal to omija szerokim lukiem, dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal