CANDY4U

Tychy

Opinie o CANDY4U

gojope 2010-11-02 15:43:38
ogólnie nie polecam, słaba organizacja, właściciel niemiły, produkt ciężko sprzedawalny.
anonim 2011-01-29 09:00:32
CANDY 4 YOU to istna parodia

Chaos , fikcyjna baza klientów ,brak jakiegokolwiek zarządzania ,brak możliwości rozwoju, brak materiałów reklamowych , brak gratisów , produkt nie dostosowany do polskiego rynku zbyt drogi nie chciany przez klientów. ŻENADA
;) 2011-02-01 12:02:41
Nie ma aż tak źle nie przesadzajcie :) w dobie dzisiejszej konkurencji ciężko cokolwiek sprzedać.
anonim 2011-02-01 12:37:40
Myślę że wszystkie te osoby nie przesadzają.. to prawda ciężko sprzedać produkt ale nie ze względu na konkurencje tylko jego cenę oraz słabą promocję. Organizacja w firmie zerowa, brak wsparcia, tylko rozliczanie z wyników których nie ma.. o narzędziach pracy już nie wspomnę...
x x 2016-05-20 23:25:39
dla odmiany, teraz szukają operatora wózka widłowego. Wydaje mi się, że oferta jest zbliżona do tej, którą wspomniałaś @ewa. Zastanawiam się, czy firma ma częste rotacje na stanowiskach wspomnianych. :) W sumie taki operator musi mieć uprawnienia, to na pewno podnosi zarobki
Zostaw swoją opinię o CANDY4U - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CANDY4U