Opinie o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Najwieksza w Polsce Agencja Ochrony Osób i Mienia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

jan

Pracuję parę lat, ta firma mnie wyszkoliła i dała super warunki pracy. Polecam wszystkim tym ktorzy lubia prace z ludzmi i chca pracowac

olek

Jest spoko, wiele opinii się nie sprawdza. Pieniądze zawsze na czas, praca w elastycznym wymiarze i fajny zespół. Jest ok

Edyta

Z aktualności firmy Impel Security dowiedziałam się, że ochroniarz uratował mężczyźnie życie w centrum handlowym. Czy kurs pierwszej pomocy jest standardem w tej firmie i firma go sponsoruje? Czy też każdy zatrudniany pracownik musi potrafić udzielić takiej pomocy zanim zostanie zatrudniony?

Udyta
@Edyta

może PEFRON organizuje, bo na pewno nie IMPEL, a na PEFRONie jest połowa pracowników ochrony....

niako

bylem na chwile tylko, a zostalem dluzej. dobra firma i super przelozony.

agasalamon
@niako

inie_czytaj,21058 Opinie o Impel Security Impel Security Wrocław kontakt, telefon i e-mail. bylem na chwile tylko, a zostalem dluzej. dob

Edyta

@kasjan to chyba miła niespodzianka, gdy ktoś planuje krótką przygodę z firmą, a okazuje się, że podoba mu się i zostaje na dłużej. Czy inni też są zadowoleni z Impel Security? Wypowiedzcie swoje opinie, bo każdy jest inny i może mieć nowe spostrzeżenia.

jolka

Warto pamietać."IMPEL" to zdobywca wielu biznesowych nagród o dużym prestiżu, w tym "Teraz Polska" (2001), "Przedsiębiorstwo Fair Play" (2001), "Rzetelna Firma" (2001) czy "Byk sukcesu" (2002) - nagroda przyznana właścicielowi Grupy "IMPEL", Grzegorzowi Dzikowi za stworzenie w oparciu o polski kapitał 18 000 miejsc pracy.

adam

Dobra firma, dba o pracownika, pensje są niezłe a przy tym możliwość rozwoju.

Edyta

@Van dobrze słyszeć, że firma Impel Security pozwala rozwijać się swoim pracownikom. Mniej więcej ile czasu potrzebuje pracowity pracownik na awans? Czy firma oferuje tez dla pracowników jakieś benefity? To ważne informacje dla potencjalnych nowych pracowników.

Wito

Pracuję już 3 lata i nie narzekam. Warunki zgodne tymi, które wynegocjowałem i jest możliwość rozwoju.

Van
@Wito

tak z rozwojem u nich nie ma problemu. jak zdobędziesz doswiadczenie bez problemu awansujesz do gory . mi sie to udalo :-)

adrian10

może pracuję krótko, bo tylko pól roku ale na razie jestem zadowolony i mam nadzieję, że moje pozytywne nastawienie nie ulegnie zmianie :)

Super

Współpraca z firmą na poziomie przedszkolaka. Szef tzw. Durkacz kłamca i oszust. Ostatnia pensja nie wpłynęła na konto .

rico

uczciwy pracodawca

elo

Dla mnie spoko. ważne że pieniądze zawsze na czas i zgodnie z umową. Nie narzekam

NIk

Do wrocka wróciłem z Gadńska gdzie za dziewczyną pojechałem. Tam dostałem robotę w Impelu i szkoda mi było ją porzucać, byłem doceniany i chwalony. Poza tym mogłem się rozwijać. Jak się okazało udało się przenieść w obrębie firmy do Wrocławia.

niko

impel jest spoko niezależnie od miejsca. dają sporo godzin, mają wiele obiektów, więc pracy nigdy nie brakuje. pieniądze zawsze o ustalonej porze są u mnie. przełożeni bezproblemowi.

rafix

Rekrutacja nie ma co sie przejmowac, z rozmowy trzeba sie starac wyciagnac jak najwiecej info od firmy - jakie warunki zatrudnienia, jak bedzie wygladala praca, grafik itd. Trzeba tylko pytac, a rekruterzy z Impel wszystko na pewno wytlumacza. Tak bylo w moim przypadku. Darek powodzenia!

marek

a ja całkiem miło wspominam swoją rekrutacje, poznałem konkrety od razu i wiedziałem czego moge sie mniej-wiecej spodziewac

Tomek79

Darek a probowales szukac info w google? moze pod tym numerem, ktory sie wyswietla w google czegos sie dowiesz? ja niestety tam w Legnicy nikogo nie znam. pracuje tu we Wroclawiu, jest calkiem spoko. masz racje co do rekruterow, a z kierownikiem to juz same konkrety . u mnie kierownik tez solidny. daj znac czy cos zalatwiles, trzymam kciuki. pzdr.

darek

Wiecie kto może jest kierownikiem od spraw ochrony w Legnicy?.Bo chciałbym spytać się o pracę ,on jest bezpośrednio zorientowany ,anie jakaś tam rekruterka. Z góry dzię kuję za odpowiedż.

Arkadiusz

Praca tu jest stabilna i na jasnych warunkach, nigdy nie mialem problemow z przelozonymi. Nie ma co sie zastanawiac, kasa z nieba nie spadnie, trzeba pracowac, a tu jest dobre miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security