Opinie o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Najwieksza w Polsce Agencja Ochrony Osób i Mienia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Zero szacunku dla pracowników. Zaczne od przerw. W ciagu 12 godzinnej zmiany sa 2 przerwy po 15 minut. Jeżeli będziesz na przerwie chociaż minutę dłużej dostajesz repremende z góry na dół od swoich wspaniałych i oczywiscie niekompetentnych "przełożonych" mam tutaj na myśli kierownika Adriana G. i managera Andrzeja Ś. Masz jeść tak szybko żebyś się zdazyl wyrobic w te 15 minut, mozesz sie nawet zadlawic, ale na to też Masz 15 minut. Potem masz grzecznie wrócić na stanowisko pracy. Jeżeli zadzwonisz do kogoś z firmy żeby Cię zmienił, chociaż na chwilke( bo jesteś sam na recepcji )żeby pójść do toalety to czekasz godzine na podmiane. Jednym słowem nikogo nie obchodzi że musisz załatwić przeciez swoje potrzeby fizjologiczne. Najlepiej żebyś chodził w pieluszcze...Oczywiscie Zatrudniają studentów tylko dlatego żeby nie musieć opłacać składek zdrowotnych. O pracownikach z orzeczeniem o niepełnosprawności nie będę już wspominać, bo o tym każdy wie, że też są tutaj zatrudniani tylko dlatego ze płaci za nich PFRON. Tak jak tutaj ktoś wcześniej wspomniał zmieniają nazwe firmy co roku, zeby uciec od placenia podatku. Szkolenia, ktore mają Cię przygotować do pracy rowniez brak. Oczywiscie przy podpisywaniu umowy musisz zaznaczyc, ze uczestniczyles w ich szkoleniu. Grafik pracy dostajesz na zaledwie kilkanascie godzin przed rozpoczeciem pracy. Np tak ze o godz. 23:00 dowiadujesz sie ze masz przyjsc do pracy na 7:00 brak jakiejkolwiek organizacji. Przy schodzeniu ze zmiany ( ktora trwala 12 h ) dowiadujesz sie ze jest luka w grafiku na nocke i groza ci wywaleniem z pracy jezeli nie zostaniesz do rana czyli juz razem 24 h !!! Zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego. ZERO. Liczy się dla nich jedynie żeby pracownikowi nie zapłacić o 2 złote za dużo. Najwiekszy minimalizm z jakim się spotkałem. Firma nastawiona na wyzysk pracowników. Odradzam każdemu kto chociaż szanuje swoje zdrowie i czas. Jedyny plus to to że nigdy nie spoznili się z wypłatą. Ale myślę że w obecnych czasach takie zachowanie powinno być na porządku dziennym A nie traktowane jako coś nadzwyczajnego.

barry
@Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Ciesz się że masz dwie przerwy po 15 minut,ja pracuję 24 i nie mam nawet jednej przerwy,zapierdol że szok na bramie samochodowej,zjeść normalnie nie można,do kibla leci się biegiem.Byłem w wojsku,miałem warty 24 na 24,taka warta to przedszkole w porównaniu z pracą na moim posterunku.Tu sie nie pracuje tylko zapier...a.Ale już niedługo rzucę to wszystko i pójdę do innej agencji.

Wrocek

Wydaje mi się że piszą tu ludzie nie zadowoleni bo musza pracować ,no cóż moi mili...za ciągłe narzekanie nikt wam nie będzie płacił. Obecnie pracuję w Impelu od dwóch lat i nie mogę narzekać bo nie mam powodu a wam radzę się zastanowić nad sobą czy chcecie prukać w stołek i ciągle narzekać czy po prostu pracować i robić swoje. I na koniec- zawsze możecie zmienić pracę na inną. Pozdrawiam i sukcesów w pracy życzę. Wrocek z Wrocławia

Gal anonim
@Wrocek

Moim zdaniem firma solidna, pieniądze zawsze na czas. Pomoc i wsparcie bez zarzutu. Polecam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Impel Security? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Były pracownik impel Sky Tower

Potwierdzam wszystko się zgadza ☺️

Byłypracownikidobrze
@Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Niestety traktowanie szeregowych pracowników w Impelu przez kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Zero jakiegokolwiek szacunku. Myślę, że powinien zainteresować się tym pip

barry Nowy wpis

Jan Nowy wpis

Jak płacone są nadgodziny i czy można zrobić trochę tych nadgodzin?

Czy firma Impel Security kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wrocek

legman
@Wrocek

Firma, a w zasadzie jej przedstawiciele czyli kierownik regionalny i manager kłamią i (usunięte przez administratora) pracowników. Dno. No, może trochę poniżej. Chociaż wypłaty są w terminie, to zły leader pozostanie symbolem tej firmy. Nie da się pracować z oszustami.

Gal anonim

Rondo

Czy firma impel zajmująca się ochrona ma Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego i jakiej klauzuli? Chciałem się zatrudnić z nadzieją ze może wydają poświadczenia poufne.

Szambelan Czajka

Praca jak to w ochronie, czyli leżenie i nic nie robienie. Jednakże trzeba być czujnym na obiektach współpracownicy potrafią mieć lepkie ręce...

Gofer

Ja to współczuję waszym klientom których ochraniacie bo jeżeli większość tak śpi na służbie jak kierownik ochrony w moim zakładzie to naprawdę macie super kadrę,gratuluję. Proponuję przyjechać i przejrzeć jego nocne dyżury na kamerach w październiku zobaczycie jak mocno śpi pracownicy wychodzący z pracy nie mogą go dobudzić. Zapraszam do XL Energy w Mławie, ten pan dawno już nie powinien pracować.

Iza
@Gofer

Uuu no specyficzna sytuacja. Ale to tylko kierownik sobie pozwala na takie spędzanie czasu w pracy czy reszta z ochroniarzy też tak robi?

rash

Pracowałem w tej niby firmie ponad 2 lata i jednym słowem mogę ich określić mianem złodziei. Firma, która bogaci się okradając pracowników na dziwnych umowach zlecenia.

@rash

A dasz więcej info na czym to polega?

Osoba x

Ta firma stała się dnem. Czas oczekiwania na sort mundurowy to żart na softshell czekałem 8 miesięcy. Buty mam tak dziurawe że za raz zostaną same sznurówki. Szemrane umowy z dziwnym systemem przelewów.To wszystko tylko mała część .

@Osoba x

A w tym systemie przelewów to co takiego uważasz, że dziwne niby jest?

Czy w firmie Impel Security są regularne szkolenia pracownicze?

Jarek

Chyba żartujesz:)

Na jakie wsparcie w Impel Security mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Na żadne...niby jakie...

Pracowałem w Firmie powiązanej z Firmą Impel ponad cztery lata w oddziale katowickim. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jeśli chodzi o sprawy socjalne, administracyjne czy płacowe w Firmie Impel, a w moim wypadku Lernen, która to Firma powiązana jest z Impelem stoją na bardzo wysokim poziomie. Relacje z biurem układały się zawsze doskonale, sprawy załatwiane były zawsze szybko i w miarę możliwości pomyślnie dla pracownika. Sprawy socjalne, t.j. dopłaty i inne załatwiane były bezproblemowo i w krótkim terminie. Wypłata była zawsze pełna i na czas. Współpraca z kierownikami również początkowo układała się znakomicie, byli zawsze pomocni, w razie problemu pod telefonem, nie narzucali się bez potrzeby. Niestety Firma to też współpracownicy i to niezależnie w której Firmie. Bo Firma właśnie to ludzie! I nie możemy osądzać Firmy po zachowaniu swoich kolegów, a ci potrafią być zazdrośni, zawistni, nieszczerzy, wręcz kłamliwi, zaborczy. Dużo więc zależy od kierowników, by odsiewać prawdę od kłamstwa, zazdrość od chęci uczenia się, dobrego pracownika od pochlebcy.

@Piotr

Tu sie zgadza z Ostrowa menager przyjmowal przyjmuje karanych Eugieniusz B. to stary komuch sluzbista ze go jeszcze ten IMPEL trzyma zreszta takich potrzebuja nawet swrgo syna zatrudnil co zielonego pojecia nie mial co ciekawe jest szefem ochrony totalna porazka nie polecam tej firmy na ciuchach oszczedzaja BHP szkolenie tylko podpisujesz tradycyjnie zenada powinni czesciej z rzadu kontrolowac to dziadowstwo szambo

Jarek
@KOLA

Jeśli Pan posiada taką informację, to powinien Pan to zgłosić do organów ścigania.

Arek

W Ostrowie był naprawdę bardzo porządny Kierownik, ale już go nie ma...

zadowolony

Impel Security to firma która jest oceniana jako dobry pracodawca. Poza tym nie gorsze opinie zbiera firma w internecie jako fachowcy w swojej branży.

realista
@zadowolony

witamy pana z hr czy innego marketingu.

Robertoo123
@zadowolony

Impel kłamie ze dają podwyszke

KOLA

Tu sie zgadza z Ostrowa menager przyjmowal przyjmuje karanych Eugieniusz B. to stary komuch sluzbista ze go jeszcze ten IMPEL trzyma zreszta takich potrzebuja nawet swrgo syna zatrudnil co zielonego pojecia nie mial co ciekawe jest szefem ochrony totalna porazka nie polecam tej firmy na ciuchach oszczedzaja BHP szkolenie tylko podpisujesz tradycyjnie zenada powinni czesciej z rzadu kontrolowac to dziadowstwo (usunięte przez administratora)

KOLA

Popieram!!! Osobiście dla mnie są oszustami!! P. Irek obiecał mi pracę w Banku n stanowisku recepcjonistki i co... nic Ale podrywać w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej to potrafi, tylko jego poziom intelektualny jest znacznie zaniżony...

ochroniarz
@Anna

Nikomu nie polecam. Złodzieje i oszuści. Nie płacą nawet najniższej krajowej- zawsze coś obetną z wypłaty. Za nadgodziny stawka 2,90 a i tak za wszystkie nie zapłacą.(usunięte przez administratora)W razie jakiejś skargi usłyszysz że ciesz się że w ogóle masz pracę.

jola
@Anna

mnie nikt podczas rozmowy nie podrywal, do tego bylo bardzo profesjonalnie i w pracy jest tak jak to przedatawili

kola
@Anna

ROBIC NA OKRAGLO NOC I DZIEN SZEF OCHRONY IMPEL NA ZAKLADZIE PRATT W KALISZU TO NIE LUK NIE UMIE ROBIC GRAFIKOW TAKI JAK POJECIA NIE MA TO NIE BEDZIE NIGDY MIAL TAKI TO DOLY KOPAC TAM SZEFY NIE ZAGRZEJA MIEJSCA ZMIANA ZMIANA NA OKRAGLO ZA DLUGO TAM SIEDZA HI HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

aldi

To wszystko zależy od kierownictwa i załogi moja kierowniczka z torunia p Ewa jest spoko miło mi się chodzi do pracy chociaż bym chciała to czy tamto ale nie ma źle no i zarobki są teraz w miarę.

eryk
@aldi

U mnie jest spoko, przebojów jakiś nie ma. Z kasą się polepszyło, można się rozwijać, a grafik jest elastyczny. Mi to odpowiada

Maciej
@aldi

Swirow tam nie brakuje i rodziny pracują tatuś w Ostrowie synka wcisnal do pracy za kierownika za 5 zl

@Maciej

Co wchodzi w socjal Impel Security?

Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Brak jakiegokolwiek socjalu. Nawet życzeń ci nie złożą z okazji świąt.

Beata
@Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Okej, rozumiem, czyli pracownicy firmy Impel Security nie otrzymują żadnych dodatków socjalnych, w takim razie pozwolę sobie jeszcze zapytać o możliwości rozwoju kariery. Czy firma oferuje pracownikom jakieś kursy doszkalające albo możliwość awansu na wyższe stanowisko?

Byłypracownikidobrze
@Beata

Niestety firma jest tak nastawiona na zyski, że nie ma co liczyć na pakiet socjalny. Oczywiście brak jakiejkolwiek możliwości podniesienia kwalifikacji poprzez kursy, bo przecież firma musiałaby zapłacić. Kwestie awansu przemilczę, bo osoby już będące kierownikami albo które mogą nimi zostać nie mają żadnych predyspozycji.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security