CTM Teleperformance

Opinie o CTM Teleperformance

Jak długo trwa proces awansu w CTM Teleperformance?

raczki z paczki Nowy wpis

wieczność, ewentualnie w czasie rekrutacji wewnętrznej na awans. nie dostaniesz awansu ot tak (chyba)

Marzena Nowy wpis
@raczki z paczki

"Chyba"? Czyli jakieś się zdarzały jednak? Ciekawe na jakich zasadach. A Twoje stanowisko to jakie było?

Raczki z paczki Nowy wpis
@Marzena

Bynajmniej. Nic mi nie wiadomo o awansie bez wewnętrze rekrutacji. Odpalają rekrutacje wewnątrz. Każdy może się zgłosić, nie jest tak, że nie. Nie mam info o awansie bez rekru (tj poniekąd jeden przypadek taki był ale to nie pamiętam jak to było) więc nie mówię, że ich nie ma, tylko dlatego, że ich świadkiem nie byłam.

kaspero

pracuje od niedawna, na rozmawach rekrutacyjnych obiecywali góry, a wyszło w sumie tak średnio. Jakoś nie widzę możliwości awansu dla takiej osoby jak ja pomimo, że do najgłupszych nie należę. Zobacze jak bedzie dalej

Dagmara

@Kalina to dobrze czy źle oceniasz tę firmę? Bo ciężko trochę odczytać co miałaś na myśli

Kalina

Jestem Super zadowolona . W tych czasach ciężko o pracę i skończyło się opluwanie pracodawcy . Życzę wszystkim chejterom żeby przekonali się co to znaczy nie mieć pracy i brak środków do życia .

yo

UK market- wouldn't recommend to anyone unless you want to have different shifts e.g. (14-22), working Saturdays and some additions to that. I cannot omit the fact that the money they are offering are still the same, no matter what position you are on. Not including SV position. The money they are offering for such dedication is not enough. Customers in UK are way much too demanding. What concerns me and others is the atmosphere. People on SV position don’t intent to respect you in any way. You’re just a slave working for them. Recently, they even blocked (usunięte przez administratora) the only channel we were able to gain some entertainment from so the only source that have been left is a Spotify but I believe it will be blocked shortly. Just watch it. Overall, my opinion isn’t that good I would say mostly negative. The people you meet are great though, unfortunately you need to leave this place due to its different restrictions& bans. NO life for you. Watch out for some internal things like you cannot have a cup on your desk, no tea, no paper, no pen, just you and your head. For the future candidates well we wish you all the best good luck!

Primrose Everdeen

Mariusz

Macie jakieś wieści na temat pracy w CTM Teleperformance? Jakie są wasze odczucia odnośnie tego pracodawcy? Czy oferuje on możliwość pracy zdalnej bądź dopasowania grafiku do dyspozycyjności pracownika? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą skorzystać z kursów i szkoleń podnoszących umiejętności? Odpowiada wam atmosfera?

Tobiasz

Hej! A czy orientujecie się ile płacą na projektach niemieckojęzycznych i jakie mają benefity? Mają dużo ofert, ale w żadnej nie ma nic o wynagrodzeniu, a jednak chciałbym wiedzieć co i jak przy aplikacji do nich. Może ktoś z Was może mi coś napisać z w tym temacie? :) Z góry dziękuję! :)

fajnie!
@Tobiasz

Dają 6 brutto.

Blanka
@fajnie!

A z czym związany jest ten stres w pracy? I w jakich sprawach dzwonią klienci?

nieobczajony
@Tobiasz

gdzie tyle płacą? adidas czy microsoft?

fajnie!

Pracuję w Teleperformance od pół roku. Jest to moja pierwsza praca na poważnie ( na umowę o pracę!) i powiem szczerze - nie mogłem trafić lepiej! Atrkacyjne wynagrodzenie na projekcie z językiem niemieckim, mam ciągły kontakt z żywym językiem, a nawet możliwość awansu w strukturach firmy. Atmosfera na projekcie czasami bywa nerwowa, ale to chyba jak w każdej pracy. Management jest serio dość wyrozumiały. Praca pewnie nie na całe życie, ale lepszego startu nie mogłem sobie wymarzyć! Dzięki Teleperformance Team!

@fajnie!

A czy możesz napisać coś więcej o pensji i benefitach? Wynagrodzenie podstawowe czy też prowizja? Dzięki za podpowiedź :)

Aga

Czy jest tak dobrze w firmie, że nie ma nikt ochoty na pisanie?

Bej

Praca jak to na słuchawce, szkolą cię i rozmawiasz z klientem, natomiast jeśli chodzi o zarobki 3000zł to może mają ci niemieckojęzyczni konsultanci, ja "ZARABIAM" 10zł/h netto - i to jest dla mnie śmiech na sali, zamiatając ulice można więcej zarobić, a żebrak to już w ogóle wyciąga 3x tyle. UCIEKAM Z TĄD JAK NAJSZYBCIEJ!!!!

Aliakcza
@Bej

z tąd??ciekawe ;d

Laguna

Jesli chodzi o firme to jest slabe zarzadzanie. Nikt nigdy nic nie wie. Ogolnie luzne podejscie w pracy, no stress, wyrozumialosc i brak komplikacji jesli chodzi o wolne dni lub o zamiane. Pracowalam tam z jezykiem wloskim i mialam swietnego supervisora Roberto, ktory jest po prostu the best:) Wielu rzeczy sie tam nauczylam a i nikt mi nie suszyl glowy o nic. Zarobko moglyby byc lepsze i niestety ludzie odchodza bo szanse na wyzsze zarobki sa znikome. Mala szansa na awans. Praca na start jak najbardziej:)

Nicky

Polecam. Przyjazna atmosfera, placa ok, spokoj i umowa o prace:))

Ala

Ciekawa firma, wychodzi naprzeciw klientom i pracownikom, bardzo dobrze się w niej pracuje. Na pewno trudno to dostrzec jeśli wcześniej się nigdzie nie pracowało i nie ma innych doświadczeń.

mlodzik

Pracuje ktoś tam jako konsultant ds. wsparcia technicznego dotyczącego hardware'u DELL? Jak wygląda praca, jakie są ogólnie warunki, atmosfera i jak jest z zarobkami/premiami?

WAOW!

Pracowałem, polecam każdemu na maks 2 lata, kto lubi sztyniutkie korpo. Powód mojego zwolnienia : Problemy w komunikacji, patrzę na wypowiedzenie a tam przekręcone moje nazwisko :) Wyobraźcie sobie moje zdziwienie i minę dziewczyn z kadr, jak przyszedłem to zgłosić na drugi dzień. HA !

Najlepsza praca jaką miałem w życiu. :) Atmosfera, pieniądze, wszystko idealne! Polecam, projekt adidas. :)

Zadowolony

Jestem bardzo zadowolony i kazdemu mojemu znajomemu polecam to miejsce pracy.

K.

Mają nowe ogłoszenia w internecie dla os. znających j. niemiecki. Zdziwiło mnie, że od razu zaprosili mnie na rozmowę, a przez telefon nikt nie rozmawiał ze mną po niemiecku, muszą być bardzo zdesperowani i musi im brakować pracowników, bo przystali na moje wygórowane wymagania i niepełen etat.

Zaciekawiona
@K.

Hej. O jakich wymaganiach mówisz? Zastanawiam sie nad pracą tam, również na niepełny etat.

Lee

Ile zatobi Lider Projektu z niszowym jezykiem , zaden Niemiecki czy Angielski , ... ?

Damian
@Lee

Nie ma kogoś takiego jak Lider Projektu. Chodzi Ci o Supervisora? Kierownika Projektu? Co dla Ciebie oznacza "niszowy język"? Mówimy o duńskim, norweskim, holenderskim, chińskim?

Zostaw merytoryczną opinię o CTM Teleperformance - Warszawa

• Jak się pracuje w CTM Teleperformance?

Zobacz opinie na temat firmy CTM Teleperformance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTM Teleperformance?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTM Teleperformance?

Kandydaci do pracy w CTM Teleperformance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTM Teleperformance