Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Symulant

Dlaczego pytasz?

Jack

A pan r. Latose.. .. Co możecie powiedzieć?

Anty utrzymanie ruchu
@Jack

Pan L to gamoń i tyle. Króciutko

jaro

witam pojawiła się oferta na inżyniera wsparcia technicznego . Warto aplikować bo po opisach wyżej raczej nie wygląda to kolorowo? ile taki inżynierek może tam zarobić? i jak tam wyglądaja relacje miedzy ludzkie?

kRak

Ten pijak jedzie do Francji???????????

Zezowaty
@kRak

Nie jedzie. Fallus jego kierownika nie wyraził zgody na wyjazd stała.

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ona87

A co powiecie na temat stanowisk biurowych w tej firmie? Jaka atmosfera i zarobki? Duża rotacja?

Jeśli wam się nie zgadza wypłata i nie dostaliście kasy za nadgodziny za ostatni okres rozliczeniowy to juz wam tlumacze. Kierownicy stracili uprawnienie do wpisywania godzin w komputerze i jeśli sie nie odbiles to nie ma tego w systemie. Byles w piątek na 2 zmianie i pszyszedles na rano w sobote i sie nie odbiles bo ci kierownik obiecał ze ci wpisze godziny... Przepadlo dymałes za darmo.

he:(
@Kasia

Kaska dziwne bo większość z nas ma więcej nadgodzin niż przepracowalo .tak licza i takie uprawnienia maja kierownicy,a znajomym jak pisza ,he

Zezowaty
@Kasia

Dumnij się w pusty łeb biurowa biurwo haha

he:(

fiu ,fiu,fiu.....ha,ha ,ha dostałem podwyzke 52 gr...nawet nie wiecie jak się ciesze...ha ha ha ...

Pstrowski

Ja zarabiam 1500, a i tak robię ponad normę. Kto da więcej niż Ja?

Symulant
@Pstrowski

A ja zarabiam 3200 i siedze sobie na l-4 naiwniacy.

A ja zarabiam 65000 zl i juz zlozylem cv do cata bo nie chce tyle zarabiac

Okipo

Robilem tam kiedys. Teraz zarabiam 10000zł miesiecznie jako spawacz i tam nie wroce

jestem lepszy
@Okipo

a ja tez tam robiłem teraz zarabiam 50000 tys zł i moze tam wróce

kolo

śmieszna firma wykorzystywanie ludzi za gówniane pieniądze szkoda czasu i nerwów

furiat

fred to powinnien sie wstydzic patrzec w oczy pracownikom z tym swoim usmieszkiem. z jednego powodu jakim jest wynagrodzenie pracownika. ciekawe jestem jak on by sie czul gdyby dostal 500$ wyplaty i mialby przezyc caly miesiac.

Jeden Z niewielu

Widzę nic się nie zmienia. To co na hali to i w necie. Wielkie pyskowanie, narzekanie, wyzywanie. Skoro wszystkim jest tak źle, tak strasznie to co wy w tym Cacie jeszcze robicie ? Zwolnijcie się, idźcie pracować tam gdzie potrzeba tak wspaniałych "fachowców". Przecież wszystkie firmy spawalnicze w okolicy tylko czekają na takich wykwalifikowanych "znawców wszystkiego", doskonale wiedzących jak wyzywać za plecami, a nie mających jaj żeby się odezwać do lidera (nie mówiąc o kimś wyżej). Czy w Cacie jest dobrze ? Nie. Czy są super perspektywy ? Nie. Czy poleciłbym tą firmę komuś ? Stanowcze nie. Przede wszystkim jednak nie polecam żadnemu pracodawcy przyjmowania super fachowców z Cata, którzy rzadko kiedy mają pojęcie o tym co i jak powinni robić. Takich, którzy świadomie łamią zasady spawalanicze "bo inaczej się nie wyrobią" zamiast robić jak należy i pokazać "białym kaskom", że faktycznie nie da się robić tak jak oni sobie to uwidzieli. Do tego jednak załogo musiałaby mieć "jaja" i być zgrana (o tym można pomarzyć).

@Jeden Z niewielu

Tak właśnie. Amen

Paj chi wo

Proszę Was, nie idźcie na L-4..... Dostaniecie 60 zł miesiecznie netto premi za nie chorowanie, premie kwartalna 200 zł brutto, roczną podwyżkę 40 groszy. W imieniu świętej korporacji motywuje was nie idźcie na L-4, bo nas zamkną, przeniosą do chin albo meksyku. Z powazaniem wasz dyrektor.

sarkazm

z okazji 2017 roku jeszcze większego wysiłku w pracy i powiekszonych norm dużo potu wiecej ukraincow przez co mozecie zaponmniec o podwyzkach pracujcie dalej w tym obozie pracy za gowniane pieniadze

nowy

Wszystkim pracownika Cat szczęśliwych i wesołych świąt.

Ten drugi jak P. F. Z trf

Ja to ja

Taliby beda klepac koparki . W tym zakladzie nikt nic nie wie.

Slovakia1234

helo. Gdy gąsienica idzie do Chin? Czy ktoś wie?

MONIKA
@Slovakia1234

Nie idzie, chińczyki są już droższe od polaków, wszystko idzie z Belgii i Francji idzie do polski.

Z Wojkowic
@MONIKA

Polski język być trudny język. Kali być, Kali pracować. Taki jest właśnie obraz ludzi z biura CAT-a :)

spawacz ćpunek

Witam Panowie z cata mam pytanko kiedy to wszystko doopnie ?

Paj chi wo
@spawacz ćpunek

To ju (usunięte przez administratora) o, tylko oni tego jeszcze nie wiedzą. A my puki jest kasa siedzimy cicho.

białykask
@spawacz ćpunek

wkrótce

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.