master komplex

Poznań

Opinie o master komplex

me 2012-01-27 23:08:18
Robi nienajgorsze wrazenie, jednakże poziom wykonanych robót woła o pomstę do nieba. Nie polecam. Trzeba pilnować.
wendy 2012-02-09 14:20:21
fuszera !! Nie polecam. (usunięte przez administratora) roboty do poprawek
Marcy 2012-03-04 14:31:03
Dołączam do grona zdegustowanych: stanęliśmy przed faktem rozbiórki tego co zrobił i wynajęcia nowych ludzi do poprawy tego co spartaczył. Kolejne koszty, nerwy, czas i nieprzyjemności ze strony sąsiadów, bo remont ciągle w toku. Poza tym poginęło sporo elementów od zakupionego sprzętu. Po zdjęciu z wanny folii, która miała ją chronić "odkryliśmy" pęknięcia w dwóch miejscach - czyli przed nami odkuwanie płytek i kupno nowej wanny.
x 2012-03-09 18:51:14
(usunięte przez administratora)Pieniądze wyrzucone w błoto, wszystko co ten \"fachowiec\" zrobił trzeba rozebrać i zrobić od nowa. (usunięte przez administratora)
arek,iwona 2012-04-27 08:20:31
nie zgadzamy sie z wami,u nas zostaly przeprowadzone prace na okolo 70 tys,zl,iwykionane terminowo,fachowo..
klient 2012-06-28 10:21:11
Kompletne partactwo, kran doprowadzjący wode do pralki nie działa, to znaczy nie ma w nim kompletnie wody!!!! Trzeba kuć kafelki, aby dowiedziec się, gdzie rury nie zostały połaczone. Gość nie odbiera telefonu. Nie polecam.

marti 2012-06-28 16:34:48
klient - 2012-06-28 10:21:11

klamstwa na skale swiatowa,to pan mi nie zaplacil...................
klient 2012-07-27 09:53:10
nie zapłaciłem? dziwne... racunkinki Pana na mam do wglądu...
podwykonawca 2012-09-07 17:03:33
nie placi (usunięte przez administratora) zmienil nazwe firmy na budex instal nadal robi wala z ludzi
Damian 2012-09-19 18:25:38
(usunięte przez administratora)Zatrudnia ludzi ciągle nowych
daje im zaliczki a potem gdy dochodzi do wypłaty UCIEKA i zmienia miejsce pracy zatrudniając Nowych ludzi... Nastepnych do (usunięte przez administratora). ZMIENIŁ NAZWĘ FIRMY! Z POWODU TYCH KOMENTARZY. TERAZ FIRMA NAZYWA SIĘ BUDEX - INSTAL. SIEDZIBA FIRMY (POZNAŃ UL. GWARNA 8). JEST TO CZŁOWIEK NIEODPOWIEDZIALNY NIE GODNY ZAUFANIA. MNIE I MOICH KOLEGÓW Z KTÓRYMI PRACOWAŁEM PRAWIE NA 15TYS. ZŁ. UWAŻAJCIE NA NIEGO.(usunięte przez administratora)EFEKTY PRACY OKROPNE, NIE ZNA SIĘ NA SWOIM FACHU
cedric 2014-04-10 14:37:43
Tutaj raczej nikt już nie odpisze, może poszukaj na forum BUDEX - INSTAL, bo tak podobno zmienili nazwę, master komplex nie istnieje.
Wolik 2015-02-04 08:38:03
Przyznam wam szczerze, że mając 1 na 6 gwiazdek jakości na goworku trzeba się poważnie zastanaowić czy warto z nimi podjąć pracę. Uważam, że na rynku materiałów podłogowych klient złego wyboru nie ma, a firma master komplex jest jednym z wielu wyborów. Jeżeli są uzasadnione domniemania, że firma działa nieczysto czy zmienia nazwy - to powinno dać do myślenia.
Misiek 2016-05-14 10:47:21
Nie wiem jak jest tak naprawdę, chyba dobrze teraz
Zostaw swoją opinię o master komplex - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie master komplex