logo Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Lubin

Opinie o Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Parcownik 2014-08-18 20:03
Jak chcesz pracować w tym B.....u to "zapraszam". Pracuję jako maszynista wiec mogę sie podzielić doświadczeniami a kolejówki. A wiec zacznę od samej góry, która ma głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to co się dzieje w firmie byleby tylko praca była wykonana. Kierownictwo obieca Ci wszzystko co będziesz chciał, żebyś tylko dał im spokój. Niestety na obietnicach koniec. Gorzej jest jak Ty coś potrzebujesz od nich. Wtedy jesteś dla nich " wróg publiczny numer 1". Zbywają Cię lub wręcz unikają. Co do samej pracy to "nie jest tak tragicznie". Infrastruktura się sypie, lokomotywy to jeżdżący złom. A co do zarobków, hmmm szału nie ma. Na dzień dzisiejszy mam 2850 zł brutto z podwójnym prawem kierowania, ustawiaczem i rewidentem. Teraz się zastanów czy tp warto?
no cóż? 2015-03-29 12:34
Jaki Pan, taki kram. Pokarz mi swych przyjaciół, powiem ci kim jesteś. Prezio to kolega m.in. panów z Work Service, a...... wnioski niech każdy sam sobie wyciągnie.
Pracownik 2016-06-25 18:27
Praca w tej firmie polega na tzw. KLICE. Pewna grupa dyspozytorów i planistek ma swoich maszynistów. Ustalają oni trasy dla "swoich" ( czyt. musisz dać w łapę)co skutkuje tym iż jeden maszynista w połowie miesiąca ma nadgodziny, a drugi nawet normy nie zrobi!!! Chcesz tam pracować Maszynisto? To powodzenia.
Nadzieja w nowym kierowniku WPL. Zobaczymy co dalej.
jjjjjjjjjjj 2016-07-17 22:34
zgadzam sie z tymi komentarzami juz wole isc na zasilek dla bez robotnych niz byc traktowany jak szmaciasz pracownikow maja za ( usunięte przez administratora ) i roboli nie polecam tej firmy
Abc 2016-07-25 17:17
Musisz być na prawdę iście perfekcyjnym maszynistą mającym faktycznie dużą wiedzę o tym jak i co się dzieje w firmie ;)
bac 2016-07-29 15:35
Oj widać, że kogoś tu ( usunięte przez administratora )zabolała za prawdę"-)
pracownik 2016-08-22 01:59
Pol - Miedź - Trans .Uratowała życie nie jednemu tylko niektórym nierobom nie chce się pracować więc nie mogą zrobić normy godzin.
SALAMI 2016-10-23 15:57
Byłem pracowałem i szkoda ze tyle lat zmarnowałek.Jedna wielka klika,Panowie maszyniści którzy mają po 5-8 lat jazdy myślą ze sa Bogami a pani planistka tzw. ( usunięte przez administratora )...............CIEKAWE CZY UTK zostałpowiadomiony o wypadku na bocznicy PMT .Zapewnia że został dzisiaj.Szkoda ze dobra kiedyś firma stoczyła się na dno.Tym którzy tam zostali zyczę powodzenia .Ja i inni którzy odeszli......................Co do oceny kolegi pod nick Abc...to zapewniam cię ( usunięte przez administratora ) ze ty teę jyż jesteś w klice.....czytaj wyżej.
SALAMI 2016-10-23 15:59
PMT to upadłość nie unikniona.
Zostaw swoją opinię o Pol-Miedź Trans Sp z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Miedź Trans Sp z o.o.