logo Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Lubin

Opinie o Pol-Miedź Trans Sp z o.o.

Parcownik 2014-08-18 20:03
Jak chcesz pracować w tym B.....u to "zapraszam". Pracuję jako maszynista wiec mogę sie podzielić doświadczeniami a kolejówki. A wiec zacznę od samej góry, która ma głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to co się dzieje w firmie byleby tylko praca była wykonana. Kierownictwo obieca Ci wszzystko co będziesz chciał, żebyś tylko dał im spokój. Niestety na obietnicach koniec. Gorzej jest jak Ty coś potrzebujesz od nich. Wtedy jesteś dla nich " wróg publiczny numer 1". Zbywają Cię lub wręcz unikają. Co do samej pracy to "nie jest tak tragicznie". Infrastruktura się sypie, lokomotywy to jeżdżący złom. A co do zarobków, hmmm szału nie ma. Na dzień dzisiejszy mam 2850 zł brutto z podwójnym prawem kierowania, ustawiaczem i rewidentem. Teraz się zastanów czy tp warto?
no cóż? 2015-03-29 12:34
Jaki Pan, taki kram. Pokarz mi swych przyjaciół, powiem ci kim jesteś. Prezio to kolega m.in. panów z Work Service, a...... wnioski niech każdy sam sobie wyciągnie.
Pracownik 2016-06-25 18:27
Praca w tej firmie polega na tzw. KLICE. Pewna grupa dyspozytorów i planistek ma swoich maszynistów. Ustalają oni trasy dla "swoich" ( czyt. musisz dać w łapę)co skutkuje tym iż jeden maszynista w połowie miesiąca ma nadgodziny, a drugi nawet normy nie zrobi!!! Chcesz tam pracować Maszynisto? To powodzenia.
Nadzieja w nowym kierowniku WPL. Zobaczymy co dalej.
jjjjjjjjjjj 2016-07-17 22:34
zgadzam sie z tymi komentarzami juz wole isc na zasilek dla bez robotnych niz byc traktowany jak szmaciasz pracownikow maja za ( usunięte przez administratora ) i roboli nie polecam tej firmy
Abc 2016-07-25 17:17
Musisz być na prawdę iście perfekcyjnym maszynistą mającym faktycznie dużą wiedzę o tym jak i co się dzieje w firmie ;)
bac 2016-07-29 15:35
Oj widać, że kogoś tu ( usunięte przez administratora )zabolała za prawdę"-)
pracownik 2016-08-22 01:59
Pol - Miedź - Trans .Uratowała życie nie jednemu tylko niektórym nierobom nie chce się pracować więc nie mogą zrobić normy godzin.
SALAMI 2016-10-23 15:57
Byłem pracowałem i szkoda ze tyle lat zmarnowałek.Jedna wielka klika,Panowie maszyniści którzy mają po 5-8 lat jazdy myślą ze sa Bogami a pani planistka tzw. ( usunięte przez administratora )...............CIEKAWE CZY UTK zostałpowiadomiony o wypadku na bocznicy PMT .Zapewnia że został dzisiaj.Szkoda ze dobra kiedyś firma stoczyła się na dno.Tym którzy tam zostali zyczę powodzenia .Ja i inni którzy odeszli......................Co do oceny kolegi pod nick Abc...to zapewniam cię ( usunięte przez administratora ) ze ty teę jyż jesteś w klice.....czytaj wyżej.
SALAMI 2016-10-23 15:59
PMT to upadłość nie unikniona.
siwiy 2017-07-24 14:11
KLika okłamuje i oszukuje ludzi co do możliwośći osiagniecia uprawnień promują swoich a jak bedziesz sie dopytywać i mówić o tym głosno to z ciebie bedą próbować zrobić najgorszego robota jest oki ale kierownictwo i dyrektorzy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawno niedostali
Obserwator 2017-07-25 21:05
Panie Prezesie M.J.
Czy nie przeraża Pana biurko zawalone dokumentami? Tak funkcjonuje Zarząd Spółki po zmianach? Proszę się obudzić i wziąć do roboty, ustawić na stołkach ludzi kompetentnych, a Wam Wszyscy moi drodzy współpracownicy radzę zacząć współpracować między sobą a nie dzielić się na obozy. Przez takie zachowanie pokazujemy sobie i wszystkim, że te lata ktore razem spędzamy w pracy są doświadczeniem w życiu w zakłamaniu i obłudzie. Ratujmy Naszą Rodzinę PMT, bo Zarząd jest tylko na chwile, a my będziemy trwać dalej.
Pracownik 2017-08-18 15:24
Panie Prezesie
Proponował bym dokładnie się przyglądnąć działalności związku zawodowego solidarność a w szczegolnosci jego przewodniczącego który już od dawna powinien stracić etat związkowca z powodu braku odpowiedniej ilości członków
Obserwator 2017-08-22 19:49
To już wypowiedź poniżej pasa Pracowniku!!!
Może wypowiedz się o mankamentach w Swojej pracy. Zapewne nic nie masz do ukrycia, prawda???
Skoro tak jest, to jedynym argumentem, jaki przemawia za Twoją aktywnością na forum to ludzka zawiść i chęć robienia krzywdy innym. Za taką argumentacją przemawia jedynie brak asymilacji z otaczającym się światem i izolacja, w której jesteś mocno zagubiony/a. To jest przykład, jakich Pracowników mamy w PMT.
Zostawcie Przedstawicieli związkowych w spokoju. Okaże się, że to będzie jedyna deska ratunku w nadchodzącym, trudnym dla PMT, okresie. Nie zapewniam, ale nadmieniam, że jeżeli tak dalej będzie to wspomnicie moje słowa. I zachęcam do zapisywania się do związków - nie jednemu już pomogły.

Urodzony w czepku ze smoczkiem w ręku 2017-08-30 19:56
Obserwator
Zgadzam się w 100% . Bądźmy ludźmi a nie zwierzętami. Takie instynkty niech przemawiają w obliczu realnych zagrożeń, które będą prawdziwym sprawdzianem naszych możliwości.(Mowa tu o człowieku, jako istocie, która ewoluowała zgodnie z teorią Darwina). Sami sobie to zakwalifikujcie. Filozofia, a może hard life.
Obserwator 2017-08-30 20:01
Widzę, że Pan i Władzca słucha moich rad:) Może zechce Pan posłuchać recepty na sukces, którą lekarz już dawno wypisał . Niedługo lek straci ważność a pacjent umrze. Proszę się nie martwić! Historia pacjenta jest dobrze archiwizowana.
Cin 2017-09-13 11:38
Ja i moich kilkunastu kolegów zastanawiamy sie nad zlozeniem wypowiedzen. Jeszcze takiego syfu tu nie bylo. A lepiej napewno nie bedzie. A zarobki, szkoda gadac porażka nie dziwie sie ze nie potrafią zatrzymać nowo przyjętych juz planujĄ odejscie z firmy.
Zostaw swoją opinię o Pol-Miedź Trans Sp z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Miedź Trans Sp z o.o.