BOŚ Bank (Bank Ochrony Środowiska S.A.)

Bank Ochrony Środowiska S.A.

NIP: 5270203313 REGON: 6239498 KRS: 0000015525

Adres: Żelazna 32, 00-832 Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Bank Ochrony Środowiska S.A.

Dzień dobry, Witamy na naszym profilu w serwisie GoWork. Bank Ochrony Środowiska S.A. to nowoczesny, polski EKObank łączący biznes i ekologię, w którym pracują eksperci z wielu różnych dziedzin. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat, sami tworzymy rozwiązania oraz rozwijamy nasze produkty i systemy. Niezależnie, czy właśnie kończysz naukę, czy posiadasz doświadczenie w finansach, IT, administracji, marketingu, sprzedaży, czy innych obszarach, czekają na Ciebie ciekawe wyzwania. Nasi pracownicy mają szansę rozwoju zarówno w centrali naszego banku, centrum sprzedaży zdalnej, jak też w kilkunastu centrach biznesowych i kilkudziesięciu oddziałach operacyjnych na terenie całej Polski. W realizacji naszej wizji możemy liczyć na wsparcie zatrudnionych w banku ekologów inżynierów, którzy pokazują nam, jak łączyć biznes z troską o środowisko. Zapraszamy wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników do tworzenia razem z nami przestrzeni do dzielenia się rzetelnymi i merytorycznymi opiniami na temat pracy w naszej organizacji. Przypominamy, że komentarze niezgodne z regulaminem serwisu mogą być usuwane przez administratora portalu a komentarze naruszające dobra osobiste oraz regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Chętnie odpowiemy na pytania pod adresem e-mail: komunikacja@bosbank.pl Pozdrawiamy Zespół BOŚ

KO Nowy wpis

Witam. na głównej stronie w ofertach pracy zauważyłem, że potrzebny jest analityk systemów informatycznych. Planuje zmienić miejsce pracy, pracuje na podobnym stanowisku w innej firmie. Jest tu może ktoś kto mógłby opisać warunki oraz ocenić zarobki? są bardziej rynkowe czy może wychodzą nieco ponad średnia?

Halo Nowy wpis

Koszmarna rotacja ciągle szukają na to samo stanowisko nigdy się nie odzywają dla mnie firma która zbiera dane za pomocą ogłoszeń o pracę bo jak to tłumaczy. Kiedy spełnia się wszystkie wymogi i zero odzewu???

Nowy wpis

@Halo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w BOŚ. Wszystkie zgłoszenia są analizowane przez naszych rekruterów, jednak kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. pozdrawiamy Zespół BOŚ

aaa1 Nowy wpis
@Halo

Ciesz się że Cię nie wybrali. Jedyne plusy tego banku to lokalizacja i możliwość częściowej pracy zdalnej. Cała reszta czytaj pensja, atmosfera i systemy sa z epoki PRL. Ta rotacja o której piszesz nie jest bez przyczyny

QZ

Dzień dobry, na pewnym portalu wystawionych jest z ponad 20 ofert pracy w Banku przy czym nie widzę by żadna była skierowana do osoby poczatkującej, kiedy będzie można się spodziewać przyjęć na stanowiska asystenckie?

@QZ

Informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach uzupełniamy na bieżąco w zakładce oferty pracy na stronie: www.bosbank.pl/kariera. Zapraszamy do śledzenia zakładki i aplikowania. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

@pracownik

Zespół super, jednakże dyrektor bardzo niemiły, uszczypliwy. Człowiek może chodzić do pracy chory a jak pójdzie na L4 to zaraz jest negatywna atmosfera. Dodatkowo pracownicy muszą się domyślać, ponieważ dyrektor zaczyna zdanie i niekonczy. Nieważne co się nie zrobi - jest nie tak. Siedzenie poza godzinami pracy jest nieustanne a wpisywanie tego w nadgodziny lub w godziny do wybrania - jest niemożliwe. Kadry nie zareagowały nawet pomimo podpisu regulaminu dot. 8h trybu pracy. Dodatkowo dyrektor kiedy już nie wytrzymał powiedział wprost do pracownika "jak się nie podoba to się możesz zwolnić" . Skandal, brak kultury i profesjonalizmu. Nie polecam mocno śląskich placowek. Ludzie się po prostu zwalniają.

Majlo
@@pracownik

Popieram. Mam to samo.

@@pracownik

Dziękujemy za opinię. W naszym banku kierujemy się zasadą transparentności współpracy. W sytuacji gdy jakieś zagadnienie budzi wątpliwości pracownika, zawsze może zwrócić się o wsparcie do dyrektora nadzorującego pracę naszych placówek. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Doradca Klienta

Jedna rozmowa z dyrektorem oddziału oraz osoba z HR. Trwała około godzinę przebieg bardzo miły..pytania były różne o poprzednia pracę dlaczego się zwalniam. Pytanie o poprzednia pracę w banku, o trudnego klienta, o sukcesy i porażki. Telefon był po ok tygodniu z propozycją pracy. Pracuje od kilku miesięcy i nie mam obiekcji.

J.w.

Karo

czy są jeszcze jakieś inne powody przez które pracownicy rezygnują z pracy prócz atmosfery? zastanawiam się czy praca sama w sobie bywa ciężka czy pod tym względem jest raczej ok? czy uważacie ze zarobki są adekwatne do wykonywanych teraz obowiązków?

AM
@Karo

@Pracodawca Praca sama w sobie jest przyjemna jest dużo obowiązków ale do ogarnięcia jeżeli trafi się na przełożonego który ma głowę na karku to można spróbować trzeba uważać że to jest korporacja więc myślenie jest troszeczkę inne niż w normalnej firmie

@Karo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w BOŚ. Jako pracodawca przestrzegamy zasady transparentnych warunków zatrudnienia, zarówno w trakcie procesu rekrutacyjnego jak również w czasie zatrudnienia. Kandydaci i pracownicy otrzymują jasną informację dotyczącą zakresu obowiązków na danym stanowisku. W relacjach wewnętrznych i zewnętrznych, kierujemy się przyjętymi w BOŚ wartościami: zaangażowanie, współpraca, profesjonalizm oraz szacunek dla innych i ekologii. pozdrawiamy Zespół BOŚ

Dziękujemy za przekazaną opinię. Jako pracodawca przestrzegamy zasady transparentnych warunków zatrudnienia, zarówno w trakcie procesu rekrutacyjnego jak również w czasie zatrudnienia. Kandydaci i pracownicy otrzymują jasną informację dotyczącą zakresu obowiązków na danym stanowisku. pozdrawiamy Zespół BOŚ

@AM

Dziękujemy za przekazaną opinię. pozdrawiamy Zespół BOŚ

Samanta
@AM

Warunkiem dobrej pracy będzie zatem dobry przełożony? Tylko teraz pozostaje kwestia tego, w jaki sposób można na takiego natrafić? czy istnieje możliwość prośby o zmianę jeśli obydwie strony nie będą umiały ze sobą współpracować?

Mario

Mam pytanie nt świadczeń pracowniczych w ogłoszeniach jest napisane o paczkach pracowniczych, świadczeniach pracowniczych na święta. Jakie to kwoty? Jak jesst z dofinansowaniem wypoczynku? Trzeba pokazywać z wyjazdu rachunek czy jest to na zasadzie że bierzesz urlop i masz tzw wczasy pod grusza dopłacane. Jak jest z innymi. Ktoś się wypowie. Co powiecie na dofinansowania różnych innych typu bilety do kina, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna. W ilu procentach to finansuje pracodawca a ile pracownik? Czy to pic na wodę ze jest ale płaci sam pracownik za to?

@Mario

Niestety nie udzielamy informacji o wysokości świadczeń dla naszych pracowników na publicznych forach. Jest to informacja wewnętrzna i przekazujemy ją wyłącznie naszym pracownikom. Nasi pracownicy mają dostęp do szerokiego wachlarza benefitów - zapraszamy po szczegóły do zakładki "Benefity" Pozdrawiamy, Zespół BOŚ

@Mario

Nie nazywajmy tego świadczeniami bo to są ochłapy. Tyle co tu najniżej zarabiający pracownik otrzymuje to na rynku jest minimum dla najlepiej zarabiających. P. S. Na bilet PKP jest ale na wyjazd absolutnie nie

SQ

A od kiedy w zasadzie jest tak jak opisujesz? Do teraz nie mam pojęcia jak to kwotowo się rozkłada, zresztą było podkreślone, że to jednak informacja wewnętrzna jest. mimo wszystko kiedykolwiek były może zapowiadane jakieś konkretne zmiany w tym zakresie? cokolwiek nowego dodają?

A.M

@Pracodawca Szkoda że administrator usuwa słowo (usunięte przez administratora) widocznie ciężko spojrzeć prawdzie w oczy co się dzieje w poszczególnych oddziałach banku

@A.M

Dziękujemy za przekazaną opinię. W BOŚ funkcjonuje procedura antymobbingowa, której celem jest przeciwdziałanie i eliminowanie niewłaściwych zachowań. Każde zgłoszenie jest rozpatrywane bez zbędnej zwłoki i przy zachowaniu najwyższej poufności. Zachęcamy naszych pracowników do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości. pozdrawiamy Zespół BOŚ

Ek

@Pracodawca Praca sama w sobie jest fajna przyjemna można się dużo nauczyć ale niestety Pani dyrektor w koszalińskim oddziale Banku wykańcza pracowników psychicznie stosuje terror (usunięte przez administratora) poniża, bardzo dużo osób się już przez nią zwolniło i proponuję bliżej przyjrzeć się zachowaniu tejże Pani

@Ek

A.M

@Pracodawca dołączając się do poniższej opinii pragnę wszystkich przestrzec przed oddziałem w mieście Koszalin o ile ekipa i dziewczyny są w porządku tak pani dyrektor (usunięte przez administratora)to jest dwulicowa osoba niby miła a tak naprawdę żmija w ludzkiej skórze która potrafi tylko poniżać dawać do zrozumienia że jest się nikim przy czym wykańcza psychicznie wręcz zmuszając pracownika do zwolnienia się to jest cud że jeszcze nikt nie poszedł do sądu założyć tej pani sprawę o (usunięte przez administratora)

@A.M

QC

Czy mógłbym poznać przynajmniej orientacyjnie zarobki na stanowisku Specjalista ds. Restrukturyzacji i Windykacji Detalicznej? W ogłoszeniu nie ma nic na ten temat. A tutaj tylko bardzo ogólnikowo, że są zależne od różnych czynników. Czemu nie mógłbym się dowiedzieć, na co się piszę od razu?

@QC

Dzień dobry, wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie po uwzględnieniu takich czynników, jak: doświadczenie, wiedza oraz kompetencje. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

EV
@Bank Ochrony Środowiska S.A.

W jakim zakresie jest ona indywidualnie ustalana? Chyba jest jakiś zakres przewidziany, jakieś minimum i maksimum, które są Państwo w stanie zaproponować kandydatowi?

@EV

Dzień dobry, wysokość wynagrodzenia omawiana jest indywidualnie podczas procesu rekrutacji. Zawsze szukamy rozwiązania, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

VP
@Bank Ochrony Środowiska S.A.

Jakie kompetencje będą w tym przypadku kluczowe na które z nich będzie najbardziej zwracana uwaga? Zarobki są zatem nieco zróżnicowane nawet na podobnym stanowisku? i czy teraz od nowego roku są przewidywane może podwyżki?

@VP

Dzień dobry, wymagania zostały przedstawione w ogłoszeniu. Najbardziej istotne w przypadku rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Restrukturyzacji i Windykacji Detalicznej są: • preferowane wyższe wykształcenie (bankowość i finanse, zarządzanie, prawo, rachunkowość) • znajomość prawa bankowego, podstaw rachunkowości, przepisów prawa cywilnego, spółek prawa handlowego, prawnych aspektów ustanawiania zabezpieczeń • minimum 2 lata doświadczenia w działach restrukturyzacji i windykacji bankowej Wysokość zarobków jest określana indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego, wiedzy oraz umiejętności. W związku z tym potencjalnie możliwe są drobne różnice na podobnym stanowisku. Obecnie nie dysponujemy informacjami na temat podwyżek w przyszłym roku. pozdrawiamy Zespół BOŚ

@Bank Ochrony Środowiska S.A.

Jak jesteś zatrudniony po znajomości od szefa albo Prezesów masz inny poziom wynagrodzenia. Jak od tak z rynku to zdecydowanie poniżej rynkowej.

Dzień dobry, jaka jest atmosfera w biurze prawnym i jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku specjalisty ds obsługi biura w biurze prawnym? Z góry dziękuję za odpowiedź ????

@Kandydat

Dzień dobry, poziom wynagrodzenia określamy indywidualnie z kandydatem w trakcie procesu rekrutacyjnego, po uwzględnieniu takich czynników, jak: doświadczenie, wiedza oraz kompetencje. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

EN

Jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi co do biura prawnego? A ile osób docelowo może liczyć tamtejszy zespół? interesuje mnie wstępnie zatrudnienie się jako młodszy specjalista ds. wsparcia obsługi prawnej. Proszę o szerszy opis z pracy na tym stanowisku. jakie są początkowe stawki i po jakim czasie udaje się przejść wyżej?

@EN

Dzień dobry, główne zadania przyszłego pracownika zostały przedstawione w ogłoszeniu: https://bosbank.sharehire.pl/offer/9de4992b. Dodatkowo zakres zadań na danym stanowisku jest omawiany z kandydatami przed zatrudnieniem, na spotkaniach rekrutacyjnych. Poziom wynagrodzenia określamy z kandydatem w trakcie procesu rekrutacyjnego, uwzględniając jego doświadczenie zawodowe, oczekiwania oraz możliwości finansowe BOŚ. Rozmowa rekrutacyjna to także czas na omówienie ścieżki awansu. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Nie polecam, rekrutacja to kompletna strata czasu, szukają mało pojętnych ludzi z niskimi oczekiwaniami poniżej rynku. Nie dla zaangażowanych pracowników, którzy szanują swoje kwalifikacje i chcą być uczciwie wynagrodzeni.

DQ
@Kandydat

a możesz opisać swój proces rekrutacyjny, że w ten sposób go oceniasz? co się działo na rozmowie? po czym można sądzić, że jakiekolwiek zaangażowanie nie jest wymagane?

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Żałujemy, że po udziale w rekrutacji ma Pan/ Pani negatywną opinię o BOŚ jako pracodawcy. Staramy się, aby każde ogłoszenie zawierało niezbędne informacje o oczekiwanym wykształceniu, doświadczeniu i znajomości dodatkowych zagadnień, które są niezbędne na danym stanowisku. Pozwala to kandydatom wybrać ogłoszenia odpowiadające ich kwalifikacjom. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Dzień dobry, jako pracodawca preferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Zofia

Witam. Proszę aktualnych pracowników o opinię, mam na myśli stanowisko specjalisty ds. monitorowania i raportowania. Mam jeszcze 2 tygodnie by zgłosić swoja kandydaturę. Widzę w opisie, że jest to praca w trybie hybrydowym. Czy od strony organizacyjnej może mi ktoś opowiedzieć o niej cos więcej? interesuje mnie także atmosfera na samym dziale, opiszecie ja?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Bank Ochrony Środowiska S.A. dla pracy jako Analityk Biznesowy są dla was satysfakcjonujące?

Dzień dobry, jako pracodawca oferujemy stabilne i transparentne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zapewniamy cykle merytorycznych szkoleń oraz wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Przejrzysty zakres zadań na danym stanowisku jest omawiany przed zatrudnieniem, na spotkaniach rekrutacyjnych, co wpływa na przyszły komfort współpracy. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Adka
@Bank Ochrony Środowiska S.A.

Właśnie miałam pytać o warunki zatrudnienia, ponieważ interesuje się ofertą pracy dla starszego doradcy. Czy mogłabym poznać widełki płacowe na tym stanowisku? Czy w skład wynagrodzenia wchodzi ewentualna premia?

@Adka

Dzień dobry, poziom wynagrodzenia określamy z kandydatem w trakcie procesu rekrutacyjnego, uwzględniając jego doświadczenie zawodowe, oczekiwania oraz możliwości finansowe BOŚ. Dodatkowo, Doradcy objęci są systemem motywacyjnym. Zapraszamy do aplikowania! Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Czytelnik
@Adka

Nie polecam. Od października dostałam 3 razy wyższy plan sprzedaży od poprzednich planów a zatem brak premii. Dyrektor oddziału nic nie wie i boi się kogokolwiek o coś zapytać, doradca zdany jest sam na siebie. Każdy proces jest absolutnie komplikowany.

@Czytelnik

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Oczywiście w tej sprawie wsparciem dla doradcy powinien być dyrektor placówki, natomiast zawsze można skorzystać dodatkowo ze wsparcia departamentu, który nadzoruje pracę oddziałów. Pracownicy mogą pomóc m.in. w wyjaśnieniu kwestii planów sprzedaży i warunków otrzymania premii. Do dyspozycji doradców i dyrektorów są także kalkulatory do wyliczenia premii, jak i cykliczne wyliczenia, które wskazują etapy osiągnięcia celów. pozdrawiamy Zespół BOŚ

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Dzień dobry, Nasi pracownicy, już pierwszego dnia swojej pracy otrzymują skonfigurowany laptop i telefon służbowy z numerami telefonów wszystkich pracowników. Dodatkowo, osoby, które tego potrzebują, otrzymują dodatkowy monitor. Do dyspozycji pracowników jest również platforma e-learningowa, w której dostępny jest różnorodny pakiet bezpłatnych szkoleń i webinarów. Pozdrawiamy, Zespół BOŚ

Helena
@Bank Ochrony Środowiska S.A.

A to mnie ciekawi ta platforma e-learnignowa. Czy jest jakiś roczny limit, czyli maksimum tych szkoleń, z których może jedna osoba wykorzystać?

Dzień dobry, w BOŚ dążymy do zapewnienia wszystkim pracownikom jak najlepszych warunków pracy. Systematycznie wymieniamy wyeksploatowane wyposażenie w jednostkach organizacyjnych, w porozumieniu z zarządzającymi oddziałami. Konieczność wymiany lub naprawy wyposażenia, pracownicy mogą zgłaszać bezpośrednio do przełożonych. pozdrawiamy Zespół BOŚ

Rekrutacja oparta na przynależności do partii politycznej, po znajomości.

@Anna

Dzień dobry, przebieg procesu rekrutacyjnego w BOŚ umieściliśmy na stronie: https://www.bosbank.pl/kariera/rekrutacja#hash_55896 Składa się on z kilku etapów: 1. aplikujesz i wysyłasz nam swoje CV; 2. zapraszamy Cię na rozmowę rekrutacyjną (zazwyczaj 2 etapy); 3. spotykasz się z nami; 4. dostajesz informację zwrotną; 5. witamy Cię w Green Teamie. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Pracował ktoś z Was jako Starszy Analityk w Bank Ochrony Środowiska S.A.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Zadania wykonywane na stanowisku Analityk Biznesowy Korporacyjny wymagają znajomości analizy finansowej, zasad rachunkowości podatkowej i finansowej, zasad ewidencji gospodarczej, znajomości zagadnień związanych z procesem oceny jakości portfela kredytowego, a także procedowania wniosków kredytowych. Od kandydatów oczekujemy znajomości wyżej wskazanych zagadnień oraz doświadczenia w tym zakresie. Są to główne aspekty, które omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

aaa
@Bank Ochrony Środowiska S.A.

Gdzie jest ta oferta pracy bo raczej nie na stronie Boś w zakładce oferty pracy?

@aaa

Dzień dobry. Wszystkie aktualne oferty pracy w naszym banku znajdują się w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej oraz na portalu pracuj.pl . Brak ogłoszeń na dane stanowisko świadczy o zakończeniu rekrutacji, natomiast na bieżąco publikujemy nowe ogłoszenia, warto więc je śledzić. Pozdrawiamy Zespół BOŚ.

Dorian

Przez ile etapów trzeba przejść by uzyskać zatrudnienie na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Produktów Bankowych (rachunki/lokaty)? Nie wiem, czy jako pracująca osoba będę mógł sobie pozwolić na kilka spotkań w godzinach dopołudniowych? Zaznaczona także w ofercie, że jest hybrydowy system pracy. Na czym zatem polega jego hybrydowość, ile dni w tygodniu pracować można z domu?

@Dorian

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Produktów Bankowych (rachunki/lokaty) przewidujemy 2 etapy rozmowy rekrutacyjnej. Pierwsze spotkanie odbywa się z potencjalnym przełożonym wraz z przedstawicielem HR, natomiast drugi etap to spotkanie z dyrektorem danej jednostki. W naszej organizacji elastycznie podchodzimy do pracy, na co dzień pracujemy hybrydowo, a liczbę dni pracy zdalnej ustalamy z bezpośrednim z przełożonym. Pozdrawiamy Zespół BOŚ

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Ochrony Środowiska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Ochrony Środowiska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Ochrony Środowiska S.A.