Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

Czy pracodawca Heisterkamp Transport organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

no

To jakiś żart? HKP nie da ci nic nad niezbędne wymagane minimum.

@no

Jak według Ciebie wygląda niezbędne minimum. Prócz podstawy wynagrodzenia możesz ubiegać się o premie lub diety związane z wyjazdem? Napisz proszę więcej szczegółów.

BENSON

Witam, Zastanawiam się dlaczego o pracodawcach na takich forach zawsze pisze się źle? Akurat będę wchodził w ten zawód ponieważ zawsze chciałem jeździć TIR-em pomimo tego, iż nie jest to lekka praca. Mam ulotkę tej Firmy ze szkolenia ADR. Nawet bym zadzwonił ale auto nie jest przypisane do kierowcy, a to spory problem bo to będzie mój "drugi dom", więc nie chcę żeby mi obcy po chałupie się plątali :-))).

Z tego zyje

Czas wlasny? OCB? Chcialbys w tym wlasnym czasie fasole uprawiac czy poplywac kajaczkiem a moze z psem na spacer wyjsc?

Kilkujadek
@Z tego zyje

Mam tu na myśli pauzy, które często robisz na zaladunkach i rozładunkach, gdzie czynnie w nich uczestniczysz. Jesz w locie bo harmonogram napięty.

Kiero
@Kilkujadek

To skoro tak robisz to brawo dla Ciebie prawdziwy janusz transportu z Ciebie takiemu to w zadnej firmie nje bedzie dobrze pauza kest dla Ciebie a jak im tak pokazujesz i tak robisz to moej pretensje do samego siebie

Kierowca z doświadczeniem

Witam, mam roczne doświadczenie w międzynarodówce na CE (B.NL,F, D, SE, CZ), czy warto tam iść do pracy? Bo jest tyle złych opinii, że zaczynam mieć wątpliwości. Jeździłem przedtem pod inną polską firmą, którą była podwykonawcą innej dużej firmy holenderskiej, ale Polak gdzie byliśmy zatrudnieni przestał płacić, więc szukam nowej firmy. Warto tam iść?

kierowca bombowca
@Kierowca z doświadczeniem

nie warto kolego.

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

Hkp worker

Firma dobra na początku dłużej niż rok nie polecam nikomu tam pracować . Dużo pomyłek spedycji po garbie dostaje kierowca . Stres i napięty grafik to codzienność w tej firmie . Nie polecam doświadczonym kiero.

Misko

Nie Zgodze sie z tobą Kolega tam pracuje zadzwonił do nich w mojej sprawie Dostałem tel zwrotny ze chcą mnie zatrudnić i zaprosili do Szczecina Po wypełnienia kwestionariusza osobowego mialem rozmowe kwalifikacyjna w języku angielskim i pomimo ze było załatwiane wszystko po znajomości nie zostałem zatrudniony ze względu na zbyt mała ilość lat doświadczenia jako kierowca c+e Wypełniłem na odchodne wniosek o zwrot kosztów dojazdu i pomimo upływu trzech miesięcy zwrotu nie dostałem

Lidia
@Misko

Misko, dziękuję za Twoją wypowiedź dotyczącą procesu rekrutacji w firmie Heisterkamp Transport. Może opowiesz nieco więcej na temat odbytej przez Ciebie rozmowy kwalifikacyjnej? Czego dotyczyły pytania? Jaka była atmosfera spotkania?

Z tego zyje
@Lidia

Lidio, ruro, jestes botem czy mi sie wydaje?

Wynagrodzenie za 3 tygodnie pracy w systemie 3/1 na start to 6500. Dojazd do pracy służbowym busem który trwa nie raz 20 godzin w zależności z jakiego regionu jesteś . Nikt za takie pieniądze z doświadczeniem nie przyjdzie do tej firmy. Firma ogłasza się terminowym , atrakcyjnym wynagrodzeniem. No żal to czytać!!!

kierowcabombowca

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jak i pakiet medyczny PZU musisz opłacić sobie sama

elvis
@kierowcabombowca

do pracy jedziesz conajmiej 20 godzin placa 22.5 eurojedziwsz do gentu bo tam masz szafke i wracasz na oldenzaal bo z tej bazy ruszasz razem nawet 28 godzin w busiwe i wszystko jest ok dla hytrego najlepiej zebys sie nie odzywal wtedy dyspo jest happy

złotówa
@kierowcabombowca

koszt pakietu standard 25zł za osobę i jeszcze można dodać członków rodziny... litości. zarabiasz 6,5 koła a wypominasz 25zł za prywatną opiekę medyczną? W innych firmach za to samo ludzie płacą po 150zł, tu za to można 6 osób ubezpieczyć. Właśnie po to jest taka cena by każdy miał sprawiedliwie a nie było gadane że ten ma ubezpieczonych 5os a ten 3os. to temu trzeba 50zł miesięcznie oddawać. To zrobią 0zł dla kierowcy a 70zł za osobę dodatkową i będzie git? I się zacznie lament jak to jak to, bo ktoś płacił za żone i 2 dzieci 75zł a teraz będzie 210. I tak w kółko. Co nie zrobią to źle... Jak się czyta niektóre komentarze to ręce opadają. Prosta zasada - to nie są najlepsze warunki na rynku, ale nie są złe. Masz lepszą pracę - idź do niej! A jak nie masz, to doceń to co jest, bo naprawdę tragedii nie ma, zwłaszcza jeżeli chodzi o opiekę medyczną dla rodziny.

Indywidualny

Witam. Praca w Heisterkamp jest lekko niepokojącą pracą. Jedziesz do Niemiec, planista układa pracę na godziny nocne, więc chciałbyś stanąć na Autohof, ale uwaga.. Tutaj nie ma karty płatniczej, musisz płacić ze swojego portfela a firma w ewidencji rozliczeniowej nie uwzględnia zwrotu za parkingi, więc coś tu jest do poprawienia.

@Indywidualny

Masz na myśli opłatę za parking. Czy firma nie zapewnia transportu do miejsca pracy tylko musisz mieć własne auto?

Tolek

(usunięte przez administratora) Za urlop nie płacą (usunięte przez administratora)Po zrezygnowaniu z pracy, kasa się nie zgadza. Ciekawe kto się za tym kryje.(usunięte przez administratora)Na początku dają premię a potem dno. 6200 za turnus 3/1 i nie wiesz na jaką robotę u nich trafisz

Bolek
@Tolek

Dokładnie. Żadnej premii nie zobaczysz. Ani tej od klienta za dobrą robotę, ani tej dodatkowej za bezwypadkową jazdę.

Jerzy
@Tolek

"Kasa się nie zgadza"? Próbowałeś to jakoś rozwiązać- dzwonić, pisać do przełożonych? Minęły dwa tygodnie od Twojego wpisu, czy coś się w tej sprawie zmieniło? Mam nadzieję, że wszystko się udało, zachęcam też inne osoby z tego forum do dzielenia się opiniami na temat Heisterkamp Transport.

kokos

Wymagają znajomości języka obcego? Sprawdzają to jakoś, robią testy z języka itp ???

Arabelka
@kokos

Test masz podczas odbioru towaru od klienta,jak się nie dogadasz to oblałeś :)

Al.

Robota złota pieniądze na czas .A w dzisiejszych czasach to rzadkość

Pablo
@Al.

A wiesz może jakie systemy obecnie mają ?

Natalia

Prawda jest taka, że w wielu firmach jest to wciąż problemem, więc warto wymieniać terminowe wynagrodzenie w kontekście zalet (nawet jeśli ogólnie powinno być oczywistością). Dawno pracowałeś w Heisterkamp Transport? Niżej jeszcze piszesz o pracy w tym miejscu, ale może obecnie jakieś kwestie uległy zmianie?

kiero

zenon dziadostwo to ciebie zrobilo a obciazen za paliwo niema i (usunięte przez administratora) glupot jak niechcez tu pracowac to nie pracuj

Krasnal

Czy dowiem się kilka informacji o firmie. Jak sie tu pracuje? Jakie umowy podpisują Jak rozliczają wyjazdy, delegacje i całą resztę? Informacje bezpośrednio od pracowników są dla mnie bardziej prawdziwe!

kierowcabombowca
@Krasnal

Pracuje się jak wszędzie, żeby zarobić coś trzeba robić. Robota głównie portowa. Przepinki zapinki odpinki itp. Jeździ się głównie po beneluxach, Niemcy, Francja, GB, aczkolwiek sa i roboty na włochy czy hiszpanie. Umowe masz o prace. Pierwszą na 3 miesiące później 3x7 miesięcy i dopiero na stałe. Podstawa plus diety przychodza jednym przelewem zawsze dziesiątego na konto. Nie masz swojej ciężarówki na stałe, co 3 tygodnie inna. Komunikacja z planingiem przez transics-a.

Sławek 79
@kierowcabombowca

Widać po stylu pisma że jesteś burakiem ze HKP Szczecin także proszę nie wprowadzaj w błąd forumowiczów.

Kierowcabombowca
@Sławek 79

Nie jestem buraku z żadnego Szczecina. Powiedz z czym wprowadzam w błąd ?

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jacek

Słyszalem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Dawid.

Ile można tam zarobić jako tzw świeży kierowca jeżeli chodzi o transport międzynarodowy ?

Kierowca bombowca
@Dawid.

Ok 6500 pln za 3/1

Dariusz

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Kierowcabombowca
@Dariusz

Całe życie potrzebują

Natalia

W nawiązaniu do pytań o aktualne oferty pracy, to zachęcam do zajrzenia na stronę internetową firmy Heisterkamp Transport. Aby ułatwić wyszukiwanie podrzucam tutaj link: https://www.heisterkamp.eu/pl/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was zamierza aplikować i zechce podzielić się doświadczeniami związanymi z rekrutacją? Zachęcam do rozmowy, Wasze opinie pomagają innym użytkownikom.

Sławek79

Problemem nie są ani praca ani zarobki w Heisterkaamp. W tej kwestii jest standard. Problemem jest sam Szczecin i pseudodyspozytorzy którzy nic kompletnie nie mają pojęcia na temat dobrych relacji jak i zasad dobrej współpracy i kultury pracy. Jak również problemem jest same kierownictwo które nie umie dbać o interesy swoich kierowców w Oldenzaal. Przykład:co lepsi klienci u których dobrze się pracuję przejmowani są przez Rumuński oddział. Polacy rzucani są na najgorsze roboty a większość klientów z którymi współpracuje Heisterkamp nie szanuje polskich kierowców przez co automatycznie źle się pracuje u kogoś takiego a nie ma co się oszukiwać dobra współpraca do połowa sukcesu. Tyle na temat. Pozdrawiam kolegów i koleżanki.

Xyz
@Sławek79

To fakt. Jak "lepsza"robota to oddają rumunom. Twierdzą że rumun nie zrobi trudnej roboty. Ale Polacy są sami sobie winni bo Rumuni ściemniaja do woli a potem nikt ich nie goni bo mają opinię stworzonych do lekkiej roboty a Polak jak to Polak chce wszystkim pokazać że potrafi. A to nasz błąd. I tak nikt płakać po Was nie będzie bo nikt Polakow nie szanuje. Zwlaszcza holendrzy mają Polaków za gorszy sort ludzi. Inne nacje pracują i spędzają pauzy w godziwych warunkach a Polacy to byle gdzie mogą stać bo maja wywalone na Polaków a poza tym szefostwo nie dba o swoich. W Szczecinie dyspo mają gdzieś uwagi kierowców gdy potrzebują pomocy a szefostwo jest holenderskie więc żadnego wsparcia. Dlatego inne oddzialy maja lepiej bo u nich walczą o dobro kierowcow w Szczecinie wszystko echem się odbija.

Natalia

Dziś w internecie pojawiła się praca na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac w firmie Heisterkamp. Pracodawca twierdzi, że wynagrodzenie jest konkurencyjne, oferuje także szkolenie oraz przyjemną atmosferę pracy. Czy znajdziemy tu osoby które pracują w tej firmie na podobnym stanowisku? Serdecznie zapraszam do wyrażenia opinii a także informacji o tym jak przebiega rekrutacja. @Sławek 79 nie możesz nikogo obrażać na forum. Odsyłam Cie do regulaminu.

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport