devil

Jawor

Opinie o devil

v max 2011-01-13 16:03
pracownik - 2011-01-07 17:04 odpowiedz | cytuj |

[usunięte przez moderatora]na kazdym kroku tylko hce uciąć wypłate,nie szanuje ludzi [usunięte przez moderatora]ich nawed inne firmy[usunięte przez moderatora]teraz zminił firme na Premium Distribution Sp. Z O. O.zeby ludzie nie wiedzieli ze to ten[usunięte przez moderatora]ale to dalej on! Nawed jego wspolnik odszedl od niego bo go [usunięte przez moderatora] a miał taką załoge.Gdyby był normalny to firma hulała by do dzisiaj na najwększych obrotach a tak nie ma nic teraz jakies resztki tej firmy.Uważajcie na tą niby firme!!!

lajkonik - 2010-11-04 16:44

Banda [usunięte przez moderatora] Na Madagaskar z nimi !

Pracownik był - 2010-11-04 17:52

Firma mnie[usunięte przez moderatora]na kilka tysięcy złotych nie płacąć wynagrodzenia mi i 4 innym kolegom. Sprawa jest w toku.
Poniżej inne [usunięte przez moderatora] devila

Devil Energy - nie zapłaciła nam za usługę jaką był tuning i przebudowa Nissana Navary ? tego, który widnieje na stronie w/w firmy - i tego, który jest widoczny podczas zawodów \"Strongman\" ? to nasze dzieło !
Po wykonaniu naszej usługi tuningu samochodu, przedstawiciele Devil Energy odebrali samochód za pomocą Policji nie płacąc !!! - niestety, polskie prawo na to zezwala... Zdążyliśmy jednak kilka części ocalić - demontując je wcześniej dla zabezpieczenia antykorozyjnego, do magazynu. Ale na nic się to nie zdało, albowiem widniały one na wystawionej, niezapłaconej fakturze i później musieliśmy je \"zwrócić\" - ... ot, takie to polskie.

Wcześniej jednak, ok. pół roku prosiliśmy się o odbiór i zapłatę za usługę ( kwota niemała , a zdecydowaną większośc stanowiły zakupione przez nas części ) - ale nie przypuszczaliśmy jaki sposób wybierze nasz klient.

Następnie , była próba podważenia faktury . I tak dalej, wszystkie możliwe kombinacje , tak żeby nie zapłacić.

No, ale części i akcesoriów nie chcieli zwrócić, a samochód już był w pełnym użyciu przez w/w firmę i z tego co obserwujemy jest tak do teraz.

Zabolał nas również fakt, że od wystawionej faktury VAT uiściliśmy jeszcze stosowne podatki dla naszej skarbówki , która w takich sytuacjach również grabi poszkodowanego , a zapłaty za w/w fakturę nie otrzymaliśmy do dziś dzień.

Najpierw było wszystko w należytym porządku, tzn dopóki my inwestowalismy własne pieniądze i robociznę.
Po długim okresie nieregulowania długu wobec nas, nie widząc innego wyjścia z tej sytuacji, zgodziliśmy się na rozliczenie w formie wykonania usługi reklamowej dla nas ? czyli dla Extrem 4x4, zaproponowane - albo raczej wymuszone przez Devil Energy

Rozwiązanie, na które się zgodziliśmy, to kolejny chwyt w całej - tej , wcześniej zaplanowanej grze ? zamiast pieniędzy ? reklama.
Jak wiadomo, nikt z branży off-road i przy zdrowych zmysłach, nie wdałby się w taką zamianę - jaką miała być w/w reklama - za tak duże pieniądze w firmie z innej branży, szczególnie że był to rok kryzysu i oszczędności.

No, ale my już nie mieliśmy wyjścia. Albo taka reklama - albo nic...

(Poniżej projekt puszki zatwierdzony przez strony, który miał wejsć do produkcji, za który również nie zapłacili firmie graficznej NIKI-BIS)
Devil Energy miała wyprodukować 1 000 000 (1. milion !) puszek z naszym logo, część nieodpłatnie przekazać nam ( 2000 szt.) - na własny użytek reklamowy, a resztę skierować do handlu.

Miała też , umieścić na swoim samochodzie ( demo-car -Nissan Navara ) naszą reklamę ? w formie oklejenia - dużymi, naszymi ?logo?.
To warunki, które wynegocjowaliśmy i wspólnie podpisaliśmy umowę, a wszystko to, za niezapłacenie nam faktur za tuning w/w demo-cara ? jakim był wspomniany - Nissan Navara.
Minęło kolejne pół roku, reklamy nie ma. Navara jeździ pod naszym nosem w Bielsku ? Białej, a Devil Energy dalej gra nam na nosie i śmieje się w twarz.

Niedawno, przedstawiciel , lub sam prezes ( nie wiem, kto - tam kim jest teraz - kiedyś występował jako prezes ) Devil Energy oświadczył nam, że firma została sprzedana, a nasza umowa jest nieważna. Byliśmy mocno oburzeni takim zachowaniem.

Po kilku dniach oświadczył znowu, że na dodatek nic nie pamieta o jakiejś umowie .

A my posiadamy jego wyraźne podpisy na umowach, nie wspominajac już jak burzliwa była ta sprawa i nie sposób było o tym zapomnieć - w tak krótkim okresie .

Gdy kilkukrotnie dla odświerzenia pamięci, wysyłaliśmy skany umów , udawał że nie dochodza do niego te dokumenty ... i tak do dziś - zabawa w \" kotka i myszkę\".
Podsumowując , ogólnie nie wywiązuja się z żadnych umów i kpią sobie z nas przy każdej próbie kontaktu.

Zostaw swoją opinię o devil - Jawor
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie devil