Trade-Group

Wrocław

Opinie o Trade-Group

byly pracownik 2010-05-18 18:10:29
Ta firma to istni zlodzieje, nie wyplacaja wynagrodzenia, oszukuja pracownikow. Zero kompetencji kierownika, beznadziejne warunki. Pracowalem juz w 2 firmach zajmujacych sie telemarketingiem i to z czym spotkalem sie w Trade-Group to istna paranoja. Szkoda nerwow i czasu. Dobitnie mowiac wolal bym myc tramwaje niz jeszcze raz pojsc tam do pracy.
batman 2010-07-25 14:37:10
ty durny cepie,zastanów się co mówisz.jak by ci się pracować chciało to by ci płacili,bo za brak wyników nikt ci nie zapłaci.firma jest 100% wypłacalna ale dla tych którzy coś robią.
victor 2010-08-07 18:21:35
a dajcie spokój wreszcie.wszystkie te firmy są po jednych pieniądzach
wkurzony 2010-09-02 09:29:27
jakiś czas tam pracowałem.bazy stare o obdzwonione,w dodatku większość to emeryci bez komputerów a nawet niewidomi(jak takiemu wżenić neo z tv?),warunki płacowe też do kitu jak cała ta firma.jednym słowem omijajcie szerokim łukiem firmę trade group i olewajcie ich oferty pracy bo nic nie zarobicie a się natyracie jak murzyny.
anonim 2011-02-24 11:39:21
Jakbyś pracował tak jak piszesz czyli "jak murzyn" to na pewno byś zarobił. Pewnie tobie się nie chciało ! Ja 1300 na rękę wzięłam ! Pracując tylko pięć godz. dziennie! Bez weekendów ! Bo jak się chce to wszystko da się zrobić.
Grzegorz Sarnecki 2011-09-22 18:59:45
Ja pracowałem ponad tydzień plus 4 dni okres próbny i nie dostałem ani grosza!!
vhj 2016-04-21 23:10:26
@Tomek, dopeiro po trzech latach odpowiadam, ale lepiej późno niż wcale :) tak, atmosfera jest całkiem ok - tak mówił mi kolega który tam pracował, ale dawno
Zostaw swoją opinię o Trade-Group - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade-Group