Elbest

Bełchatów

Opinie o Elbest

Pracownik PGE znowu 2013-02-01 20:13:41
Niestety wszyscy na elektrowni mają styczność z ochroną i mają złe zdanie o niej
Seba 2013-06-24 22:39:52
Tak oj tak kicha
pge 2013-09-13 07:59:11
Panowie w Kielcach ELBEST na elektrociepłowni jest od lipca a takiego [usunięte przez moderatora] nie bylo nawet w argosie.
donosiciel 2013-09-13 08:30:03
Oj donoszą, chyba coś z tego mają, PREMIE ........
życzlywy 2013-09-13 09:09:40
słyszałem o tym że dowódcy nadają na pracowników i za to mają premię, teraz trzeba nadawać na dowódców, tak było u nas i też im premię zabrali, jak Kuba BOGU tak BÓG Kubie, to nie święte krowy, trzymam za Was kciuki.
anonim 2013-09-13 10:01:55
Jak w Kielcach D-cy NIC nie robią, wszystko spóścili na pracowników, ale premia im się należy
2013-10-05 16:03:59
witam wszystkich moze ktos napiszwe ile tak naprawde zarabia sie w tej firmie i co to jest ten pakiet socjalny
leon 2014-01-01 17:48:01
Elbest który był już się skończył obecnie pracownik z licencją 1680zł brutto ,nie ma już żadnych dodatków, ,socjalu około 1300 zł realnie na rękę wystarczy jeden dzień choroby i masz 3 stówki w plecy czyli pewne masz 1000zł-praca w stresie na 3 zmiany-powodzenia i zdrowia życzę które na pewno stracisz
PGE 2 2014-04-08 21:46:18
Farsa w ochronie! Grafik potrafią Ci zmienić z dnia na dzień , rzucić na inną zmianę i się martw! Lepiej nic nie planować bo i tak przełożony rozplanuje twój miesiąc według jego zmiennych widzi mi się ! Ponad to panuje jeden wielki donos! Emerytowani policjanci mają się za bóg wie kogo na posterunkach, a młodzi są pomiatani i uważani za gorszych. Tak jakby ten zawód był zagwarantowany tylko byłym policjantom ! Farsa! Kolesiostwo jak się patrzy, trzeba uważać co przy kim się mówi. Oczekiwania z kosmosu za psie pieniądze. Dziwnym trafem na tych samych stanowiskach różne osoby mają różne stawki od 1680 do 2100(usunięte przez administratora)
pikuś 2014-04-20 21:15:32
realna rozbieżność w wypłacie za tą samą pracę1300'na rękę [oddział]do 3400 [z dodatkami centrala ]
Elbeściak 2014-05-17 11:19:34
bardzo dobry Pracodawca !!!
ObiektywneSpojrzenie 2014-07-03 13:09:08
Sprawa w o.ELB wygląda następująco czas pracy 8h system 3 zmianowy. Dodatki -10% premii za np brak czapki motywowane brakiem pełnego umundurowania... a dodatek mundorowy...? Na start umowa zlecenie 11 zl/h brutto po odprowadzeniu wszystkich składek do rączki 8 zł i ani grosika więcej...Na zleceniu jest się białym murzynem ciągłe tel. od dowódzców zmiany żeby przyjść do pracy próby zastraszenia że jeśli się nie przyjdzie do zadzwoni szef lub będzie ciężko z umową o pracę...Na umowie o pracę stawka wynagrodzenie zasadnicze 1600 zł 20% dodatku do zmian nocnych ok.6 szt w miesiącu i 15% premii liczone od wynagrodzenia czyli ok. 300 zł. Dorobić nie ma jak bo system koliduje, wolne dostać najlepiej przynieść od lekarza... De facto ostatnio zrobiła się moda na kwalifikowanego ciecia obiektowego bez dopuszczenia do broni pracują na tych samych zasadach co ci z bronią. Podział na centrale i oddział ostatnie święta wielkanocy centrala dostała jakieś żałosne paczki oddział nie. Obowiązki takie same wynagrodzenie od 1600 zł +3 000 zł. Brak dofinansowania do przewozów wyjątek centrala. Praca w sam raz dla kobiet żeby nie kisić się w markecie na kasie albo jeździć na szczocie w innym obozie pracy zwanym MegaSerwisem.
zara12345 2014-09-18 23:43:18
W tej firmie jest jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Panie śpią z facetami na patrolach w aucie służbowym gdzie dochodzi do różnych miłosnych igraszek.
elesciak 2014-11-08 11:32:12
Wie ktos czy bendzie kasa na swieta dla tych cn sa w centrali
misia 2014-11-12 22:17:09
Wiecie czy od nowego roku całkiem likwiduja centrale
Tomasz2020 2015-01-20 20:06:31
Już po centrali... zabrali stażowe do zera,Najbardziej to odczują pracownicy którzy pracują po kilka-kilkadziesiąt lat... natomiast premii zostawili coś ok 5%... I jak tu (usunięte przez administratora)nie wyjechać.
olek 2015-01-23 16:49:07
Prawda.Jedna koniara tak brykala ze teraz siedzi na L4 od 2 miesiecy hehe.
startkamil20 2015-02-12 17:20:11
zwiazki elbestu dla centrali a oddział maja gdzies
Koniara 2015-04-10 12:29:25
Drogi kolego dziękuję Ci że nazwałeś mnie koniarą to miłe. :-) Jednak nie podoba mi się fakt że wyśmiewasz się z bardzo chorej osoby która mogła umrzeć na stole operacyjnym nie z powodu wypadku gdyż tamtego dnia nie jezdziłam konno tylko byłam w pracy bite 12 h od rana do wieczora.
Po powrocie do domu zemdlałam gdy doszłam do siebię pojechałam do szpitala gdzie nasi kochani bełchatowscy lekarze powiedzieli że nie są w stanie mi pomódz więc pojechałam do szpitala gdzie usłyszałam werdykt .... Operacja potrzebna na już !!!!! Zagrożenie życia :-) :-) :-) RZECZYWIŚCIE BARDZO ZABAWNE HAHAHAHAHAHAHAHAHAH ALE SIĘ UŚMIAŁAM HAHAHA
Koniara 2015-04-10 12:53:22
Drogi kolego lub koleżanko dziękuję Ci że nazwałeś/aśmnie koniarą to miłe. :-) Jednak nie podoba mi się fakt że wyśmiewasz się z bardzo chorej osoby która mogła umrzeć na stole operacyjnym nie z powodu wypadku gdyż tamtego dnia nie jezdziłam konno tylko byłam w pracy bite 12 h od rana do wieczora.
Po powrocie do domu zemdlałam gdy doszłam do siebię pojechałam do szpitala gdzie nasi kochani bełchatowscy lekarze powiedzieli że nie są w stanie mi pomódz więc pojechałam do innego szpitala gdzie usłyszałam werdykt .... Operacja potrzebna na już !!!!! Zagrożenie życia :-) :-) :-) RZECZYWIŚCIE BARDZO ZABAWNE HAHAHAHAHAHAHAHAHAH ALE SIĘ UŚMIAŁAM HAHAHA
slaykulka 2015-04-16 20:26:31
Witam.
Zamierzam zatrudnić się w Elbest w Warszawie. Zaproponowano mi zlecenie za 10 zł brutto. Proszę o opinię o Firmie. Pozdrawiam
10 lat mineło 2015-06-18 01:57:27
Jak większość z nas staram się wyrobić finansowo do 10 każdego miesiąca. Poczynania naszej prezes z ostatnich kilku i kilkunastu miesięcy pozostawiają wiele do życzenia. A to co jest przygotowane dla Nas w ramach "niby niezbędnego transferu " nie ma absolutnie nic wspólnego z jakimkolwiek dobrem pracownika. Już na spotkaniu w grudniu 2014 pani prezes udowodniła że bez względu na to gdzie pracujemy i jakie zajmujemy stanowiska ma nas głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ciekawe ile góra dostała za wprowadzenie w życie programu wykupu na przełomie grudnia i stycznia 2014/15.

TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE

Najwyższy czas zebrać się razem Rogowiec, Chabielice, Wawrzkowizna, Bogatynia i coś z tym wreszcie zrobić !!!
Tygrys 2015-06-23 01:53:49
W firmie Elbest każą reagować wartownikowi, a jak zwrócisz uwagę łamięcamu prawo lub chamskiemu lub agresywnemu wysoko postawionemu osobnikowi - karają Cię przenosząc na obiekt do którego masz o kilkanaście km dalej i gdzie są gorsze warunki pracy; wmawiając jednocześnie, że to nie kara i że nic do ciebie nie mają, że jesteś spoko pracownikiem dla nich.
Ponadto niemalże zero perspektyw na rozwój/awans. Zrobisz studia w kierunku związanym z ochroną, jesteś ponadprzeciętnie sprawny fizycznie, dobrze strzelasz, masz dodatkowe umiejętności, kwalifikacje dalej robisz na stanowisku szeregowego; bo przecież nawet nie ma tam za wiele innych stanowisk. No, chyba, że masz dobre znajomości to ci stworzą stanowisko.
anonim 2015-06-26 08:37:54
Tygrys... Święta prawda.Odwaliłeś kawał dobrej roboty. Jesteśmy z Tobą, powodzenia i czekamy na powrót do Nas!!! Powodzenia!!!
koszmar 2015-06-29 14:16:28
No od 1 sierpnia przejmuja elektrownie Zarnowiec .Szukaja 17 ludzi do pracy ,ciekawe czy tak od razu wytrzepia tylu ludzi
jan 2015-10-01 07:47:32
Witam i mam pytanie , z kim z elbestu rozmawiac nt sytuacji w elektrowni , chodzi mi o Zarnowiec i dzialania 2 ze starych ochroniarzy,gdyz robia wszystko zeby odstraszyc ludzi od pracy tutaj
Pozdrawiam
on 2015-10-12 11:28:31
Jan zgłoś temat pracodawcy -dyrektorowi, przecież wystawia ogłoszenia o naborze do pracy, więc mu zależy. A swoją drogą ciekawe którzy to taki ferment sieją?
on 2015-10-12 11:28:54
nick 2015-10-14 11:21:32
No kochani oddziałowcy:-) jak samopoczucie po podwyżkach?
on 2015-10-15 10:07:22
Jan widziałam Twój wpis proszę o konkretne informacje na e-mail: beata.goszczycka@elbestsecurity.pl
xxx 2016-01-04 13:14:03
no teraz dadza poddwyzke bo musz krajowka idzie do gory
xxxx 2016-01-28 20:16:38
Kiedy trzeba zapewnić pracownikom posiłki i napoje?
za okres zimowy uważa się okres od dnia 1 listopada do dnia 31 marca,
A w elbeśćie od 10 01.2016 do 31.01 2016
xxx 2016-02-15 10:36:31
moze ktos wie dlaczego nie podniesli placy minimalnej z 1750 na 1850 co gwarantuje rozporzadzenie Rady Ministrow w/g ktorego pracownikom na etatach sie to nalezy?Czy wolno dzialac wbrew Rzadowi?
xxx 2016-02-16 09:42:45
co ma jakas umowa do podwyzki rzadowej nalezy sie i koniec!ale sluchy chodza,ze to wina jakis zwiazkow zawodowych bo nie chca podpisac ugody jak pozostale zwiazki o ktorych mowia "lizusy"
xxx 2016-02-22 11:48:55
hala moze wiesz komu Elbest podniosl kase?bo jak na razie jakos ich nie widze na pasku wyplatowym.
xxx 2016-03-01 12:28:08
asek jakos nie widze dalej podwyzki ani aneksu do umowy.a z ta stawka uczciwa to chyba nie do konca bo wymogi ze hej.norma godzin.za nadgodziny nie chca zaplacic a dorobic nie ma jak. No hala dalej czekam na odpowiedz komu ELBEST kase podniosl?
xxx 2016-03-17 13:57:32
hala kase to pewnie podniesli dyrektorom a na oddzialach kicha wielka nawet minimalnej krajowej n ie pdniesli bo twierdza ze sie nie nalezy bo doliczaja dodatek za nocki a w ogloszeniu o naborze w EWZ Czymanowo oferuja 1850zl a juz zatrudnieni dalej zapieprzaja za stara stawke tj.1750zl.Gdzie tu sprawiedliwosc?no ale jesli w rankiingu firm na 20 agencji zajmuja 20 miejsce to nie ma sie czemu dziwic
XXX 2016-03-21 15:00:33
Wizor przeciez wyraznie pisze ze jest umowa o prace a nie zlecenie czytac trzeba co jest napisane.No w innych firmach pomimo.ze pracuja na nockach potrafili podniesc minimalne wynagrodzenie (m.in.SOLID)tylko do tego trzeba dobrej woli tych na gorze a jak nie wiedza jak to zrobic to niech pytaja innych
yxz 2016-05-16 14:04:19
elbest to jeden wielki przekret a do ogolnej oceny to nie ma skali na minusie aby to ocenic
yyy 2016-06-16 11:58:51
ciekawe co zrobi sznowna dyrekcja po ogloszeniu przez rzad o podwyzce od 2017r minimalnego wynagrodzenia 2000zl minimum jak do teraz nie podniesli kwoty do 1850 co obowiazuje od 01.01.2016r.ale jak to w elbescie security to pewnie cos wymysla aby wyjsc na swoje a ty dalej lugaj po staremu za psie pieniadze.ciekawe czy to ktos czyta ale mysle ze tak skoro ktos domaga sie meila od jana@ na swoj adres meilowy be.... go.... elbest security.tylko ciekawe dlaczego nie pisze nic na temat podwyzek ?
yyyy 2016-06-16 12:01:04
bodziosol 2016-07-25 17:30:32
jakie podwyżki! Trzeci rok pracuje i nie było żadnej podwyżki ,raczej obniżka bo najniższa poszła kilka razy do góry a pensja nie!!!!!!!!!!!.Potem zmienili premiowanie i też jest w plecy.To co dziwic się pracownikom ,że są źli i zdegustowani.Najciekawsze jest to , że brakuje pracowników kwalifikowanych a Goszczyckiej wydaje się ,że jest ok. Zamiast inwestowac w firmę i pracowników inwestują w zarząd,dyrekcję i przyjemności.Znałem kiedys taką firmę -przeżyła 16lat.
zx12 2016-07-31 19:33:53
podyżek niema i niebędżie ,firma niema kasy.stary zażąd został odwolany a nowi preześi to sztuki tylko do brania kasy tylko obiecują nic nierobią .To spułka do doienia kasy ,to frma krzak PIS powtykał swoich do spółki. Dwa lata pracy żadnej podwyżki, nadgodziny tylo norma,zero szkoleń tylko dokładają obowiazków .Pracownicy są żli morale to zero,jaka płaca taka praca.Zero zangażowania EL OPOLE BRAK luzido pracy z uprawnieniami .Nie polecam
Sławek 2016-09-07 19:35:25
Witam wszystkich.
Czy dostaliście do podpisania lojalki o zostawaniu w pracy w razie konieczności , np braku zmiennika itp.Jak to się ma do zlecenioów .
Ja nie podpisałem i już krąży wersja że nie dostanę nowej umowy.
Sławek 2016-09-07 19:38:14
Zleceniowcow miało być*
Sławek 2016-09-08 14:16:06
Jest ok
ochrona 2016-09-26 19:54:39
Elbest to Dno. Pracownicy nie dostają sortów mundurowych (ja czekam już ponad pół roku), kobiety nie dostają posiłków regeneracyjnych(od kwietnie do dnia dzisiejszego nie dostały ani jednego posiłku, choć należy się na każdej służbie). Sprzęt ( czajniki, kuchenki do podgrzania posiłków), środki czystości na posterunkach są kupowane za pieniądze wyłudzane od pracowników przez "panią" koordynator. Bywały przypadki(dość często), że nawet paliwo do samochodu służbowego było kupowane z pieniędzy tzw. składkowych. Mobbing na porządku dziennym. To co się dzieje tutaj to nadaje się do prokuratora, inspekcji pracy i sądu pracy. Pozdrowienia z Dolnej Odry.
ram 2016-09-29 13:07:59
O której elektro dokładnie piszesz ???
Stefan 2016-10-09 00:55:09
Hej
Seba 2016-10-09 13:13:22
@Danio faktycznie nie ma, ale ta oferta jak dla mnie też jest godna zastanowienia. Tylko trzeba mieć minimum 3 lata doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o Elbest - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbest