Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

X

Oj

SPROSTOWANIE

Wszystkie WPISY z dnia 18.10.2014 .POMYŁKOWO ZOSTAŁY UMIESZCZONE na tym forum .ZA WYNIKŁE BŁĘDY Z GÓRY PRZEPRASZAMY

dobra rada
@SPROSTOWANIE

Gościu proponowałbym dobrego psychiatrę .

pomoc

Jak mi się wydaje to forum to nie sluży do rozwiązywania prywatnych spraw które tak naprawdę ktoś sobie uroił w główce i tak sobie pisze i pisze sam ze sobą. Ktoś prawdopodobnie nagadał mu głupot że gowork leczy gucio prawda ktoś tu kogoś bezczelnie oszukuje ale dał się ktos nabrać ja cie kręce. Naważył sobie ktoś piwa to niech go teraz wypije.Współczuję ludziom których dotknęło to wszystko szkoda tylko że pozwalają na umieszczanie takich wpisów jeśli wyrażnie pisze że tu umieszcza sie opinie o pracodawcy i pracy.A co do rzekomych romansów to nie wydaje mi się żeby materac umiał pisać chyba że ten nasz świat tak poszedł do przodu że teraz to niewiadomo czego się spodziewać wymyśliliście jeden romans i szukacie następnych jakich takich urojonych wyobrażonych we śnie ? Zalogujcie się prosze na Naszą klase i tam sobie gadajcie między sobą bo to staje się durne tam jest dużo dzieci więc może wam uwierzą w te bajeczki.Boże co ci wszyscy ludzie Wam zrobili że próbujecie się zemścić za co i dlaczego żyjcie dalej pracujcie i dajcie sobie spokój tak ciąglę będziecie pisać o jednym nikt nie czyta 100 razy jednej gazety.Może warto usiąść i zastanowic się nad sobą.Żeby udowodnic komuś że coś zrobił trzeba mieć dowody a Wy co pisać się nauczyliście i tak piszecie a gdzie konkrety ? Dobrze że normalni ludzie w to nie wierzą i żyją sobie dalej i się przygladają jak głupota sie szerzy.Dobrze tylko że Topaz się rozwija i zatrudnia więcej uczciwych podkreślam pracowników bo takich pracodawców powinno być więcej a nie tylko jeden.Pozdrowienia dla wszystkich z Topazu trzymajcie sie nogami i rękoma pracy w tej firmie polecam każdemu kto chce pracować.

pomoc

Może ja Wam wszystkim pomogę i dam dobrą radę dajcie sobie spokój to wszystko nie ma sensu ładu i składu.To brednie bzdury i kłamstwa.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Białobrzegi
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
kwn

Na miejscu tej osoby o której pisze jakiś bydlak nie stworzone rzeczy,poświęcił bym czas i pieniądze ale dopadłbym bydlaka,takich chamów trzeba tępić.

scenograf

powiadomcie żonę głównego bochatera

holywood

we wtorek odbedzie sie premiera wielkiego skrywanego romansu wszystkich zapraszam na seans

yyy

stoje stoje a was nie ma zimno mi

YYY

WYJDŻ DO bramy

dzo dzo

jestesmy już Palczewie RYBO

dzo dzo

idz (usunięte przez administratora)spać masz 3 dni na koncepcje

mąż

właśnie ta reszta z która zabawiają się (usunięte przez administratora)które nie potrafią normalnie żyć w małżeństwie one zawsze bedą szukać mąż na bok dzieci na bok bo pojawił sie Menel wiec dla ciebie dobra rada chcesz miec kochanke z topa zacznij pić wóde a jeszcze jak jestes dobrym intrygantem no wiesz cwaniaczkiem z miasta nie krowy świnie czy tam jabłka lub buraki masz mieć bajer ze stolicy bynajmniej no to sukces masz gwarantowany to są dziwki wielki SZACUN DLA TYCH JEBAKÓW tylko pamiętajmy o naszych ŻONACH I MATKACH POZDRAWIAM CIE DO WTORKU MASZ 3 DNI SPOKJNEGU SNU POŻNIEJ ROZMOWA Z TWOJĄ Ż

MĄŻ

A CO Z TĄ RESZTĄ??????????????????????????

Amal

RYBO już GO ............... zawsze twój kolega AMAL

doświadczony kolega po przejściach

wieczorne rozmowy i sms od swojego Me..na te fałszywe do uwodzenia zawsze są lepsze niz te od uczciwego męża niewinnego najgorsze jest to że nie panujesz nad tym jak szybko sie od niego uzależniasz MOJE MOTTO JEST TAKIE LEPIEJ BYĆ SAMEMU NIŻ BYĆ BYLE KIM CHCIAŁEM ROZMAWIAC ALE NIE BYŁO Z KIM i O CZYM

koledzy J...A

AMAL

wyrok

zerknij w lusterko około 10 rano jak kac odejdzie zatrzymaj się na chwile i przypomnij sobie co TY robiłeś z tą PANIĄ, dlaczego ???? przecież znasz jej męża co zrobił on że ...........................?czepiasz się asystentki i jakiegoś tam K..... SPÓJRZ NA SIEBIE PISZĄ TU LUDZIE KTÓRZY WYPARLI NA WAS PRESJE I TO CIE BOLI BO JESTEŚ BEZRADNY JUŻ NIEDŁUGO SPOTKAM SIĘ Z TWOJĄ ŻONĄ PRZEDSTAWIE JEJ JAKIM JESTEŚ OJCEM SWOICH SYNÓW PRZEPRASZAM JEDNEGO BO TEN PIERWSZY TO PODOBNO .............................................................................................. I JAKIM JESTEŚ MĘŻEM ŚMIECIU AMATORZE CUDZYCH ŻON

KOLEDZY

kara za ZDRADĘ JEST JEDNA

MĄŻ

A co słychać u MENELA ogarnia się finansowo czy nie

yyy
@MĄŻ

A co słychać u asystentki Topazu i jej Karola jak to się dalej rozwija ,wiecie coś to piszcie.Ciekawe co na to jej mąż?

nn
@yyy

no to jest nienormalne gość nie zna ludzi a się o nich pyta po co Ci te wiadomosci chcesz książke napisać rozwiń swoje myśli lub napisz o swoim życiu.Tak szerokie wiadomości macie a zadajecie pytania na forum?Tak się nagle wszyscy zaczęli wszystkim interesować? Jak widzicie Topaz istnieje nie upadł .Nowy p.Kierownik świetnie się sprawdza nie ma ludzi niezastąpionych bynajmnie nikomu nie mydli oczu i gra w otwarte karty.Nie można pozwolić aby obcy ludzie wchodzili w czyjeś życie z butami.Każde jedno kłamstwo które tutaj jest napisane będzie miało finał wszystko się odwróci w drugą stronę niewinni będa winnymi a winni będą niewinnymi zobaczymy jakie miny będziecie mieli wtedy ja już jedną taką widziałem Powodzenia

oli

niektórzy nie mogą pozwolić sobie na upadek bo wiedzą że nikt ich nie podniesie

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ