Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

zuza

W każdym miejscu pracy znajdzie się ktoś wiecznie niezadowolony, ktoś kto o wszystkim i wszystkich wypowiada się źle. O firmie, o szefie, o innych, o systemie, o zarobkach, o organizacji pracy itp. Celem takiego kogoś, jest wciągnąć w tę spiralę jak najwięcej osób. Tak rodzą się plotki o miejscu pracy i ludziach w nim pracujących. Samemu marudzie-plotkarzowi jest to mu potrzebne, żeby obniżyć poziom lęku i przez chwilę bezpieczniej się poczuć. Rada – unikaj takiej osoby i nie daj się wciągać w rozmowę. W kontakcie z kimś takim bądź zawsze zadowolona. To go skutecznie zniechęci. Tak więc „bazar i chamstwo” tworzą właśnie sami współpracownicy - grupa plotkarzy ,którzy definitywnie się nudzą i wymyślają historie wyssane z palca.

Jest spoko facet a nie był.

wms

Dlaczego odchodzi? to chyba spoko facet był?

sowa

Odkąd poszła wieść że kierownik odchodzi wszystko zaczęło się sypać ! Do tej pory jedyny kierownik, chociaż święty nie jest umiał utrzymać wszystko w ryzach i nie pozwalał na to żeby w sklepie zapanował chaos !!! Teraz zaczyna się robić bazar, ploty, chamstwo, zaczynają się tworzyć grupki łącznie z biurem ( grupa trzymająca władze ) Szkoda że przez te kilka lat pan zastępca i wtórująca mu pani asystentka nie nauczyli się od pana kierownika jak powinno wyglądać zarządzanie ludźmi i wzajemna współpraca na odpowiednim poziomie. Kierownik jest szanowanym równym gościem, to autorytet wśród wszystkich pracowników i nie tylko. Wy wielcy menagerowie już poczuliście smak władzy i w główkach się jebie, jeśli myślicie że krzykiem i chamskim zachowaniem nadrobicie to niestety nic z tego. Strach pomyśleć jaka atmosfera zapanuje po odejściu kierownika, będzie drugi Grójec, pewnie będziemy częściej spotykać się na tym brukowym forum żeby poczytać o osiągnięciach naszej kadry biurowej i ich świty. Porażka, a było tak fajnie :/

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Białobrzegi
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
kasia

JEDNE WIELKIE DZIADOSTWO

żaba

dobra praca,miła atmosfera,dobre traktowanie pracowników,nic złego nie można powiedzieć

angel

weźcie się lepiej za robote a nie innymi się będziecie interesować!!!!

witam zwracam sie do wlasciciela topaz zmienic kierownika bo on ma biznes plan jeszcze rok topaz nie bedzie

nieznajoma

to prawda kierownik naduzywa swojej wladzy pracowal w warszawie ale wylecial chce rozwinac skrzydla

a ja tam uwazam ze wszystkie dziewczyny z Topaza sa fajne i coz tu pisac jesli wam nie odpowiada obsluga sklepu poprostu tam nie chodzcie i tyle!!!

co za bzdety. weźcie sie lepiej za prace a nie głupoty wypisujecie. wyjaśnijcie sprawy miedzy sobą i będzie OK. czyżby jakaś zazdrość i zdrowa rywalizacja

lejdi

tak sklep jest ok ,a nawet niektóre panie są miłe ,a niektóre nadęte ,jakby narobiły w gacie

myszka

masz klient rację z tym monopolem .Nie lubię chodzić do tej kasy ,jak siedzą te przykre panie .Ta z guma to mnie po prostu przeraża żadnego podejścia do klientów,a ta druga nie jest lepsza.Jak by miała odwieczny problem ze wszyskim.Tak poza tym to sklep jest OK!

nieznajomy

prawda .prawda.prawda.że niektóre panie są nieprzyjemne.

nina

taaaaa.tylko kawka i papieros

Topaz to najlepszy sklep w Białobrzegach i miła obsługa a towar codziennie świeży

Zastanów się [usunięte przez moderatora]co piszesz, a przede wszystkim jak piszesz! Ludzie czemu wy takie bzdury wypisujecie, nie możecie się zastanowic, zanim co kolwiek o kim kolwiek napiszecie.A ty KLIJENT napewno bys chcial miec takiego kierownika jak my mamy w Topazie!

klijent

tam nawet opieki se nie można wziąć bo kierownik straszy zwolnieniami [usnięte przez moderatora] do bulu

blabla

Jestem bardzo ciekaw kto takie bzdury wypisuje?Jesli to jest prawda to dlaczego sie ten ktos nie podpisal.Pracuje w tym Topazie i nic takiego nie mialo miejsca .Wstyd to powinno byc temu kto pisze takie uwagi a nie Tobie [usunięte przez moderatora] jeszcze zeby to byla prawda to ok po prostu chce mi sie smiac kto w Topazie ma taka bujna wyobraznie?

Klient

Pani Asystentka Kierownika dostała awans na Zastrępce i się za bardzo się wyżywa na pracownikach,wstyd!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ