Opinie o DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. w Wołomin

Oki Nowy wpis

A ile mechanik UR zarabia na czterobrygadówce? Jak z parkiem maszynowym, ciągle trzeba interweniować, czy spokój raczej i tylko od czasu do czasu pożary?

Na jakie wsparcie w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Waszym zdaniem warto na pracownika Produkcji aplikować, jest tam spokój raczej w tej robocie? Bo tu niżej widzę ktoś pisał, że średnio tam, ze w zespole coś nie gra. Z kierownictwem konkretnie . Jaka atmosfera jeśli chodzi o to konkretne stanowisko pracy ? Nie chce stresu niepotrzebnego.

Nicowiecki Nowy wpis

Odradzam pracę w firmach, w obrębie Wołomina, Kobyłki i okolic... Mam doświadczenie z wieloma "prywaciarzami" i lepiej poszukać czegoś w Warszawie. A najlepiej za granica "polinu i (usunięte przez administratora)". A co do DjCH... To jak lubisz "robić" w halach z przeciekającymi instalacjami, powybijanymi oknami (w zimie zimno w lecie upał), w smrodzie "chemicznym", bez instrukcji obsługi maszyn, technologów i BHP z zarozumiałym prezesem traktujących pracowników jak zera... Do tego pod kamerami i z kartami magnetycznymi do niemal każdego pomieszczenia. To zapraszam! No chyba, że coś się zmieniło bo byłem tam kilka lat temu. Ale nie wierze w cuda! Powodzenia i oby ta firma zmieniła się na lepsze!

Ok Ol

Czy pracuje tam Ala sędzia bokserki? Mam go dość dajcie kogoś innego do rozładunku cystern proszę jak nie psy boks kto to jest??? Pała Że

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka zarządu w firmie DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Panowie co jest z magazynem chyba nie zwolnił się przez tą małą gnide zwaną pseldo kierownikiem. Spoko gość zawsze chętny do pomocy każdemu BEZINTERESOWNIE to prawda.szkoda

Sp

To chyba jakiś żart

Helena
@Sp

Tzn? Bo już się pogubiłam kto co i jak, z czym się nie zgadzasz?

Megazyn jeden pracuje a drugi gra na kompie szkoda magazyniera chłopak się zna na wszystkim.aleń udaje że pracuje.

Rr

To prawda Pewnie niedługo podziękuję a leń zostanie

Rr

To prawda dużo osób to widzi

Pge

To prawda niedowartościowany gość

Ps

To prawda pracowałem z nim trochę czasu niedowartościowanyy psełdo kierownik niech się za niego weźmie prezes

Kk

Niedowartościowany może przewartościowany przyłazi na granulację i się puszy przygotuj mu to powywoź niech się wali wielki kierownik.

"tik tak" to fajnie ,że tak dobrze oceniłeś naszą firmę. Ja pracuję tu kilka lat i wiem , że zasady , które wprowadza Szef Produkcji na polecenie Pana Prezesa są konieczne dla naszego bezpieczeństwa . Dzięki nim jesteśmy zdrowi.Dzięki nim nigdy nie było wypadku. Co do wynagrodzenia i terminowości jego wypłacania,to naprawdę są dobre i terminowe. To co pisali poprzednicy to bzdura. To pisali albo Ci co nigdy tu nie pracowali , albo Ci co nam zazdroszczą ,że tu pracujemy. Djchem to lider na świecie produktów do opon i wiem ,że produkty sprzedają się dziś jak " świeże bułeczki" do największych firm produkujących opony na świecie. Jak się zdecydujesz nie będziesz żałować , jeśli będziesz chciał oczywiście dobrze pracować. Mój ojciec mówił mi zawsze jak byłem dzieckiem - jeśli twoja firma będzie dobrze zarabiała na Twojej pracy a Ty będziesz najlepszy w swojej dziedzinie , będzie zabiegać o twoje względy. I ja staram się to robić.

Hans
@pracownik

Firma ma w (usunięte przez administratora) dobrych pracownikow. Nie szanuje ludzi, wyzywa ich. Wiekszosc tych najlepszych pracownikow dawno zrezygnowala. W ich miejsca wciaz sa poszukiwani nowi. Tylko jakos chętnych brak.

Bystrzak
@Hans

Jakoś nie widać ogłoszeń, sam bym aplikował bo dużo się można nauczyć od Pana Domagały. Cieszę się że właśnie zwalniasz etat Hans

łukasz
@Bystrzak

Oczywiście, że można się dużo nauczyć od Pana Domagały: 1. Jak dorobić się na wyzysku pracowników. 2. Jak nie mieć pieniędzy na płacenie zgodnie z przepisami kodeksu pracy, ale mieć kasę dla siebie i na paliwo do swoich helikopterów. 3. Jak obiecywać pracownikom złote góry i nigdy nie zrealizować obietnic. 4. Jak nie zapewniać pracownikom należącej się im odzieży i sprzętu ochronnego w pracy przy chemikaliach, ale mieć kasę na nowiutkie luksusowe limuzyny, helikoptery i olbrzymie ilości drogiego paliwa do nich. 5. Jak przez rażące zaniedbania zasad bezpieczeństwa doprowadzić do eksplozji chemikaliów w zakładzie.

Kierownictwo

Zainteresowanych pracą i stanem faktycznym zapraszamy do zapoznania się z firmą na miejscu, a niezadowolonych zapraszamy do merytorycznej dyskusji. Firma jest otwarta dla wszystkich.

Chemik
@Kierownictwo

Merytoryczna dyskusja jest taka że to zaścianek i skansen relacji szef-pracownik. Panują tam feudalne stosunki. Fasada super, lexusy na podjazdach. Pierwsze co mnie zabiło to to że nie wejdziesz do firmy z własnym telefonem komórkowym, musisz go zostawić na ochronie. Dlaczego? Bo takie mamy procedury, ponownie dlaczego? Bo tak. i koniec. Żal, jakbym chciał skopiować tajemnice technologiczne to są inne sposoby. Do xero, które stoi w pokoju Pana Prezesa trzeba przychodzić z własnymi kartkami, po zaczęciu tam pracy poprosiłem o podstawowe artykuły piśmiennicze bo nie było. Usłyszałem: złóż wniosek. Kolejny lekki szok. Wniosek na długopis, mazak/zakreślasz i kalkulator, wszystko to może za 100zł111??? Ale nieważne. Zlóż wniosek. Nowy fotel z oparciem przydałby się bo mnie kręgosłup boli od tego zydla rozklekotanego, który tam jest. Riposta: zbyt duże oczekiwania, postawa roszczeniowa. Dodam że firma ma znakomite wyniki finansowe i najzwyczajniej w świecie stać ją na zapewnienie lepszych warunków swoim pracownikom CO I TAK STANOWIŁOBY ułamek procenta rocznego zysku. No ale po co? Jest dobrze. Rozpatrujemy w co by tu jeszcze intratnego zainwestować... Popracowałem tam kilkanaście dni... Zdecydowanie nie polecam

Łukasz
@Chemik

Sprawa jest prosta. Firma ma świetne wyniki finansowe, ale pracownicy pracują za nędzne grosze na niewolniczych zasadach. Kasa jest, ale idzie po prostu do kieszeni prezesa. Jak się już zapełni portfel pana prezesa i zatankuje helikoptery, które muszą być gotowe do codziennych lotów, to dla pracowników nic nie zostaje.

Interesuję się tą firmą od jakiegoś czasu i w oczy rzuca się kilka rzeczy: - rzadko można spotkać firmę z tak fatalnymi opiniami - nieliczne pozytywne opinie są pisane albo przez bliskich prezesowi pracowników albo przez samego prezesa (sztuczność tych komentarzy jest ogromna) - firma stroni od osób z wyższym wykształceniem (nie wiem dlaczego, mogę się tylko domyślać, że wiedzą, że te osoby nie zgodzą się na ich nędzne wynagrodzenia); - lepsze warunki mają tam tylko osoby zaufane (przyjaciele, znajomi lub rodzina prezesa - znam kilka takich osób) - jak to w typowym Januszexie - na początku obietnice wielkich zarobków "za jakiś czas", ale na obietnicach się kończy - prezes przeszedł samego siebie w pozyskiwaniu taniej siły roboczej - ta akcja z Liceum ogólnokształcącym to jakaś farsa; znajomych/przyjaciół prezes ma również w urzędzie pracy, ponieważ doradcy zawodowi tam zatrudnieni często polecają tę firmę i robią jej wyjątkowo dobry PR. Firma jest idealnym przykładem tego, że w Polsce nie było, nie ma i prędko nie będzie rynku pracownika. Skoro są ludzie, którzy godzą się na takie warunki, oznacza to, że często nie mają wyjścia. Polecam odszukać w sieci mem z Januszem Nosaczem w roli prezesa "XYZ Trans", opartego o Maybacha, obok helikopter. Pan Janusz mówi: "Nie jest kolorowo. Trzymam firmę, żebyście pracę mieli. Dokładam do interesu co miesiąc." Uderzające podobieństwo do DJchem, nieprawdaż? Smutna prawda jest taka, że ogromna większość takich średniej wielkości zakładów produkcyjnych pod Warszawą funkcjonuje w podobny sposób: firma prężnie się rozwija, prezes zarabia krocie, prowadzi wystawne życie, a dla siły napędowej firmy (czyli pracowników) zostają jakieś ochłapy i nikt się nie troszczy o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Helena

Sporo tutaj zupełnie różnych opinii o Djchem Chemicals, a ciekawe, czy w ostatnim czasie coś się zmieniło w życiu firmy. Jak pracodawca dał sobie radę z kryzysem wywołanym pandemią? Jeśli odczuliście jakoś ten kryzys, to powiedzcie, będę bardzo wdzięczna. Szukam odpowiedzi na pytanie, czy warto się zatrudnić do tej pracy.

Norbert

Dobra firma, wypracowała sobie wysoką pozycję a pracuje się równie dobrze, polecam!

@Norbert

Nie prędko firma odzyska dobrą opinię bezpieczeństwa po eksplozji i przewróceniu ściany membranowej. Po tym zdarzeniu kilka osób się zwolniło. A na dobre traktowanie pracownika trudno liczyć w tej firmie.

@Norbert

Firma ma wysoką pozycję na rynku, ale nie na rynku pracy. Wysoką pozycję firma wypracowała sobie reklamą samej siebie. Z zewnątrz firma prezentuje się naprawdę pozytywnie, ale jak się zaczyna pracę to cały ten blask opada i wyłania się bałagan i brak poszanowania ludzi. Lidzie są traktowani gorzej niż pionki na szachownicy. Kamer jest chyba że 300, do tego stopnia że niektórzy obserwatorzy kamer robią głupie docinki przez radia. Cafa ta piękna otoczka i blask został pokazany jak stało się nieszczęście wybuchu. Wtedy wszyscy zobaczyli jakie jest bezpieczeństwo w DJ.. Czesto podczas pracy obawiam się o swoje zdrowie i bezproblemowo. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc wybuch na hali decha nie był przyadkiem. Mam tylko nadzieję że więcej nie będę musiał pracować na tej hali. Gorąco NIE POLECAM tej firmy jako pracodawcy.

Stefan
@Pracowniczek

Nie polecasz tej firmy jako pracodawcy ale nie podałeś konkretnych powodów dlaczego. Chciałbym to sprecyzować, dlatego też postanowiłem napisać wiadomość, aby móc to ustalić. Może na dobry początek napiszesz, jak kształtowało się wynagrodzenie za pracę w tym miejscu? Nie ukrywam, że jest to dosyć ważny czynnik decydujący o zadowoleniu z danego miejsca pracy, więc może mi to przedstawisz tak szczegółowo?

@Stefan

Niskie podstawy pensji plus premia plus nagroda. Czyli połowa wynagrodzenia zależy od widzi mi się szefostwa. Gdyby wprowadzili stawki godzinowe mieli by dużo więcej chętnych do pracy. Jak do tej pory jest wiele wakatów na trzech stanowiskach. Brakuje aparatowych, mechaników (bo kilku się zwolniło), i elektryków (bo to stanowisko nie jest związane z pracami stricte elektrycznymi.

Bezrobotny

Witam. Jak wygląda grafik pracy w systemie 12h dla stanowiska "Aparatowy..."? W poprzedniej firmie również miałem 12h dzień pracy ale w bardzo wygodnym "układzie" tzn. od godziny 7-19 potem 24h wolnego następnie od godziny 19-7 potem 48h wolnego. Pozdrawiam.

Czy można liczyć w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tak. Firma ma podpisaną umowę z prywatną służbą zdrowia. Mam możliwość leczyć i badać się w pakiecie firmowym.

Nictakiego

Witam ile lata śmigłowców w waszej firmie ?

Jogi

@pracownik Zastanawiam sie czy w ogóle jesteś pracownikiem firmy, skąd te bzdury wziąłeś? Firma ma bardzo dobrą opinię pracodawcy!!

Nie rozumiem po co Pan prezes tak reklamuje się wsrod uczniów liceów. Prawda jest taka iż znajomość chemii nie jest tu potrzebna. Djchem choć ma ciekawe technologie nie potrzebuje tak naprawde ludzi z wyżsszym wyksztalceniem gdyż są one już od wielu lat opracowane. Praca na produkcji to ciągła sieczka, wymagająca znajomości automatyki, mechaniki, elektryki. Ciągle robi się to samo non stop. Potwierdzeniem tego jest to iż osób z wyksztalceniem chemicznym nie ma wsród mistrzów produkcji i aparatowych (jest kilka wyjątków ale na ogół te osoby mają średnie wyksztalcenie średnie a nie wyższe. To samo dotyczy pracy w laboratorium - nieustanne wykonywanie w kółko jednych i tych samych analiz DEHY czy DOX-u polegające na wrzuceniu próbki na chromatograf też nie wymaga ani wielkiej wiedzy chemicznej anie nie zapewnia rozwoju. Firma na pewno nie jest ambitnym miejscem pracy która zapewniałaby rozwój osobowy (po dłuższym okresie dopoki się nie opanuje co się tu robi).

ZZZZ

Hej, jak atmosfera w firmie ? Warto aplikować ? Ile może zarobić Aparatowy Produkcji ?

Obecny pracownik

Skoro niektórzy mówią , że firma nie szanuje dobrych pracowników to pewnie nie należy do tej grupy?

ja też pracownik

ja-piszesz NIC NA ŚWIĘTA...W TYM ROKU REKORDOWE DOCHODY...JAK CO ROKU...NIC!! może nie miałeś wpływu na te rekordowe dochody. Ja dostałem. A może ci kasiurę podpierdzielił/a z konta twoja połowa. Proponuję kontakt "Detektywi w akcji".

Hans
@ja też pracownik

Zalosne jest to ze wszelkie komentarze "broniące" firmy pisze zarząd. Zarząd czyli banda leserów,nic nie robiących, na ktorych my wszyscy pracujemy. Tylko oni sa w stanie zaklinac swiat i mowic ze czarne jest biale.

ja też pracownik
@Hans

@Hans. My wszyscy, czyli ty i kto jeszcze. W Djchem nie ma przymusu pracy podobnie jak i w innych firmach. Możesz pracować w innej. A jeśli pracujesz dla " bandy leserów, nic nie robiących" to uciekaj jak najszybciej - po co się męczysz.

Chemik

Śmieszy mnie patronat Pana Prezesa nad nową klasą chemiczną w LO na Sasina. Stypendia, zajęcia w nowoczesnych laboratoriach firmy, jedyna taka klasa w okolicy. Hahaha. Te kilka akapitów powracających w różnych kombinacjach w lokalnych gazetach to piękny PR, bo do SD & CSR to bardzo daleko. Więcej dobrego byłoby ze stworzenia takiej klasy w technikum, np. technik-analityk (choć taka jest niedaleko w Warszawie), czy tak jak robi to Synthos czy BASF technik-technolog, mechanik. To fach w ręku i świadectwa potwierdzające kwalifikacje. Jakoś wątpię, żeby z tej wdzięczności za stypendium w LO ludzie pracowali u Pana Prezesa dożywotnio. A może o to właśnie chodzi, żeby mieć pracownika w garści? Jak wiemy uprawnień do kształcenia zawodowego nikt tu nie ma i czarno widzę, żeby pogodzić pracę w DJChem z uzupełnieniem kwalifikacji w Płocku czy Radomiu. O studiach zapomnij- będziesz tu za mądry. Zresztą, gdyby na tym zależało Prezesowi, chodziłby po uczelniach jak przedstawiciele NUCO- z dobrym skutkiem. Czego się obawia? Czy jego dział R+D+I istnieje tylko na papierze? Zakładów chemicznych i produkcyjnych kilka w okolicy jest, spójrzmy odrobinę dalej niż czubek własnego nosa, wszak na tym polega społeczna odpowiedzialność biznesu. Liczę na rozsądek młodego pokolenia. To wszystko jest robione na kolanie. PS Kalendarz DJChem - antymistrzostwo. Więcej zasad BHP nie dało się złamać.

Też chemik
@Chemik

No i co?. Klasa chemiczna w LO na Sasina powstała. Zarząd DJCHEM bezinteresownie wskrzesza profil nauczania technicznego. Watro było szczekać?. Chemik- pokaż co ty potrafisz.

Inny chemik
@Też chemik

Pozdrawiamy Pana Bogdana. "profil nauczania technicznego"??? w LO. To nie technikum czy szkoła zawodowa, w LO nie ma czasu na naukę zawodu. Prosimy nie agitować.

Zostaw merytoryczną opinię o DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. - Wołomin

• Jak się pracuje w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.?

DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.

DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.