Opinie o lot.pl - Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Linie Lotnicze LOT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polskie Linie Lotnicze LOT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Linie Lotnicze LOT w Warszawa

magda

dnia 10 kwietnia załoga samolotu z Punta Cana do Warszawy najgorsze (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!! Które jeszcze bezczelnie patrzy w oczy i klamie ! Z 1, 5 rocznym synkiem 10 godzin męczyliśmy się na kolanach który prawie cala podroz spal , wyobraźcie sobie teraz dziecko które musi spac poskładane bo Panie które jak twierdza w samolocie dbają o nasze bezpieczeństwo nie potrafią zadbać o to ze dziecko do 10 kg ma prawo do łóżeczka w samolocie tylko meczy sie u rodziców na kolanach a one jeszcze bezczelnie przechodzą i co chwile popychają mojego dziecka stopki ktore delikatnie wystaja z fotela ! I jeszcze te smieszne Panie stiuardessy ( damy wielkie )nie potrafią rozróżnić ile dziecko ma lat i wmawiają człowiekowi ze na przednich fotelach siedzi para z dzieckiem które nie ma 2 lat . A tam okazuje się że jest dziecko które ma 7 albo 8 lat . Haha . Nikt za miejsca dla dzieci niedoplacil a to (usunięte przez administratora) nie potrafiło zrobic z tym porządku. Lataliśmy juz kilka razy z dzieckiem i zawsze było ok . Ale z takim dziadostwem i tak smieszna załoga lotnicza sie nie spotkałam.

Ola29
@magda

(usunięte przez administratora) Wybrała się z bachorem za ocean, 10,5h lotu z pólora rocznym dzieckiem - (usunięte przez administratora) żeby dziecko brać w taka podróż i jak jeszcze jej nie zapewnili czego chciała to się musi wyżyć w internecie.. bo cała linia teraz będzie kminić łóżeczko dla bachora...

Zahukany pasazer

Przelot Warszawa / Stockholm . Najpierw glowny steward tlumaczy jak dzieciakom o kamizelkach o bagazu podrecznym . Tak jakby nikt z podroznych nigdy nie latal samolotem . Wydaje sie ,ze chyba sam odbywal pierwszy lot. Pierwszy raz zapewne mowil przez mikrofon pokladowy bo denerwujaco glosno i do przesady dlugo.Widac facet nie dalby nam spokoju gdyby nie to ,ze byl czas na wzbicie sie w powietrze. Uf! ulga! Zaczeli isc z wozkiem serwujac napoj i ciasteczko a steward majac okazje znow dorwac sie do mikrofonu , zapomnial widocznie powiedziec nam jedno slowo > POCZESTUNEK od LOTU. Ladny gest ale nie zrozumialy dla cudzoziemcow i nas. Jak juz mineli co niektorych- to mniej roztropni sie zorientowali ze bylo to za darmo. Czyli cala koncepcja LOTU nie wypalila przez brak jednego slowa zapowiadajacego . Na tym nie koniec bo wyladowalismy i znow steward dlugimi wywodami dal znac o sobie. Ludzie maja nie duzo czasu aby nacieszyc sie samym przelotem bo jest krotki, maja rozne przemyslenia zanim wyladuja a tu facet malo brakowalo aby krzyczal do mikrofonu i uprzykrza nam lot. Latam duzo i tu i tam ale prosze o troche milego spokoju , usmiechu i bez tej zbednej gadaniny.

racoon
@Zahukany pasazer

Pani najpierw narzeka, że steward tłumaczył o kamizelkach jak dzieciom, zakładając, że każdy pasażer już latał samolotem (co jest absurdalne). Jednak, skoro Pani zdaniem każdy człowiek na pokładzie na pewno już latał, to dlaczego Pani się frustruje o to, że steward nie poinformował głośno o poczęstunku? Ludzie, którzy latają, wiedzą, że darmowy poczęstunek jest codzienną praktyką w każdej linii regularnej, i dla takich ludzi nie jest to żadnym zaskoczeniem, jak również nie wymaga wcześniejszego informowania. Powala mnie Pani brak logiki, a tak duża pretensjonalność.

Na jakie wsparcie w Polskie Linie Lotnicze LOT mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

b2b
@Renata

Osoby zatrudnione do 2014 mają uop. Od tamtego czasu tylko b2b

Natka Nowy wpis

Mogę raz jeszcze wrócić i poprosić o konkrety odnośnie form zatrudnienia specjalistów? jak sprawdzam obecne oferty specjalistów np. ds. logistyki, to mają podane dwie formy zatrudnienia, w tym Umowę o pracę. A tutaj ktoś kto już usunął wpis, pisał o 5,000 zł na B2B. Więc można wybrać opcję UoP lub B2B, czy nie?

Space control Nowy wpis

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku juniorskim space control?

Flight analyst Nowy wpis
@Space control

I czy jest tu możne ktoś kto pracuje jako junior flight analyst i jest w stanie się wypowiedzieć na temat wynagrodzeń?

Pit

Czy ktoś orientuje się jakich zarobków można się mniej więcej spodziewać na administracyjnych stanowiskach, młodszy specjalista/specjalista w biurze, analizach itd?

Pit

Dzięki za informację, ale rozumiem, że z tego musiałbym jeszcze odliczyć podatek i działalność? Gra chyba nie warta świeczki :/

@Pit

To administracyjne stanowiska są też na B2B? Wow, myślałam, że na działalność wypychali tylko cabin crew i ogólnie "latających", a ci na ziemi pracują jak drzewiej bywało - na umowę o pracę. Piątka bez VAT to wyjdzie najniższa krajowa, a może i mniej nawet :0

Xxx Nowy wpis

Dobrze rozumiem, że proponują 5000 brutto?

Natala

W ofercie na młodszego specjalistę ds administracji sprzedaży jest informacja o umowie zlecenie albo kontrakt b2b. Po jakim czasie oferują umowę o prace?

Pakowacz

Oto piosenka o stewardesie, która bała się wysokości: [Verse 1] Stewardesa w samolocie, Lecz lęk ją ogarnia. Boi się wysokości, Nie chce latać już. [Chorus] Lecz w końcu zdecydowała, Że musi pokonać swój strach. Bo w końcu to jej praca, I musi być na niej fach. [Verse 2] Wsiadła na pokład samolotu, Z trudem powstrzymując łzy. Lecz w końcu odważyła się, I zaczęła latać wysoko. [Chorus] Lecz w końcu zdecydowała, Że musi pokonać swój strach. Bo w końcu to jej praca, I musi być na niej fach. [Outro] Teraz lata wysoko, Bez lęku i bez strachu. Bo w końcu pokonała swój strach, I jest dumna z siebie sama.

co słychać u twojej mamy?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
@fif

super linia obsługa bardzo miła jedzenie pyszne ,czyściutko i co najważniejsze dobre ceny biletów

Lolka

Ciekawe, bo szukają UX/UI Designera do aplikacji. Chciałam się tutaj dowiedzieć, czy decyduje portfolio z doświadczeniem, czy w rekrutacji dają jakieś zadanie i jak to z grubsza wygląda, jaki jest czas na nie itp. Widełki w PLN też będą cenne ;)

aaa

A ja tutaj w kwestii pracy do personelu pokładowego. Na stronie jest oferta Młodszy Personel Pokładowy. To co mnie ciekawi to ile LOT daje zniżki pracownikom na loty? Bo oferują bilety lotnicze w bardzo preferencyjnych cenach, ktoś napisze jak to procentowo wychodzi? No i ile taka osoba w ciągu miesiąca ma w grafiku lotów?

@aaa

Nie masz gwarantowanych lotów, jeżeli akurat będą wolne miejsca to się załapujesz, zniżki są dosyć spore..Zazwyczaj ma się ok 70-80h, natomiast podstawa jest mała, plus B2B-jesteś chora/y nie zarabiasz. Zawód wysokiego ryzyka, więc tym bardziej trzeba się liczyć z większym ryzykiem powikłań. Czy to praca marzeń? Nie sądzę..

Bartek

O to urlop i chorobowe niepłatne. Innej umowy niż B2B się nie wynegocjuje? A te zniżki to tylko dla pracownika czy rodzina też ma jak podróżuje się razem?

były kontrahent
@Bartek

Nie ma żadnych negocjacji. Bierzesz co dają albo się żegnacie. Tak wygląda ogólnie cała współpraca z nimi. Warunki umowy są narzucane jednostronnie, wszystko z czym pójdziesz do kierownictwa spotka się z odmową. Od tematu podwyżek, problemu z mundurem, konfliktów między ludźmi, po brak wolnych dni, o które prosisz na studia czy ważną uroczystość. Urlop w teorii Ci przysługuje, ale jako kontrahent nie masz żadnej gwarancji, że pozwolą Ci go wykorzystać i po prostu przepada. Były takie sytuacje chociażby w zeszłym roku. Super przygoda na 2-3 lata jeśli ktoś jest w stanie akceptować takie warunki, ale to tyle.

Justa

To ile jest się w stanie tak mniej więcej wyciągnąć mając te 70-80h pracy? Pewnie szału nie ma, bo nie jest to też zbyt wiele godzin... Czy chociaż można liczyć jeszcze na jakieś inne benefity?

@Bartek

zarówno urlop jak i "chorobowe" jest płatne. Wszystko jest zależne od tego, co masz w kontrakcie, a nie od samego faktu, że jesteś na B2B.

Iza

Próbowalam wejść w ofertę na specjalistę ds. sprzedaży, ale przekierowuje mnie jedynie na stronę główną portalu. Nie ma już wakatu? Nie wiem, może jeszcze osobiście zadzwonię się zapytać, ale mógłby ktoś najpierw powiedzieć, czy w ogóle warto? Jak atmosfera etc.

Ciekawski

A z czystej ciekawości, skoro jest teraz tak źle na emeryturze z państwowej spółki to proszę się podzielić roczna wysokością emerytury. Emeryci spoza państwówki pewnie spojrzą zazdrosnym okiem...

knicker

Czy jest ktoś kto mógłby opowiedzieć o tym stanowisku, na czym polega dokładniej? Jak ogólnie wyglądała współpraca z LOT. Administrator systemu CAMO – Specjalista ds. wsparcia CAMO IT

Dawid Konik

Cześć bardzo lubię wasze linie lotnicze nasze bo są Polskie kolekcjonuje samoloty tylko lot mój tata miał wykupiony lot w 1987 roku 9 maja ale że były zamieszki koniec komuny przełoży na tydzień przed dzięki temu nadal mam ojca ale ja też waszymi liniami latam bo mam rodzinę w USA i jestem dumny z was macie super flotę teraz rodzice znowu lecą w wtorek wasza linia tylko wam ufamy pozdrawiam

xxx

Kandydatka

Na jakie zarobki może liczyć początkująca cabin crew?

kandydat na pilota

Hej, czy trudno dostać się do LOTu zaraz po zdaniu licencji z minimalnym nalotem (około 200)? Nie ukrywam, że jestem bliski podjęcia szkolenia na pilota, ale czytając opinie zaczynam bać się inwestować takiej kwoty ciężko zarobionych pieniędzy (tyle warte uprawnienia i potem mała płaca albo problem z jej brakiem)... Nie będzie mnie stać na budowanie wielkiego nalotu za własne środki...

Specjalista ds. Sprzedaży jakieś języki obce musi znać? Nie mogę wejść sprawdzić w ofertę z grudnia z jakiegoś powodu, przekierowuje mnie na główną stronę portalu. A chciałabym wiedzieć, bo u mnie to troszkę problem, a teraz niestety wymagają prawie wszędzie.

miau

w callcenter / ticketingu lotniskowym musisz znać komunikatywnie angielski, poza tym nie. przynajmniej w cc są dodatki za kolejne języki, nie są one spektakularne (na zleceniu 2 zł/h za pierwszy i 1 zł/h każdy kolejny), ale też nie korzysta się z nich zbyt wiele

@miau

A na jaki poziomie muszą być te języki, aby dostać za nie dodatki? I w jaki sposób sprawdzana jest ich znajomość? Jakiś test?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Polskie Linie Lotnicze LOT?

Tatuaze

Jak wyglada kwestia tatuazy u personelu pokladowego? Mozna miec tatuaze pod mundurem z dlugim rekawem?

liana
@Tatuaze

nie można :) miałam już dwa telefony of rekrutrów w tej sprawie i nie można a mieć nawet małego tatoo, ledwie widocznego.

Klara
@liana

Pod mundurem można mieć tatuaże. Jest wiele załóg, które mają np. cały rękaw wydziarany (głównie Panowie, którzy na co dzień noszą koszulę z długim rękawem do pracy). Po prostu chodzi o to, aby nie było widać tatuażu, jeśli jest się w mundurze. Znam też przypadki, gdzie dziewczyna miała tatuaż od wewnętrznej strony nadgarstka i stosowała makijaż sceniczny, żeby nie było go widać. Finalnie podjęła decyzję o laserowym usuwaniu (tatuaż nie był duży). Z tego co kojarzę to lata po dziś dzień, czyli już od 7 prawie 8 lat w LO. :)

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko młodszego specjalisty ds. crew control. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Na jaki okres można spodziewać się tej umowy? Poza tym, pracuje się tutaj na jedną zmianę? Czy nie? W jakich godzinach? Nic o tym nie wspomniano, więc dajcie znać. Myślę nad aplikacją.

Czy ktoś pracował lub pracuje w biurze w obsłudze naziemnej ? Jakieś opinie o tym dziale ? Jakie kwoty się zarabia ?tylko b2b wchodzi w grę ? Trwa teraz rekrutacja na specjalistę w tym dziale

wer

Czy ktoś ostatnio brał udział w rekrutacji na stanowisko w biurze? Sprawdzają angielski? W jakiej formie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Linie Lotnicze LOT - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Linie Lotnicze LOT?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Linie Lotnicze LOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Linie Lotnicze LOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Linie Lotnicze LOT?

Kandydaci do pracy w Polskie Linie Lotnicze LOT napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Linie Lotnicze LOT