Opinie o Negotrust sp z o o w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Negotrust sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Negotrust sp z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Negotrust sp z o o w Będzin

Pan pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy ktoś z tej agencji pracował w Żorach w zakładach Gebrueder? Czy warto pracować za pośrednictwem tej agencji? I czy to prawda, że ​​zgodnie z warunkami licencji płacą 24 złote za godzinę netto?

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy każdemu szanowny PAN kierownik odmawia umowy o pracę i daje same zleceniówki?

Wiecie, czy Negotrust sp z o o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hela Nowy wpis

Aktualnie negotrust zatrudnia głównie po szkole specjalnej.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Negotrust sp z o o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Negotrust sp z o o?

Była pracownica (na szczęście)

Nie polecam nikomu (chyba ze nie masz szacunku do samego siebie) Pracowałam w tym (usunięte przez administratora)1,5 roku i jedyne co mogę powiedzieć to, ze ta firma to dno. Ci dusigrosze nie chcieli zapewnić ludziom plastrów i rękawiczek bo niby za dużo zużywamy i to kosztuje. W zimie na magazynku bylo 10 stopni a źródłem ciepła dwa piecyki na butle gazowe (z jednego ulatniał się gaz). Dzwonienie i dręczenie ludzi po godzinach pracy żeby się doczepić o brak normy albo zmuszanie do wyjazdów na inne firmy i wielka obraza jak pracownik wolał zostać na miejscu niż jechać ch wie gdzie. Na porządku dziennym również były kłamstwa np. Wyjazd na inna firmę na 1 dzień okazał się wyjazdem na tydzień i każdy o tym wiedzial tylko nie pracownik. A na używana mikrofale z olx za 100zl musieli się składać pracownicy żeby mieć jak podgrzać jedzenie. Żałosne!

Jakie wartości są cenione w Negotrust sp z o o?

Była pracownica (na szczęście)

Jak masz dwie sprawne ręce jak tresowana małpa, siedzisz cicho i słuchasz pana D.M to jesteś wartościowy. A najlepiej jak jesteś z Ukrainy :)

Andrew

Pracuje ktoś przez tę firmę na produkcji plastików samochodowych na 3 zmiany w Chorzowie? Jaka to firma i jakie są tam ogólnie warunki?

Jaka stawka obowiązuje przez agencje negotrust?

Negospust

Firmy (Dąbrowa Górnicza) jak najbardziej nie polecam, kierownictwo potrafi zwalniać pracowników jak tylko nie zgodzą się pracować po 12 (chodzi głównie o ukrainców) lub po prostu zwalniają. Koordynator zwolnił liderkę tylko dlatego, że dostał kosza, więc wszystko mówi samo przez siebie xD. Kiedy ktoś przeciwstawi się i będzie bronić swoich praw to też wyleci. Monitorowanie pracowników, robienie zdjęć z ukrycia i wystawianie wysokich kar pieniężnych to klasyka gatunku. Zero słuchania pracowników w celu poprawy pracy czy zmian na lepsze. Zawsze jakieś problemy i pretensje, grożenie karami i straszenie zwolnieniem. Wielu pracowników po 2-3 dniach ucieka, bo warunki pracy są tragiczne. Bonusy czy premie, które nie istnieją i służy tylko jako manipulacja by pracownik pracował po 12h lub miał najtrudniejsze linie. Jak ktoś szuka rozwojowej firmy to na pewno nie tutaj. Nie pozdrawiam :)

bylyworker

Pracowałem w Częstochowie nie polecam, kompletnie brak pracy. Koordynatorka nic nie wie. Lepiej szukać czegoś innego.

(usunięte przez administratora)TA FIRMA UCIEKAJĄ JEDEN ZA DRUGIM,ZWALNIAJĄ LUDZI,GROSZE PŁACĄ,PANIENKI SIĘ ŚMIEJĄ Z BYLE CZEGO.NIGDY NAWET NIE WZPOMINAJCIE,MÓWCIE O TEJ FIRMIE BO TO KRZAK

Pytanko

Jakie tam są zarobki

kamil

Widzę że tylko pozytywne komentarze są publikowane, reszta usuwana.

Надежда

Отработала в Неготрасте 9 дней в итоге кинули на деньги. Не выплатили всю зарплату. В офисе говорят что при увольнении нет никаких штрафов, в итоге потом придумывают на ходу любые причины чтоб не платить. Мошенники и воры!

Basia

Czy ktos pracuje w Czestochowie i powie jak warunki i jak tam sie w ogole pracuje ?

Negofałsz

Ogólnie to firma krzak. Zatrudniają w magnie w Dąbrowie górniczej. Syf, kiła i malaria. Koordynator nadaje się conajwyżej do sprzątania śmieci, a nie podejmowania poważnych decyzji. Jest gburowaty i to na tak wysokim poziomie, że nawet szkoda komentować. Podejmuje jakieś decyzję i działania w nerwach, w danym momencie jak coś mu się nie spodoba wywala bez zastanowienia. W kłamaniu prosto w oczy powinien dostać magistra. Ile to już tekstów, że ktoś z magny widział i zakablował a prawda jest zupełnie inna i każdy wie kto jest sprzedawczykiem w tej firmie (mowa o niektórych liderach czy pracownikach z Ukrainy). Tylko debil wierzy, że na prawdę magna.Teraz przyjęli jakąś idiotkę na Liderkę z imieniem na O. Oczywiście nie z Polski. Nie ogarnia nic, jest tępa, kłamie, oczywiście kolejna przydupaska tego koordynatora której wierzy bez granic , a tik toki z jej udziałem ogląda już cała magna (żenada 200%) . Polecam każdemu, kto chce się bać, że za chwilę dostanie wypowiedzenie. Mało tego są o nim fajne ploteczki, że romansuje z podwładnymi a potem je zwalnia jak robi się nie wygodnie. Pod pretekstem, że tworzą słabą atmosferę w pracy hahahah. Wypłaty przychodzą z du*y jak se naliczą w kadrach tak wyślą. Jak ktoś nie sprawdza to łatwo go opierdzielić. O paski można się prosić i prosić. Za wszystko kary, byle zarobić najwięcej na przeciętnym Kowalskim, a może raczej powinnam napisać przeciętnym Saszy bo tam teraz to 90% Ukraina. Kiedyś ekipa i atmosfera pracy była super, jak koordynatorem była Karolina. Teraz wszystko się zmieniło. Ten cały kielich tylko obiecuje premie za wszystko a potem jej nie nalicza. Nie dajcie się nabrać, ten pracodawca nie jest wart nawet splunięcia. To wszystko to tylko jakieś pranie pieniędzy i to grubych. Nie sądzę by wszystko mieli sumiennie w papierach bo nawet liderom na umowie o pracę dają pod stołem część pieniędzy żeby na umowie nie było. Nigdy więcej nic wspólnego z nimi, jest dużo lepszych miejsc. Już lepiej sprzątać śmieci przy Przemszy niż się denerwować tutaj.

Zabawna
@Negofałsz

Zapewne wspomniana Karolina która kręciła lody z Panem Krzysztofem. Jasne że wtedy było ok, bo wszyscy byli kumplami i praca była wykonywana jak była... Wpuścili blondyna i rozwalił system, sam też został ofiarą :)

@Negofałsz

Pewnie cię zwolnili i wylewasz swoje bzdurne żale, ja pracuje blisko 3 lata - robiłem na zlecenie a teraz na umowę o pracę i wypłaty miałem i mam zawsze na czas w całości na konto. A pasek jak chce to dzwonie do biura i dostaje w tym samym dniu. Więc nie rozumie takich ludzi jak ty - żeby pisać jakieś brednie bez jakichkolwiek dowodów tylko dlatego, że Cię wywalili pewnie na opier... albo coś innego. Powodzenia w dalszej karierze zawodowej z takim podejściem do życia.

Hochsztapler

Hej, jak tam sytuacja w Kunicach, dalej zlecenie? Lato idzie to znów będą przymusowe bezpłatne urlopy i niektórzy nawet 2k nie zarobią. Współczuję tym co muszą tam dybać przy obecnych cenach.

Mam pytanie

A szefostwo zwalnia dalej pracowników bo zwalniali i ludzie uciekali też sami z siebie.Jak jest teraz

@Mam pytanie

Jest tak jak i bylo. Kto pracowal to pracuje. A leniwce mogą uciekać

Słyszałem że ludzie się zwalniają

Negofałsz

Leniwce, no tak, bo jak ktoś szanuje siebie i swoje zdrowie to jest leniwiec, racja hahahhahahaha Kolejna z ciemnogrodu

Negofałsz

Ludzie się zwalniają i zwalniać będą, trzeba siebie szanować. Osobiście to zostało przeze mnie zrobione

dawid

czy weekendy płaca więcej?

@dawid

Niby płacą więcej, za to suma kar jakie możesz uzbierać za wszystko jest większa niż ten "dodatek" XD

Zostaw merytoryczną opinię o Negotrust sp z o o - Będzin

• Jak się pracuje w Negotrust sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Negotrust sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Negotrust sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Negotrust sp z o o