Opinie o CBC Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CBC Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CBC Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBC Sp. z o.o. w Kraków

Była pracownica Nowy wpis

Fałsz i obłuda. "Szkolenia" to tak naprawdę lanie wody. Przekonywanie, że ludzie zarabiają kilka razy więcej niż podstawa za premię. Byłam w Zespole Retencji i Programów Lojalnościowych. Liderki były strasznie zarozumiałe, zadufane, strasznie niemiłe i mało pomocne. Atmosfera między pracownikami pozostawiała wieeele do życzenia, fałszywość najwyższy level. Osoby które pracują dłużej powinny być pomocne dla nowych pracowników a tak naprawdę to starzy wyjadacze, którzy specjalnie źle doradzają żeby osobiście zgarnąć premię. NIE POLECAM! Straciłam bardzo dużo nerwów i zdrowia.

Damian Nowy wpis

Tak pięknej trenerki jak Klaudia , nigdy w życiu nie widziałem , Twój piękny uśmiech ,piękne blond włosy i głębokie szczere spojrzenie powodują uśmiech również na mej Twarzy ;) oby jak najwięcej takich trenerów :) jednak Ty Jesteś i będziesz zawsze Wyjątkowa . P.Ż.K

leon97 Nowy wpis

W ostatnim czasie mialem mozliwosc uczestniczenia w rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie, to co wywarło na mnie super wrażenie to uśmiech na twarzy i "zyciowe"podejscie osób rekrutujących. Do tego momentu poznałem już wielu ludzi jednak najlepiej wspominam szkolenie poczatkowe. Myslalem, ze to bedzie kolejne naciskanie na sprzedawanie pozyczek czy kredytów, jednak swiadomosc tego mialem. Nic nie chce mowic, ale pierwszy raz bralem udział w szkoleniu, gdzie zmieniali sie trenerzy. To bylo super doswiadczenie bo kazdy z nich byl inny. Od pierwszego dnia z Markiem, ktory dal mi mega kopa, do samego konca zostala z nami trenerka, ktora zupelnie bezinteresownie dzisiaj zadzwonila do mnie i zapytała jak mój pierwszy tydzien pracy. WOW serio? Bylem w szoku, bo to swiadczy o tym ze to wszystko nie konczy sie na jakims tam szkoleniu. Marek i Klaudia jestescie super, przygotowanie , doswiadczenie, motywacja do sprzedazy (Klaudia Twoj usmiech mnie powala), profesjonalizm wszystkich trenerow, Co mi sie nie podobalo to fakt, ze mowione bylo ze mozna wszystko ustalic z kierownikami, a ich albo nie ma, albo nie maja czasu. Kasa spoko jak na poczatek, dzieki

Inga Nowy wpis

Czy taką macie dobrą pracę i dlatego nikomu nie zależy żeby zamieszczać tu informacje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CBC Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Agnieszka

Rozpoczynam prace w CBB Kraków od października na umowę o pracę na pełen etat, w Zespole Infolinii Pekao24, chciałabym się dowiedzieć czy jest ciężko, jak z celami i jak wychodzicie mies kasowo? Mnie powiedziano że ok 3000 zł brutto ok 2500 zł netto powinnam zarobić z premiami, jak jest rzeczywiście. Biorę realną kwotę 2600-2800 zł brutto czyli 1900-2300 do 2500 max ale fajnie byłoby do 3000 zł netto. i jak wyglądają szkolenia no i kiedy sie podpisuje już umowę.

Zuza

Tak dobrze się tu pracuje?

Wojtek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum?

CBB skcus

OSZUŚCI !!! UWAGA !!! OSZUŚCI !!! CBB to OSZUŚCI. WYNAGRODZENIE: 14-20 zł za godzinę pracy (średnia stawka - 17,23 zł ) - NIEPRAWDA !!! JAK BĘDZIE 12 ZŁ to MAX. Programy motywacjne za bardzo dobre wyniki sprzedażowe - średnia miesięczna premia to 412 zł, NIKT TAKICH PREMII NIE DOSTAJE, a najlepszy sprzedawca osiągnął aż 2700 zł ! - HAHAHAHAH ! Za polecenie znajomego do pracy w naszej firmie - nawet do 1000 zł - BRAKUJE WAM WYROBNIKÓW ! Elastyczność i bezpieczeństwo (praca w jednej w największych instytucji finansowych w kraju) - STERS I HARÓWKA, Pakiet atrakcyjnych szkoleń (za które Ci płacimy od razu po szkoleniu) - NIBY SZKOLENIE PRZEZ NIBY TRENERÓW Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w Grupie kapitałowej Banku Pekao - WYKORZYSTANIE NAIWNOŚCI MŁODYCH STUDENTÓW I STUDENTEK I TZW. DOPLANOWANIA KTÓRE SĄ NADGODZINAMI ZA K TÓRE CBB NIE PŁACI !!! Preferencyjną ofertę produktów bankowych - OSZYSTWO ! Możliwość wymiany doświadczeń między pokoleniami – współpracujemy z osobami, które rozpoczynają karierę zawodową, jak i z osobami, które mają już bogate doświadczenie - WYKORZYSTYWANIE I OBŁUDA ! W SPRAWIE TAKICH FIRM POWINNY BYĆ WYCIĄGNIĘTE KONSEKWENCJE ZA MARNOWANIE NARODOWEGO KAPITAŁU LUDZKIEGO NASZEGO KRAJU. (usunięte przez administratora) I OSZUŚCI !

@CBB skcus

Preferencyjną ofertę produktów bankowych - OSZYSTWO ! Czemu to nazywasz oszustwem skoro wszyscy pracownicy mają najlepsze konta z ubezpieczeniami za darmo i kredyty z obniżonym oprocentowaniem i bez prowizji? Chyba kogoś tu wyrzucili i go ponosi. Jedyne co mi się nie spodobało w tej firmie to to, że nikt nie uprzedził, że na dziale obsługi klienta, a nie sprzedaży, będzie trzeba sprzedawać na koniec każdej rozmowy. Wytrzymałam rok, jak na studenta nie są to złe pieniądze, moja stawka wynosiła zawsze ponad 18zł brutto/h+niezbyt wysokie premie sprzedażowe, za 4 kredyty sprzedane na miesiąc dostaje się średnio 150 zł.

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie CBB sp. zoo? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o CBC Sp. z o.o. - Kraków

CBC Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kraków

CBC Sp. z o.o.