BOOT SQUARE

Płock

Opinie o BOOT SQUARE

anonim 2011-01-16 22:29:43
Zarobki małe 980zł+premia która zależy od miesięcznego utargu-czyli mała,praca ciężka,ciągłe kontrole,klienci to w większosci takie wsiuny,atmosfera w pracy kiepska,a kierowniczka jak tylko przyjedzie regionalna to leci za nią na zaplecze bo jak się jej nie chce pracować to musi trzymać palec w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonim 2011-01-16 22:40:44
Obsługa w sklepie nieuprzejma dwie pracownice jedna podpierała lade a druga chodziła sobie po sklepie dłubiąc w nosie
klientka 2011-01-22 23:25:21
witam a gdzie się wiecej zarabia w czasach kryzysu??? poza tym nikt nie zmusza Dziękuje za opinię klientów- nie czuje się jak to Pani opisała "..." To świadczy tylko o Pani
anonim 2011-02-01 22:14:03
Po tym jak na niekorzyść rozpatrujecie reklamacje to właśnie widac jak traktujecie klienta i nikt wam tam nie będzie kupował tej chińszczyzny bo dobrze wiecie co za tandete sprzedajecie
klient 2011-02-04 17:08:59
Wszędzie już samej podstawy jest 1200(do ręki) tylko u was tyra się za grosze wcale wam się nie dziwie że za te 980zł nie chce wam się pracować i obsługiwać klientów a reklamacji wogóle nie uznajecie
anonim 2011-02-04 22:53:49
ostatnio reklamowałam tam buty i nie omieszkałam żeby wejść na stronę i poczytać o firmie. Az wystraszyłam się że również będę miała nieuznaną reklamację. Ku mojemu zdziwieniu dzwoniono wczoraj do mnie z decyzją. Zaproponowano mi abym wybrała inne buty ze sklepu. Tego samego dnia zjawiłam się w sklepie. Nie było mojego rozmiaru z butów, które mi się podobały i zapytałam czy mogę dostać gotówkę. Pani bez problemu zwróciła mi pieniądze i nawet opowiedziała, że już dostają nowe dostawy i kazała zaglądać. Przy mnie była też kobieta, która reklamowała kozaki i z tego co usłyszałam mogla wymienić sobie je na miejscu. Mimo, że reklamowałam tam już dwie pary nadal będę kupowała w tym sklepie. Widzę, że reklamacje są uznawane i po weekendzie znów wpadam w szał zakupów!!!;-) a buty jak to buty za tą cenę- wszędzie się psują i psuć będą
TS 2011-02-06 19:05:52
W waszy sklepie wyjątkowo jest bardzo dużo reklamacji widać to szczególnie w wekendy jak ludzie się awanturują ale co się dziwić jak kupią bubel jeżeli już zdecydujecie się kupić takie buty idzcie na rynek zapłacicie o połowe mniej a jak już zepsują się wam te buty to nie szkoda wam będzie je wyżucić
klientka 2011-02-06 23:26:00
ODP. DO: TS
Tak na marginesie- jeżeli chcesz komuś radzić i podpowiadać gdzie i jakie buty ma kupować to taką malutką radę mam również dla Ciebie ja. Przed wypowiadaniem się na forum radzę najpierw popracować nad pisownią/ zajrzeć do słownika.... No chyba, że nic mi nie wiadomo i wymyślono nowe zasady ortografii;-) mnie w szkole uczono, że słowo "wyżucić" pisze się w następujący sposób: WYRZUCIĆ. Powtórzę raz jeszcze (może bardziej się zakoduje: WYRZUCIĆ!!!!!). To tylko tak z troski bo aż żal patrzeć;-)
Odnosząc się do tematu- buciki super, w zakupionych kozaczkach przechodziłam zimę- jak na razie są całe i zdrowe. Jeżeli chodzi o nowe kolekcje- pierwszy raz spotykam się z tak dużym wyborem i różnorodnością modeli. Cieszę się, że w Płocku został otwarty taki sklep, zakupy robimy tu całą rodzinką i myślę, że tak już pozostanie.
klient 2011-02-07 13:10:58
Może i jest duży wybór ale buty są fatalnie wykonane klej wylewa się bokami a już po otwarciu pudełka czuć odór chemi jaka się znajduje w tych butch a buty są JEDNORAZOWE i chyba już sporo osób się przekonało ja też więc sklepu nie polecam a jeżeli już chcecie kupować takie buty to proponuje rynek na rembiela tam jest TANIEJ
Alan 2015-02-25 04:36:26
Firma generalnie zajmuje się odzieżą i obuwiem. Podpowiedzcie mi czy jakość ich kolekcji znacząco odbiega od tego co oferuje konkurencja? Zastanawiam się czy nie podjąć u nich pracy chociaż chciałbym mieć pewność, że w razie czego nie będę miał styczności z jakiś sztucznym ciuchem, który tylko ma być jak najdrożej klientowi wepchnięty.
fulkar 2016-05-12 13:43:09
bolik, wszystkie firmy takie cele realizują zwykle dlatego, że potrafią odpowiednio swoich pracowników nakierować na sukces.
Zostaw swoją opinię o BOOT SQUARE - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOOT SQUARE