SHARG ARTUR GRZEGORCZYK

Toruń

Opinie o SHARG ARTUR GRZEGORCZYK

anonim 2010-08-18 11:15:55
Praca w tej firmie nie była zła, lecz niesamowicie stresująca. Odniosłam wrażenie złego dobierania pracowników. Trzeba mieć mocne nerwy aby tam pracować i lubić ryzyko. Ogólnie lekki chaos i mała stabilność zatrudnienia.
pracownik 2014-07-11 14:49:02
Nie jest tak źle, są podwyżki, dość duże premie, mikrofala, lodówka , 2 toalety, świetna załoga, Prezes słucha pracowników, generalnie wszystkie nasze pomysły są wdrażane prawie natychmiast. Jak ktoś jest solidny i skrupulatny to będzie bardzo zadowolony z pracy w firmie SHARG. Ja szczere polecam tego pracodawcę.
Śmieszek 2016-09-15 12:25:41
Jeśli miałbym się pokusić o szczerość, to należy podkreślić, że JUŻ nie jest tak źle. Jak przyszedłem tu do pracy, to zastanawiałem się, dlaczego to jeszcze funkcjonuje? Jak to się dzieje, że nikt jeszcze nie podpalił tej firmy w pizdu. Od jakiegoś roku załoga zwarła szeregi i zażądała zmian. Zmiany są wprowadzane, co prawda nie tak szybko jak byśmy chcieli, ale jednak "coś drgnęło" i kierownictwo widzi, że zmiany były potrzebne. W kwestii pieniędzy to szału nie ma. Można zapomnieć o dziwkach i koksie, a zaprzyjaźnić się z wacikami i ryżem. Jest nadzieja na lepsze jutro, bo zwiększane jest zatrudnienie, odciąża się pracowników, żeby mogli w 100% poświęcić się swojej działce, a nie zajmować się wszystkim naraz, jak bywało wcześniej. Zasadniczo praca dla odpornych psychicznie ludzi z poczuciem humoru, które pozwala przetrwać decyzyjne ADHD kierownictwa (chociaż zmiany ustaleń zdarzają się coraz rzadziej). Plusy to zgrany zespół szyderców tzw. starej gwardii oraz od niedawna możliwości awansu i rozwoju. Wcześniej było raczej słabo w tym temacie. Minusy. Kasa mogła by być większa i jest lipa z jedzeniem, bo w okolicy dwa "chińczyki" z których jeden nie dowozi, a drugi jest czynny w kratkę, Kebson z polskimi obiadami, w którym jakość waha się od "niejadalne" do "obleci" oraz dwie pizzernie gdzie lancz wychodzi drogo, a kanapek jeść nie lubię. Powodzenia!
Zostaw swoją opinię o SHARG ARTUR GRZEGORCZYK - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHARG ARTUR GRZEGORCZYK