VMG PRINT SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o VMG PRINT SP. Z O.O.

admin 2015-07-15 10:01:33
Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie VMG PRINT SP. Z O.O. i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
Trzejmuszkieterowie 2015-10-03 15:34:59
Nie polecam omijać szerokim łukiem jeden wyzysk nie płacenie za nadgodziny (brak 50% i 100% za nadgodziny)- gdyby mieli to zapłacić bardziej szanowali by czas pracowników zastraszanie i zmuszanie ludzi przez kierowników i dyrektora zarządzającego że muszą zostać po godzinach bo towar musi wyjechać na produkcji totalny chaos nikt nie panuje nad zamówieniami jeden przeskakuje drugiego a ludzie mają siedzieć na produkcji najlepiej po 16h. Socjal tragedia toalety bez wyciągów w jednym pomieszczeniu ze szatnią i stołówką.
rg 2016-07-04 22:05:17
nic się nie zmieniło
Półwysep helski 2016-09-13 14:06:20
Rozumiem że ta opinia dotyczy VMG Poznań bo ten kibel w szatni bez wyciągu i jeden prysznic na całą firmę "koedukacyjny" z przeźroczystą zasłonką takie cuda to tylko w Poznaniu
Zostaw swoją opinię o VMG PRINT SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VMG PRINT SP. Z O.O.