Opinie o Kobus w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kobus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kobus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobus w Kobyłka

kierowca (były już hehe)

Czy ktoś wie co się stało z marzeną A. Podobno poszła niszczyć inną piekarnie w nowym dworze

czy ma ktoś z was nr do księgowej Kobusa, bo to podobno jedyna osoba z którą można się jeszcze kontaktowac?

buhsha były prackamil takiej firmy

Kolejny pracodawca który szuka winnych. Boże chroń nas przed takimi ludźmi . Współczuję pracownikom. Trzymajcie się i nie dajcie się.

yyyy

Ludzie co wy piszecie, co trzeba mieć w głowie żeby pisać takie bzdury. Każdy pracownik poniósł klęskę w takiej sytuacji. Nie jeden człowiek pracuje żeby postawić dom. Niektórzy mają po dwa i nikt nic nie wspomina. Po to się pracuje żeby coś mieć. A każdy pod każdym może się wpisać i do tego nie trzeba mieć studiów.

Sprzedawca

oddzwonili , umówili sie na rozmowe. rozmowa przebiegła w sposób standardowy. pani bardzo miła i życzliwa

pytania... cóż bardzo tradycyjne. zainteresowania, poprzednie prace, dyspozycyjność.

yyyy

zszokowany

A są jakieś wieści bo w samej firmie to wielki smutek

nikuś

Ciekawe czy ktoś dostał oficjalną informację z biura o tym co się dzieje w tej firmie?

Beata

Drodzy pracownicy mysle że tą sprawę zgłoszę do Uwagi warto niech inni się tym zajmą .pozdrawiam

do sądu dopiero po wyroku o upadłości narazie wniosek cofnięto

do sądu dopiero po wyroku o upadłości narazie wniosek cofnięto

ChceSwojePeniadze

Pewnie każdy jak ja dostał karteczkę i wpisał na niej swój numer konta i teraz cierpliwie macie zamiar czekać na pieniądze które łaskawie przeleje wam komornik. Jak dla mnie to mydlenie oczu, żebyśmy nie poszli do sądu i nie zawracali du.y komornikowi i przypadkiem nie uszczuplili jego zarobku o nasze pieniądze, a przypuszczam że to jest kilkaset tysięcy złotych. Wierzcie lub nie, ale tylko sądownie odzyskamy nasze pieniądze, musimy się zebrać i coś z tym zrobić.

nikuś

Miło, że ktoś wie więcej niż pracownicy.

raf

Masz rację tylko gamonie tak piszą bo nie mają nic i zazdroszczą.

hihihi
@raf

Zamiast interesować się o swoją du.e to szukają h.ja do du.y

szczęśliwy
@raf

kolejny członek rodziny KOBUSA się odezwał

szczęśliwy
@hihihi

po co pisać "to mój oststni wpis" jak i tak piszesz siroto ze wsi(z podlasia)

nicram

o mój Boże kochany większość to katolicy pobożni a jad tu jak obszczy murki na Pradze litości ludzie stało się i już trzeba żyć dalej to co cie nie zabije to cię wzmocni > ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO

piekarka

PIEKARZE zajmijcie sie powaznymi sprawami.. Po co zastanawiac sie co jeszcze zostalo mu czy nie.. Z tego co wiem koni nie ma swoich. Idzcie do sadu zamiast tu sie udzielac i tracic czas !

mala

To co teraz? Co z naszymi pieniedzmi?

oburzony

LUDZIE CZY WY JESTEŚCIE IDIOTAMI!!! ZAMIAST WYPISYWAĆ GŁUPOTY MOŻE JEDNAK ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYM JAK ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE!!! CO WAM K...RWA DA ZASTANAWIANIE SIĘ CZY KONIE JUŻ SPRZEDALI CZY NIE?!! OD TEGO CHYBA NIE ZALEŻY WASZE ŻYCIE. WIDZĘ ŻE NIEŹLI Z WAS BOGACZE SKORO GDZIEŚ MACIE SWOJE PIENIĄDZE. JAK TACY PRACOWNICY TO NIC DZIWNEGO ŻE FIRMA PADŁA.

śmiechnasali

Serio nie wstydzicie się pisać takich bezpodstawnych głupot o tych ludziach ? Zwłaszcza, że wiele komentujących tu osób zawdzięcza im bardzo dużo. Tylko jak widać zapomnieli, kto ich wyciągnął z dziury zabitej dechami i tyle lat pomagał wyjść na ludzi i się ustatkować. Pamiętajcie nikt szczęścia na cudzym nieszczęściu nie zbuduje!

realny
@śmiechnasali

Bingo!!! Popieram.

były.

Wszyscy teraz na panią prezes, chyba to trochę nie w porządku... Właściciele otoczyli się nieodpowiednimi ludźmi, którzy chyba nigdy w interesie firmy nie działali(raczej tylko w swoim)...Pozdrawiam

były dostawca

A wy którzy teraz krzyczycie najgłośniej to patentowe lenie. Obserwowałem was jak dostarczałem surowce. Krzywdzicie tych mądrych i solidnych a teraz nie mają pracy. Czy wam nie wstyd.??? A co WAS interesuje czytanie ewangelii w kościele?.

Zostaw merytoryczną opinię o Kobus - Kobyłka

• Jak się pracuje w Kobus?

Zobacz opinie na temat firmy Kobus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobus?

Kandydaci do pracy w Kobus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobus