VANILLA SPA

Toruń

Opinie o VANILLA SPA

klient 2014-09-10 18:23:33
Oj fakt, nie zna sie na tym co robi, ale jakie ma walory ;p hehe
ale tam jest wiecej kosmetyczek, chodze na masaż i wiem że są kompetetne widocznie źle Panie trafiły.
iwona 2014-09-18 14:15:23
A ja chodzę tam od dawna na opalanie i zawsze bez zarzutu. Jak trzeba to poprawiają bez problemu. Polecam Panią Kasię.
Magda 2015-12-14 12:48:15
To bardzo fajne miejsce. Trafiłam tam, bo dostałam od chłopaka na urodziny voucher na rytuał czekoladowy. Dawno się tak nie odprężyłam. Masaż robiła mi taka ładna, niska dziewczyna, której imienia nie pamiętam. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazje poddać się masażom w tym spa.
Zuza 2016-01-08 11:03:24
ja byłam u nich niedawno na masażu relaksacyjnym i mogę polecić jak najbardziej. pani masażystka przemiła, więc cel: relaks i odstresowanie osiągnięty :)
emma 2016-05-19 22:56:11
tutaj szuka się opinii o pracy, warunkach zatrudnienia a nie opinii o firnie oczami klientów @mela, Ja zastanawiam się nad podjęciem tam pracy i liczyłam na opinie pracowników.
Zostaw swoją opinię o VANILLA SPA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VANILLA SPA