Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

heh

I prawidłowo, zaoszczędziłaś sobie stresu,(usunięte przez administratora) Powodzenia w zdobywaniu doświadczenia w firmach prowadzonych przez poważnych i doświadczonych ludzi.

on_PN
@heh

ja z meneger nie mialem, ale slyszalem ,ze ona zawsze plusy i minusy przedstawia na rozmowach, i ni jest wszystko ach i och, bylem w innych agencjach i tez byly podsumowania. Nie unikniesz tego, wiec lepiej zastanow czy nadajesz sie do pracy w obsludze klienta. Z tego co wiem to tam jest jakis Pan Menegerem

Byłam parę dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Ogólnie rozmowa pozytywna. Same plusy, achy i ochy. Ale coś mnie tknelo i poszykalam opinii o pgb i trafiłam tu.. zdecydowałam, że nie przyjmę oferty. Na takim forum dopiero wszystko wychodzi, a nie te cuda na kiju podczas rozmowy.

pgb

ehhh, employer branding :D

lela

Czy coś jeszcze ciekawego się dzieje?

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

stary wyga

no niestety tak to już jest.. polityka tej firmy jest taka, że lepiej "pozbyć" się starego pracownika, który już wiele potrafi, na takiego którego trzeba uczyć wszystkiego od nowa. Jak dla mnie szkoda tylko czasu koordynatorów na te wszystkie szkolenia, skoro po paru miesiącach, ktoś wyżej powie: on/ona na siebie nie zarabia, szukaj nowych osób.. i tak w kółko. Lepiej zainwestować w pracownika, który wie "o co chodzi", niże wykonywać syzyfową pracę. No ale po co?

Izka

Pani koordynator.

Ciekawe

Co konkretnie zrobiła (usunięte przez administratora) -D osoby z innych oddziałów tez się chętnie dowiedzą. A nie tak między sobą tylko.

Izka

A nie ma tam jeszcze jednej? Chyba mi się coś kojarzy.

wiem_co_było_przyczyną

nie pracowali tak jak należy, nie robili targetu to wylecieli. Proste. Nic trudnego w tym nie ma. mieli trzymać ludzi, którzy nie zarabiają na siebie ? to nie fundacja. to prywatna firma. Pozdrawiam

ad

skąd takie informacje?komu tam najbardziej zalezalo na tym oddziale?

ad

z tego co mi wiadomo to 6 osob w (usunięte przez administratora) alo ale wszystkie osoby z dosawiadczeniem ,nowych nie maja

A kto jest (usunięte przez administratora) Ja już tylko chyba dwie osoby zostały?

inc

Anka, nie mów mi jak mam żyć. Nic nie osiągnęłaś i nie osiągniesz - jesteś ostatnią sobą, która może cokolwiek pisać. Gówno robisz - kto robi (usunięte przez administratora) Zobacz na swój wynik kwartalny.

Edi

Ciąża to nie choroba, było parę dziewczyn, które praktycznie do samego końca pracowały aktywnie. Rekrutacja to nie ciężka praca ;-) z jakiego oddziału jesteś? :-D

Nowa

A powiedzcie mi jak to jest z umową zlecenia i ciążą? Należy się coś? Ile Trzeba przepracować? Mówić czy nie? Zaraz może być widać.. na każdym forum inaczej piszą.

znawca_prawa
@Nowa

szkoda, że akurat na tym forum dałaś komentarz o ciązy... Próba ukrycia jej i powiedzenia dopiero w momencie przedłużenia umowy nic Ci nie da, bo już wszyscy gadają i spiskują kto chce wyrolować.. Mogłaś nic nie pisać tutaj. Oj głupie babsko !

Super laski z wrocka

Hej hej, niespodzianka urodzinowa? :-D brzmi fajnie, my teraz składały się na prezent trochę zł za dużo. Trochę sporo jak na urodziny. U nas tez robi się fajnie ;-)

Team

Rekruter? Konsultant w zespole? Tyle w temacie i tak dalej... to jedna osoba. Jestem pewna, że jest to moja była konsultantka, której nie wyszło i w ramach zemsty wypisuje te brednie. W naszej firmie nic się nie zmieniło. To co ta osoba pisze to są rzeczy wyssane z palca. Jak by z poznania odeszło 30 osób sam szef musiał by prowadzić rekrutację. Tak więc jak juz pisałam wcześniej zajmij się nowa praca. Pozdrawiam serdecznie. JN

Rekruter

Z końcem maja odeszło (usunięte przez administratora) Ludzie nie mają targ (usunięte przez administratora) Praca w pgb zmieniła się o 360°, szkoda, że na gorsze. Nowy koordynator nic nie zmieni. Nie zmieni podejście tych wyżej.. pozdrawiam i do poniedziałku.

lala

na czym polega praca m PBG? zostałam zaproszona na rozmowę, ale widze, że tu mowa o jakiejś sprzedaży a nie rekrutacji...

młodszy konsultant w zespole
@lala

musisz sprzedać usługę rekrutacyjną firmy PGB, aby poźniej móc prowadzić ową rekrutację. Musisz wykonywać mnóstwo telefonów aby sprzedać ową usługę rekrutacyjną. Takie usługi musisz sprzedać minimum 3 w miesiącu.. czyli musisz być super handlowcem.. a do którego oddziału Cie zaprosili ? bo to też jest ważne ;) powodzenia

byłam - widziałam
@lala

idź lepiej wyślij CV gdzieś indziej... Po paru miesiącach i tak będziesz szukać nowej pracy... chyba ze chcesz tylko zdobyć doświadczenie. nie wiem czy tak jest we wszystkich oddziałach.. ale najwięcej osób "na szaro" (usunięte przez administratora)

ciekawa
@byłam - widziałam

a dlaczego inaczej jest w Gliwicach i Warszawie ?

Asik

miło mi, że tak postrzegacie nasz zespoł/oddział ;) Ale ciekawi mnie jedno pytanie, czy w innych zespołach/oddziałach też jest zwyczaj robienia prezentów urodzinowych swoim przełożonym ? jestem stosunkowo nową osobą i chciałabym wiedzieć czy to jest zwyczaj ogólnopgbowy czy tylko u nas ? a jak z imprezami integracyjnymi , z opowieści słyszałam że były całkiem fajne, ale na żadnej jeszcze nie byłam. albo spotkanie świąteczne? czy jest szansa że dostaniemy coś na "gwiazdkę" nie wiem jak to było wcześniej, bo to będą moje pierwsze święta.

bleble

Jest mi niezmiernie miło czytając takie słowa o Gliwicach :-) Dobro oddziału/zespołu jest bardzo ważne, w końcu wspólnie odnosimy sukcesy, jak tylko możemy wspieramy się przy rekrutacjach, jest to dla nas naturalne. Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.

bleble
@Asik

W Gliwicach jest tak, że każdemu pracownikowi naszego oddziału robimy niespodziankę urodzinową, nie tylko swoim przełożonym. Imprezy integracyjne całego PGB HR są udane :-) Mam nadzieję, że się zobaczymy na kolejnej ! Pozdrawiam

anka
@Asik

za moich czasów w PGB wszyscy dostawali jednakowy prezent i każdy był zadowolony, nie było mowy o spiskowaniu po kątach. Każdy od szefa usłyszał: Wesołych Świat !! i nic poza tym..

Tomasz
@Asik

czy Ty aby pod dobrą firmą dodałaś ten komentarz ? niby z jakiej okazji szef ma dać pracownikom prezent gwiazdkowy ? przecież płaci Ci wynagrodzenie, na które i tak pewnie nie zasłużyłaś, bo firma jeszcze dokłada do Ciebie. Oj widzę że jesteś jeszcze za młoda i zbyt naiwna.

Twórca plotki

Celowo była wypuszczona dziś ta informacja. Marco dla ciebie każdy kto nie jest z Poznania jest z wioski. Mosina to miasto. Pozdrawiam pokój obok. Jutro też wam sprzedam newsa :-D i dementuje plotkę aby uniknąć dalszych wywodów. Nie ma nowego koordynatora. Do jutra dziubaski

cichy

no i dobrze Ci sie obiło ;) nadszedł czas na zmiany, które juz trwają od dłuższego czasu... Czas na zmiany ! Głosowałem na Kukiza ;) ;)

buhahaha

no co ja tu widzę ! już 10 dni spokoju hahahhaahhahahahaha nic się nie dzieje nowego i ciekawego ?

prawie jak szef
@buhahaha

nie rozumiem Twojego głupkowatego tonu ? w tej firmie nic sie złego nie dzieje, przestań hejtować. jak nie udało ci sie w pgb to poszukaj sobie innego zajęcia a nie wypisywanie głupot tutaj. Do pracy kolego

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.