logo PGB Human Resources Sp. z o.o.

PGB Human Resources Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o.

Twórca plotki 2015-06-15 22:40
Celowo była wypuszczona dziś ta informacja. Marco dla ciebie każdy kto nie jest z Poznania jest z wioski. Mosina to miasto. Pozdrawiam pokój obok. Jutro też wam sprzedam newsa :-D i dementuje plotkę aby uniknąć dalszych wywodów. Nie ma nowego koordynatora. Do jutra dziubaski
cichy 2015-06-23 18:23
no i dobrze Ci sie obiło ;)
nadszedł czas na zmiany, które juz trwają od dłuższego czasu...

Czas na zmiany ! Głosowałem na Kukiza ;) ;)
lala 2015-06-23 20:16
na czym polega praca m PBG? zostałam zaproszona na rozmowę, ale widze, że tu mowa o jakiejś sprzedaży a nie rekrutacji...
młodszy konsultant w zespole 2015-06-23 21:48
musisz sprzedać usługę rekrutacyjną firmy PGB, aby poźniej móc prowadzić ową rekrutację. Musisz wykonywać mnóstwo telefonów aby sprzedać ową usługę rekrutacyjną. Takie usługi musisz sprzedać minimum 3 w miesiącu.. czyli musisz być super handlowcem.. a do którego oddziału Cie zaprosili ? bo to też jest ważne ;) powodzenia
byłam - widziałam 2015-06-24 22:20
idź lepiej wyślij CV gdzieś indziej... Po paru miesiącach i tak będziesz szukać nowej pracy... chyba ze chcesz tylko zdobyć doświadczenie. nie wiem czy tak jest we wszystkich oddziałach.. ale najwięcej osób "na szaro" (usunięte przez administratora)
Rekruter 2015-06-27 23:14
Z końcem maja odeszło (usunięte przez administratora) Ludzie nie mają targ (usunięte przez administratora) Praca w pgb zmieniła się o 360°, szkoda, że na gorsze. Nowy koordynator nic nie zmieni. Nie zmieni podejście tych wyżej.. pozdrawiam i do poniedziałku.
Team 2015-06-27 23:37
Rekruter? Konsultant w zespole? Tyle w temacie i tak dalej... to jedna osoba. Jestem pewna, że jest to moja była konsultantka, której nie wyszło i w ramach zemsty wypisuje te brednie. W naszej firmie nic się nie zmieniło. To co ta osoba pisze to są rzeczy wyssane z palca. Jak by z poznania odeszło 30 osób sam szef musiał by prowadzić rekrutację. Tak więc jak juz pisałam wcześniej zajmij się nowa praca. Pozdrawiam serdecznie. JN
ciekawa 2015-06-29 12:57
a dlaczego inaczej jest w Gliwicach i Warszawie ?
Asik 2015-06-29 19:13
miło mi, że tak postrzegacie nasz zespoł/oddział ;)
Ale ciekawi mnie jedno pytanie, czy w innych zespołach/oddziałach też jest zwyczaj robienia prezentów urodzinowych swoim przełożonym ?

jestem stosunkowo nową osobą i chciałabym wiedzieć czy to jest zwyczaj ogólnopgbowy czy tylko u nas ?

a jak z imprezami integracyjnymi , z opowieści słyszałam że były całkiem fajne, ale na żadnej jeszcze nie byłam.

albo spotkanie świąteczne? czy jest szansa że dostaniemy coś na "gwiazdkę" nie wiem jak to było wcześniej, bo to będą moje pierwsze święta.
bleble 2015-06-30 13:04
Jest mi niezmiernie miło czytając takie słowa o Gliwicach :-)
Dobro oddziału/zespołu jest bardzo ważne, w końcu wspólnie odnosimy sukcesy, jak tylko możemy wspieramy się przy rekrutacjach, jest to dla nas naturalne.
Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.
bleble 2015-06-30 13:08
W Gliwicach jest tak, że każdemu pracownikowi naszego oddziału robimy niespodziankę urodzinową, nie tylko swoim przełożonym.
Imprezy integracyjne całego PGB HR są udane :-)
Mam nadzieję, że się zobaczymy na kolejnej !
Pozdrawiam
Super laski z wrocka 2015-06-30 17:38
Hej hej, niespodzianka urodzinowa? :-D brzmi fajnie, my teraz składały się na prezent trochę zł za dużo. Trochę sporo jak na urodziny. U nas tez robi się fajnie ;-)
Nowa 2015-06-30 19:41
A powiedzcie mi jak to jest z umową zlecenia i ciążą? Należy się coś? Ile Trzeba przepracować? Mówić czy nie? Zaraz może być widać.. na każdym forum inaczej piszą.
anka 2015-06-30 21:12
za moich czasów w PGB wszyscy dostawali jednakowy prezent i każdy był zadowolony, nie było mowy o spiskowaniu po kątach. Każdy od szefa usłyszał: Wesołych Świat !! i nic poza tym..
Edi 2015-06-30 22:40
Ciąża to nie choroba, było parę dziewczyn, które praktycznie do samego końca pracowały aktywnie. Rekrutacja to nie ciężka praca ;-) z jakiego oddziału jesteś? :-D
znawca_prawa 2015-07-01 21:29
szkoda, że akurat na tym forum dałaś komentarz o ciązy... Próba ukrycia jej i powiedzenia dopiero w momencie przedłużenia umowy nic Ci nie da, bo już wszyscy gadają i spiskują kto chce wyrolować.. Mogłaś nic nie pisać tutaj. Oj głupie babsko !
Tomasz 2015-07-01 22:20
czy Ty aby pod dobrą firmą dodałaś ten komentarz ?
niby z jakiej okazji szef ma dać pracownikom prezent gwiazdkowy ?
przecież płaci Ci wynagrodzenie, na które i tak pewnie nie zasłużyłaś, bo firma jeszcze dokłada do Ciebie.

Oj widzę że jesteś jeszcze za młoda i zbyt naiwna.
inc 2015-07-02 13:03
Anka, nie mów mi jak mam żyć. Nic nie osiągnęłaś i nie osiągniesz - jesteś ostatnią sobą, która może cokolwiek pisać. Gówno robisz - kto robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zobacz na swój wynik kwartalny.
Marta 2015-07-02 22:19
A kto jest (usunięte przez administratora) Ja już tylko chyba dwie osoby zostały?
ad 2015-07-03 00:05
z tego co mi wiadomo to 6 osob w (usunięte przez administratora) alo ale wszystkie osoby z dosawiadczeniem ,nowych nie maja
Izka 2015-07-03 08:40
A nie ma tam jeszcze jednej? Chyba mi się coś kojarzy.
wiem_co_było_przyczyną 2015-07-03 22:40
nie pracowali tak jak należy, nie robili targetu to wylecieli.
Proste. Nic trudnego w tym nie ma.
mieli trzymać ludzi, którzy nie zarabiają na siebie ?
to nie fundacja. to prywatna firma.

Pozdrawiam
Ciekawe 2015-07-03 23:39
Co konkretnie zrobiła (usunięte przez administratora) -D osoby z innych oddziałów tez się chętnie dowiedzą. A nie tak między sobą tylko.
ad 2015-07-04 00:21
skąd takie informacje?komu tam najbardziej zalezalo na tym oddziale?
Izka 2015-07-04 09:23
Pani koordynator.
stary wyga 2015-07-06 21:21
no niestety tak to już jest.. polityka tej firmy jest taka, że lepiej "pozbyć" się starego pracownika, który już wiele potrafi, na takiego którego trzeba uczyć wszystkiego od nowa. Jak dla mnie szkoda tylko czasu koordynatorów na te wszystkie szkolenia, skoro po paru miesiącach, ktoś wyżej powie: on/ona na siebie nie zarabia, szukaj nowych osób.. i tak w kółko.

Lepiej zainwestować w pracownika, który wie "o co chodzi", niże wykonywać syzyfową pracę. No ale po co?
lela 2015-07-09 18:40
Czy coś jeszcze ciekawego się dzieje?
pgb 2015-07-10 19:17
ehhh, employer branding :D
Kasia 2015-07-14 22:07
Byłam parę dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Ogólnie rozmowa pozytywna. Same plusy, achy i ochy. Ale coś mnie tknelo i poszykalam opinii o pgb i trafiłam tu.. zdecydowałam, że nie przyjmę oferty. Na takim forum dopiero wszystko wychodzi, a nie te cuda na kiju podczas rozmowy.
heh 2015-07-15 12:13
I prawidłowo, zaoszczędziłaś sobie stresu,(usunięte przez administratora)
Powodzenia w zdobywaniu doświadczenia w firmach prowadzonych przez poważnych i doświadczonych ludzi.
on_PN 2015-07-15 19:58
ja z meneger nie mialem, ale slyszalem ,ze ona zawsze plusy i minusy przedstawia na rozmowach, i ni jest wszystko ach i och, bylem w innych agencjach i tez byly podsumowania. Nie unikniesz tego, wiec lepiej zastanow czy nadajesz sie do pracy w obsludze klienta. Z tego co wiem to tam jest jakis Pan Menegerem
Lolitka 2015-07-15 22:34
(usunięte przez administratora) le ze starymi nawykami.. i tak to nic nie da. Nikt jej nie szanuje. (usunięte przez administratora) Koniec ploteczek. Dobrze wam tak, zmieńcie podejście do pracy, a pani koordynator życzę zmianę podejścia do ludzi, więcej szacunku, bo traci z pod nosa wartościowe osoby.
andzia 2015-07-16 12:30
pierwsze slysze zeby nie miala szacunku do ludzi, podaj przyklad lolitka. Dzis mialam z nia podsumowanie. Motywuje i pomaga osiagnac cel. Wez sie za robote lepiej a nie siedzisz po nocach i wypisujesz te brednie.
Lolitka 2015-07-16 17:34
Mówisz tak bo to twoje pierwsze podsumowanie. Ciekawe czy będziesz taka mądra jak przyjdzie koniec kwartału i nie będziesz mieć targetu ani minimow zrealizowanych. Wraz z całym zarządem ładnie ci podziękuję, albo zaproponują ci warunki, które cofną cie w rozwoju ;-) daj znać jak ci poszło na koniec września :-D
a 2015-07-16 18:53
to cie zaskocze lolitko jestem rok w firmie :D
nie martwie sie o minima i target jestem juz za polowa:D
do wrzesnia :D
hahahahaha 2015-07-16 19:34
ey a powiedz dziewcze czy nie pomylilas sie czasami z firmami? wymien agencje w ktorych trzymaja nie wyrabiajac targetow ? zwolnie sie z pgb i wysle cv natychmiast haaaaa to chyba na tym polega zeby sprzedac co. cALUSKI LALUNKA
dobra dusza 2015-07-16 22:26
Wybaczcie moi drodzy, ale czy któreś z Was pomyślało co czuje zarząd czytając tak nie miłe komentarze w swoim kierunku. Przecież zarząd chce dobrze, nie chce nikogo skrzywdzić i dlatego tym, którym gorzej idzie proponuje gorsze warunki, a nie wyrzuca na zbity pysk. Dlatego uważam, że należy mu dziękować: och ja ja się ciesze, że dobra duszo, uratowałeś mnie przed bezrobociem i pozwoliłeś mi pracować za 400 zł, och jak ja tobie dziękuję. zbawicielu ty mój.
Lolitka 2015-07-16 22:51
Nie zmiernie się ciesze, ze masz umowę o pracę. No ja tylko w pgb plaszczylam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo dostałam tylko umowę o dzieło. Uwierz mi, że nie miałam czasu być dobrym handlowcem, bo zamiast robić tele czy projekty rekrutacyjne, musiałam wykonywać miliony standaryzacji czy blanki dla zapewne takich jak ty. Przemadrzalych i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzacych o życiu.
beee 2015-07-16 22:54
w jakim oddziale bylas?
bleee 2015-07-16 22:58
duzo tu spedzasz czasu lolitka czyżbys byla bezrobotna?
Lolitka 2015-07-16 23:10
Haha to samo mogę powiedzieć o tobie! Czyżbyś po nocach szukała nowej pracy Haha
Hehe eeha 2015-07-16 23:21
Haha ta osoba nie tylko tak (usunięte przez administratora)
Magda 2015-07-20 21:07
(usunięte przez administratora) . znam ją za czasów kiedy była konsultantka (usunięte przez administratora) .. widzę, że sporo osiągnęła.. widzę, że sporo się dzieje w tej firmie, same zmiany. A co z tą mała blondynka? Nie pamiętam imienia, a ona i (usunięte przez administratora) spoko dziewczyny i miło wspominam dużą sale :-D pozdrawiam laski
Czerwona Panda 2015-07-20 21:36
Chyba chodzi (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) Ja Jeszcze Dobrze Pamiętam Milene, ubaw po pachy ;-) miło wspominam ten czas. Zróbcie spotkanie pgb-owiczow po latach
okaleczony 2015-07-21 15:53
ja Milenę też pamiętam, ucho do dzisiaj mnie boli od tego skrzeku w słuchawce.
rysia 2015-07-21 21:57
byłam zaledwie kilka dni na testach a do dziś mile wspominam czy to (usunięte przez administratora) czy to (usunięte przez administratora) Czasem jak spotkam (usunięte przez administratora) na zakupach to i pogada chwilę. Dla mnie zespół ok, szkoda tylko że nie każdy nadaje się do pracy z telefonem.. Powodzenia dziewuszki ;)
Lolitka 2015-07-21 22:14
A właściwie (usunięte przez administratora) Wiedziałam, że kogoś mi brakuje :-D I z tego co pamiętam, to jeszcze jakiś chłopak tam był?
Brecha na całego 2015-07-21 22:35
Ja tam w żadnym wypadku nie czuje się okaleczona, a miałam przyjemność pracować z nią. Idealna osoba na idealnym stanowisku, obejścia w bazie miała w małym palcu :-D ale za nic nie chciała pokazać co i jak ;-) pozdrawiam całą ekipę z 2012 roku :-D
okaleczony_ponownie 2015-07-22 09:19
Osoba na idealnym stanowisku czy idealna osoba na tym stanowisku?
Co do obejść w bazie, tak wiemy. Jest już cała teczka takich obejść. Czeka na odpowiedni moment.
Anonymous 2015-07-22 13:37
Haha, baza PGB jest ta skonstruowana, że nawet głupi może zrobić wszystkie minima + umowy bez chwytania za słuchawkę. Nie trzeba być hakerem żeby znać "obejścia". Pytanie tylko dlaczego ta cwaniara je wykorzystuje? Co się odwlecze to nie uciecze.
Zostaw swoją opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o.