Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

pytanie Nowy wpis

Wie ktoś może jakie sa warunki pracy i jakie są zarobki na stanowisku Radca Prawny / Adwokat w Fundusz Mikro? Czy są to stawki rynkowe czy jest szansa na wieksze zarobki, oczywiscie biorąc pod uwagę duże zangażowanie w pracę. Czy osoba na tym stanowisku nadzoru też dział windykacji czy dział kontroli, audytu ?

Jozef Nowy wpis

slyszalem dobre opinie :)

TT Nowy wpis

Kłamią już od rozmowy kwalifikacyjnej. Premie wirtualne, jeden wielki bajzel. Jeśli nie masz wyjścia to tylko na chwilę Dłużej nie wytrzymasz

rock Nowy wpis
@TT

80% z nas długo tu pracuje i lubi ta prace, jak się komus nie podoba to niech idzie ale nam tu jest dobrez

Jerzy

Podpowiecie jak przebiega rekrutacja w firmie? Jakie są szanse na pracę?

Bez nazwy
@Jerzy

Szanse są duże, ale nie opłaca sie aplikować

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Rokendrol

Wyjscia sa , premie tez choc male ale atmosfera teraz slaba bo problemy z rozwojem.

czlowiek

Polecam omijac firme szerokim łukiem, atmosfera i kasa do (usunięte przez administratora) zadnego socjalu, zadnych benefitow, nie wspomne o jakichkolwiek wyjsciach integracyjnych czy szkoleniach. Kazdy narzeka i jest bardzo duza rotacja.

szukają windykaotrów

A jak się pracuje tam w windykacji terenowej?ktoś coś?

Solange

Z doświadczenia pracy w tej firmie i z obserwacji rotacji pracowników szczerze doradzam wszystkim omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Średni staż pracy do roku. Pracownik traktowany za nic, zarobki poniżej krytyki, a szefowa..... podobno o byłych szefach nie mówi się źle.... więc zamilknę, żeby nie zagalopować się. Rozwój osobisty? Zawodowy? :D :D :D. Mam nadzieję, że już nigdy nie będzie mi dane trafić do takiej firmy.

romeo
@Solange

a nam się pracuje dobrze, odchodzą ci ktorzy znajda rozwój albo którym się dziekuje bo nie nadaja się :)

Gutek

Niestety młodzi pracownicy nie wiążą się z firmą tylko szukają i stąd rotacja. Ja nie narzekam!!

Gregor

Jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Oby to była dobra praca, mam zamiar aplikować.

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?Warto starać się?

Karlos

Brałem tam pożyczkę bodajze z wekslem kilkanascie lat temu nie spacilem calej bo stracilem plynnosc, nie upominaja sie w ogole od jakiegos czasu, jak polecacie zalatwic sprawe ?

Agnieszka

@me Bardzo dziękuję, że dzielisz się z użytkownikami opinią na temat aktualnej sytuacji w Funduszu Mikro, ale czy mógłbyś/mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź. Co się poprawiło w firmie? Czy zaszły zmiany organizacyjne, personalne, poprawiła się atmosfera, czy poziom wynagrodzeń? Każdy szczegół może być bardzo cenną informacją dla potencjalnych kandydatów do pracy w Funduszu Mikro.

Agnieszka

@someone potwierdziło się to, co słyszałeś i kierownik również odszedł z firmy Fundusz Mikro? Czy Ty nadal tam pracujesz? Może po jego odejściu jednak zaszły przez te kilka miesięcy jakieś zmiany?

me
@Agnieszka

znacznie lepiej jest :)

Agnieszka

Czy na forum są pracownicy Funduszu Mikro, którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Monia na jego pytania odnośnie pracy w tej firmie? Skoro nie ma nowych opinii to trzeba odświeżyć wątek o świeże informacje.

someone
@Agnieszka

z ogromną przykrością muszę stwierdzić, że nic się w firmie nie zmieniło i co jest najbardziej niepokojące to to, że raczej nie widać chociażby światła w tunelu...rotacja - duża. stabilizacja - brak. otwartość na pomoc- brak. zatrudnili od września świetnych specjalistów i kierownika z dużym potencjałem , który widzi problemy tej firmy - ale co się dzisiaj pocztą pantoflową dowiedziałem - że też odchodzi, bo wszędzie mury nie do przebicia...szkoda, szkoda, szkoda....

Monia

Czy może ktoś napisać jak aktualnie przedstawia się praca w firmie FM? Widzę bardzo dużo negatywnych informacji, ale z przed kilku lat. Jak jest teraz?

Agnieszka

Dokładnie @silesia opowiedz dlaczego uważasz, że atmosfera nie jest najlepsza w Fundusz Mikro? Myślę, że może to zainteresować nie jedną osobę, która myśli o pracy w tej firmie.

Agnieszka

@silesia, dlaczego uważasz, że atmosfera nie jest dobra?

silesia

Still the same... Powtórzę kolejny raz. Kasa marna chociaż na rozmowie obiecają krocie, Atmosfera słaba i widać to gołym okiem. Możesz być super pracownicą lub pracownikiem ale jak się nie spodobasz "królowej matce" czy jej ogonom to na sile szukają powodu żeby Cię zwolnić. Firma się po prostu sypie.

Ela

Wiesz co moim zdaniem to zawsze bedą mieli rotacje czy rekrutacje bo stanoiwsko konsultantów jest bardzo chodliwe, masa ludzi zatrudnia sie i rezygnuje wiec w tej branzy to jest norma i ja nie postrzegam tego jako negatywne zjawisko, tak po prostu jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundusz Mikro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 182 ocen.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.