Opinie o BAYER PLUS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BAYER PLUS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BAYER PLUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAYER PLUS w Sosnowiec

Ciekawi mnie czemu tu od pięciu lat nie ma komentarzy... Teraz nie wiem czy na dobrym forum jestem ale parę miesięcy temu szukali do siebie kierowcy krajowego na C+E, ogłoszenie było skierowana na Sosnowiec pod Pracodawcę o tej nazwie. pisali że zarabiało się do 7,5 tys zł, chce się dowiedzieć na jakie kwoty jest szansa teraz

elwirka 1970 Nowy wpis

szefostwo tego zakładu nie ma pojęcia kogo zatrudnia ,pato.....

Alicja Nowy wpis

@Były pracownik mimo tego, że musiałeś jeździć do Czeladzi poleciłbyś pracę w BAYER PLUS osobom, które pilnie potrzebują zarobić? Bo z tego, co piszesz to właśnie praca dla osób które przez dłuższy czas nie mogą znaleźć pracy. Czy właśnie tak jest?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam tam w zeszłym roku. Sądząc po rotacji ludzi potencjalni pracownicy, którym "zależy" wolą nie zarabiać nic niż nawet te marne grosze na umowie zlecenie. Jak ktoś ma nóż na gardle i rodzinę do wyżywienia to każde pieniądze są na wagę złota. Praca jak praca. Trzeba robić swoje. Fajnie, że na jedną zmianę. Żal tylko, że trzeba jeździć do zakładu w Czeladzi. Mówią, że na tydzień lub dwa, a potem wychodzi, że zostajesz tam miesiąc albo dłużej. To nie jest fair. A tam się pracuje znacznie gorzej niż w Bayerze.

Łukasz Wower

Tragiczna firma, do tej pory zastanawiam sie dlaczego sie tam w ogole zatrudnilem. Poza wykonywaniem swojej pracy szanowna Pani kierownik, ktora wyglada i zachowuje sie jak ekspedientka z miesnego bedzie kazala Wam umyc samochod, za co oczywiscie nie podziekuje i powie, ze jej sie nie podoba. Stolowka to maly pokoik z brudnymi scianami i rozwalonymi stolami. Cala miejsce pracy wyglada jak jakis garaz, po prostu rudera az nie mam slow zeby to opisac. Stawka smieszna, praca smieszna, smieszny zaklad. Jak dla mnie to takie miejsca pracy nie powinny w ogole istniec, wstyd, ze ludzie musza tam pracowac.

damiano

Może wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie?

byku

Człowieku i co byś ty jeszcze chciał. Jaka premia, jakie benefity

byku

Człowieku i co byś ty jeszcze chciał. Jaka premia, jakie benefity

byko

A jak kurcze myślisz pewnie że, na rękę to nie Anglia żeby mieć tygodniówki ani budowlanka więc tyle zarobisz miesięcznie.

Adam - D.G.

ile tam można wyciągnąć na rękę za cały miesiąc pracy - bo ja mam rodzinę i za coś trzeba żyć. Praca na jedną zmianę jest super.

@Adam - D.G.

1200-1300na rękę.

przerażona

Ktoś się wypowie jeszcze jak jest teraz? Planuje sie tam zatrudnic i jestem troche rpzerażona opiniami...

DesDemona

Wypowiem się i ja.Pracowałam tam od lutego.Nie było tragedii.W gorszych firmach pracowałam.Każdy chciałby mieć 2,000tys na ręke za to,że w ogóle przyszedł.Nie wymagajmy cudów biorąc pod uwagę to co się dzieje w Polsce.Ludzie jak ludzie,większość fajna i można było pogadać i pomogli. Czasem spójrzmy na samych siebie jak się zachowujemy lub odnosimy do innych...potem oceniajmy innych

cuda wianki

do pagini : powiedz jakież to szkolenia masz w tej zasranej firmie? Ludzie się nie zwalniają? nie po prostu na drugi dzień już nie przychodza!!! ot co!!! owszem umowa jest zależy u kogo jeśli pod sam bayer to masz najnizsza krajowa a jeśli pod firme corke to masz mniej i tyle popytaj ludzi z zakładu .

cuda wianki

do postu aitora : mamo - co to za bzdury ze tam trudno się dostać ? przyjmują każdego z urzędu w lutym było około 4 osbo z tego wybrano 10 i z tej 10 każdy odszedł dzień po dniu , szkoda słów

cuda wianki

wszystko się zgadza : umowa zlecenie 6,00 a umowa o prace jak będziesz mieć szczęście to najnizsza krajowa , ludzie którzy tam pracują dluzej -coz pracują bo raczej większego wyboru nie maja (z całym szacunkiem), a nowi :nikt ich nie szkoli , badania? badania na miejscu w pokoju obok wielka ani doktor kresli na stole na 3 lata -szok,bhp? w jadalni czyli onskurnej sali gdzie jemy sniadanie nie polecam tego miejsca i szkoda ze ludzie którzy sa w wieku 50 i więcej nie odzywaja się ze nie wolno uprawiac mobbingu w pracy bo to sadem smierdzi , coz taka Polske mamy wlasnie , szkoda

pracowalam

Jedyna normalna kierowniczka to Benia.Fajna babka z niej. Szkoda, ze sie marnuje w takiej pracy.

kropka@op.pl

ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ!MAŁO TEGO DOPUSZCZAJĄ DO PRACY OSOBY POD WPŁYWEM ALKOHOLU ,ALE WYCHODZI NA TO ŻE IM TO ZWISA !!!!!

rekin
@kropka@op.pl

znam tam ludzi którzy maja i doświadczenie (średnia wieku 50-60)i mają wykształcenie , ludzie którzy kierują natomiast nie mają za grosz szacunku nie tylko dla starszych od siebie, ale dla nikogo, o czym mówimy jeśli sama szefowa używa słow ze jak się komus nie podoba to może spier,,,,dosłownie takimi słowami na forum oficjalnie czyli śmiesznym zebraniu na srodku hali

Były operator paleciaka

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

sosnowiec

Już to tu pisałem, ta praca jest dla młodych ludzi bez doświadczenia, dla absolwentów. Stawka nie jest najgorsza a najlepsza wcale. Na magazynie czy na produkcji przez agencje pracy ludzie mają minimum 10.50 zł brutto i umowe o prace na miesiąc. A i coraz cześciej więcej bo 11- 12 zł brutto. Nawet na ochronie mają lepszą stawke niż w tej firmie.

sosnowiec

Zgadzam się z twoją opinią. Te zarobki to dla studentów mieszkających z rodzicami lub dla uczniów na wakacje a nie dla ludzi pracujących na swoje utrzymanie albo mających dzieci. Dlatego ludzie nie będą tam długo pracować. Ta praca jest na chwile dopóki człowiek nie znajdzie coś lepszego. Czyli rotacja była, jest i nadal będzie. Wystarczy jedno zebranie na środku hali i wyponinanie przy wszystkich błędów a nastepnego dnia nie przyjdzie już wogóle kilka osób.

Zostaw merytoryczną opinię o BAYER PLUS - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAYER PLUS?

Kandydaci do pracy w BAYER PLUS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAYER PLUS
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • UL. MAŁOBĄDZKA 13
    41-200 Sosnowiec