Kaemmerer Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kaemmerer Polska Sp. z o.o.

anonim 2010-07-08 19:33:30
firma ktora ( usunięte przez administratora ) sie z ludzmi zatrudnia obiecujac gruszki na wierzbie!! zero poszanowania dla ludzi. nie ma roboty to kaze brac bezplatne urlopy i nie informuje o stanie prawdziwym fakcie braku nowych projektow!! wogole nie polecam ta firma sie interesowac a juz napewno tam pracowac. Pracowalem tam i to najprzykrzejsze doswiadczenie z praca!! Pan ( usunięte przez administratora )
obserwator 2010-07-17 18:12:52
wszytkich zainteresowanych praca w tej firmie i opini o tej wspanialej firmie która dba wyjatkowo o zdrowie pracownikow poprzez odpoczynek na urlopie bezplatnym zapraszam do czytania opinii o tej samej firmie ale pod niemieckim adresem ( usunięte przez administratora ) bo widze ze ktos zalozyl o polskim oddziale formu zeby chyba nie bylo zle ale jedna uwaga... ( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam grunt to wolnosc slowa a cenzura istnieje:)
byly pracownik 2010-12-30 14:56:09
Zgadzam sie z wypowiedzia kolegi. Najciekawsze komentarze zostaly usuniete :-(. Krötko möwiac nie polecam. Czasy ( usunięte przez administratora ) juz sie dawno zakonczyly (widac z tego ze nie do wszystkich to dotarlo).
Mada Faka 2015-03-22 20:47:42
Zdecydowanie nie polecame...żenada to mało powiedziane.
er 2016-04-04 20:15:54
no tez wlasnie sie zastaniwam nad praca na tym stanowsku specjalsity do spraw administracji we Wrcoalwiu chodzi o zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura
Zostaw swoją opinię o Kaemmerer Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaemmerer Polska Sp. z o.o.