Kaemmerer Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kaemmerer Polska Sp. z o.o.

anonim 2010-07-08 19:33
firma ktora ( usunięte przez administratora ) sie z ludzmi zatrudnia obiecujac gruszki na wierzbie!! zero poszanowania dla ludzi. nie ma roboty to kaze brac bezplatne urlopy i nie informuje o stanie prawdziwym fakcie braku nowych projektow!! wogole nie polecam ta firma sie interesowac a juz napewno tam pracowac. Pracowalem tam i to najprzykrzejsze doswiadczenie z praca!! Pan ( usunięte przez administratora )
obserwator 2010-07-17 18:12
wszytkich zainteresowanych praca w tej firmie i opini o tej wspanialej firmie która dba wyjatkowo o zdrowie pracownikow poprzez odpoczynek na urlopie bezplatnym zapraszam do czytania opinii o tej samej firmie ale pod niemieckim adresem ( usunięte przez administratora ) bo widze ze ktos zalozyl o polskim oddziale formu zeby chyba nie bylo zle ale jedna uwaga... ( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam grunt to wolnosc slowa a cenzura istnieje:)
byly pracownik 2010-12-30 14:56
Zgadzam sie z wypowiedzia kolegi. Najciekawsze komentarze zostaly usuniete :-(. Krötko möwiac nie polecam. Czasy ( usunięte przez administratora ) juz sie dawno zakonczyly (widac z tego ze nie do wszystkich to dotarlo).
Mada Faka 2015-03-22 20:47
Zdecydowanie nie polecame...żenada to mało powiedziane.
er 2016-04-04 20:15
no tez wlasnie sie zastaniwam nad praca na tym stanowsku specjalsity do spraw administracji we Wrcoalwiu chodzi o zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura
Pozdrawiam! 2017-03-19 22:06
jesli chcecie byc oszukani przez prezesa, team liderow i administracje, to zapraszam do pracy z nimi, bardzo dobra u nich w tym kierunku reputacja
Babe 2017-06-10 20:31
Wszystko co napisane wyżej to prawda... firma która żeruje na ludziach pod pozorem super zarobków, ciekawych projektów... wszystko to fikcja!!! Prezes gwiazdor, jest kilku porządnych ludzi ale oni nie mają wpływu na decyzje... więc ogólnie nie polecam...
Zostaw swoją opinię o Kaemmerer Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaemmerer Polska Sp. z o.o.