Kingspan Water & Energy sp. z o.o.

Opinie o Kingspan Water & Energy sp. z o.o.

Jak wygląda u was praca hybrydowa, można pracować zdalnie minimum dwa razy w tygodniu? Chcę aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu, wolałabym tryb zdalny, ale oferta mnie jednak kusi :) Piszą o licznych benefitach, premii rocznej, budżet na szkolenia. To wszystko się zgadza, czy niektóre kwestie trochę podkoloryzowali? :D

Anonimowy Nowy wpis

Firma się rozbudowała, czy rekrutacja jest nadal aktualna? Dochodzą słuchy, że w firmie dzieje się źle i czy warto składać dokumenty? Zmieniła się również obsada i opinie są różne na ten temat, większości na bardzo negatywne.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kingspan Water & Energy sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jaka jest umowa w firmie Kingspan Water & Energy sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Pracownik Produkcji zatrudniają na umowę zlecenie?

Bialy

Wojtek

Normalna umowa.

Alicja Nowy wpis
@Wojtek

Normalna to znaczy jaka? O pracę czy zlecenie? No i na jaki czas jest okres próbny, a na jaki czas umowa po okresie próbnym? Określony czy nieokreślony?

Czy po rozmowie w Kingspan Water & Energy sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Danuta

podobno nowy pracownik zarobi tu wyśmienicie, a przynajmniej tak kiedyś pisali... :) szukają właśnie na trzy opcje i chcę podpytać o pracę przy utrzymaniu ruchu. Chłopak ma SEP i prawko na wózki a to było w mile widzianych. Jak te kompetencje wpływają na oferowaną stawkę? i co z tymi premiami za wyniki, jak one mogą wychodzić ostatecznie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!

Zbych

Kingspan szuka do roboty bo fabrykę powiększają.Jak się robi swoje to jest nawet okej.

Sebastian
@Zbych

A płacą dobrze? Ile zarobi nowy pracownik?

@Sebastian

Wyśmienicie!

@pracownik

Podpoznańska dziura i wygnajewo. Szkoda czasu na nich ... Wprowadzili durne zasady na czas pandemi. Szefostwo niekompetentne a zwłaszcza to wysokiego szczebla . Kolesiostwo i układy. Jak nie pasuje to cię zajadą prostactwem. Nie polecam.

Senior

Nie mam jakiegoś dużego stażu, ale jest ok. Pracuję w swoim tempie a nie na akord jak przy dk92. Nie ma wyzysku, jest uczciwie i bezpiecznie, ja więcej nie potrzebuję.

Osoba

Tzw brygada od DESO to prostactwo. A panienka tam udająca „specjalistę” to dramat. Unikać!

Senior
@Osoba

Tej ale handlowcy z deso to faceci, jeśli się wypowiadasz o jakimś punkcie co sprzedaje ich zbiorniki to nie to forum kolego

Zuzanna

A przyjmują na produkcję kingspan w Rokietnicy kobiety? I jakie są tam godziny pracy? Czekam na odpowiedzi.

Racja co do powyższego. W obecnych czasach rynku pracownika można naprawdę wybrać lepiej. Pieniądze nieadekwatne do ilości ( i jakości ) pracy.

KAO

Na dzień dzisiewjszy 21.03.2020. to rynek jest juz pracodawcy. :)

deo
@KAO

Bez przesady. W Wielkopolsce i blisko Poznania jeszcze pracownika.

GLR
@deo

Nikomu nie polecam pracować w tej firmie. Szefostwo jest tak słabe że już chyba gorzej być nie może. Zarówno w sprzedaży, dziale obsługi klienta i w dziale produkcyjnym(usunięte przez administratora)

Odradzasz pracę w firmie kingspan-Rokietnica, dlatego postanowiłem skorzystać z okazji i zapytać, ile dokładnie można tam aktualnie zarobić? Pytam bo jest to dla mnie bardzo istotna kwestia, dlatego też może będziesz tak uprzejmy i mi to napiszesz? Fajnie by było móc ustalić poziom zarobków, które pracodawca ten oferuje. Dzięki Tobie dam radę się tego dowiedzieć? Oby.

Jasiek

Może wolelibyście żeby firma zaczęła redukcje? Czy tak trudno zrozumieć sytuację?

Leonardo de vinty

Pinki
@Leonardo de vinty

Czy Wam też obcinają 40% pensji na dwa miechy..?

Pracowałem w tej firmie mam więcej niż 25 lat, jako proszkowy, nasypywałem proszek do wiader, 4 wiadra no kubły waga? zależy od formy jaka się wytwarza, przykład 140 kg i to rozsypać na 3 kubły, forma wisiała na wysokości , metra, bywało wyżej trzeba było podnieść wiadro i wsypać ten proszek do formy, ja od tego podnoszenia mam małe zmiany w pachwinie, lekarz stwierdził ,, dobrze że Pan zrezygnował, można mieć przepuklinę" doszło do poluźnienia błony wewnatrz jamy brzusznej, nieszczęście nic poważnego. Praca cieżka za 1500zł podstawa plus premia 500zł, razem 2000zł na rekę, nie polecam stanowiska nr 1 tammają cieźkapracę tworzenie formmałych masa form które trzeba porozkręcać, dużo zatrzasków, śruby są,trzeba je pozamykać, wyjmowanie produktu z formy trzeba kopać i walić pięścią, praca b. ciężka. Plusy to dobry dojazd autobusem MPK z Sobieskiego, przystanek znajduje się niedaleko firmy z 3-4 minuty spacerku, brygadzista normalny człowiek, bywa, że chłopaki umawiają się na zabawy, spotkania, miło, pensja jest wypłacana na konto, na czas. Praca w której można zjeść śniadanie w pomieszczeniu jadalni ,jest dystrybutor napoi na korytarzu, praca dla mężczyzn silnych, bez przesady nie musi być Pudzian. Są ludzie w tej firmie co pracują kilka lat. Dobrych pracowników firma docenia zatrudniana umowę o pracę nie przez pośrednictwo pracy, bywały zwolnienia wtedy ludzie dostawali odprawy chyba 6 pensji a po pół roku dzwonili i przyjmowali do pracy tak słyszałem. Ja zrezygnowałem za ciężko (:

obecny pracownik

Chyba bardzo krótko tam pracowałeś.. nie "wytwarza" się tam form a produkty, takie jak np. zbiorniki olejowe i elementy potrzebne do zmontowanie danego zbiornika. Byłeś "proszkowym"? hmm.. ciekawa nazwa, słyszałem o prochowym.. no nie ważne. Dajesz przykład zasypu formy 140 na 3 wiadra, gdzie jest powiedziane że muszą to być 3 wiadra? I że zasypu dokonuje jedna osoba? Wręcz zabronione jest podnoszenie ciężarów większych niż jest to określone w KP! Oczywiście praca zbyt ciężka za te pieniądze ale zawsze można iść po podwyżkę jak się człowiek wykaże!

pepe
@obecny pracownik

Żyję troszeczkę na tym świecie , takie słowa jak wykazać są czym niemiarodajnym , tak samo jak słowo rozwijać się , .... głupoty .Ja za 3000 zł netto nie mogę znaleźć człowieka do pracy

Robson
@pepe

Życie samo weryfikuje, dlaczego nie Możesz znaleźć? Pracowałem w Waszej firmie, zmieniłem firmę pracuję za 2200euro plus premia w Niemczech, wyjechałem z Polski, spakowałem rzeczy te osobiste mieszkanie na kredyt wynajmuję. Patrze w przyszłość, człowiek nie będzie wiecznie młody, zdrowy. W Niemczech emerytura 1000euro minimalna, nie mam zamiaru żyć za 845zł, OFE to pokaz jak można zgodnie z prawem oczyścić konto z składek. Ten kraj nie jest normalny. A Ukraińcy nie są chętni? Dziwne. Firma nie ma chętnych do pracy, a przyczyna znajdzie się. Mieszkam w Niemczech, prawie cały blok, osiedle zamieszkałe przez Polaków, masa ludzi to fachowcy niestety też opuścili Polskę z powodu, zus,ofe, traktowania przyszłości obywali niepoważnie. Polacy pracują w Niemczech a mieszkają w Polsce. Wystarczy pracować na kasie, w ochronie 8euro to minimalna stawka. Zarobić 1280euro plus premia 400euro (160h). 6720zł (przy kursie 4zł za euro). Pracodawcy mają problem i będzie narastał problem. Przyszłość nikt wieczne zdrowy, silny, młody nie będzie.Polsce powiedziałem żegnam.

obserwator
@Robson

Prawda

Ftr
@Robson

Duzo ludzi odchodzi i potem wracają potulni do Kingspana. Jak pracują,to myślą, ze wszędzie indziej jest lepiej, a po pół roku wracają, gdy im sie oczy otworzą.

Pytający

Mam pytanie czy w obecnej chwili firma jest otwarta? Pracuje tam bardzo dużo osób narażeni są trudno zadbać przy takiej ilości osób i wykonywanej tam pracy o trzymanie się 1 metr od siebie higienę itd.jest komunikat zostańcie w domu nie spotykacie siè w większych gronach ludzi!!! Dbajmy o siebie i innych zdrowie jest najważniejsze

RRR
@Pytający

Pracuje, ale przy zastosowaniu najwyzszych srodkow bezpieczenstwa. Ogólno dostepne srodki do odkazania. Wiszą w ubikacjach. Zalecenia nie zblizania sie na odległość 2m do innych. poszczególne Brygady nie mają kontaktu ze sobą. Wiadomo ryzyko jest zawsze, ale to głównie zależy od samych ludzi. Wystarczy, ze stosujemy sie do wydawanych rozporzadzeń i zaleceń pracodawcy jak i ministra zdrowia. Jak mówią minimum 2m, to oznacza, ze na palarni nie stoimy w grupie i smiejemy się np. Że ktoś nie chce się przywitać, bo jest ostrożny Trochę wyobraźni.....

Zadowolony pracownik

Ponizsze opinie pisali chyba jacyś polscy Janusze, "elita" klasy robotniczej. Umowy tylko o pracę i to od razu na czas nieokreślony po okresie próbnym jezeli pracownik się sprawdzi. Duzo dodatków i premii. Brak pracy tasmowej, czyli takiej, ze trzeba prosic o zastępstwo na siku, zeby tasma nie staneła. Kierownictwo w porzadku. Są bardzo elastyczni jezeli chodzi o dagadanie się np: muszę wyjść wczesniej j jutro odrobinę zaległe godziny itp. Firma godna polecenia, ale wiadomo, jak ktos jest nierobem to nigdzie mu się nie podoba, a najgorsze, że tacy mają dostęp do internetu i piszą bzdiry jak niżej.

Ciemny

Jako pracownik produkcji pracuje sie rowniez w weekendy czy tylko od poniedziałku do piątku?

@Ciemny

Dobre pytanie - sama z chęcią poznałabym na nie odpowiedź. Ze starego ogłoszenia dowiedziałam się jedynie tyle, że praca na produkcji w kingspan-Rokietnica jest trzy zmianowa. Plusem jest, iż oferują umowę o pracę. To jak? Będziesz aplikować?

W zupełności zgadzam się z poprzednikiem. Lepiej zjąć się pracą a nie szukaniem błędów.

polonez gti

juz tak nie narzekajcie. wystarczy chciec,i troche jaj w spodniach. pensja na czas, pelen socjal,umowa o prace. ekipa mega spoko tylko jeden taki smierdzacy jest wkurzajacy, wiekszosc ludzi zawsze pomoze. wystarczy chodzic i robic swoje. dodatkowo posilki daja pracownikom. fakt praca nie jest lekka, ale za ta kase ok

Robotny

Lubię atmosferę w kingspan-Rokietnica za: Kasa

@Robotny

Rozumiem, że odpowiadają Ci zarobki w firmie, możesz powiedzieć, na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy są jeszcze inne rzeczy, które Ci odpowiadają? Napisz proszę, czy pracodawca oferuje podstawę i premię. Są jakieś dodatkowe benefity? Jak przedstawia się atmosfera?

Zuzanna

@Proch, doprecyzuj proszę słowa "trwa tyle, ile potrzeba". Na pewno pracodawca prowadzi szkolenie w określonym czasie, po którym pracownik poznaje większość swoich obowiązków. Postaraj się rozbudować swój komentarz o pomocne argumenty. Wtedy Twoja opinia stanie się bardziej wiarygodna.

@Zuzanna

Poszukują pracownika: prochowy, praca polega na zasypywaniu formy proszkiem, ilość zasypu zależy od wytwarzanego produktu. Np zasyp na 140 kg ( przykład) obok stanowiska pracy stoi pojemnik z którego nabieramy nabierką (wiaderko) proszek wsypujemy do pojemnika ustawionego na wadze np waga zasypu 140 kg ( można podzielić to na 4 pojemniki zasypane) po zasypie pojemnika x 4. ( pojemniki transportuje się na tzw wózku paletowym, pojemniki ustawione na raszce drewnianej). Transport na odległość 50 metrów, proch trzeba wsypać do formy ( przed zasypem trzeba ja otworzyć i przygotować ). Zasyp polega na podnoszeniu pojemników na wysokość 1 m i wysypywanie/ opróżnianie ich. Po zasypie formę się zamyka, system zamykania to: zatrzaski, czynność wykonuje się w rękawicach ( trzeba użyć dużo siły). Forma jest wsuwana do pieca na tzw urządzeniu. Po wysunięciu z pieca gorącą formę trzeba otworzyć i wysunąć produkt powstały: pojemnik plastykowy, niemałych gabarytów. Wysuwanie polega na obróceniu formy do góry dnem i ( pięścią wali się albo kopie w wystający z formy pojemnik) pojemnik wysuwa się spada na podłogę, obraca się jego i przesuwa po podłodze do miejsca, gdzie podlega dalszej obróbce. Pojemnik jest gorący przy dotykaniu jego trzeba użyć rękawic. Przy stanowisku tym pracują 2. osoby ( prochowy i osoba która prowadzi dokumentację, opis wykonanych produktów, ilość) pomaga prochowemu przy wykonywaniu czynności, nie zawsze to robi. Praca na produkcji nie należy do lekkich, dla mężczyzn. Podnoszenie pojemników z zasypem i wysypywanie proszku to formy to proces meczący, może wywołać przepuklinę (pachwinowo-mosznową ), przy podnoszeniu ciężkich pojemników wywołuje to duży nacisk jelita na ścianę/błonę jamy brzusznej i pękniecie jej, wysuniecie jelita i przemieszczenie do moszny ( wielki balon miedzy nogami, usuwa się operacyjnie ( przypadłość często spotykana u pracowników fizycznych). Wypłata na czas, jest czas na odpoczynek np śniadanie (...), rzeczy wydaje pracodawca, są szafki do trzymania rzeczy ( w pomieszczeniu gdzie pracownicy się przebierają). Łazienka z przyrznicami. Zakład Pracy znajduje się niedaleko przystanku autobusowego b.dobry dojazd z zajezdni MPK Sobieskiego. Praca dla mężczyzn, pracują tam normalni ludzi np kontakt brygadzisty z pracownikiem dobry. Soboty-Niedziele wolne od pracy.

@(;

errata: Łazienka z przyrznicami/ prysznicami (;

@Zuzanna

Szkolenie jest, polega na pokazaniu młodemu pracownikowi czynności jakie trzeba wykonać, czas trwania 1 zmiana (8h) w trakcie procesu produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Kingspan Water & Energy sp. z o.o. - Rokietnica

• Jak się pracuje w Kingspan Water & Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kingspan Water & Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kingspan Water & Energy sp. z o.o.?

Kingspan Water & Energy sp. z o.o.