Solid Security

Szczecin

Opinie o Solid Security

rambo 2014-10-08 09:36:32
SOLID to dno w całej Polsce nikt nie chce u nich prcować ale muszą bo brak innej pracy
Solidss 2014-11-17 17:20:23
Odpuście sobie tą firmę : Najgorsza firma na rynku . Ich motto to : wykorzystać pracownika do granic możliwości :-)Ostatnio szukali ochroniarza z licencją na obiekt wojskowy za 6zł na godzinę !!!LOL!Moja przygoda była krótka i trwała 3 godziny wystarczyło ,że mi pokazali umowę kazali czekać 3 godzinny na odbiór munduru w ich firmie, to nie wytrzymałem !Totalne dno zarówno dla klientów tej firmy jak i pracowników !!Wpiszcie sobie w YouTube nazwę ich firmy ,a będziecie mieli odpowiedz na pytania . Polecam też zobaczyć film pt. transformator pier.... Widać tam wyraznie kogo te hultaje zatrudniają :-) Pozdro
niegrzeczny 2014-12-04 13:47:36
To prawda co w szczecińskim oddziale się dzieje. Trzech kierowników odeszło bo mieli dosyć Warszawy. Za to przyjęto nowego ze Stargardu, co dobrze im służy. W nocy o północy lub później wraca do domu od swojej nowej baby z m. prawie 100 km od Stargardu i wbrew przepisom kontroluje nocne posterunki pracujące z bronią, przy czym czepia się do przysłowiowych zakurzonych butów i nakłada kary wzięte z księżyca. Mobing, to najdelikatniejsze słowo.
ADAM 2014-12-20 13:55:53
INFORMACJA DLA CHCACYCH ZOSTAC KIEROWNIKAMI W FIRMIE SOLID. ZAROBKI 2100-2400 DOSTAJESZ OKOLO 30 OBIEKTOW HANDLOWYCH A JAK MASZ SZCZESCIE TO PRZEMYSLOWYCH. PRACUJESZ NIBY OD 8 DO 16 DO TEGO KONTROLE POPOLUDNIOWE I NOCNE, DOCHODZI JESZCZE DOWOZENIE LUDZI CO TEZ ZABIERA TWOJ CZAS. JESLI NIE MASZ LUDZI NA OBIEKTACH STOISZ SAM DO BOLU. TELEFON DZWONI PRAKTYCZNIE BEZ PRZERWY ZE WZGLEDU NA BRAK LUDZI. STAWKI NA OBIEKTACH HANDLOWYCH 7-7,5 NA PRZEMYSLOWYCH 4,5 MAKSYMALNIE 5. PRACUJESZ MINIMUM 300H W TERENIE CZYLI STAWKA GODZINOWA NIZSZA NIZ NA OBIEKTACH HANDLOWYCH. ZLICZAJC CZAS PRACY W TERENIE I TELEFONY TRZEBA LICZYC MINIMUM 400H MIESIECZNIE. DO TEGO WSZYSTKIEGO DOCHODZA WIECZNE PRETENSJE O UMUNDUROWANIE PRACOWNIKOW, BZDURNE RAPORTY. JESLI CHCESZ PRACOWAC JAKO KIEROWNIK PRZEMYSL TO
Bobas 2015-01-19 13:45:34
Pracowałem w solidzie niecałe 3 miesiące i się zwolniłem, kierownictwo p. Józef to konkretny debil, człowiek masakra. Zarobki 7 zł na ręke, umowa zlecenie i 20 stron do wypełnienia. Nie polecam !
ADAM 2015-01-21 20:05:54
uwaga na prace w solidzie znowu solid tnie stawki bez informowania pracowników , złodziejska firma trzymajcie się jak najdalej od niej
tadek 2015-01-21 20:09:11
solid stał się firmą w której liczy się tylko ilość obiektów, nie polecam.
zzz 2015-01-22 16:21:49
firma jest bardzo źle postrzegana przez pracowników, kierownicy są zastraszani i wszyscy szukają innej pracy. Generalnie odradzam jakiejkolwiek współpracy. Ograniczanie liczby załóg w terenie oraz ciecie stawek to to co solid lubi najbardziej. Do szczecina przyjeżdża sam właściciel i tylko straszy ze może zwolnic cały oddział łącznie z pracownikami i zacząć wszystko od początku
DD 2015-01-24 14:59:19
Ostatnio solid szukał ludzi z licencją do obiektu wojskowego za stawkę 6,50 na rękę !!! Szukali również do ochrony dworca za 7zł i szukali do stacji monitoringu za 8zł ..... Więc szału nie ma .. Stawik bardzo niskie
ZENON 2015-01-27 17:57:35
uwaga uwaga solid szuka inspektorow za 2300, oczywiście najniższa krajowa + zlecenie, oczywiście trzy miesiące na zleceniu. godzin w miesiącu trzeba zrobić 350, do tego tną stawki na obiektach wiec nawet nie wiesz za ile ludzi zatrudniasz. ZDECYDOWANIE WSZYSTKIM ODRADZAM, LEPIEJ STAĆ NA OBIEKCIE
cichy 2015-02-13 09:10:58
ja usiłowałem się tam zatrudnić w lutym2015.powiedzieli ze stawka 7 zł na godz,i na teren jednostki wojskowej na biuro przepustek jako ze mam kwalifikacje.w biurze mówiono że 24/48 sie pracuje na miejscu sie dowiedzialem ze 14,15 dni w miesiacu,dni 24 godzinnych....ale ok zaakceptowalem,a wieczorem zadzwonil tel ze jednak nie na jednostke a na sklep mam isc i to od 9 do 20 dzien w dzien,podziekowalem i zycze powodzenia ale innym,ja takiej pracy nie chce
ochroniarz 2015-02-15 10:46:17
TO PRAWDA SOLID OBCINA STAWKI DOWIEDZIALEM SIE NIEDAWNO ZLODZIEJSKA INSTYTUCJA TOPOWINNO BYC NA PISMIE PISZE Z KRAKOWA WSZEDZIE TAK JEST JAK KTOS MOZE ZNALEJSC INNA PRACE TO (usunięte przez administratora) Z TEJ FIRMY OSZUKUJA .
pracownik 2015-02-23 11:57:20
zdecydowanie odradzam prace w solidzie.Ludzie z kierownictwa to prymitywy potrafią tylko sidziec w biurze i wydawać polecenia. Szczecin niedługo straci biedronki tak jak stracił netta. Kierownicy zmuszają do pracy po 12 godzin każdego dnia, stawki po cichu obcinają chociaż o 10 groszy. Proponują 7,5 ale na koniec miesiąca może się okazać ze jednak 7 zł. Zdecydowanie odradzam
ZENON 2015-02-25 15:21:53
UWAGA UWAGA SOLID ZAMIAST PODNIEŚĆ STAWKI NA OBIEKTACH TO OBCINA I SZUKA LUDZI SPOZA SZCZECINA I BĘDZIE IM OPŁACAŁ HOTEL. LUDZI ZE SZCZECINA NIE PRACUJCIE U TYCH ...
pracownik 2015-03-05 18:33:55
o ile u was solid obciął stawkę? u nas 2 zł na godzinę, dowiedziałem się przez przypadek bo inspektor nie raczył poinformować, u kolegi na obiekcie ścieli 0,2 na godzinie. Ciekawe ile jeszcze obetną. Poznaniak lub warszawiak obiecał premie ale to pewnie kłamstwo
iiil 2015-03-08 20:47:44
wariat czy co jakie paczki i premie
uwolniony 2015-03-13 12:15:27
pracowałem w tej firmie zdecydowanie odradzam. Pomimo ustalonego grafiku zmuszali mnie abym w dni wolne przyjmował służby na innych obiektach, na których była niższa stawka. W każdym miesiącu nie zgadzało się wynagrodzenie
wrobiony 2015-03-27 16:01:20
ŚWIĘTA PRAWDA. JESTEŚ ICH NIEWOLNIKIEM. OSTATNIEJ WYPŁATY NIE DOSTANIESZ, BO ZAWSZE ZNAJDĄ JAKIEŚ NIBY ZALEGŁE KARY. WOLĘ CHODZIĆ PO ŚNIETNIKACH NIŻ PRACOWAĆ W SOLIDZIE W JAKIEJKOLWIEK FORMIE.
szemkel 2015-03-30 23:32:21
MASAKRA!Obcinają bez zapowiedzi i tak już najniższe stawki,kary z kosmosu za pierdoły,potrafią ukraść człowiekowi całą pensję!!!!!!!! Mają wszystkich w d...pie, ważny jest OBIEKT! NIE MARNUJCIE CZASU, ENERGII, CHĘCI DO ŻYCIA. Każdy element śmieciowej umowy, którą z wami podpisują ma na celu JEDNO : ZABRAĆ WAM JAK NAJWIĘCEJ KASY!! Dla pracownika mają tylko pogardę,nakazy i zakazy, zero elementarnej uczciwości i szacunku, liczy się TYLKO KONTRAHENT... Ja właśnie odszedłem, oczywiście ostatniej pensji już nie zobaczę...DNO!! BANDA ZŁODZIEI, CZYSTA MAFIA!! NIE ZBLIŻAJCIE SIĘ DO TEJ FIRMY, SZCZERZE RADZĘ!
tomek 2015-04-07 09:04:24
zdecydowanie odradzam prace w tej firmie, same przykre doświadczenia. Lepiej pracować w innej, nawet za ciut niższe stawki ale pewne
DAWIDOS 2015-04-12 11:25:57
odradzam prace w tej firmie, brak kompetentnej kadry. Z nikim nic nie można załatwić. Kierownik mówi ze nic nie może, TYLKO NAKŁADAJĄ KARY
michał 2015-04-25 14:18:19
SZCZERZE ODRADZAM! DNO I TRZY METRY MUŁU!! ZŁODZIEJE CZYSTEJ WODY! PRACOWNIKA MAJĄ ZA ŚMIECIA, KTÓRY POWINIEN ZA MINIMUM ROBIĆ MAKSIMUM I JESZCZE ICH CMOKAĆ ŻE ŁASKAWIE POZWOLĄ U SIEBIE "PRACOWAĆ".... NIE TRAĆCIE CZASU I NERWÓW! ONI SZUKAJĄ NIEWOLNIKÓW NIE PRACOWNIKÓW. A ŻE MAJĄ UKŁADY TO NAWET PIP JAKOŚ IM NIE STRASZNY. NĘDZA I K..ESTWO!!
donald 2015-05-12 20:39:09
zmuszają do pracy, oszukują na stawce, chcesz zrezygnować nakładają kary. Odradzam pracę w tej firmie
adam 2015-05-30 18:53:06
Chciałem się zwolnić, kierownik najpierw zaproponował 9 zł netto gdy powiedziałem ze nie to straszył, że zabiorą mi całe wynagrodzenie i jeśli odejdę to nie przyjmą sortów mundurowych i obciążą mnie za nie. Dodatkowo straszył sądem i twierdził, że muszę pracować minimum rok. Zdecydowanie odradzam prace w tej firmą.
Pracownik 2015-07-24 08:33:55
A ja pracuje i nie narzekam .. nie przychodzicie nygusy do pracy i my potem za takich musimy zapie...... roboty nie ma w tym mieście ale wam jak widać ciężko.... kary jakoś mnie nikt jeszcze nie ukarał kary są i macie to w umowie i każdy ma ale wy biedni pokrzywdzeni przez los... nygusy ja pracuje w solidzie już kilka lat i jest mi tu dobrze kasa na czas to przedewszystkim a pracować trzeba jak wszędzie nikt za darmo nikomu nie płaci widać że piszą większość tych opinii desperaci i nygusy głąby patentowe powodzenia w życiu gamonie każdy pracodawca was na zbity ryj wywali
okejnik 2015-07-28 18:39:00
Pracuje w Solidzie długo. Przestańcie narzekać. Wypłata zawsze na czas!!!!!!!! Nygusy i śpiochy mają czasem potrącenia, ale tyle tolerancji nie znajdą u nikogo. Zamiast pier....lić głupoty napisz gdzie to jest lepiej, bo ja znam bardzo wielu, którzy odeszli i wracają, bo WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS. To prawda, że często dzwonią i przenoszą na inne obiekty, nakłaniają do dodatkowych służb, ALE TO PRZEZ NYGUSÓW, KTÓRZY CHCĄ SPAĆ W PRACY I MYŚLĄ, ŻE MOŻNA ŻEROWAĆ NA INNYCH KOLEGACH. OSZUŚCI WYMIĘKAJĄ, A TRZEBA JAKOŚ SŁUŻBY ZABEZPIECZYĆ!!!!!!! NIE DZIW SIĘ KOLEGO JEDEN Z DRUGIM, ŻE PROSZĄ TYCH, KTÓRZY SĄ SUMIENNI ŻEBY ZASTĄPIĆ IDIOTÓW.
KBKS 2015-08-11 10:32:31
Dziadostwo jakich mało! W nieco ponad dwa tygodnie lipca walnąłem prawie 230 godzin jako kierowca-konwojent, padłem na twarz... Chronicznie brakuje ludzi, dowalają roboty na maksa, trasy po 20 godz. non-stop, sprzęt tragiczny rozlatuje się, istna paranoja! Normalny człowiek nie wytrzymuje tego, syfu, tempa, cierpi fizycznie i psychicznie. Tylko dzięki paru normalnym kolegom jeszcze to znoszę! Co k...a robi PIP!?
biedronka 2015-08-18 21:54:17
ostatnio obiecują na biedronkach 9,5 ciekawe jak będzie jak dojdzie do wypłaty powodzenia
Mateczka 2015-10-18 17:00:30
Ja co prawda pracuje krotko kierownik ok dba jak potrzeba to pouczy ale sa niektórzy ze by chcieli zarabiać krocie trzeba było się uczyc a nie w szkole rzucac kamieniami.Dla nierobów to żadna zaplata będzie mala,a tak na marginesie PANOWIE zaakceptujcie tez kobiety może my jesteśmy lepsze od was w tej pracy i bardziej zdyscyplinowane.Skad to znam panowie z mojej pracy probuja mnie krzykiem ustawić ale pierwszy raz na nowym obiekcie to trzeba poznac go,ciekawe czy oni od razu byli supermenami niechzrozumia jedno itd.
seba 2015-10-20 16:22:28
masakra banda złodzieji i nic wiecej
lala 2015-10-23 17:02:17
chcesz być niewolnikiem solidu pracuj dalej szybciej się doczekasz garba niż emerytury
lala 2015-10-25 17:10:14
co zrobi solid jak skoncza się umowy smieciowenkc
falus 2015-10-25 17:15:11
jestem wierny i posłuszny psem z jalmuzny
erazm z roterdamu 2015-11-11 14:52:56
nie długo ta gowniana firma rozpadnie się jak mur berliński grafiki sa zmieniane w ciągu dnia trzykrotnie jeden drugiemu podbiera co lepszych pracowników co niektórzy wala po 500 godzin miesięcznie za5 zl solid zatrudnia na parkingu w szczecinie chłopaka upośledzonego umysłowo az zal patrzeć a pieniądze za niego pefron placi brak slow
Gerwazy 2015-11-22 12:38:08
Amerykańscy naukowcy zbadali sprawę, podobno po wojnie jądrowej na Ziemi przetrwają szczury i solid...
Wec 2015-11-26 23:55:40
Faktycznie błyskawiczna rekrutacja, po rozmowie z Panem Zbigniewem Kalinowskim z oddziału w Szczecinie na stanowisko inspektora ochrony zostałem poinformowany iż mam rozwiązac wszelakie umowy z innymi agencjami ochrony i 1 grudnia zjawić się w szczecinie. W dniu dzisiejszym otrzymałem jednak informacje że współpraca nie zostanie podjęta. Pełen profesjonalizm.
Jacek 2016-01-01 17:23:50
Masakra, masakra i jeszcze raz masakra. Nikomu nie polecam
Sroczka 2016-01-10 13:45:53
Popieram w 100% Dno i dwa metry mułu. Jeżeli chcesz nocować w pracy i nie mieć kontaktu z rodziną to śmiało mogę polecić pracę w tej firmie
Faktor 2016-01-13 18:53:34
Osoba o której mowa nie jest w jakikolwiek sposób kompetentną osobą aby zajmować takie stanowisko jakie zajmuje, potrafi tylko palcem pokazywać i uprawiać totalną spychologię. Brak jakiejkolwiek współpracy ważne jest tylko własne dupsko nie ma sensu się do niego o nic zwracać bo to tylko strata czasu, chcesz na kogoś liczyć? licz na siebie samego nie na niego.
architelcon 2016-01-26 11:43:27
Pracowalem jako kierownik kilka miesiecy w Solid Szczecin. Obiekty-biedronka i Hebe. Kalinowski to totalny nieudacznik , człowiek nie potrafi logicznie myśleć, wszystko robi na sztukę. Zero kwalifikacji do zarzadzania grupą, były "mundurowy milicji ":) Przyjmują tam ludzi na sztuke i tak też ich traktują. Jak macie troche ambicji uciekajcie stamtą a nowym radze -nie zatrudniajcie się w tym obozie. A najlepsza jest kasjerka, zachowuje sie jak dyrektor :)
orw 2016-02-21 19:35:48
Praca w Solidzie to tylko strata czasu. Stawka godzinowa jest porażką,brak rozwoju, człowiek się tylko marnuje. Przełożeni jak nie przełożeni(wewnętrzni, kierownicy, pan Kal.)O wszystko musisz się prosić w nieskończoność. Przełożeni wielce zdziwieni że się zwalniasz i nie przyjmujesz ich "najlepszych" warunków. Panie w dziale rekrutacji jak za komuny, musisz prawie przepraszać że przyszedłeś. Obniżają stawki kiedy chcą, co nie jest zgodne z KP. Nie mówiąc już o tym, że rozliczenie się w tej dziwnej instytucji graniczy z cudem. Musisz odstać swoje i czekać aż ktoś łaskawie cię przyjmie. Zdecydowanie nie polecam, uciekajcie jak najszybciej. Nie dawajcie się poniżać. Solid to DNO!!!
zorro 2016-03-14 07:55:15
Wypłata na czas???? Chyba dla kierownictwa. Już trzeci miesiąc z z rzędu nie ma jej na czas. Tydzień poślizgu to norma. A jak człowiek się upomina to są oburzeni
bollorollo 2016-04-11 09:21:32
był w MON, kolego-nie pisz bzdur skoro nie jesteś pewny...
bollorollo 2016-04-13 10:07:16
był w MON, kolego-nie pisz bzdur skoro nie jesteś pewny....
GROM 2016-05-13 22:10:48
Ja pracuje 2 miesiące kier Zbyszek wporzo przyjedzie pogada posmieje sie i pojedzie żadnych kar nie ma nikt sie nie dopierdaala ludzi większosc spoko 8/10 xD
wypłata w terminie stawka jak na umowie 5.20/h obowiązki to siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oglądanie telewizji legalnie nikt niema nic na przeciw spoko firma pozdrawiam
xyz 2016-05-31 12:01:28
zobaczysz jak bedziesz chcial odejsc. Wtedy dopiero wyjdzie jaki Zbyszek jest "wporzo"
edek 2016-07-28 13:16:30
Dno i wodorosty w tej firmie pracowałem tam ponad 3 lata. Kary pieniężne niesamowite,odradzam bo szkoda czasu!!!!
brygadzista 2016-08-26 10:37:41
Solid Security ze Szczecina i Koszalina to kompletne oszuści i nie doroby.
Na zaświadczenie trzeba czekać miesiącami.
Tak samo dotyczy z wypłatami nie na czas.
Wykorzystują pracowników na robienie grafików a kierownicy fili wielcy zadowoleni ze za nas dostają dodatkowe premie pieniężne
były ochroniarz solidu 2016-09-11 16:18:37
ZDECYDOWANIE ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE PRACOWAŁEM O NIE DAWNA U NICH NA OBIEKCIE HANDLOWYM NIE DOSC ZE ZAWSZE SIE DO CZEGOS PRZYPIERDALALI A TO ZE MUNDUR ZA DUZY A TO ZE BUTY NIE TAKIE JAK NALEZY JAKBY MI DALI NORMALNE BUTY TO BYM NIE NOSIŁ SWOICH ALE ZE DALI O DAA NUMERY ZA DUZE POZNIEJ O DWA NUMERY ZA MALE ..ALE MNIEJSZA Z TYM..CO DO WYPŁAT TEZ WIECZNIE BYŁY ROBLEMY BO WIECZNIE BRAKOWAŁO KILKU ZL NA KONCIE ZMUSZANIE DO PRACY NAWET PO 16 GODZIN!!! PO SKONCZONEJ SWOJEJ ZMIANIE BO WIECZNIE PROBLEMY ZEBY KOGOS OGARNAC W ZATEPSTWO I OCZYWISCIE BRAK OSTATNIEJ WYPŁATY Z NIE WIADOMYCH PRZYCZYN..POWIEM TAK JAK LUBISZ PRACE ZA POŁ DARMO NA SMIECIOWEJ UMOWIE KTÓREJ NAWET NIE DOSTANIESZ DO REKI TO PRACA W SOLIDZIE JEST DLA CIEBIE..
Barbakan 2016-10-07 09:37:48
Firma solid szczecin NIE POLECAM NIKOMU KORZYSTać z ich usług.
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security