Opinie o Trigony Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trigony Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trigony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trigony Sp. z o.o. w Poznań

Przez 2 pierwsze tygodnie byłem na tzw. " bezpłatnych praktykach", które w normalnej firmie byłyby płatnym okresem próbnym. Już na początku Pan X wykazywał brak szacunku w stosunku do pracowników. Na zwrócenie uwagi: "jest problem", odpowiadał: "to go rozwiąż". Tak wyglądała jego pomoc. Twoje sprawy po "pracy" nie miały dla niego żadnego znaczenia. Zapomnij, żebyś mógł wyjść któregoś dnia godzinę wcześniej, żeby później ją odrobić. Bardzo mi się nie podobała atmosfera, którą stwarzał, dlatego nie zdecydowałem się na pracę w tej firmie.

Odradzam Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Typowa januszerka i to na bardzo niskim poziomie. Pierwsze tygodnie (o ile nie miesiąc) to praca za darmo. Musisz się nastawić, że tam nie ma jakichkolwiek rozmów, wszystko działa w jedną stronę, albo się dostosujesz albo nie. Rotacja pracowników wcale mnie nie dziwi patrząc co się dzieje w firmie. Ludzie pracują tutaj góra kilka miesięcy. Na prawdę radzę zastanowić się nad wyborem podjęcia pracy w tej firmie.

Były pracownik Nowy wpis

nick Nowy wpis

Plusem ze wspólpracy z tej firmy jest to, ze teraz wiem, że jeśli pracodawca nie widział i nie obchodzi go moje portfolio - to jest nikła szansa na jakikolwiek szacunek wykonywanej tej pracy.

Grzegorz

W jaki sposób szef wyżywa się na pracownikach? Widzę taką opinie, tylko brakuje mi konkretów. Ktoś poda jakieś przykłady? Jest się czego bać?

Jj
@Grzegorz

Potwierdzam. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy…

Dominika
@Jj

A podasz konkret jakiś tak jak spytał? Bo bez tego to trudno jednak uwierzyć w to całe niepolecanie. :/

Jj Nowy wpis
@Dominika

Poniżanie przy wszystkich pracownikach na pseudonaradach, nietaktowne docinki, opryskliwe zachowanie. Mam dalej wymieniać?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trigony Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Agata

I jak właściwie jest w tej firmie? Czy nadal są rotacje tak jak pisaliście wcześniej? Czy to pracownicy odchodzili sami, czy byli zwalniani? Jak teraz jest?

Bardzo duża presja, szef lubi się wyżywać. Dla osób o twardych tyłkach. Robią fajną architekturę ale wysiłek jaki pracownik musi dać od siebie jest niewspółmierny do "satysfakcji"

Świetna firma, praca dająca wiele satysfakcji, polecam osobom z otwartą głową

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Trigony Sp. z o.o.?

XX

Oczywiście. Wiem, że ostatnio wystawiono ogłoszenie o stażystę /praktykanta ;)

Wojciech
@XX

Orientujesz się może, czy na stażu lub praktykach otrzymuje się jakieś wynagrodzenie? Czy później zdarza się, że zostawiają taką osobę na stałe?

@Wojciech

Jak najbardziej. Nie słyszałem, żeby komuś nie zapłacili, a stażyści/praktykanci są raczej zadowoleni z wynagrodzenia. ;) Na pewno dobrego pracownika będą chcieli zatrzymać, ręce do pracy są potrzebne.

Wojciech

Powiedz mi proszę na jaki rodzaj umowy można liczyć po okresie stażowym? Dobrze orientujesz się w sprawach firmy, mam więc nadzieję że znasz odpowiedź na moje pytanie i niedługo napiszesz coś na ten temat.

L

Wspaniały zespół, bardzo pozytywni , ludzie, wiele dobrej energii

W życiu nie widziałam takiej rotacji w żadnym biurze

wartoszukacdalej

Zapraszają na rozmowę, ale nawet nie czytają wcześniej CV. Na rozmowie usłyszałam że na co „liczyłam” przychodząc z taką, a nie inną znajomością programów. Pan Szef chyba lubi czuć się ważny.

kotowa

Przeprowadzający rozmowę rekrutacyjną pan odmówił przedstawienia się, zaproponował płacę w wysokości 700 zł na rękę w ramach umowy o dzieło. Wrażenia : okropna żenada.

ania
@kotowa

bzdura, pracowałam w tej firmie ponad 2 lata na stanowisku projektanta i moja rozmowa o pracę i wynagrodzenie wyglądały zupełnie inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o Trigony Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Trigony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trigony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Trigony Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Roosevelta 6/7 lok. 6
    60-829 Poznań