Opinie o MSU.SA w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU.SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MSU.SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU.SA w Grudziądz

Chcą przyjąć pracownika usługi porządkowej i co dla mnie kluczowe, stwierdzają, że mogą zapewnić przyjazną atmosferę w pracy. Dają więc radę wypełniać te słowa treścią? W jaki sposób zwraca się tu uwagę, co poprawić, czy instruuje nowozatrunione osoby? Bo i uczą, jak wynika z ogłoszenia.

tom

szukają nowego dyrektora i kierownika , wiecie co się stało ??

Wiesław
@tom

Wiesz czym zajmuje się tam kierownik i ile można zarobić?

patka1612
@tom

czy ktoś coś wie na temat pracy na stanowisku pracownik biurowy (PUP) w MSU?

Hjghj Nowy wpis
@tom

Skoro szukają nowego dyrektora to dyrektor pewnie był jakimś (usunięte przez administratora)co sam nie wiedział czego chce. (usunięte przez administratora)zaczął pokazywać i wyleciał

Hanna Nowy wpis

a już pomijając kwestie ściśle polityczne, które zostały ostatnim razem poruszone na forum to jak warunki pracy wyglądają teraz po nowym roku? Stale prowadzą nabory na ochronę i sprzątanie na stronie. To drugie stanowisko by mnie interesowało. Ktoś ma jakąś bieżącą opinię na temat współpracy? kiedyś widziałam, że narzekali.. jak rotacja wygląda?

Elooo

Firma wspiera rosyjska gospodarkę

Sergjej Gurkov
@Elooo

I bardzo dobrze robi

Danuta
@Elooo

A w jaki sposób? Sprzedają na ich rynek?

patriota Nowy wpis
@Sergjej Gurkov

Oczywiście że robi bardzo dobrze lepiej wspierać rosyjską gospodarkę niż lizać tyłek banderowskim ku....rwą :) Pozdrawiam wszystkich Rosjan :)

logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Grudziądz

Najwyżej ceniony jest brak pytań o podwyżki i dopłaty z PFRONu.

Kasztan

Firma dramat. Omijać szerokim łukiem.

Byly
@Kasztan

Prawda Atmosfera dramat Warunki w firmie makabra Po tygodniu pracy wolałem odejść i nie pracować w ogóle niż robić tam dzień dłużej

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Początkowo umowa zlecenie a później umowa o pracę

Qwer11

Nie mają musisz mieć jakieś doświadczenie w sprzątaniu i patrzą czy to była umowa o pracę/zlecenie

Qwer11
@Gość

Tak jak piszesz ale sprawdzają czy masz jakieś doświadczenie

West90

Nie zawsze dostaniesz umowę o pracę zależy czy masz orzeczenie o niepełnosprawności lub jesteś studentem

W123
@West90

Czyli chętnie przyjmują ludzi z orzeczeniem niepełnosprawności?

W123
@West90

Czy chętnie zatrudniają ludzi z orzeczeniem?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MSU.SA?

Wiola

Mają. Nie jest potrzebne doświadczenie, choć na pewno miło widziane

Egoon

Jakie są aktualnie zmiany w firmie? Pozdrawiam.

zainteresowany

Podpowiedzcie coś o pracy, atmosferze i jak radzicie sobie w związku z epidemią?

IGOR

POLECAM FIRME. JAK CHCESZ LATAĆ PO ŚMIETNIKACH I ZBIERAĆ BUTELKI POLECAM!!!

Witold

@aa Jeśli ktoś chce oczernić firmę to uważa, że w internecie wszystko można?

Wiecie jak pracuje się w MSU? Chodzi mi o magazyn. Warto tam iść?

aa
@Zainteresowany

Uważaj, jest duża rotacja pracowników. Mnie zatrudnili na próbę, dwa tygodnie bez umowy , potem wypłacili mi mniej niż obiecywali- "przecież się pan nie sprawdził". Nie zaczynaj pracy bez umowy

adi
@aa

Nie ma możliwości pracy bez umowy w MSU, nawet jeśli popracujesz 2 godz. umowa jest!!!

Witold

Może idealnie nie jest ale ja nie znam idealnej firmy!

Pracownik umysłowy

Zastanawiam się nad aplikowaniem do MSU. Warto? Bo są zmiany u górze, martwi mnie, że duża rotacja..

Bolcownik

A temu pschylolowi małemu lysiejacemu jeszcze nikt facjaty nie robił??

tom
@Bolcownik

jakieś zmiany chyba bo jest ogłoszenie na nowego (usunięte przez administratora) wiecie co się stało ??

Benek

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

patriota
@Benek

NIE

Dominika
@patriota

Postaraj się proszę powiedzieć coś więcej na ten temat. Twój wpis jest krótki i nie stanowi dużej podpowiedzi dla osób, które rozważają aplikację do MSU. Czy aby na pewno nie można powiedzieć o pracy w firmie nic chociażby neutralnego?

Bolcownik
@Benek

Człowieku, jak nawet nie miałbył co do garnka włożyć to i tak bym tu nie przyszedł. Tfu, tfu

Belzebub

to ta firma jeszcze istnieje ? Niemozliwe... prezesiuńcio z niską samooceną nie lata po hali i nie robi spotkań na korytarzu z Mendą - Jendą ;) Pajac...

Karol

Czy wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Jaką macie atmosferę i czy warto starać się?

MM

A jak to wygląda na stanowiskach w biurze jako projektant/grafik?! Proszę o opinie :)

Sikor
@MM

Akcja na rekrutację grafika jest od 15 lat ???? Było 2 czy 3 przez 2-3 tygodnie i "byli za słabi" Nic w tym temacie się nie zmieniło i nie zmieni - to tylko medialne bicie piany

Zostaw merytoryczną opinię o MSU.SA - Grudziądz

• Jak się pracuje w MSU.SA?

Zobacz opinie na temat firmy MSU.SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU.SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MSU.SA?

Kandydaci do pracy w MSU.SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MSU.SA